Dodaj do ulubionych

ginekolog-gdańsk

19.11.04, 17:05
proszę, pomóżcie mi dziewczyny z Gdańska!!!
nie moge znależć dobrego gina w ramach NFZ lub w miare taniego.
Jakoś biała lista ginekologów nie ma wielu pozycji ciekawych pod miastem
Gdańsk
Obserwuj wątek
    • sylwikkk1 Re: ginekolog-gdańsk 21.11.04, 22:23
      witaj..
      mi moja trzecia zagrozoną ciąże poprowadził doktor irga.. przychodnia
      kołobrzeska..
      dzięki niemu mam zdrową sliczną córeczkę..
      wcześniej dwa razy poroniłam z winy innych warminsko mazurskich lekarzy..
      doktor irga swietnie poprowadził moją ciążę...
      pozdrawiam.
    • gagat100 Re: ginekolog-gdańsk 21.11.04, 22:55
      Tadeusz Szeleziński - wiceordynator ginekologii i położnictwa szpital Zaspa,
      prywatnie przyjmuje w Sopocie. To starszy pan po 60-tce prowadzi rowniez trudne
      ciaze , wykryl u mnie wysoka prolaktyne i juz po miesiacu brania bromka mam
      super norme. Pierwsza ciaza obumarla w 11 tyg (prowadzil inny gin)wytlumaczyl
      mi dlaczego i co moglo by byc gdyby jednak nie obumarla, troskliwie sie mna
      zajał i mam nadzieje ze z jego pomoca szybko zajde w ciaze bo sama walczylam
      pol roku. Po pierwszej wizycie stwierdzilam ze to pierwszy lekarz ktoremu moge
      zaufac! Koszt wizyty, usg, konsultacji to 100zl wydaje mi sie ze w porownaniu z
      innymi lekarzami jest ON tani.

--
      Mój suwaczek

ListaDOBRYCHginekologów
      (oraz linki do czarnej listy i super położnych)
    • wiolkaklaman Re: ginekolog-gdańsk 16.06.16, 12:37
      Ja mogę polecić dr Kmieć, przyjmuje w Kowalach, jednak niestety do najtańszych nie należy(chociaż 100 zł to taka norma ) . Ale czasem warto odłożyć jak chce się być dobrze potraktowaną.
      Kurcze źle to zabrzmiało, ale taka jest prawda- na nfz jeszcze nie znalazłam lekarza, który byłby tak miły i dobry!,A to namiary na niego :
      znajdzlekarza.pl/andrzej-kmiec/ginekolog-poloznik/kowale
    • nadiaa89 Re: ginekolog-gdańsk 04.11.16, 09:38
      Doktor Sambor Sawicki samborsawicki.pl/index.php/zakres-uslug - świetny specjalista, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest nie tylko ginekologiem, ale zajmuje się także problemami z tarczycą. Chodzę do niego już od ponad roku i mam do pana doktora pełne zaufanie. Oprócz tego, że jest profesjonalistą, to do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie i z ogromną wrażliwością i delikatnością. To bardzo ważne, żeby trafić na odpowiedniego lekarza!
    • milamojamila Re: ginekolog-gdańsk 04.11.16, 10:16
      Dr Mastalerz, przyjmuje dwa razy w tygodniu, w szpitalu na Zaspie. Bardzo pozytywny kontakt z pacjentem, rzetelna. Ma też gabinet prywatny, ale ja chodzę na NFZ. Niestety jak na dobrego lekarza przystało są do niej kolejki, ale warto poczekać.
      • lidek0 Re: ginekolog-gdańsk 10.01.20, 18:25
        A można wiedzieć skąd ten nagły wysyp wpisów w starych wątkach? Autorki tych wątków już na pewno nie korzystają z tych rad więc o co chodzi? Jakiś spam?

--
        Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
        Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
        zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka