Dodaj do ulubionych

Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!!

28.12.04, 08:30
Kiedy mam pojść na pierwsze USG żeby zobaczyć juz cos konkretnego?

tydzień temu minął termin@@@@ i od tamtego dnia czyli 22go grudnia wychodza
pozytywne testy sikane...wczoraj BETA = 1011

kiedy pojść zeby byc juz pewną i w 100% potwierdzic ciążę???? pomóżcie
Obserwuj wątek
          • mala.mi2 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 09:24
            luna333 napisała:

> jeśli wszystko jest ok i dobrze się czujesz to poczekaj do 7/8 tyg, bo widok
            > jest cudny - po co masz oglądać pęcherzyk jak możesz zobaczyć dzidzie w
            > pęcherzyku smile cierpliwości smile
            > pozdrowionka

to czekanie jest takie trudne....czuje sie dobrze o dziwo lepiej niz jeszcze
            dwa dni temu...odczuwam jedynie lekkie zmęczenie i delikatne mdłości ale tylko
            rano i to przechodzi po wyjściu z domu......brzuszek juz mnie nie boli tak jak
            pare dni wstecz...nie wiem tylko co mozna uznac za jakis niepokojący symptom????
    • mola16 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 09:36
      Mala.Mi. Ja też termin @ miałam na 21.12 i planuję pójść do gina 4 stycznia.
      Będzie to koniec 7 tygodnia. Więc myślę, że będzie już coś widać. Na razie
      staram sie o tym nie myśleć, bo bym już dawno zwariowała. Podobnie jak ty nie
      mam mdłości, nie wymiotuję, czuję się świetnie, brzuszek przestał boleć, ale za
      to piersi zaczęły.
    • kasiafox Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 13:22
      dziewczyny ja ostatia@ mialam 23.11 i tez jestem w ciazy nawet dzisiaj bylam u
      gina i umówilismy sie na nastepny wtorek na usg. Czegos tu ie rozumiem skoro @
      mialam 23.11 a ow gdzies kolo 8.12 to dopiero od ow chyba powinno sie liczyc
      tygodnie? bo przeciez tygdzien po @ to czas bezplodny wiec raczej nie mozliwe
      jest zajscie w ciaze!!!!!!

w takim razie powiedzcie mi w którym tygodniu ciazy teraz jestem, bo ja licze
      gdzies 3,5 tc, ale z tego co wy pisalyscie wynikalo by ze to prawie 5 tc!!!
      wytlumaczcie mi to bo juz nic nie wiem!!!!

dzieki apapapappapappaaa
      • maretina Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 14:20
        mala.mi2 napisała:

> kiedy powtorzyc bete tzn co ile dni widac czy rosnie

co 48 godzin, ale po co? lekarz kaal? jesli nie wyluzuj dziewczyno i rozkoszuj
        sie ciaza. chyba nie chcesz jej spedzic w laboratoriach? wyniki hcg nic Ci nie
        dadza, naprawde. nie mozesz na nie wplywac.
        • luna333 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 14:29
          skoro nie widziła pęcherzyka i się martwi czy wszystko ok, to beta ją uspokoi i
          tylko po to, bo czekanie na usg w którym coś widać kiedy się nie ma objawów -
          jest nieco dobijające - szczególnie jak się człowiek za dużo naczyta nie-
          fajnych historii
    • danik1 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 13:42
      Teraz potrzebny Ci jest spokoj! Jezeli jestes w ciazy (a jestes bo potwierdzily
      to testy ciazowe), to ona nie zniknie. Wiem, ze to trudno, ale postaraj sie nie
      myslec, odpoczywaj i relaksuj sie. Ja pierwsze usg mialam w 9tc i prawda jest,
      ze zbyt czesto lepiej nie robic usg. Po co stresowac maluszka.
      Jak przypomne sobie poczatki swojej ciazy to az mam dreszcze. Mialam wtedy
      torbiel na jajniku, bardzo duza. Z tego powodu mialam tez problemy z @, raz sie
      pojawiala, a innym razem znikala. Jednak jakims cudem zaszlam w ciaze, o
      ktorej w ogole nie mialam pojecia i tak bedac w 3tc mialam operacje usuniecia
      jajnika. Jeszcze podpisywalam zgode na usuniecie wszystkiego, gdyby okazalo
      sie, ze to rak. W 7tc zaczelam wymiotowac jak kot. Lekarze mowili, ze to moze
      byc jeszcze po narkozie. W koncu poszlam do lekarza, ktory zrobil mi test (dwa
      razy bo nie wierzylam) i pojawily sie dwie grube ktreski. Nie musze dodawac, ze
      nie bralam zadnego foliku ani tabletek dla ciezarnych (przez te 7 tyg.), a
      operacja i wszystko co z nia zwiazane spedzala mi sen z oczu. Teraz jestem mama
      prawie 3-letniego chlopczyka, zdrowego i slicznego i teraz staramy sie o
      drugie. Nikomu nie zycze takich stresow, ale nie mozna tez za bardzo sie
      przejmowac, bo to przeciez tez stres. Ile dziewczyn z tego watku tak wlasnie
      zaszlo w ciaze. Przestaly myslec (na tyle na ile to mozliwe) o ciazy, liczyc
      dni cyklu, mierzyc temp i inne i nagle wchodzily na forum i oznajmialy, ze to
      nieprawdopodobne, ale sa w ciazy. Nie zamartwiaj sie, nie szukaj zlych objawow,
      czy objawow w ogole, np. magdulka26 nie ma zadnych, ja mialam 9 miesiecy i
      uwierz mi nie jest to nic przyjemnego. Jestes w ciazy i teraz szczesliwie
      czekaj dnia rozwiazania z usmiechem na ustach. Bedzie dobrze!!!

Ale sie rozpisalam, mam nadzieje, ze Cie niczym nie urazilam. Pozdrawiam goraco
      i jeszcze raz gratuluje!!!
        • luna333 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 13:59
          acha i cały czas powtarzam - nie miałam żadnych objawów, nie mam żadnych
          objawów oprócz bolących piersi, nadal nie pociemniały brodawki, sutki też nie
          bolą, nie mam zachcianek, siusiam jak siusiałam, tyle co budzę się w nocy ale z
          powodu straasznego pragnienia a nie siusiu smile i głowa czasem boli dosyć
          marudnie ale prochów nie biorę. A dzidzia jest w brzuchu smile ach mam koszmarny
          trądzik na buzi, więc nie szukaj objawów ciąży bo może będziesz szczęśliwie nie
          wymiotującą smile
      • mala.mi2 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 13:55
        kochana jesteś podniosłaś mnie na duchu....wczoraj sie zdenerwowałam bo
        odebrałam bete=1011 a lekarz zrobił pro forma usg..dałam sie skusic a
        pecherzyka nie było widać...lekarz kazał odczekac bo to podobno sporo za
        wcześnie żeby cos potwierdzic(tydzień po terminie@@@) a ja mam juz metlik w
        głowie...tylko sie zamartwiam, bo niektóre dziewczyny w 5tc widziały ten
        pęcherzyk..testy sikane mam cały czas smile gruba druga krecha i jak tu sie nie
        martwić
        • luna333 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 14:03
          może miał kiepskie usg smile zresztą jak zrobisz drugą betę to będziesz wiedzieć
          czy dzidzia rośnie smile moja ginka twierdzi że gdyby była ciąża pozamaciczna to
          beta byłaby niezgodna z wiekiem ciąży, więc beta Ci potwierdzi, a ty nie
          popadaj w szaleństwo bo stres szkodzi smile
          • danik1 Re: Kochane Dziewczyny DORADZCIE!!!!!!!!! 28.12.04, 14:12
            luna333 napisała:

> a ty nie
            > popadaj w szaleństwo bo stres szkodzi smile

Dokladnie, zgadzam sie z luna, a co do objawow, to ja wymiotowalam do konca,
            czyli do 9 miesiaca i uwierz mi, nie jest to nic milego, a jak wykancza
            organizm. Zazdroszcze tym, ktore w pelni mogly sie cieszyc ciaza, a znam takich
            kilka, chociazby moja siostra. Mam nadzieje, ze Twoja ciaza tez bedzie
            bezobjawowa, zycze Ci tego z calego serducha.
            Teraz wszyscy mnie pocieszaja, ze druga ciaza moze byc inna, bardziej spokojna.
            Tez mam taka nadzieje.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka