Dodaj do ulubionych

miałam już owu czy raczej nie?pls pomóżcie

13.12.05, 16:20
Hej i znowu mam problem. Tak jak wcześniej pisałam robiłam sobie testy owu i
najbardziej na + wyszedł mi ten w niedzielę,ponieważ te 2 kreseczki miały jak
najbardziej zbliżonby kolorek do siebie. jak już robiłam wczoraj to kreska
była słabsza a dzisiaj to już w ogóle słabiuteńka. W niedziele tez bardzo
bolał mnie lewy jajnik ale było bez śluzu.Staramy się co 2gi dzień i właśnie
dlatego nie wiem czy miałam dzisiaj śluz: ponieważ żołnierzyki wylatują mi
jeszce zawsze do południa ale tym razem po siusiu miałam śluzu troche po
16tej. Kurcze mam zielony papier toaletowy i nie wiem czy to był śluz owu!Ale
wczoraj wieczorkiem w trakcie i po seksiku "czułam" jajniki. Nie wiem czy
powtórzyć seksik dzisiaij czy poczekac do jutra?Co myślicie? Ale się
rozpisałam o matko! dzięki za odp.
Obserwuj wątek
    • elizaa79 Re: miałam już owu czy raczej nie?pls pomóżcie 13.12.05, 18:27
      agilator
      nie wiem jak mamy ci odpowiedzieć czy miałaś już owu czy nie?Mierzysz temp?bo
      same dwie kreski na testach nam tu nie pomogą.
      Który masz dc?Ile przeciętnie trawają cykle?No chciałabym ci pomóc ale za
      bardzo nie wiem jak,jakbyś mierzyła temp to na pewno byłoby to widać a tak
      to...no nie wiem
      • elizaa79 Re: miałam już owu czy raczej nie?pls pomóżcie 13.12.05, 18:29
        acha jak masz ochotę na seks to sie kochaj z męzem, matko przecież nie możemy
        tego robić na komendę,przecież seks jest bardzo przyjemny,kochaj sie dla
        przyjemności a nie po to żeby nie przegapic tego odpowiedniego momentu,bo się
        zablokujesz dziewczyno i nic z bejbika nie będzie

więcej luzu-naprawdę
        pozdrawiam
          • elizaa79 Re: miałam już owu czy raczej nie?pls pomóżcie 13.12.05, 18:51
            agi kłucie jajników jest oznaką owulacji ale wcale nie musi być(o owu tak
            naprawdę czy była dowiesz się tylko z monitoringu),śluz jedna kobieta ma a
            druga nie ma czasem jest on przy szyjce macicy i niekoniecznie musi ci sie
            wylewać wiadrami na bieliznę

nigdy nie stosowałam testów owu ,mierzyłam temp. i sama doskonale wiesz ze mimo
            tego że plemiki żyją nawet do 7 dni(w dobrych warunkach)zajście w ciąże nie
            jest takie łatwe na pierwszy rzut oka.Ale jakoś jest nas dużo na tym
            świecie,więc na pewno też sie doczekamy potomstwa.

z tym kochaniem się na komendę mówię poważnie,jeżeli kobieta bardzo pragnie
            mieć dziecko i uprawia seks tylko w odpowiednich dniach żeby doszło do
            zapłodnienia natura płata figle.Stąd mowa o blokadach psychicznych, o których
            wypowiadają sie specjaliści,a potem te łzy ze znów się nie udało...

przeszłam to wszytsko i wiem jak to jest,lubie to forum ale jednocześnie staram
            się podzielić swoimi doswiadczeniami i ustrzec nas wszystkie pzred tym
            cholernym rozczarowaniem.

wyluzujesz ,uda ci się -zobaczysz
            pozdrawiam
            • agilator Re: miałam już owu czy raczej nie?pls pomóżcie 13.12.05, 19:32
              Dzięki, że mnie podtrzymałaś i pewnym sensie obudziłaś. Niby nie myśle przed
              seksikiem ale zawsze mi się coś tam po głowie kołacze... Od teraz koniec z
              myśleniem, co ma być to będzie. Dzięki raz jeszcze odezwę sie na pewno, jak
              będą jakieś (oby) happy newsy. Dopiero teraz widzę, że ten mój wątek to jest
              troszkę głupiutki... pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka