Dodaj do ulubionych

Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!!

09.03.06, 09:39
Witam i zapraszam do zawiruskowania nowego watku. Ostatni cos nam nie
sprzyjal, ale wierze, ze na tym bedzie lepiej.
Czekamy na wkrotce testujace i na ich (*).
Obserwuj wątek
    • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 09:44
      Melduję się tylko na nowym wąteczku i lecę na spotkanko...
      Będę później, buziolki, papa!
    • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 09:48
      cześć Kobietki!

no to trochę fluidków wrzucę, ************************* co by Wam sie spełniało
      jak najszybciej Wasze największe marzenie.

Gdzie się podziewa nasza Emania?

Zajrzę do Was później, muszę trochę podgarnąć w domku, bo już to robię od kilku
      dni i zawsze coś innego zaczynam i nic mi nie wychodzi ostatnio (ciagle sobie
      powtarzam, jak nie dziś to jutro i tak sobie leci dzień za dniem). Śmigam do
      roboty trochę, bo ten internet mnie normalnie wciąga. Przed chwilą chyba z
      godzinę (o widzę, że nawet dwie bo to już prawie 10.00) oglądałam ciuchy
      ciążowe na allegro. Koniec na dzisiaj, do Was zajrzę później.

pozdrowienia i miłego dzionka smile
      • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:10
        witam wszystkie kobietki na nowym wątkusmile)) buziaczki dla wszystkichsmile))
        • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:15
          ja teraz czekam na moją siostre i zaraz idziemy pociekać troche po sklepach:-
          ))) wejde do was wieczorem i poczytam sobie co tam naskrobałyściesmile mam
          nadzieję że będzie duuuuużo do czytaniawink ja od jutra zaczynam testować ale
          jeśli mi się nic nie po przesówa to staranka pewnie będą niedziela,
          poniedziałek no i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie w tym cyklu? smile
      • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:12
        goko jak myslisz 14 tydzien jest szansa ze dojrzy cos miedzy nózkami dzis??
        jakby dzidzius sie odpowiednio ułozył??? chyba za wczesnie jeszcze nie?tak ok.
        16 chyba najwczesniej mozna cos podgladnac,bedziesz chciała wiedziec? a jak tak
        no nam powiesz prawda?
        powiedz mi jeszcze czy przyszły ci mydełka?

wypiłam kawke,trochu na siłe i od razu lepiej sie czuje!!! to ze mocnieje po
        kawie to nie dziwne ale dziwne jest to ze mnie przestaje mdlic!!!!

stoneczko ja tez uwielbiam takie wizyty u dentystysmile))))))))) a który u ciebie
        dzien cyklu???

bea a ty kupowałas te mydełka na alegro???
        • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:17
          a tu jeszcze zarazki
          ********************************************************************************
          ********* niedługo beda swierze pewnie od emanismile)))))))))))))))))))))))))))))
          • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:18
            to udanych zakupówsmile)))))))) ja sie nie moge doczekac brzuszkasmile i kiedy bedzie
            ciepło zeby załozyc lekkie bluzeczkismile))))))))
            • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:23
              musze isc trochu ogarnac w domu bo sie lepiej czujesmile i ide kupic te mydełka
              bedzie kicha to trudno ,trzeba spróbowac,co prawda nie raz sie juz nabrałam na
              takie reklamy ale co mi tam,wiadomo ze murzynka nie bede,ale moze w połaczeniu
              z balsamem brazujacym bedzie jakis efektsmile))))
        • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:18
          marioluś, ja dzisiaj jestem w 10 dc.
          • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:26
            ja też się już nie mogę doczekać wiosny. kurcze idzie do nas ona i idzie i
            dojść nie możewink wczoraj tak ślicznie słoneczko świeciło (chyba dla wszystkich
            kobitek) a dzisiaj u nas jest znowu pochmurno i zimnosad brrrrryyyuncertain najgorsze
            jest to że podobno w tym roku ma nie być latasad(( tak przynajmniej słyszałam.
            podobno jak latem będzie 20 stopni celcjusza to będzie wszystko. ale mam
            nadzieję że ta prognoza się nie spełnismile i że wszyscy któży tak mówią to się
            myląsmile
            • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:32
              no dobra kochane mojewink to ja już spadam, bo słysze że moja siostra już
              podjechała pod bloksmile a słychać ją dobrze bo jezdzi maluchemsmile ale on jest
              nie do zdarcia-jak czołgsmile)) buziaczkismile i papatkiwink do wieczorabig_grin
              • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 10:48
                a ja ze wzgledu na mój stan nie wyczekuje latasmile wolałabym własnie taka temp.20-
                25 ,byle nie upały!!!!!!!! bo strasznie zle znosze upały w normalnym stanie,a
                co dopiero w odmiennymsmile
                • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 12:31
                  Jestem dziewczynki...
                  Mariolu ja kupiłam na Allegro te mydełka, tzn mój kumpel mi kupił bo on to robi
                  często i kupuje i sprzedaje, ale wysyłka na mój adres miała być i nie takie
                  numery się dzieją...
                  właśnie walczę z pocztą... bo okazało się że adres był dobry na paczce, a
                  zrobili jej zwrot że takiego adresu nie ma sad(( Makabra, Oj bbędzie awantura!!!!
                  • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 12:46
                    no to ja jeszcze nie miałam problemów z poczta,priorytet przychodzi przewaznie
                    na drugi dzien,raz tylko były problemy jak kupiłam ksiazki to szły ponad 2 tyg.
                    ale to była winna tamtej poczty z której ta osoba wysyłała,bo wszystkie paczki
                    tak szły długo

ja kupiłam przed chwila te mydełka jarzebinowe i marchewkowesmile
                    • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 14:25
                      no co jest? gdzie jestescie wszystkie???

bea zaraz rano melduj sie i opowiadaj co i jak a goko jeszcze dzis!!!!!!!!
                      • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 14:36
                        Ja jestem, ale u mnie narazie nic ciekawego sie nie dzieje. Jestem dopiero po @
                        i czekam na owulke.
                        Tez czekam na dziewczyny, jakie beda mialy wrazenia po wizycie u lekarza.
                        • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 14:51
                          Dziwczyny a to to znaczy badanie prolaktyny z obciążeniem??
                          • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 14:54
                            Niestety nie wiem bo nigdy nie robilam, ale wiem, ze sa tu takie ktore wiedza
                            bo juz byla kiedys mowa na ten temat. Poczekaj na dziewczyny to Ci powiedza.
                            • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 15:00
                              Nie dam chyba rady...
                              zaraz się zbieram do domu, mąż dziś gotuje obiad a ja się szykuję do Pana
                              dowcipnego doktorka wink
                              Tak tylko przeczytałam, że jak się starasz ponad rok i nic to warto tą
                              prolaktyne z obciążeniem zrobić, ale nie wiem co to znaczy i czym się różni od
                              badania bez obciążenia wink ale jestem ciemna... trudno... myślałam, że zabłysnę
                              przed doktorkiem, ale niech się on popisze, dzisiaj idę do niego poraz pierwszy
                              i pierwszy raz idę do faceta...
                              nie chcę żeby się poczuł, że przyszło jajko mądrzejsze od kury, ale pełna kartka
                              pytań itp... ale się denerwuję, kurde, a jak się okaże, że jestem
                              bezpłodna?????? Chyba się załamię sad Trzymajcie za mnie kciuki!!!
                              • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 15:05
                                Bea trzymam kciuki i sie nie zalamuj! Napewno wszystko bedzie dobrze!!!
                              • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 15:10
                                bezpłodnych kobiet jest ilosc sladowa,pozostałe sa płodne lub maja płodnosc
                                obnizona,ty jestes płodna skoro masz regularnie@ zmienna temp.sluz i jeszcze
                                robiłas testy które wskazywały owul. moze maz ma słabsze plemniczki a moze u
                                ciebie jest jakas mała niedogodnosc,napewno da sie zaradzicsmileporobicie badanka
                                i bedziecie wiedziec co i jaksmile głowa do góry!!! ten rok jest rokiem płodnym i
                                napewno niedługo do nas dołaczyszsmile

moja tesciowa robiła badania i ta niepewnosc jest dobijajacasad trzeba czekac na
                                wynikisad
                                • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 15:17
                                  Dzięki Mariolciu za pocieszenie, kochana jesteś, tego mi trzeba smile)

Trzymam kciuki za pozytywne badania teściowej... oby było dobrze...

Spadam dziewczyny...
                                  Pozdrawiam i do jutra...
                                  Goko za Ciebie trzymam też kciuki...
                                  Papa!
                              • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 21:48
                                bea1978, nic się nie buj i nie załamuj. zrób wszystkie badania które ci zleci
                                twój doktorek i przynajmniej będziesz wiedziała co jest grane. napewno wszystko
                                jest z tobą wpożądku a nawet jeśli by były jakieś małe zachwiania od normy to
                                poto jest lekarz żeby wam pomugł. lepie wiedzieć jak najwięcej co i jak, bo
                                przynajmniej wiesz co leczyć lub jeśli wyjdą ci badania dobrze to może
                                psychicznie ci się coś w głowie odblokuje i będzie dobrzesmile
                              • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 21:52
                                a co do pego badania- prolaktyna z obciążeniem to pierwsze słysze o czymś
                                takim? nie mam pojęcia o co tu chodzi. ale jak się beatuś dowiesz to napisz nam
                                co to za badanie-będziemy chociaż troche mądrzejszesmile))
                            • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 15:04
                              Zmykam!!! Papapa!!!
                              Milego dnia wszystkim!!!
    • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:03
      Halo Halo!!!
      Moje drogie koleżanki! Wlasnie wrocilam od lekarza i chciałam Wam napisać jak
      było, ale tu od mojego ostatniego postu nik nie zajrzał sad((((
      Ale smutna sprawa, a ja specjalnie przyjechałam do pracy, żeby sie z Wami
      podzielić moimi wrażeniami z wizyty sad

jest tu ktoś???????? Czekam na Was smile
      • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:20
        No kurcze... żeby mieć takiego pecha sad Żadnej nie ma, nawet Słoneczka...

Goko, a Ty gdzie się podziweasz? Już po wizycie? Miałaś tu pisać dziewczynom co
        i jak i nie ma Cię??? Wszystko jest ok?

Jeszcze poczekam trochę smile
        • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:46
          Bea pewnie juz Cie nie ma??
        • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:46
          Czemu nie piszesz co i jak??? Jestem bardzo ciekawa.
          • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:49
            hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa!!!!!

No jesteś Daniczku! W końcu ktoś się zjawiłsmile Juz piszę!
            • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:56
              Czekam. smile
              • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:59
                Ale sie Bea rozpisalas, ze tak dlugo nie ma Twojego postu. Hihi. Ja musze
                zmyknac na chwile ale jeszcze pozniej wpadne i poczytam, wiec pisz.
                Buziaki!!!
                • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 21:03
                  Bea ale fajnie napisalas. Hihi. Ach ten Twoj maz to niezly lobuz. Hihi. wink
                  Ciesze sie, ze wszystko ok. Teraz bedziesz pod opieka i nawet jakby w tym cyklu
                  znowu nie wyszlo to mozesz byc spokojna bo juz sie ten Twoj lekarz Toba
                  zajmie!!! Ale ja trzymam kciuki za ten cykl i za staranka, aby zakonczyly sie
                  powodzeniem!!!
                  Buziaki i juz zmykam.
                • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 21:05
                  No sorki za mój wywód, ale już wszystko chciałam w jednym poście napisać...

Qrcze, no trochę się naładowałam... pozytywnie oczywiście smile
                  Nie nastawiam się w tym cyklu na (*) choć staranka zrobimy, ale już się nie mogę
                  doczekać @ i HSG... wiem, że to boli itd, ale niech mnie przepcha w końcu i może
                  to pomoże... Przeżyję to jakoś bo w moim przypadku jak miałam zakażenie jamy
                  brzusznej i wycinany wyrostek Dr powiedział, że istnieje duża sznasa, że są
                  jajowody niedrożne sad
                  Ale teraz mam parcie na działąnie, więc byle ten czas szybciej leciał smile))
                  • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 21:09
                    Ok, dzięki Daniczku za wysłuchanie!!!
                    Ten mój mąż to wieeeeeeeelki łobuz!!!
                    A jak zaglądał, siedział przy biurku i się wychylał, żeby lepiej widzieć...
                    ochrzaniłam go potem, ale się nie przejął smile

Pozdrawiam Cię i życzę spokojnej nocki
                    Te, które tu jeszcze zajrzą też pozdrawiam i mam nadzieję, że docenicie mój
                    trud, że specalnie dla Was do pracy przyjechałam, żeby Wam napisać smile

Gokuś, mam nadzieję, że u Ciebie też ok, papapapapaapap!!!!!

Całuski w czółka na dobranoc!
                    • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:48
                      beatuś-grunt to dobry lekarz. a ztego co tu napisałaś to widać że jest to mądry
                      facet i widać że wie co robismile jesteś w dobrych rękach! smile tak trzymajsmile i
                      bardzo ale to bardzo podoba mi się twoje nastawienie. a takie pozytywne
                      myślenie też bardzo pomaga w zajściu w ciąże. jeszcze raz: super! smile jestem z
                      tobą. jak twój mąż zrobi te badania to napisz jakie wyszły wyniki. -napewno
                      będą dobre. buziaczki skarbiesmile odezwi się jutro z samego rana jak tylko
                      będziesz w pracy. a co do twojego dzisiejszego powrotu do pracy tylko po to
                      żeby się z nami podzielić wrażeniami to jestem pod wrażeniemsmile ale fajnie jest
                      przeczytać takiego posta-super jesteśsmile))
            • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 20:59
              No więc:
              Byłam u niego pierwszy raz...To jest lekarz, który mimo swojego młodego wieku
              specjalizuje się w leczeniu niepłodności smile
              Najpierw przeprowadził długi wywiad... praktycznie nie pytał tylko ja plaplałam
              a on się śmiał i pisał w komputerku,
              jak weszliśmy z mężem to był taki trochę markotny, ale ja go zakrzyczałam i
              musiał się obudzić smile) hihihihi

Zatem, jeśli o mnie chodzi, to jestem w 14dc i widać już dobrze moje jajko i
              powiedział, że za 2 dni owu, czyli tak jak w poprzednim cyklu wypadnie 16dc,
              zrobię jeszcze test, ale staranka będą smile
              Jutro z rana mężulek wiezie materiał do badania i działamy wieczorkiem...
              Powiedziałam, że muszę wyleczyć 2 zęby w znieczuleniu i że nie chcę się starać,
              ale Pan DR powiedział, że znieczulenie nie przeszkadza, bo chodzi głównie o to
              że obkurcza macicę, ale nawet jeśli bym zaszła w ciążę, to mi to w niczym nie
              zaszkodzi smile
              Jeśli się tym razem też nie uda, to czekamy na @ - dzwonię do niego i umawiamy
              się do szpitala na HSG i hormonki...
              Zapytałam jakie mi zrobi, powiedział, że : LH, FSH, TSH, Prolaktynę i
              Testosteron w 8dc...
              Jajniki mam ok, żadnych pęcherzyków niepotrzebnych , wszystko wygląda sprawnie,
              pipka czyściutka, brak bakterii, grzybków i innych robaczków smile
              No więc jestem pocieszona choć trochę, zobaczymy jak plemniczki no i działamy
              już niebawem....hihihihi
              Fajnie było, tylko mój niegrzeczny mąż zaglądał jak lekarz mnie bada i się
              zestresowałam i napiełam pipkę i jak ten mi wsadził paluchy, to mnie bolało i
              teraz mnie moja pisia piecze sad((((((((
              Ale jest jak na razie ok...
              • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:14
                bea1978 smile)) ty to agentka jesteśsmile)))) musiało być smiesznie u tego lekarza:-
                ))) ale fajnie że się tak dobrze tobą zajoł ten lekarz: w sumie to żadnego
                ściemniania tylko odrazu wzioł cię w obroty- i bardzo dobrze! smile ale wiesz co?
                nie chce ci mieszać w głowie ale ja na twoim miejscu to wysłała bym męża na
                badanie nasienia dopiero po staraniach i to najlepiej 3 dni po staraniach bo
                podobno po 3 dniach one się znowu odnawiają. bo jeśli twój mąż najpierw zrobi
                badanie a wy pózniej będziecie się starać to i tak tych plemników będzie mało-
                no nie wiem? już się nie wymądrzam ale takie jest moje zdanie. a co do tego
                badania na drożność jajowodów to ono nic nie boli i trwa może ze 30 sekund więc
                się nic nie bujsmile powodzeniasmile ja popołudniami będę mogła siedzieć na kompie
                w przyszłym tygodniu bo wtedy będę pracowała od godz.8 do 14, więc całe
                popołudnia dla was przeznaczamsmile))
      • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 21:55
        beatuśsmile ja jestem. pisz szybciutko co ci doktorek powiedziałsmile
        • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:08
          Bea pewnie, ze doceniamy!!! Fajnie, ze juz opisalas wszystko i teraz czekamy na
          badania i na wyniki. Fajnie, ze jestes tak pozytywnie nastawiona. To juz polowa
          sukcesu i o zadnej blokadzie nie moze byc mowy w Twoim przypadku. Wszystko
          bedzie dobrze!!!
          • anie5 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:20
            Bea - ale sie usmaialam z Twojego meza - wyobrazilam sobie ta sytuacje i mnie w
            niej i ja chyba bym wybuchnela smiechem na tym fotelu smile Jestem pewna, ze
            zrobisz wszystkie badania i bedzie wszystko ok i malenstwo tez zawita w twoim
            brzuszkusmile To badamie na niedroznosc jajowodow - to nie zawsze jest bolace -
            tak slyszalam, zreszta sloneczko cos o tym pisala...
            musze sie z Wami pozegnac jutro na 10 dni...wyjezdzam do Niemic i nie wiem, czy
            bede miala dostep do internetu - ale bede sie starala zajrzec smile
            jeszcze jutro zreszta napisze...a mam tyle jeszcze rzeczy do zrobienia
            jutro....ale dzis juz luz - jestm padnieta na .... caly dzien latam jak glupia
            z pracy do pracy, 3 prania i wogole ....ale co tam przynajmniej wiem, ze
            zyje...ale juz glupoty pisze - chyba lepiej jak sie poloze...
            aha - goko - czekam na wiesci i fotke nowa???
            pozdrowionka
            • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:28
              anie5
              no co ty? na całe 10 dnisad szkoda że cię tak długo nie będzie. ale za to
              będziesz pózniej miała dużo do czytaniasmile nie wiem jak ty ale ja uwielbiam jak
              wchodze na forum i widze że dużo napisałyściesmile wtedy jestem w swoim żywiole-
              siedze w łóżeczku z laptopem na kolanach i czytam,czytam, czytamsmile)))) super!
              uwielbiam taksmile)) ja to chyba stuknięta jestemwink co ja już tutaj wypisuje:-
              ))) a do niemiec wyjeżdzasz do pracy czy tam mieszkasz?
              • anie5 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:35
                ja tez lubie czytac...a po 10 dniach to chyba juz nowy watek znow powstanie smile
                Tak wyjezdzam z pracy - bede sie na targach byczyc przez cale 10 dni smile i u
                kolezanki plotkowac - bede nocowala u mojej psipsiulki......mam zamiar tam
                odpoczac i zapomniec troszke o codziennych moich obowiazkach -
                najsmieszniejsze, ze ja jade tez do pracy - ale tak to lubie smile
                Sloneczko a ty gdzie mieszkasz?
                • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:51
                  aniu ja mieszkam w polsce niedaleko miasta ŁÓDZ.
                  • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:52
                    kojażysz to miasto?
                    • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:53
                      aniu, a ty gdzie mieszkosz?
          • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:21
            witam cię daniczkusmile a ty kiedy testujesz? jutro już piątek-no ciekawa jestem
            co powiedzą twojemu mężowi. napewno odpowiedz będzie pozytywnasmile i wtedy
            pakujesz szybciutko walizki i do polskismile będziesz wtedy bliżej nassmile))
            super!!! a już wiecie do jakiego miasta w polsce byście się przenieśli?
    • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 22:34
      hej laseczki! smile)) jesteście jeszcze tu? czy już śpicie znowuwink i znowu
      przyjdzie mi samej tu siedziećsmile)) kurcze ja to mam szczęściesmile)) mógłby się
      znaleść taki nocny marek jak ja-to bym była szczęśliwawink ja nie potrafie
      zasnąć przed godziną 1 w nocy, zresztą mój mąż teżsmile i zawsze tak razem
      koczujemy po nocysmile))
      • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 23:00
        a tak wogóle to fajowo masz aniu że możesz połączyć przyjemne z pożytecznymsmile
        z jednej strony praca a jak praca to pieniążki a z drugiej strony pogaduchy z
        przyjaciółkąsmile super! smile ja też już się bardzo stęskniłąm za moją
        przyjaciółką i nawet zadzwoniłam do niej dzisiaj żeby ją wyciągnąć w sobote na
        ploty do jakiejś knajpy ale niestety tak jej beznadziejnie poukładani grafik w
        pracy za w każdą sobote przez cały misiąc ma nockisad kurcze bez sęsu! no i
        pewnie tak wyjdzie że zanim się zobaczymy to nas wiosna zastaniesmile no ale cóż
        tego się nie przeskoczyuncertain
        • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 23:11
          aniu! daniczku! śpicie już laseczki moje??? no co wy??? smile no dobra-jaś śpicie
          to śpijciesmile)) jakoś to przeżyjewink życze wam w takim razie kolorowych snówsmile
          buziaczkibig_grin śpijcie smacznie- niech wam się przyśni (*) taki sen podobno
          dobrze wróży. wiem bo często gęsto zaglądam do sennikasmile a (*) lub poród śni
          mi się bardzo często gdy czekam na dzień przed okresem na zrobienie testu
          ciążowego. wtedy tak to przeżywam że aż mam takie sny. niby się staram o tym
          nie myśleć ale gdzieś w podświadomości i tak przeżywam za każdym razem co
          miesiąc i co miesiąc nic. no ale może w tym cyklu się udasmile jutro rano
          zaczynam testowaćsmile)) dobranoc kobietki moje kochanesmile spokojnej nocki wam
          życze. jeszcze raz całuskismile i papatkismile wejde na forum jutro rano i
          wieczorem. tylko popołudniu nie-bo będę w pracysmile
          • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 23:17
            wiecie co? dzisiaj tak się spiekłam na solarium że szok! smile ale fajnie bo
            teraz aż miło spojrzec na tak opalone ciałkosmile)) jestem brązowa jak czekoladka
            hi,hi,hi. troche zaszalałam bo wczoraj weszłam na 20 minut i dzisiaj zrobiłam
            powturke z rozrywkismile)) ale tak mi dobrze było-tak cieplutko że aż zasnełamsmile
            dobrze jest się w takie zimne dni wygrzać na solarium. organizm jednak bardzo
            ale to bardzo potrzebuje słoneczkasmile
            • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 09.03.06, 23:19
              no dobra teraz to już naprawde kończe i ide się wykompać. jeszcze raz papatki:-
              ))) do jutrasmile))
              • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 08:17
                cześć kobietki!

aż musiałam sprawdzić w kalendarzu czy faktycznie dzisiaj 10 marzec, bo nie
                wierzę własnym oczom, jestem pierwsza, hihi

ide po kanapki i zaraz wracam, wkleiłam nowa fotkę (chyba zaraz sprawdzę),
                zaraz Wam wszystko napiszę co i jak
                • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 08:29
                  Witam rowniez!!!
                  Ja tez wlasnie robie sobie kanapki i zasiadam do kompa!!!
                  • natali7a Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 08:33
                    Witajcie! Ja również jestem już od ósmej, ale musiałam Was najpierw podczytać!
                    Miłego dzionka!!!
                    • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 08:34
                      Goko pisz szybko co i jak. Czekamy.
                      Witaj Natalko!
                      • anie5 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 08:40
                        ja tez juz z moimi platkami musli smile na posterunku smile
                        Goko pisz co i jak???
                        Natalka, wczoraj z tego wrazenia nawet sie nie przywitalam z Toba .....wiem, ze
                        pisalas wczesniej juz na watku, a teraz do dzialan !!!!!!!!
                      • anie5 jak te fotki wklejac? 10.03.06, 08:42
                        wiecie co - dlaczego tak mi sie dzieje z tymi fotkami - wkleilam moja - wczoraj
                        klikam i tam jakas inna fotka, a teraz fotka goko - u mnie....co ja zle robie?
                        • mariolka55 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 08:58
                          czescsmile tez jestemsmile

Bea gdybym ja wiedziała ze ty specjalnie przyjedziesz to napewno bym mojego
                          mezusia z kompa przepedziła,bo wieczór to przewaznie on siedzi jak przyjdzie z
                          pracywink ja w dzien on wieczorem,dawniej siadałam jeszcze w nocy,ale teraz spiesmile
                          • mariolka55 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 08:59
                            no własnie bea,nie wolicie tych nasionek zbadac po owul. zeby teraz miec
                            mocny "materiał"smile))))
                            • anie5 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:06
                              Goko - ciesze sie, ze wszystko ok!!!!!!!!!!! ja tez juz sie chyba przezrzyce na
                              materne - jeszcze mam, bo mama przywiozla mi dwa opakowania ostatnio z Polski :-
                              ) a z ta fotka - to zaraz pokabinuje - wczoraj to juz wogole szok przezylam, bo
                              mialam zdjecie z 3d - z 28 tygodnia......Mariolka - jak sie czujesz? Jak Twoja
                              tesciowa....oby wszystko bylo ok z tymi wynikami - trzymam kciuki!!!!!!
                              Olka - na wakacjach u mamy smile ale ma fajnie!!!!
                            • natali7a Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:09
                              Goko a od kiedy jesteś na zwolnieniu lekarskim?
                              I czemu nie chceez być do końca ciąży?
                            • mariolka55 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:09
                              Bea widze ze jestes bardzo pozytywnie naładowanasmile i dobrze ,bo bedziesz miec
                              chec na te badania wszystkie i ja mam takie przeczucie ze masz te jajowody
                              przypchane i ze po tym badaniu juz bedzie dobrzesmile

Goko fajnie ze wszystko okey,teraz to dzidzek juz bedzie rosnał a niedługo mu
                              mozesz podgladnac co ma miedzy nózkamismile))))))
                              widze ze ty tez troche kasy stracisz ,jak chodzisz co dwa tygodnie,nawet wiecej
                              ci wyjdzie niz mnie,a masz juz brzuszek?

Ja sie trochu ostatnio lepiej czujesmile
                              • mariolka55 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:11
                                goko to ile wazysz???
                                • mariolka55 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:14
                                  a juz doczytałam,bo przedtem myslałam ze to waga
                                  dzidziusiasmile))))))))))))))))))))))))))))))

to ile masz wzrostu? bo chyba jestes chudsza odemniesmile
                                  • mariolka55 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:20
                                    anie narobiłas mi smaka na jogurt,a byłam juz w sklepiesad(((

mam straszne zachcianki!!!!! w pierwszej ciazy nie miałam takich,miałam w
                                    drugim miesiacu ogólnie jadłowstret,a teraz szok co chwile co innego mi sie
                                    chce,a wiecie co chodzi za mna od kilku dni? wiejska smietana,taka prawdziwa
                                    wiejska babcina i nie ma skad załatwic,niby sprzedaja babcie na targu ale jakos
                                    tak mam obrzydzenie troszku,wolałabym byc pewna ze jest czysto zrobionasmile
                                    • mariolka55 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:27
                                      goko ja mam wzrost 167 waga była 52 i tez w okresie zimowo-swiatecznym
                                      przytyłam 2 kgsmile))))))))))) czyli startowałam od 54 ,teraz waze 55 po jedzeniu
                                      w ubraniusmile))))) a rano 54 dalej ,na poczatku miałam nadmierny apetyt i
                                      przytyłam trochu ,a teraz chyba straciłam bo widze ze waga na razie stoismile))))))

tez mam rece jak patykismile))))))))) i cycki małesmile)))))))))))))))) nocami mnie
                                      bardzo bola,ale nie urosły za duzosad((((((
                                  • anie5 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 09:24
                                    Goko - faktycznie waga modelki smile ja przytylam 1 kg od poczatku....a potem
                                    zobaczymy - nie wazne, najwazniejsze aby dzidzia sie rozwijala smile
                                    Jestem wlasnie ciekawa, kiedy plec bedzie widac - ja nastepne usg - mam w okolo
                                    20 tygodniu, na poczatku maja - wiec moze wtedy??? powiedziano mi, ze w tym
                                    szpitalu, w ktorym robie usg, niechetnie mowia jaka plec - tylko jak na 100%
                                    widac.....Danik z tymi cyferkami to tak jest - ja teraz w temacie, wiec
                                    wszystkie parametry mam w glowie i mam podobnie Goko - przyziernosc 1,9 mm,
                                    dlugosci siemieniowa 58 mm, glowka 19 mm - no przeziernosc podobnie a inne
                                    troszke mniejsze - o 2 tygodnie??? A teraz mi sie wydaje, ze te parametry to
                                    takie jasne dla wszystkich i jak mowie - moja dzidzia ma 58 mm - to wszyscy
                                    patrza na mnie jakby chcieli powiedziec i co z tego???? albo jak mowie, dzidzia
                                    ma o cale 5 dni wiecej niz myslalam - to juz same sobie wyobrazcie miny
                                    innych....smile ja to rozumiem - sama jeszcze 2, 3 miesiace temu tak myslalam....
                        • goko1 Re: jak te fotki wklejac? 10.03.06, 08:59
                          Anie ale się uśmiałam, faktycznie masz moją dzidzię smile)), zobacz na moja fotkę,
                          ja mam taki numerek i takiego typu adres musisz skopiować, bo inaczej co chwilę
                          będziesz miała inna fotkę, bo u Ciebie będą sie pokazywać wszystkie ostatnio
                          dodane. Jak nie to dodaj sobie jeszcze raz i pod zdjęciem zobaczysz adres z
                          numerkiem - to wtedy Twój dzidziuś będzie cały czas na fotce.
                      • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 08:57
                        no już jestem z pierwszą turą kanapeczek, ale widzę, że chyba mi nie starczy smile

a więc wszystko w porządku dzidzia rośnie, ruchy są, serduszko bije,
                        przyzierność karkowa 2 mm, a więc w normie, i nie mam się co martwić, dzidzia
                        ma długośc ciemieniowo-siedzeniową 6,4cm, główka 2,6cm, wyniki mam super,
                        chyba dzięki tej rzeżuszce, są lepsze niż poprzednio, tylko muszę wit. c
                        połykać trochę, żeby mocz zmienić na odczyn bardziej kwaśny, bo obojetny mi
                        wyszedł, może od diety, bo mięso ledwo, ledwo mi wchodzi.
                        Koniec z Folikiem, mam sobie kupić Maternę lub Prenatal (Maternę podobno trudno
                        dostać, bo ktoś wykupił tę firmę czy przejął, coś takiego). Duphaston do końca
                        opakowania tak jak brałam po 1 i koniec, czyli jeszcze 12 dni, bo tyle mam tych
                        tabletek.
                        Zwolnienie do końca marca jeszcze (i tak poprosiłam żeby do końca marca a nie
                        na kwiecień, bo chciał mi już wypisywać na kolejny cały miesiąc. Wizyta za dwa
                        tygodnie o ile dobrze pamiętam 23 marca.
                        i to by było na tyle.
                        A waga 52,900, czyli 700 gram więcej od poprzedniej wizyty, a od pierwszej wagi
                        z karty 1,2 kg więcej. Ale teraz juz będzie szybciej rosnąć, właśnie idę po
                        drugą turę kanapeczek i apetyt dopisuje mi bardzo ładnie oststnio smile, chociaż
                        słodyczy za bardzo nie jadam.
                        zaraz wracam...
                        • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:08
                          Goko bardzo sie ciesze, ze wszystko ok i chociaz te wszystkie cyferki nic mi
                          nie mowia to najwazniejsze jest, ze wszystko w normie. A swoja droga to co ci
                          lekarze tacy chetni sa do wypisywania zwolnien. Nie wiedza jaka sytuacja jest
                          na rynku pracy zwlaszcza jezeli chodzi o kobiety??
                          Goko to Ty chudzinka jestes. Musisz byc bardzo niska przy takiej wadze, no albo
                          jestes modelka.
                          Tak teraz waga szybciej pojdzie w gore, ale napewno szybko spadnie. Nie
                          wydajesz mi sie osoba, ktora pozwoli sobie na gromadzenie tluszczyku bo chyba
                          jestes bardzo aktywna, co??
                          No to teraz do nastepnej wizyty a dziewczynki powinny brac z Ciebie przyklad i
                          nie wymyslac czarnych scenariuszy. Taka radosna i optymistyczna mama to skarb.
                          • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:17
                            Dziękuję Daniczku wspaniałe słowa, niech Ci to Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi,
                            i Wszystkim kobietkom tutaj też smile)).

Czarne scenariusze to nie dla mnie ja podchodzę, do życia optymistycznie,
                            chociaż też mam czasmi dziwne myśli, ale jakoś cały czas wierzę, że musi być
                            dobrze.
                            Tak ja należę raczej do kobiet aktywnych, dlatego tak ciężko położyć mnie do
                            łóżka, hihi. Waga moja i tak jest wyższa, bo tuz przed ciążą przytyłam ok 1-2
                            kg (na 2 miesiące zrezygnowałam z zajęć aerobikui tak jakoś świątecznie
                            podjadałam), może to pomogło mi zajść w ciążę smile, wzrost faktycznie nie za duży
                            164 cm. Ale nie należę też do tych całkiem patykowatych kobiet, jestem taka ok,
                            ręce mam tylko jak patyki, no i talię, zawsze miałam paskudnie wcietą,
                            paskudnie, bo kupić spodnie pasujące na mnie to był wyczyn, który nigdy chyba
                            się nie udawał, nawet kiedyś na masażu gościu się dziwił jakie wcięcie mam,
                            ciekawe jakie wcięcie będzie po ciąży, bo już go nie ma i pewnie długo na razie
                            nie będzie.

idę poczytać zaległości, bo wczoraj mało zagladałam, a czy ty Daniczku nie
                            czekasz przypadkiem dzisiaj na jakieś wieści odnośnie pracy męża.
                            • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:26
                              czytam Was na raty i odpowiadam na raty, hihi

Natalko na zwolnieniu jestem od 23 stycznia, zaczęłam wtedy krwawić,
                              jednorazowo, ale położono mnie do łóżka, co prawda jak widzisz nie leżę już, na
                              początku tak owszem leżałam, nawet z laptopem w wyrze, itp, potem doszły
                              mdłości to tez fajnie było je przespać, a teraz to ja już prawie biegam.

czemu nie chcę zostać? jest kilka powodów, ja chcę pracować i w zasadzie nawet
                              na zwolnieniu pracuję, wypożyczono mi laptopa , wgrano najważniejsze dla mnie
                              programy i nawet fakturuję zdalnie, do biura zaglądam 2 czasami 3 razy w
                              tygodniu na 2-3 godzinki.
                              Po drugie w styczniu dostałam podwyżkę i teraz troche jakby stratna jestem,
                              żeby otrzymywać na macierzyńskim lub będąc na zwolnieniu tę nową kwotę z ZUS-u
                              muszę przepracować 3 m-ce. Dopóki jestem na zwolnieniu ZUS liczy średnią z 12 m-
                              cy, czyli jestem od stycznia liczą mi tak jak miałam po staremu. Niby całkiem
                              stratna nie jestem bo i tak zakład pracy wyrównuje mi to tak, żebym nie traciła
                              i dostaję tak jak mam dostawać, ale ja chyba wolę wrócić, potem przyjdzie
                              macierzyński to znów mnie nie będzie przez pewien czas, a nie wiadomo jeszcze
                              do kiedy z brzuchem bedę latać do pracy.
                              • natali7a Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:30
                                Ale widzę,że czujesz się naprawdę dobrze. W takiej sytuacji to faktycznie
                                możesz wrócić spokojnie do pracy...
                                Cieszę się, że Wasze Dzidziuśki tak rosną!!!!
                                • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:35
                                  Natalko ja czuje się naprawde świetnie, mdłości wraz z 12 tygodniem przeszły w
                                  zapomnienie, i mam teraz tyle energii w sobie, że aż sama jestem w szoku, jak
                                  wszystko szybko się zmieniło.

A dziewczynki za 2 tygodnie chyba będę mogła normalnie seksik uprawiać,
                                  delikatnie oczywiście i tylko tutaj widzę małe problemy (bo wczoraj ledwo dałam
                                  się zbadać sad), ale chyba damy radę, potrenujemy, a czas nam w tym napewno
                                  pomoże.
                                  • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:43
                                    no własnie czemu tak jest ze w ciazy ciasnieje czy cosmile))))))) czy tak sie
                                    dzieje jak sie nie trenuje czesto? smile

no kolezanka tez miała przed 20 tyg. i wyszedł chłopak który szybko zmienił
                                    sie w dziewczynkesmile
                                    u mnie w 22 tyg. było dokładnie widac cycusia i jaderkasmile))

wiesz goko ja miałam podobnie w pierwszej ciazy na poczatku
                                    zmeczenie,sennosc ,mdłosci a od 12 tyg. czułam sie tak super,jak młody bógsmile
                                    miałam tyle energi,dlatego teraz czekam z utesknieniem na 12 tydz. i
                                    wiosnesmile))))
                                    • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:44
                                      Beatko a ty co zapracowana jestes?
                                      • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:52
                                        No hejka!
                                        Jestem już...
                                        Qrczę, no musiałam Was poczytac i pracować jednocześnie wink
                                        Goko, fajowo, że dzidzia rośnie i że zdrowa jest, gratuluję wink
                                        Odnośnie plemniczków, to faktycznie zrobimy po starankach, już to przemyśleliśmy wink
                                        Dzisiaj zaczynamy staranka, jutro owu, ale będą goście, więc nie wiem, czy damy
                                        radę, najwyżej z rana, tylko że za często też nie można...
                                        kiedy mamy działać??
                                        • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:57
                                          Widze Bea, ze Ty tak jak ja zmieniasz decyzje. Hihi. A co do staranek to nie ma
                                          chyba idealnego momentu. Przytulajcie sie wtedy kiedy macie na to ochote. Takie
                                          planowanie na nic sie zda. Mozna nawet w sama owulke sie przytulac i nic z tego
                                          nie wyjdzie. Na tym forum wiele mamy przykladow, ze w tych najbardziej
                                          nieodpowiednich momentach na przytulanka dziewczynki zafasolkowywaly. Staraj
                                          sie wiec nie myslec wink i przytulajcie sie dla przyjemnosci. Pewnie nie takiej
                                          odpowiedzxi oczekiwalas ale ja naprawde nie umiem powiedziec czy lepiej bedzie
                                          rano czy wieczorem bo nawet nie wiemy czy jajeczko peknie w tym momencie w
                                          ktorym lekarz przewidzial. Trzymam kciuki za "wypadek przy pracy"!!! wink
                                          • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:00
                                            a ja bym zrobiła tak,dzis wieczorem pierwszy raz a jutro najwyzej dokładka,a
                                            jak sie nie da jutro to bez paniki wystarczy dzisiejszesmile
                                            • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:07
                                              hihihi ja bym chyba wolała byc sama z lekarzem w gabineciesmile)))))) wole byc
                                              sama bo bardziej sie wygadam i wogule dziwnie bym sie jednak czułasmile))))))))))

a i nie wiem czy bym sie odwazyła do facetasmile

własnie tez sie zastanawiam co z emania?????????

ja wczoraj kupiłam te mydełka,a samoopalacza nie bo nie wiem który to jest ten
                                              co ma aniesad(((((
                                              piszemy wszystkie na raz i zrobiło sie chaotyczniesmile))
                                        • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:53
                                          bea1978 , ja bym na twoim miejscu zrobiła tak jak radzi ci mariolkasmile))
                                          dzisiaj wieczorkiem jak goście już sobie pójdą to wtedy przytulano a na
                                          następny dzień jeśli będziecie mieś siłe i ochote to kolejne przytulanko
                                          napewno nie zaszkodziwink powodzeniasmile no i jest jeszcze jeden argument: jak
                                          przyjdą goście to napewno poczęstujesz ich lampką wina a winko rozluzniasmile
                                          słyszałam że bardzo bobrze jest wypić lampke wina przed staraniami bo wtedy
                                          kobieta jest po pierwsze bardziej rozluzniona a po drugie głowa tak strasznie
                                          nie myślismile to może pomuc. tylko pilnuj męża żeby za dużo nie wypił bo wtedy
                                          ze staranek wyjdzie klapauncertain
                                      • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:53
                                        Ale fajnie tak poczytac o Waszych fasolkach, alez mi sie teskni do mojej
                                        fasolki a tu IUI odlozona. Co do wiadomosci w sprawie pracy to moj maz dzwonil
                                        i facet jeszcze nie wie. Potrzebuje jeszcze czasu. Mowil, ze przez weekend musi
                                        sie zastanowic bo ma duzo chetnych. Wrrrrr. Emocje juz troche opadly i czekam
                                        spokojnie na wynik myslenia pana szefa. Hihi. Nie ma tego zlego co by na dobre
                                        nie wyszlo. Jak nie bedzie pracy to bedzie IUI. Cos mi sie zamarzylo urodzic na
                                        wiosne. Hihi. Och zeby tak mozna bylo zaplanowac.
                                        Anie czy ta fotka to juz jest Twoj dzieciaczek???
                                        Rzeczywiscie cos ostatnio Emania sie nie pojawia. Ciekawe dlaczego???
                                    • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:58
                                      Bea, przepraszam, że wczoraj nie zajrzałam, ale ja też na chwilkę do biura
                                      zajechałam, musiałam pit wydrukować, i oczywiście fotke z usg zeskanować.
                                      A jak wróciłam to chyba z natłoku wrażeń padłam, wykąpałam się zjadłam i
                                      okryłam kocykiem, nawet cos zaczęłam ogladać, ale co to było nie pamietam, bo
                                      szybko przykimałam i mnie mój mąż obudził żebym sie do łózka przeniosła, bo juz
                                      też sam szedł spać, a szłam do sypialni jak pijana, taka byłam zmęczona, za
                                      dużo wrażeń chyba.
                                      Co się dziwisz mężowi, pewnie każdy jakby akurat siedział w
                                      gabinecie "pilnowałby" co tam ten lekarz z nami robi wink)). Fajnie, że wszystko
                                      juz na dobrej drodze, może akurat uda sie w tym cyklu i obejdzie się bez badań,
                                      hihi
                                      Daniczku Ty cos kilka dni temu pisałas o badaniu drożności jajowodów, czy Ty
                                      będziesz je robić, czy lekarz zalecił. Bo wiesz jak ja swojego pytałam jak
                                      jeszcze nie byłam w ciąży, to mówił, że nie sądzi żeby to mogło być przyczyną,
                                      bo ja juz jedno dziecko urodziłam, i w zasadzie to chyba postawiłby na oststnim
                                      miejscu. Dobrze gościu mi mówił, że wszysktko siedzi jednak w naszych głowach,
                                      im więcej o tym myslimy tym nam trudniej.

Emania odezwij się!!!

Dziewczynki otrzymałam mydełka, marchewkowe i jarzebinowo-różane, wczoraj
                                      przyszły, marchewkowym już się raz myłam, zobaczymy po tygodniu, jest fajne, a
                                      jak ładnie pachnie, super!

Mariolka znalazłaś ten samoopalacz na allegro?

Ani miłego pobytu w Niemczech, nie przemeczaj się odpoczywaj i spędzaj jak
                                      najwięcej chwil z przyjaciółką (ja mam swoją przyjaciółkę też Niemczech, ide
                                      jej zaraz smska wysłać lub emaila naskrobię).

Kattrin co za szaleństwo u Ciebie smile) w pracy czy już szaleństwo weekendowe.

Dziewczynki ja chyba zmykam, troche podgarnę, potem maja przywieźć pralkę, oh
                                      jak super, bo mam tyle prania już, że aż głowa mnie boli jak na nie patrzę.

pa, buziaczki
                                      • anie5 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:04
                                        Danik - to juz fotka mojego malenstwa smile ale jeszcze bede sprawdzala co jakis
                                        czas czy znow sie nie zmieni smile
                                        Mariolka - ja zupelnie zapomnialam, ze mialam Ci poszukac samoopalacza - juz
                                        zaraz szukam!!!!
                                        Bea - staraj sie i nie mysl o odpowiednim momencie - u mnie dopiero w tym
                                        cyklu, co nie myslalam, a na zywiol poszlam - udalo sie!!! a wczesniej
                                        wyliczenia, przemyslenia i stres....
                                        Wlasnie co tam u Emanii i Eryki?
                                        Natalka - ktory dzien cyklu masz teraz?
                                        • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:07
                                          Anie sprawdzalam i dalej ten sam dzidzius, wiec to raczej Twoj. Zreszta jakbys
                                          skore zdjela, taki podobny do Ciebie! wink Ja stawiam, ze to bedzie Zosia.
                                          • mariolka55 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:11
                                            mi sie tez wydaje anie ze dziewczynka,zreszta juz kiedys pisałam nie wiem po
                                            czym mi sie tak wydaje,ale tak czujesmile
                                            • mariolka55 EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:14
                                              nie ma cie od poczatku tygodnia!!!!!!!!!!

chyba ze cos ci sie stało z kompem to cie jedynie usprawiedliwiasmile)) ciekawe
                                              czy juz testowałas??????? po moich wyliczeniach to juz chyba cos powinnas
                                              wiedziec,napisz chociaz słówko!
                                              • danik1 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:16
                                                Komp w domu to inna sprawa, ale przeciez Emania ma tez kompa w pracy. Ja mysle,
                                                ze ona chce wyluzowac i nie nakrecac sie przed testowaniem.
                                                • mariolka55 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:19
                                                  tez tak myslesmile ze wpadnie jak test bedzie + smile
                                                  a swoja droga to ona nigdy nie pisała z pracy?
                                                  • bea1978 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:24
                                                    No hej znowu, ale dzisiaj naparzacie w te klawiaturki....
                                                    Ok, ja szczerze mówiąc, czekam już na HSG... nie nakręcam się na ten cykl wcale
                                                    a wcale, więc tak jak piszecie-dziękuję Wam wszystkim za rady, sexiki będą
                                                    spontaniczne i chyba ile wlezie, bo głodni jesteśmy...
                                                    a dodatkowo kupiłam sobie taka koszulkę nocną na ramiączkach, ze słodkimi
                                                    kokardeczkami i do tego całkiem przeźroczystą z drukowanymi aniołkami i jak ją
                                                    przymierzyłam to mój mąż oszalał,o mało mnie nie zgwałcił, uratował mnie tylko
                                                    ten argument z postem przed badaniem nasionek, ale teraz chyba mi się nie uda
                                                    hihihihihi smile
                                                    Ale fajnie jest być tu z Wami...
                                                    Emania na pewno szykuje niespodzianeczkę, superaśnie wink
                                                  • danik1 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:33
                                                    Hihi Bea musi byc bardzo ladna ta koszulka. Wnioskuje z opisu.
                                                    Moj maz mnie "dorwal" wczoraj. Tez juz sie stesknil. Nie powiem, ja tez a do
                                                    wlasciwych staranek jeszcze tyle czasu.
                                                    Tak sobie podgladnelam tabelke kiedy jest prawdopodobienstwo chlopca a kiedy
                                                    dziewczynki i tak sie troszke pobawilam w planowanie. Narazie moge sobie na ten
                                                    komfort pozwolic bo moje mysli zajete sa czym innym i nie mam parcia na (*).
                                                    Tak sobie zaplanowalam, ze zafasolkuje maj/czerwiec, zeby urodzic w marcu, moze
                                                    byc ewentualnie kwiecien, wiec czerwiec/lipiec na zafasolkowanie to tez dobre
                                                    miesiace a z tabelki wynika, ze bedzie cora. Hihi. Mialam swietna zabawe z
                                                    przymrozeniem oka. wink
                                                  • anie5 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:35
                                                    Wszyscy mowia ze dziewczynka bedzie, moj maz od poczatku tak czuje....ja nie
                                                    chce sie nakrecac ale tez chyba - ale mi jest naprawde wszystko jedno!!! ze
                                                    zdjecia to wykapana ja - tak stwierdzil moj maz i mama moja smile smiac mi sie
                                                    chce, bo....chyba kazdy tak wariuje, jak widzi pierwsze zdjecia swojego
                                                    malenstwa? wiem, ze kiedys patrzac na inne zdjecia - nic szczegolnego w tym nie
                                                    widzialam, a teraz juz mi sie wydaje takie sliczne smile a jesli chodzi o mezow
                                                    podczas wizyt - moj wyciagnal swoj notatnik i ciagle cos zapisywal - podczas
                                                    usg - jest dziennikarzem z zawodu - wiec to zboczenie zawodowe...ale smiac mi
                                                    sie chcialo, bo pani tak sie patrzyla na niego smile pozniej - ta pani ciagle
                                                    mowila, robiac usg - ake slodkie, ale slodkie to dzieciatko (bo latwo bylo
                                                    wszystko zmierzyc....) moj maz na to - a dlaczego pani mowi, ze takie slodkie,
                                                    czy jest jakies inne niz inne...? wiecie, ja juz wtedy tak parsknelam smiechem -
                                                    tata dumny sie znalazl - co bedzie jak sie urodzi...w kazdym razie - mowie
                                                    wam, ze ta pani ktora robila badanie - super babka - na koncu pozegnala sie z
                                                    dzidzia tak po cichu - a ja slyszalam smile
                                                  • anie5 Redo mariolki 10.03.06, 10:51
                                                    Mariolka, wyslalam Ci na priva zdjecie tego samoopalcza!!!
                                                  • goko1 Re: Redo mariolki 10.03.06, 10:53
                                                    Anie dla mnie też wyślij, bardzo proszę smile
                                                  • goko1 Kto może i ma National Geographic niech obejrzy 10.03.06, 11:00
                                                    Dziewczynki dzisiaj o 14.00 leci ponownie "W łonie matki" jak macie ten program
                                                    zachęcam obejrzyjcie, świetny film, ja dzisiaj siadam o 14.00 z synem i oglądmy
                                                    (niech sie nawet wali teraz nie przepuszczę tego filmu), gdyby coś tutaj
                                                    program NG dla przypomnienia:

www.ngc.pl/watch/ProgramDetails.asp?UniId=1249
                                                    ja szukałam tego filmu w internecie (żeby sciągnąć) nie znalzałam, wiem, że
                                                    jest książka, bo widziałam na allegro w zakończonych aukcjach:
                                                    www.allegro.pl/item86590972_niezwykly_swiat_w_lonie_matki_poradnik.html
                                                  • natali7a Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:52
                                                    Anie5 to miłe, najważniejsze mieć opracie i fajnie, że tak oboje się
                                                    cieszycie....
                                                    Natomiast dla Daniczka życzonka już dzisiaj, bo jutro nie będę miała dostępu do
                                                    kompika:
                                                    dużo dużo radości, słoneczka spełnienia marzeń, a przede wszystkim tego
                                                    najważnejszego spełnienia (*)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • natali7a Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 10:54
                                                    To co dziewczynki, zaczynamy na trzy-cztery:
                                                    sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam,
                                                    sto lat, sto lat, niech żyje żyje nam,
                                                    jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje żyje nam
                                                    NIECH ŻYJE NAM!!!!
                                                  • bea1978 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 10:57
                                                    heheheheheh.....

100 lat 100 lat...

już się nie moge doczekać moich urodzinek!!! Ale ja raczek jestem, dopiero w
                                                    lipcu smile
                                                  • goko1 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:03
                                                    ja bedę spiewac az do jutra, hihi bo ja jutro napewno zajrzę

sto lat sto lat niech żyje Danik mam

moje urodzinki pod koniec sierpnia, hihi mogłabym sobie na nie prezent
                                                    urodzić smile, bo to niedaleko terminu będzie
                                                  • sloneczko271 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:16
                                                    ja też dołanczom się do życzeńsmile wszystkiego najjjjjjjjjj lepszegosmile sto lat:-
                                                    )
                                                  • danik1 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:19
                                                    sloneczko271 napisała:

> ja też dołanczom się do życzeńsmile wszystkiego najjjjjjjjjj lepszegosmile sto
                                                    lat:
                                                    > -
                                                    > )

Dziekuje sloneczko, ale ja urodzinki mam dopiero jutro chociaz juz dzisiaj
                                                    zjada pierwsi goscie!!! Prezenty, prezenty jak ja to lubie!!! smile
                                                  • sloneczko271 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:33
                                                    a ha, a ja myślałam że już dzisiajsmile przepraszam nie doczytałamwink ale i tak
                                                    życze ci wszystkiego nnnnnnnnnnnaaaaajjjjjjjjjjjjjj lepszegosmile)) a przede
                                                    wszystkim spełnienia (*) smile a możesz nam zdradzić ile wiosenek jutro
                                                    kończysz? tak tylko z ciekawości pytamsmile
                                                  • danik1 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:41
                                                    Sloneczko nie ma za co. ja sie bardzo ciesze z zyczen!!!!********* Jak
                                                    wejdziesz na nasza statystyke to dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy o nas.
                                                    niedlugo Kattrin uzupelni i poprawi te statystyke bo jest troszke zaniedbana.
                                                    Ja skoncze 32 latka to tak nie za duzo i nie za malo. Sama nie wiem. W ogole
                                                    nie czuje sie na swoje lata. A kiedys mialam takie zdarzenie, ze ktos sie mnie
                                                    pytal o wiek a ja an to 26 i wybuchnelam smiechem jak sobie uzmyslowilam co ja
                                                    mowie. Tak jakos samo mi sie wymknelo bez zastanowienia. Ale to chyba dobrze,
                                                    ze czuje sie na mlodsza anie na starsza, no nie??? wink

Co do wizyt u ginekologow z facetami to ja od poczatku zawsze chodzilam ze
                                                    swoim. Na poczatku, zeby zrozumiec co do mnie mowia a pozniej to juz chyba z
                                                    przyzwyczajenia. Mojego meza zawsze sadzaja w glowie, tzn. w mojej glowie,
                                                    czyli obok mojej glowy. Hihi, ale namieszalam. Moj tez troszke zaglada chociaz
                                                    malo widzi ale mnie to jakos nie krepuje. Moj maz byl tez ze mna przy porodzie
                                                    i przy cesarce, tzn. porodzie ktory zakonczyl sie cesarka. Fajnie tak jest jak
                                                    facet sie tez interesuje. Zupelnie nie rozumiem facetow ktorzy sie od tego
                                                    odcinaja podajac najdziwniejsze powody, np. w przypadku porodow rodzinnych. Moj
                                                    powiedzial, ze jakbym go nie chciala na porodowce to i tak by sie wepchnal bo
                                                    to w koncu jego dziecko na swiat przychodzilo. Ale mi w glowie nie bylo mu
                                                    zabraniac. Bylo cudownie czuc jego troske, wsparcie i opieke. Tak wiec Bea
                                                    pozostaje Ci przyzwyczaic sie do meza w gabinecie skoro lekarz tego wymaga
                                                    (bardzo madry lekarz) a jak nie chcesz, zeby Ci zagladal to posadz go tak jak
                                                    moj zawsze siedzi. wink
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:47
                                                    no to ja tez sie dołaczam do zyczen,miałam składac jutro ale skoro takie
                                                    niecierpliwe jestesciesmileWszystkiego Najlepszego Danik i Szybkiego
                                                    Zafasolkowaniasmile))))))))))

Goko ja sobie tak marzyłam na urodziny Kubusia,bo termin usg z mi wychodził w
                                                    urodziny,no i w urodziny dostałam pierwsze skurcze a na swiat wyszedł z 7-
                                                    godzinnym opóznieniemsmile)) fajnie niesmile))

anie dzieki,zaraz sprawdzam poczte

bea wcale ci sie nie dziwie,dla mnie tez by to było krepujace i mój tez by sie
                                                    dziwił czemu? bo przeciez mnie ogladał nie razsmile a własnie tez by na pewno nie
                                                    chciał byc w sytuacji gdy ktos mu grzebie przy fredku,a ja sie jeszcze
                                                    przygladamsmile)))))))))))) rosnę
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:51
                                                    no mój tez był przy porodziesmile ale ja bardzo chciałam i on tezsmile to było
                                                    wspólne niesamowite przezycie,bardzo mi pomagał,trzymał głowe i pilnował zebym
                                                    oczów nie zamykała,ale wtedy mnie nic nie krepowało,wizyta u gina to dla mnie
                                                    co innego jednaksmile
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:53
                                                    słoneczko goko brała to ci pomozesmile
                                                  • danik1 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:55
                                                    Dziewczyny przestance juz pisac o tym kto komu gdzie zaglada bo mi sie chlopa
                                                    zachciewa a ten niestety w pracy. Wyobraznia robi swoje a sasiad jest w domu!!!
                                                    Hihi.
                                                  • danik1 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:57
                                                    Rzeczywiscie ten czas leci.
                                                    Sloneczko milego dni i pracki a ja tez zmykam do sprzatanka bo goscie na 18.00
                                                    sa zaproszeni a w domu ... Lepiej nie mowic. Nie, no nie jest tak zle, ale
                                                    zawsze cos sie znajdzie.
                                                    Papatki i do poklikania!!!
                                                  • sloneczko271 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 12:05
                                                    daniczku to miłej imprezki ci dzisiaj życzesmile)) obyś dostała fajowe prezenyu:-
                                                    ))) napisz nam pózniej co dostałaś-ok? no to narazkasmile miłego sprzątania-jeśli
                                                    wogóle sprzątanie może być miLeuncertain ja nie cierpie sprzątać ale najlepiej mi to
                                                    wychodzi jak jestem wściekła wtedy bym mogła góry przenosić. a najczęściej
                                                    jestem wściekła kilka dni przed okresem-wtedy bym najchętniej kogoś pobiławink a
                                                    że nie chce nikogo bić to biore się za sprzątaniesmile w ten sposób wyładowuje
                                                    nadmiar energismile))
                                                  • sloneczko271 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 11:58
                                                    daniczku!!! smile ty zbereznico! sąsiada chcesz gwałcić? smile)))) a pózniej tak by
                                                    co (*) to dzidzia nie wiadomo do kogo będzie podobnawink hi,hi,hismile
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 12:03
                                                    ja tez na razie uciekam,od rana przy kompie siedzesmile
                                                    dzieki anie za zdjecie,nie wiem czy mi sie uda kupic taki sam bo ten co ci
                                                    pokazywałam na alegro jest podobny
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 12:05
                                                    dzieki anie,bede szukac codziennie,a powiedz mi jeszcze jaka ma pojemnosc?
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 12:06
                                                    no i wpadnij czasem jak bedziesz miec dostep do kompasmile miłego pobytusmile))))))))
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 12:07
                                                    słoneczko mi tez sprzatanie super idzie jak mam nerwawink
                                                  • sloneczko271 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 12:08
                                                    to fajniesmile miło jest usłyszeć że nie jestem sama taka walniętawink
                                                  • mariolka55 Re: Danik sto lat sto lat niech żyje żyje nam.... 10.03.06, 12:07
                                                    mariolka55 napisała:

> no i wpadnij czasem jak bedziesz miec dostep do kompasmile miłego
                                                    pobytusmile))))))))

to było do aniesmile
                                                  • anie5 samoopalacz :-) 10.03.06, 12:07
                                                    pojemnosc - 150 ml
                                                  • anie5 DANIK jeszcze ja!!! 10.03.06, 12:11
                                                    Wszystkiego najlepszego!!!!
                                                    TILLIKE FOR DIN FODSELSDAG!!!!!!!!!
                                                    Zycze Ci spelnienia marzen, samych radosnych chwil!!!
                                                  • anie5 Re: DANIK jeszcze ja!!! 10.03.06, 12:13
                                                    Sloneczko - nie bez znaczenia jest twoj nicksmile ja tez lubie sie opalac!!! ale
                                                    wole na prawdziwym sloneczku smile
                                                  • anie5 samoopalacz 10.03.06, 12:02

www.lorealparis.de/media/DEGER/images/5/{5811BD6A-0D6B-4D5F-A24B-AF0387EFA347}.jpg

moze teraz link wszedl
                                                  • bea1978 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 10:53
                                                    Pożegnała się z dzidzią... łał,,, ale wspaniale!

No ja Wam powiem, że dla mnie ta moja wizyta to było mocne przeżycie wink Pierwszy
                                                    raz u faceta gina i jeszcze z moim mężem od początku do końca (on też był
                                                    pierwszy raz u gina) Ale ten lekarz tak każe...jak ktoś się stara to we dwoje a
                                                    nie tylko babka, więc każe razem przychodzić, zresztą z nim też robił wywiad...
                                                    Jaki tryb życia, pracy, czy ma styczność z chemikaliami, itd...

No ale samo badanie, ja mu reką (mężowi) pokazałam, że ma się gapić przed
                                                    siebie, ale zapomnijcie, tak jak pisałam, wyginał się i zaglądał... no i się
                                                    stresowałam i zaciskałam się, więc mnie bolało trochę... taki stresik to był u
                                                    mnie wink
                                                    No a mój mąż się dziwił potem jak mu powiedziałam, że to było krępujące dla
                                                    mnie... No to zapytałam, czy on by chciał i pozwoliłby mi być jakby mu Pani Dr
                                                    grzebała przy pindolku (jakby było kiedyś trzeba)...
                                                    Odpowiedź jest oczywista! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                    I tak to jest z facetami... no ale teraz już będzie łatwiej za każdym następnym
                                                    razem, przy HSG też może być wink Niech widzi jak cierpię, może bardziej doceni to
                                                    wszystko!!! hihihihi, a może nie będzie bolało, to przynajmniej poudaję trochę,
                                                    hehehehe!!! Żartuję wink Ale zołza ze mnie, co??
                                                  • sloneczko271 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 11:20
                                                    beatuś, ja też do mojego ginekologa-faceta, chodze z moim mężemsmile ale przy
                                                    badaniu on nic nie widzi bo do badania przechodzi się do drugiego pokoju-na
                                                    całe szczęście bo chyba też bym się bardziej stresowała gdyby on podglądałsmile
                                                  • bea1978 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 11:25
                                                    no właśnie Słoneczko.........
                                                    smile))
                                                    Ale tłumaczyłam sobie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia wink
                                                  • sloneczko271 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 11:54
                                                    kochane kobietkismile ja zaczynam się szykować do pracy: musze się wykąpać, umyć
                                                    włosy no i makijaż zrobićsmile bo tak tu sobie siedze przed tym kompem i siedze a
                                                    czas lecismile kurcze za momęt jest 12-jak ten czas szybko z wami leci. ledwo się
                                                    obejrzałam a tu już 2 gogziny zleciałysmile)) do zobaczenia wieczorkiem. będę
                                                    dopiera po godz 20. ale za to jutro mam wolnesmile)) piszcie dużo,dużo. lubie was
                                                    czytać. no to narazkasmile)) papatki. do wieczorkasmile
                                                  • anie5 Re: EMANIA !!! jak wrócisz to sie pogubisz 10.03.06, 11:56
                                                    Kobietki - zaraz Wam wysylam na priva - bo lin nie da sie - juz raz
                                                    probowalam....wysylam zdjecie - ok? ja kupilam normalnie w sklepie...ale na
                                                    allegro byl raz - dzis sprawdzalam i nie ma sad ale jest swietny!!!!
                                            • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:15
                                              mariolka55 napisała:

> mi sie tez wydaje anie ze dziewczynka,zreszta juz kiedys pisałam nie wiem po
                                              > czym mi sie tak wydaje,ale tak czujesmile

Jak to po czym?? Spojrz na jej zdjecie!!! wink wink wink
                                          • bea1978 Re: Daniczku!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)!!!!!!! 10.03.06, 10:29
                                            Kochaniutka, z całych sił!!!
                                            Spełnienia marzeń, dużo radości, zdrówka, miłości do i od otaczających Cię
                                            ludzi,no ale przede wszystkim, spełnienia tego o czym tak marzysz... (*)
                                            no i oby z tą pracą męża ułożyło się tak jak bedzie lepiej, nie zawsze tak jak
                                            my chcemy jest dobrze...
                                            Ten na górze sam układa tak, żeby nam pomagać wink i jego opieki też Ci życzę!!!
                                            Sciskam Cię gorąco i ślę moc buziaczków!!!
                                            Z okazji urodzin oczywiście wink
                                            (ja już teraz, bo nie mam dziś za bardzo kiedy pisać, nie chcę zapomnieć, a
                                            jutro mnie tu nie będzie wink)
                                            • danik1 Re: Daniczku!!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)!!!!!!! 10.03.06, 10:34
                                              bea1978 napisała:

> Kochaniutka, z całych sił!!!
                                              > Spełnienia marzeń, dużo radości, zdrówka, miłości do i od otaczających Cię
                                              > ludzi,no ale przede wszystkim, spełnienia tego o czym tak marzysz... (*)
                                              > no i oby z tą pracą męża ułożyło się tak jak bedzie lepiej, nie zawsze tak jak
                                              > my chcemy jest dobrze...
                                              > Ten na górze sam układa tak, żeby nam pomagać wink i jego opieki też Ci życzę!!!
                                              > Sciskam Cię gorąco i ślę moc buziaczków!!!
                                              > Z okazji urodzin oczywiście wink
                                              > (ja już teraz, bo nie mam dziś za bardzo kiedy pisać, nie chcę zapomnieć, a
                                              > jutro mnie tu nie będzie wink)
                                              >

Dziekuje kochana!!! Wspaniale zyczenia!!! Az mi sie lezka zakrecila w oku ze
                                              wzruszenia. smile
                                        • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 11:06
                                          aniu, ale śliczny ten twój dzidziuśsmile jak fajnie główke i nosek widaćsmile
                                          super!!! smile ale wam zazdroszcze tych fotekwink ja też tak chce! smile))
                                          • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 11:10
                                            Dziekuje dziewczynki bardzo mocno. Natalka, Bea i Goko. smile Goko uwazaj zebys
                                            sobie tylko gardziolka nie zdarla bo bede Cie miala na sumieniu!!! wink
                                            • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 11:11
                                              Ja tez poprosze o link do tego samoopalacza. Anie lub inne dziewczynki, ktore
                                              juz maja. Poprosze.
                                              • bea1978 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 11:14
                                                i ja chcę link do samoopalacza!!! Blada jestem jak córka młynarza!!!
                                      • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:05
                                        Goko to mnie pocieszylas bo lekarz cos wspominal o tym badaniu, ale ja sie
                                        wstrzymuje.
                                        Wlasnie Anie Ty dzisiaj wyjezdzasz. Mam nadzieje, ze znajdzisz dostep do
                                        internetu i do nas zajrzysz. Bedziemy tesknily i czekaly. smile
                                        Musze sie Wam pochwalic dziewczynki, ze jutro mam urodzinki. Chociaz nie wiem
                                        czy to powod do chwalenia sie. W koncu bede rok starsza.
                                        Wlasnie trzeba statystyke popoprawiac. Dopisac Natalke a raczej ja przeniesz z
                                        listy oczekujacych na pojawienie sie. Hihi wink
                                      • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:07
                                        Hej Bea Daniczek ma rację, nie ma jednoznacznych podpowiedzi,jedni zalecają
                                        przed, jedni w trakcie inni po ovu, jedni codziennie lub nawet dwa razy
                                        dziennie inni, że nie cześciej niż co dwa dni, tego wszystkiego też się nie da
                                        zaplanować, ja jak kochałam sie prawie na komendę to mimo ovu ani razu się nie
                                        udało, a jak miał być cykl bez ovu to zaskoczyłam, gdzie tu logika.

Daniczku to prawda, niektórym sie udaje zaplanowac ciażę i poród na jakąs pore
                                        roku, ale sama widzisz jak to jest.
                                        My planowaliśmy z mężem, że zajdę w ciąże po lecie, i lekarz mówił, że super
                                        okres, organizm pełen witamin itp., itd., no i planowaliśmy, że urodzę przed
                                        latem, a tu "lipa" z planów, całe lato bedę z brzuszkiem latać, ciepło może
                                        być, byleby upałów wielkich nie było, bo 7,8,9 m-c to nie najlepszy czas na
                                        wysokie temperatury, sam brzuch i tak pewnie wielki już będzie i da sie we
                                        znaki.

Powodzenia, daj znać jak się łaskawy szef już określi, co i jak.
                                        • danik1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:10
                                          goko1 napisała:

> Powodzenia, daj znać jak się łaskawy szef już określi, co i jak.

Pewnie, ze dam! smile
                              • goko1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:32
                                Mariolka miedzy nóżkami niczego nie szukaliśmy, ja sądzę, że koło 20 tygodnia
                                to dobry termin na takie rzeczy. Moja kuzynka miała wcześniej i miał być
                                chłopak po 20 tygodniu okazało się, że dziewczynka, i będzie dziewczynka
                                jednak, już za ok. 1-1,5 m-ca (termin na koniec kwietnia).
                                Ale mam znajomego, u którego do 9 m-ca miała być dziewczynka, a urodzi się
                                chłopak, hihi.
                                Ja będę chciała znać płeć, owszem, i lekarz powiedział, że nie ma problemu jak
                                tylko dzidzia pozwoli to mi powie. Będę wiedziała czy szukać sukieneczek czy
                                fajnych bajeranckich spodenek.
                        • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 10:34
                          wiya was dziewczynkismile ja też już jestem po śniadanku no i po teściku ale
                          kreska jeszcze za blada. będę dzisiaj testowała jeszcze raz ale o godz.20 jak
                          wróce z pracysmile goko1 widze że masz wizyte u lekarza na ten sam dzień co jasmile
                          tylko ja idę do mojego doktorka po tablety przed inseminacją i ma nam
                          wytłumaczyć wszystko co i jak ma to wyglądaćsmile
    • kattrin1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 08:40
      Witam dziewczynki smile

Super ze nowy wateczek powstał smile

Gosia czekam na wiesci od Ciebie, Bea super wizyta, mysle ze bedzie dobrze, bo
      grunt to dobra opieka ginkowa smile)

W wolnej chwilce zajme sie statystyka, pozmieniam uzupełnie i zabawie sie we
      wrozke hihihihi smile)

Buziaki na piatkowy dzionek smile
    • kattrin1 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 09:28
      Gosiu to super wiesci smile)
      Trzeba miec wiare i myslec pozytywnie a wszystko sie ułozy smile)))

Zreszta samo Twoje zycie o tym mówi, wiec hihihi nie bede sie powtarzac smile))

Sluchajcie czy ktos wie co z Eryczką i Emania???
      • sloneczko271 Re: Wiosenne (*), niech sie wreszcie spelni!!! 10.03.06, 11:40
        kurcze tak chciałam obejrzeć ten film ,,w łonie matki" sad(( a ja na 14 musze
        iść do pracy! sad no i znowu go przegapiesad ale może jeszcze go powtórzą?
        jak będziecie cos wiedziały na ten temat to dajcie znać-kiedy i o której
        godzinie będzie powtórkasmile