Dodaj do ulubionych

9 kwietnia

06.04.06, 13:56
Tego właśnie dnia zamierzam testować. To mój pierwszy cykl starań. Dobrze by
było, żeby i ostatni smile)) Ciężko będzie mi wytrwać do tej magicznej Niedzieli
Palmowej. Jeśli są na forum dziewczyny testujące ok. 9.IV, zapraszam do
wspólnego oczekiwania. Może w grupie będzie nam czas szybciej biegł?
Obserwuj wątek
          • mamamareczka Re: 9 kwietnia 06.04.06, 19:38
            było wiele cykli w których sie nakręcałam i później się załamywałam a teraz
            postanowiłam w ogóle o tym nie myśleć jako o staraniu po prostu mierze tempke i
            przytulam się z mężem i nadal nie robie sobie nadziei poczekam jeszcze pare dni
            a potem zrobie test ale też bez większych emocji bo stwierdziłam że nie watro
            tak się nakręcać może łatwiej będzie zajćś w ciążę, pozdrawiam
      • bliambka Re: 9 kwietnia 06.04.06, 19:46
        A jakie objawy odczytujesz na TAK?
        Bo ja niestety jestem od wczoraj strasznie wkurzona, biada temu, kto mi wejdzie
        w drogę, więc chyba zespół napięcia przedmiesiączkowego się zaczął. Buuu...
        sad((((
        • ferrr Re: 9 kwietnia 06.04.06, 20:08
          Zdecydowane, nigdy wcześniej nie obserwowane napięcie i kłucie w podbrzuszu w
          czasie prawdopodbnego zagnieżdżania. Potem minęły, teraz nie mam żadnych objawów
          przemiesiączkowych. Lekkie zawroty głowy. Plamienie przed oczekiwaną @, ale
          leciutkie, nie nasilające się.
          Pożyjemy, zobaczymy...
    • bliambka Re: 9 kwietnia 07.04.06, 09:33
      A ja juz mam jedną dzidzię. Moja ciąża nie była planowana, więc nie
      wypatrywałam u siebie żadnych objawów. Po prostu nie dostałam miesiączki, a
      cykle są u mnie raczej reguralne. Gdy zrobiłam test, byłam w szoku, że jestem w
      ciąży, a nie mam żadnych objawów. Żadnych mdłości, zachcianek, bolesności
      piersi, bóli w podbrzuszu - nic do końca pierwszego trymestru. Tak że z tymi
      objawami to różnie bywa. Ja się staram nienakręcać - dopiero brak @ i II krechy
      będą dla mnie objawami. smile
    • mamamareczka Re: 9 kwietnia 10.04.06, 11:30
      hej, ja jednak zatestowałam w sobotę i wyszła jedna gruba krecha a popołudniu
      przyszła @ tak więc jestem w 3 dc. Pozdrawiam wszystkie które się nadal starają
      a tym którym się udało gratuluje
      • bliambka Mamamareczka! 10.04.06, 13:52
        Hej! Ja miałam dokładnie tak samo. Planowałam testować w niedzielę, ale nie
        wytrzymałam i zrobiłam to w sobotę po południu. Pojawiła sie soczysta, lecz
        samotna kreseczka, a parę godzin później przyszła podstępna @. Tak że i ja mam
        dzisiaj 3 dnień cyklu. Owulacji spodziewam się ok. 14 dnia, chodziaż nigdy nic
        nie wiadomo, bo z racji wyjazdu świątecznego zmienię klimat i może byc różnie.
        Może za 4 tygodnie będziemy wspólnie testować?

Pozdrawiam. smile)
        • mamamareczka Re: Mamamareczka! 10.04.06, 22:17
          hej, widze że nie jestem sama a w sumie to w grupie zawsze raźniej smile
          chętnie zatestuje z tobą za 4 tygodnie, jak juz wspominałam to sa moje 3
          starania z clo (3 tabletki od 5-9 dc) więc ja jeszcze nie wiem dokładnie kiedy
          bedzie owu ale czas pokarze a tymczasem będe mierzyc temperaturki - pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka