Dodaj do ulubionych

Gdzie hsg w Warszawie?????????????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.07, 20:22
Gdzie w Warszawie, za normalne pieniądze, można wykonac hsg? Wiem, ze np
NOVUM to robi, ale za kosmiczna kwote 800 zł. Moze ktos zna tańsze miejsce?
Obserwuj wątek
    • Gość: Aa. Re: Gdzie hsg w Warszawie????????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.08, 19:57
      witam! może którąs z Was zainteresują te informacje: HSG w Warszawie
      na ul.Żelaznej - 200 zł (trzeba sie zapysywac z wyprzedzeniem,
      uwaga:w poniedziałki nie wykonuja tego badania), na ul.Karowej 370
      zł (póki co, idzie sie bez zapisywania-robią od razu), na
      Inflanckiej - trzeba sie zapisywać; dla ubezpieczonych jest
      bezpłatne). Bylam dzis własnie na Inflanckiej. Szpital ok, ale
      badanie jest bolesne i nic sie na to nie poradzi. Trzymajcie się!
          • megi2511 Re: Gdzie hsg w Warszawie????????????? 30.06.09, 21:08
            Witam dziewczyny
            Odnawiam wątek, aby dostać skierowanie na hsg jakie trzeba spełniac
            warunki?????Potrzebuje tego badania bo długo staram się o dziecko i zastanawiam
            się czy zwykły gin da mi na nie skierowanie, bo wolałabym zaoszczędzić te 900 zł
            w novum czy invictie, z góry dzięki za odpowiedzi
            • olenka-13-13 Re: Gdzie hsg w Warszawie????????????? 01.07.09, 08:46
              Dziewczyny ja jestem zapisana na HSG na 16.07.2009 w
              www.magodent.com.pl Jest ono refundowane przez NFZ. Trzeba tylko
              wykonać wcześniej morfologię, posiew z kanału szyjki macicy, grupa
              krwi, skierowanie od lekarza ( może być skierowanie z prywatnej
              przychodni). Trzeba się zapisywać niestety wcześniej smile
                  • Gość: po badaniu Re: Gdzie hsg w Warszawie????????????? IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.09, 13:35
                    ja latem robilam HSG w Warszawie w przychodni rentgenologow na ulicy
                    Warynskiego (www.rentgen.pl/). Badanie kosztowalo 350PLN. Ja
                    bardzo balam sie tego badania bo naczytalam sie koszmarnych opinii
                    na ten temat. Bylam bardzo milo zaskoczona, ze nie bylo tak
                    strasznie. Badanie nie jest przyjemne to fakt ale absolutnie da sie
                    wytrzymac. Bardzo duzo dalo mi to, ze badanie wykonywal bardzo mily,
                    rzeczowy lekarz Rafal Kuzlik, ktory caly czas mowil mi co robi i
                    jakiego rodzaju bolu mam sie spodziewac. Tak wiec przygotowana bylam
                    na kazdy jego ruch. Badanie tu wykonuje sie bez znieczulenia bo
                    lekarze twierdza, ze chca wiedziec co sie dzieje z pacjentka i jak
                    sie czuje. Jezeli bol jest bardzo duzy to prawdopodobnie jajowod
                    jest niedrozny i lekarz przerywa badanie. To NIE JEST BADANIE
                    UDRAZNIANIA jajowodow ale badanie ich droznosci dlatego nie nalezy
                    wprowadzac kontrastu za wszelka cene. Byc moze bol, ktory ja
                    odczuwalam podczas badania nie byl duzy poniewaz jajowody mialam
                    drozne. Badanie trwalo nie wiecej niz 10-15 minut i od razu poszlam
                    do domu. Jednakze jednym z wymogow jest obecnosc bliskiej osoby po
                    badaniu. Bardzo polecam te placowke, bo personel tam pracujacy wydal
                    mi sie bardzo mily i kompetentny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka