lilith76
21.10.08, 09:43
Pisałam na innym forum, ale bez odzewu. Może tu znajdzie się ktoś zainteresowany. Może uccelino?
Czy któraś z was chciałaby odkupić ode mnie udział w warsztacie psychologicznym dla ciężarnych? Odbywa się w ramach Festiwalu dla Kobiet "Dojrzewalni" - "Psychologia 9 miesięcy - ja i ono" (niedziela, 26.10, godz. 13.30-16.30, 54 zł).
Wykupiłam go i jeszcze jeden bo pomyślałam, że to będzie takie fajne przygotowanie do ciąży. Przeceniłam swoje siły. W niedzielę byłam na jednym, byłam jedyną nieciężarną w grupie, dookoła były same dziewczyny z brzuszkami, czułam się jak nieuprawniony intruz i jestem do dziś rozwalona psychicznie. Nie dam rady z kolejnym warsztatem.
Krótki opis warsztatu:
Psychologia 9 miesięcy – Ja i Ono
Warsztat dla przyszłych Mam. Uważamy, że bezcenne jest spotkać w czasie ciąży mądre kobiety będące w podobnym do nas momencie życiowym, przeżywające podobne lęki, radości, zadające podobne pytania. Zapraszamy do dzielenia się i korzystania jednocześnie z doświadczeń kobiet w ciąży. Te warsztaty mają oswoić i przygotować do zmiany w życiu, jaką jest pojawienie się dziecka na poziomie emocji i myśli. Stanowią vademecum psychologii ciąży, pierwszego spotkania z naszym dzieckiem i kolejnych dni naszego wspólnego życia. Podczas tego warsztatu przyjrzymy się temu jaki mam w sobie obraz matki, a także temu jaką mamą chcę być.
Prowadzi:
Joanna Szeluga
Psycholog, trener rozwoju osobistego. Pasjonuje się rozwojem człowieka i jego możliwością kreowania swojego życia.
Warsztatownia, www.warsztatownia.com/