Dodaj do ulubionych

Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ?

07.01.10, 17:29
Witam,
czy ktoś był w tym ośrodku i może opisać wrażenia z pobytu? Byłabym wdzięczna
za każdą opinię, ponieważ rozważam pobyt wakacyjny w tym ośrodku, ale opinii w
internecie właściwie nie znalazłam.
Pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • renesw Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? 14.01.10, 16:53
      Byliśmy w zeszłym roku nad jez Dymno. Moja znajoma mieszkała w ośrodku a my po
      drugiej stronie jeziora w domku.Raz ją odwiedziliśmy bo głównie oni bywali u
      nas. Z tego co widziałam to zdjęcia pokrywają się z rzeczywistością.Była bardzo
      zadowolona, czysto spokojnie, jadali tam tylko śniadania ale mówili, że jedzenie
      smaczne.Natomiast jezioro jest super, bardzo mało ludzi. Bo oprócz ośrodka Bobo
      jest jeden z domkami a po drugiej stronie jeziora tylko 5 prywatnych domków, z
      czego jak my byliśmy w lipcu zajęte były tylko 3. Jezioro jest czyściutkie,
      dzieciom do nóg podpływały małe rybki, były też raki. Gmina bardzo dba o
      czystość codziennie ktoś sprzątał teren wokół jeziora.Jeżeli szukacie ciszy i
      spokoju to jest to:)
      • Gość: toniia Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.dip.t-dialin.net 12.07.10, 17:55
        ...A CO JEST PO DRUGIEJ STRONIE JEZIORA, czy mozna wynajac jakies
        domki?
        A jak wygladaja warunki do kapieli-piasek, kamyki ...?????
        Diekuje z gory za informacje!
        Pozdrawiam
    • Gość: ja Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.10, 14:39
      w tym ośrodku jest naprawdę super. Czysto, obsługa bardzo miła i
      pokoje fajnie wyposażone.Jedyny mankament to brak możliwości
      płacenia kartą ale i tak polecam warto
    • joasia401 Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? 21.06.10, 20:11
      A można prosić o podanie linka, żeby się bliżej przyjrzeć ofercie.
      Kacper 28.06.2004
    • Gość: Cyryl Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.11, 20:48
      Witam,

a ja tez tam byłem. i jesteśmy baaaardzo zadowoleni... żarcie zajebiaszcze, woda czysta jak w kranie i uwaga na tym zadupiu SPA wyjątkowe. no taki relaks że kopara siada. moja kubita chodziła tam raz dziennie. wydałem na to majątek, ale w mieście wydałbym dwa razy więcej. Pani terapeutka w SPA Magda czy tam Monika nooooo po prostu super. hotelowe molochy SPA powinny sie od niej uczyc podejścia do klienta. a ja to nurkowałem a właściwie to nie nurkowałem tylko się uczyłem świetna zabawa. uwaga za 99zł!!! śmiech na sali.... gorzej z moim synkiem niby plac zabaw jest ale pamięta czasy gierka :)... ogólnie na 10 pkt daję 8,5. aha ceny w barze prawie jak w sklepie...
    • Gość: arek Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 23:04
      bylem z wycieczką, budynek ładny i owszem,ale zmino- niedogrzany, za drogo jak za takie warunki. Zglosilismy ze temperatura za niska, zobaczymy co z tego wyniknie... kuchnia smaczna, ale SPA juz nie ma, wiec ten punkt atrakcji odpada Jezioro- skute lodem o tej porze, wedkarze lowili cos w przereblu. Ogolnie pustki.
    • Gość: zenada Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.12, 20:18
      Bylam tam wiosną, masakra. Wyzywienie w miarę dobre, jednak ściemniaja , że ekologiczne- kupują w biedronie itp. Mąż spotkał pana zaopatrzeniowca na zakupach... więc to żadna ekologia.
      poza tym w osrodku są osoby, które są tam na leczeniu...dziwne połączenie. no i zasadniczy problem, to ceny noclegów i temperatura w budynku. Ogólnie- nie polecam.
      • gazeta_mi_placi Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? 05.07.12, 10:20
        Na jakim leczeniu? O ile nie są chorzy na choroby zakaźne w czym Ci to przeszkadza?
    • Gość: sciema Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.12, 23:06
      przestrzegam przed naciągaczami. kiedys ten osrodek funkcjonowal jako spa i wtedy to bylo cos, w tej chwili przejął to pseudo doktor, ktory żeruje na ludzkim nieszczęściu, ostrzegam szczerze...stracicie kasę i zdrowie,
    • Gość: po drugiej stronie Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.rev.pro-internet.pl 04.07.12, 23:22
      ktoś pytał o alternatywę - podam cenową, bo o podobnym standardzie nic nie ma w pobliżu.
      Agroturystyka - Jaworowy Dwór
      i jeszcze fajne domki z łódkami - tutaj
      • Gość: agnieszka Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.edata.net.pl 30.08.12, 23:58
        Nie polecam. Lokalizacja świetnia, nawet schludnie, ale cena nie adekwatna do warunków. Kajaki, rowery wodne, kort - wszystko dodatkowo płatne i to nie mało. Jedzenie wydzielane, na śniadanie i kolację kanapki, ale trzeba było czekać na dokrojenie a to ogórka, a to pomidora, brak masła itd. Pan doktor dziwny gość, ciągle się gdzieś pojawiający, jakby polował na przyszłych pacjentów. Niefajnie
        • Gość: karol22 Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.12, 09:40
          polecam- ja byłem tam we wrześniu, nie widziałem żadnego doktora, chyba go już nie ma,
          ale poza tym to było super, na śniadanie i kolację zawsze było coś ciepłego, tylko moje dzieciaki to akurat kanapki wolą :) cisza i spokój, obsługa miła i ogólnie bardzo sympatycznie, agnieszka a gdzie te wszystkie atrakcje są bezpłatne?, może się w przyszłym roku wybiorę jak masz coś fajnego do polecenia?
        • Gość: beata Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 14:07
          Polecam ten Ośrodek. Byłam z rodzinką w połowie września i bardzo nam się podobało. Ośrodek czysty, jedzenie smaczne, korzystaliśmy z promocji dla grzybiarzy. Bez żadnych problemów, obsługa bardzo sympatyczna. Piękna okolica, cicho, z pewnością wrócimy do Ośrodka latem.
          • Gość: kasia Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.12, 20:01
            My byliśmy rok temu na sylwestra w ośrodku, było super, pyszne jedzonko i bardzo życzliwa obsługa, wybawiliśmy się i jednocześnie wypoczeliśmy, bo faktycznie jest to na uboczu i cisza, spokój, natura. Planujemy w tym roku też wypad na sylwestra, ale nie wiem czy się uda.... Ogólnie polecam.
            • Gość: agnieszka Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.ajc.com.pl 07.07.13, 16:04
              Ośrodek jest super, miła obsługa, fajni ludzie. W tym roku będziemy już tam trzeci raz .Cisza, czyste jezioro i niezanieczyszczone powietrze. Jedzenia pod dostatkiem, nikt nam niczego nie wydzielał.
              • Gość: beti Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.adsl.inetia.pl 24.07.13, 23:29
                A czy Bobo nadal funkcjonuje jako jakiś ośrodek leczenia holistycznego, czy jest znowu normalnym ośrodkiem wczasowym? Bywaliśmy tam na wakacjach jak było jeszcze SPA, ale odkąd stało się jakąś kliniką, czy czymś takim zrezygnowaliśmy z wyjazdów.
                Gdyby znowu było tak, jak kiedyś, chętnie byśmy wrócili. Ogólnie miejsce na wakacje rewelacyjne :)
    • Gość: krzych Re: Ośrodek wczasowy BOBO - Koczała ? IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.13, 17:01
      Byłem w czerwcu na weekendzie cicho i spokojnie
      Z rozmów z właścicielem dowiedziałem się że ośrodek znów funkcjonuje jako wczasowisko
      Doktorka wyrzucili
      Ceny przystępne, żarcie supeeeeeeeeeeeeer
      Polecam jako fajne miejsce na wakacje
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka