Dodaj do ulubionych

Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos??

IP: 212.244.108.* 02.05.04, 09:51
Szukam dobrego noclegu nad Soliną , moze to byc w Polańczyku bo to chyba tam
najwieksze miasteczko??
Chodzi mi o pokój z łazienka , moze tez byc z tv tak do 30 zl od osoby i zeby
bylo w miare blisko do Jeziora.
Wogole jak mozecie to napiszcie mi coś o samym Polańczyku i jego bazie
turystycznej i gastronomicznej , czy nie bede sie tam nudził??
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.04, 23:01
      Witaj.
      Właśnie wróciliśmy z urlopu nad Soliną.Mieszkaliśmy w Wołkowyji(ok.5-6 km od
      Polańczyka).Pokoje 3 osobowe,kuchnia do dyspozycji,1 ubikacja, 1 łazienka i
      ubikacja połączona z łazienką.300 m do jeziora.Płatność w sezonie 30 zł/dobe,
      ale mozna się "dogadać".Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na priv, podam Ci
      namiary.
      Co do Polańczyka.Miejscowość nie jest duża , ale pięknie położona.Właściwie
      jedyną atrakcją jest Solina.Można wynając sprzęt pływający, lub popływać
      statkiem spacerowym(17 zł/os 50 min.).Kąpieli raczej nie polecam, bo
      niebezpiecznie.Najbardziej zaskoczył mnie kolor wody-lazur-cudo.Przy głównym
      deptaku jest kilka knajpek i sklepów.I właściwie tyle.Jeżeli lubisz chodzenie
      po górach, to szczerze polecam.Zwiedzać nie ma specjalnie czego,przeważają
      cerkwie "przerobione" na kościoły.Jęzeli będziesz miał jakieś pytania to
      potaram się w miarę mozliwości odpowiedzieć.
      • Gość: Damian Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.14, 12:35
        Wraz z rodziną wybieramy się właśnie nad solinę w bieszczady i poszukujemy dobrego lokum i ciekawego planu na cały tydzień. Pomożesz ?
      • Gość: gośc Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.rzeszow.mm.pl 09.10.15, 10:39
        Wołkowyja - polecam. Domek w którym nocowałem wraz z rodziną był bardzo dobrze wyposażony, właściciele bardzo przyjaźni bardzo pomocni. Domek położony 600 m od Soliny tam wypożyczalnia sprzętu wodnego, blisko las i szlaki turystyczne. Tu namiary na konkretny domek www.slonecznakraina.com/oferta/sloneczna-kraina/
        • czarn-a30 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 15.06.16, 11:21
          Również polecam domek Słoneczna Kraina w Wołkowyji. Świetne miejsce na odpoczynek, fajna lokalizacja, a w domku wszystko czego dusza zapragnie. Pozdrawiam
    • Gość: Kajzer Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.atnat0015.highway.bob.at 08.10.13, 16:03
      mozesz zapomniec o cenie za nocleg 30 zl bylam tego lata nad Solina reklamowali 60 zl za poköj 2 osobowy na miejscu chcieli 90zl i120zl ze sniadaniem.bylam przejazdem na 3 dni wiec musialam placic.Pokoj byl nie sprzatany smieci nie wynoszone brod i smrod ,drogo niesamowicie wypozyczenie lezakow tez kosztuje 10 zlotych, na plazy pelno szkla , nigdy juz sie tam nie wybiore W Solinie twierdza ze maja zarobek tylko latem a co wczasowiczow to obchodzi gdzie sa ludzie za to odpowiedzialni.W Polanczyku nie jest lepiej na plazy jest pelno mlodych ktorzy przyjezdzaja cpaja pija i niema spokoju bo jak braknie forsy to i atakuja,dzicz niema juz Soliny gdzie mozna bylo przyjechac i odpoczac
    • zofia.123 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 08.10.13, 21:19
      Ja zatrzymałam się tam w fajnej agroturystyce:) W ogóle super miejsce, uwielbiam Bieszczady. Może spróbuj poszukać noclegu składając zapytanie tutaj. Na maila dostaniesz oferty i informacje o cenach i wolnych terminach, także może tak Ci się uda:)
    • krzysztofek3 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 19.10.13, 09:52
      Witam
      polecam bóbrke - 2 km od soliny ,piękny widok na jeź. myczkowskie
      kapio.pl ciągle tam wracam , jest spokojnie i domowo
      krzyś
      • mkret1 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 23.06.14, 09:56
        www.domkinadsolina.net – Domki nad Soliną. Polecam, wszystko co potrzebne żeby dobrze odpocząć .
        • jolaniebieska Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 27.06.14, 13:44
          To raczej dla większej ilości osób, 200-300 zł/doba dla nas dwojga to akurat dużo za... dużo :(

_ _
          Jakie wybrać studia wrocław ? Może studia logistyka?
        • Gość: Edi Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.wide-net.pl 17.11.14, 09:36
          Fajnie jest tutaj
          www.domkisolina.eu
    • Gość: Grzesiek Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.radymno.org 04.07.14, 22:15
      jak dla mnie nie ma lepszego miejsca niż www.domkinadzapora.pl w solinie 100 metrów od deptaka w samym centrum. Byłem tam i jest lepiej niż luksus, nie ma ścisku, każdy domek ma swoje podwórka, piękne widoki, wszystko to co jest mi potrzebne do idealnych wczasów. Przepiękne wnętrza, tarasy i mega wypas dla dzieci
    • sandflower5 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 17.04.15, 01:48
      Nawet bardzo w porządku! Pobyt tam był superowy. Jedyny minus to spory koszt...

forum.gazeta.pl/forum/w,197,153516136,157323816,Re_Tatry_spanie_w_samochodzie_gdzie_.html?v=2#p157323816
    • Gość: jut Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.15, 21:19
      zwal sobie konia
      • marex59 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 27.08.15, 19:00
        konia to sam sobie wal debilu , tu jest forum o noclegach jeśli nie wiesz , a tak na marginesie to polecam www.domkiwbieszczadach.eu/ byłem tam i naprawdę polecam bez kryptoreklamy
    • poruter Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 08.08.16, 11:58
      Ja widziałam tanie miejsca, właśnie jakoś koło 30 zł, na stronie nocujznami.pl. To też zależy, czy wolisz góralską chatkę, czy jednak jakiś pensjonat. Ja preferuje miejsca dalej od centrum, ale blisko jeziora też jest kilka. Trudno się tam nudzić, bo Solina jest typowo nastawiona na turystów.
    • angia89 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 14.08.16, 15:25
      zawsze zahaczam o tamte ile razy tam jestem heh:) Polecam tez pare innych rozrywek w okolicach na każda pogodę :P www.naszebieszczady.com/co-robic-w-bieszczadach-gdy-pada-deszcz/
    • Gość: alabi Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.ccig.pl 24.02.17, 09:54
      Jeśli szukasz ciekawej oferty na weekend, zapraszamy do Polańczyka! Piękna okolica i wyjątkowy klimat w Apartamentach 4 pór roku! :)
      Koniecznie sprawdź Naszą ofertę na nocowanie.pl :)
    • Gość: czteryporu45 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? IP: *.ccig.pl 24.02.17, 09:55
      4 Pory Roku to 4 nowe domki w Polańczyku z luksusowo wykończonymi apartamentami nad malowniczo położonym Jeziorem Solińskim, oddalone od plaży o ok. 200m. Jest to świetne miejsce na wczasy dla każdego - dla starszych i dzieci - przez cały rok. Z okien rozciągają się piękne widoki na jezioro oraz okoliczne góry.
    • czteryporyroku42 Re: Dobry nocleg nad Solina , polecacie cos?? 17.03.17, 11:34
      Miałam okazję w tamtym roku przebywać z rodziną w Polańczyku w Apartamencie 4 pory roku. Czysta okolica i bardzo ładne pokoje. Świetne miejsce na wypoczynek.
      Wrzucam link dla osób które chcą fajnie czas spędzić www.4poryroku.bieszczady.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka