Dodaj do ulubionych

Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.11, 13:59

Niestety obecni właściciele kompletnie nie mają pojęcia o prowadzeniu ośrodka wczasowego.
Na ośrodku ciemno ale gdy zapalaliśmy światło w pokoju by oświetlić ławkę pod domkiem właściciele mieli pretensje, że "marnujemy prąd". W domku jest TV z możliwością włączenia radia, o to również były pretensje i usłyszeliśmy "proszę sobie słuchać radia w samochodzie". Podczas palenia grilla przybiegł gospodarz i groził, że zadzwoni na policję bo jak to ujął "chcemy spalić las i ośrodek". Ludziom mieszkającym w domku obok najpierw popsuła się kanalizacja a później lodówka, prowadzący ośrodek powiedział do nich "co jeszcze mi państwo popsujecie na ośrodku", gdy wypożyczyli sobie grzejnik (10zł/doba) dostali uszkodzony - właściciel stwierdził, że "nie potrafią się nim obsługiwać", zwrotu pieniędzy nie dostali. Na koniec właścicielka krzyczała na cały ośrodek, że jesteśmy "Głupi ludzie". Nie wspomnę już o tym, że co godzinę gospodarze robili "obchód" ośrodka i sprawdzali co robią goście, upominając o każdą drobnostkę. - Czy tak się traktuje swoich gości, klientów? Co najważniejsze, nie byliśmy bandą pijanych nastolatków tylko zabrałem swoich rodziców i dziewczynę na zasłużone wczasy.
Co do ryb i grzybów - jezioro wyczyszczone do zera, 6 wędkarzy, 18 wędek, różne metody łowienia i ani jednego brania przez 5 godzin. Żeby zebrać grzyby trzeba wsiąść w samochód i jechać do innego lasu gdyż wokół ośrodka jest tak gruba warstwa mchu, że nie potrafią się wybić.
Obserwuj wątek
    • turystka9 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 02.05.12, 12:40
      Chyba od września zeszłego roku musiało się sporo zmienić, bo nie zauważyłam wrogiego nastawienia gospodarzy do Gości. Do "Leśnej Ciszy" zawędrowaliśmy w poszukiwaniu wyciszenia i świętego spokoju, i to był moim zdaniem b. dobry wybór. W domkach co prawda radia oraz telewizji nie ma, ale zdecydowanie nie po to tam pojechałam, żeby oglądać TV.
      Jeżeli chodzi o wczasy, to jestem dość wymagająca, zazwyczaj pierwsze wrażenie decyduje, czy przyjadę ponownie czy nie. Na terenie ośrodka jest czynna tania kawiarnia, gdzie podają pyszną kawę, a w razie niepogody otwarta jest świetlica z bilardem, ping-pongiem, piłkarzykami. Najważniejsze, że w ciągu trzech dni naprawdę wypoczęłam, aż nie chciało mi się stamtąd wracać do domu. Nie mówię, że nie wierzę w to, co napisano o ośrodku wcześniej, ale widać gospodarze zdecydowali się zmienić swoje zachowanie.
      • Gość: xxxxxxxxx Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.petrus.pl 10.06.12, 18:04
        Zgadzam się z powyższym komentarzem. Właściciele ośrodka są bardzo dziwni.. Dokładnie cały czas przychodzili o robili obchód co robią goście. Raz wybraliśmy się na rowerek i był zepsuty ster, ale właścicielka powiedziała, że mamy go wziąć, a więc wzięliśmy, a potem zwaliła na nas, że to my rozwaliliśmy. W ARIZONIE(kawiarence) kupiliśmy sobie zapiekanki, które były nie do zjedzenia i jeszcze dała zimne, nie do końca podgrzane(oczywiście była to mrożonka). Gdy chcięliśmy iść na bilard wieczorkiem, właścicielka zamknęła nam to miejsce i powiedziała, że już za poźna godzina.. Gdy wyszliśmy poza teren ośrodka właściciele zaraz krzyczęli i pytali się gdzie idziemy..To już lekka przesada.. Ogólnie nie polecam Ośrodka do Wypoczęcia.. Napewno znajdziecie państwo inny ośrodek, w którym będziecie mogli wypocząć, a tu tylko byście się denerwowali.. Pozdrawiam
        • Gość: Niezadowolona Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.play-internet.pl 18.08.17, 10:14
          Chętnie opowiem o swoim pobycie i to bardzo niedawno otóż kilka dni temu ...
          Właściciele okropni ....dzień przed naszym przejazdem w pobliskiej okoliokolicy przeszło tornado (Tak ogłosiły media) Właścicielka nie powiadomila nikogo o tym że nie ma energi a co z tym się łączy także pitnej wody ...obiecywala że będzie zaraz w niedzielę ..niestety nie powiedziała którą niedzielę 😆😆😆...po wodę kazała jeździć do Chojnic tam w straży pożarnej ponoć była udostępniana ....to jeszcze nić na pytanie o prysznic -odpowiedź brzmiała -jest tam basen możecie jechać i się umyć ..hmm ale o kosztach zwrotu nie było mowy ....koszmar 😐😐😐😐
          Ludzie ten ośrodek to ogromna pomyłka ...owszem znajdznajduje się w lesie spokój i cisza ale strach przebywać w domkach ..zero zabezpieczania ..korki i instalacja wybebeszona ...na całym ośrodku żadnej gaśniczy...pomyślcie co by mogło się stać gdyby wybuchł pożar ...wody nie ma bo nie ma prądu ..gasnic brak a łopatą to tylko po głowie walić właścicieli ...ucieklismy z tego przybytku radości ..oczywiście o zwrocie pieniędzy nie ma mowy jeszcze zostaliśmy nazwami -hienami --teraz zapytam kto tu na kim żeruje ...a jeszcze jedno jadąc weźcie ze sobą zezwolenie na robienie ogniska na terenie osrodka 😂😂😂😂tym zakończę krótka wypowiedź ...oczywiście nie omieszkam poinformować iż sprawę oddałam do adwokata i wszelakich służb ,zapewne i telewizja może sie pojawić ....
      • Gość: Maagd Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: 79.162.219.* 18.07.12, 20:54
        Witam
        Szczerze, Ja nie wierze w to co ten gosc napisal(we wrzesniu, po sezonie !!!!!)
        To zlosliwy wpis konkurencji lub Kogos, kto zle rzyczy ludziom, ze zwyklej zawisci, zazdrosci !!!!
        Takich wpisow nikt normalnie nie umieszcza !!!!
        Nie podoba sie , wiecej nie jade, to wszystko.
        Osrodek jest super, mila obsluga, mozna wypoczac !!!
        Polecam wszystkim odwiedzajacym!!!!!!
        • Gość: Magda Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.cdma.centertel.pl 07.08.12, 16:50
          Zapraszamy, piekna natura, las pelen grzybow, sliczny wschod i zachod slonca.
          Cos pieknego. Wczasowicze siadaja na krzeselku przed domkiem(taras) i mowia"NIC mi wiecej nie potrzeba"). Milo slyszec takie slowa. Cudowne miejsce na wypoczynek, cisza, jezioro i las.
          Pyszne obiady, ciasteczka, lody i express coffe w kawiarni. Mila obsluga, serwis na poziomie dobrej kawiarenki w Warszawie.
          Pozdrawiam i zapraszam
          Ps Zazdroszczacym i zlosnikow prosze nie sluchac. Zawisc obecnego swiata w kraju nie zna granic.
        • Gość: Krystyna Leśna Cisza Osrodek Wypoczynkowy-śliczne miejsce ! IP: *.cdma.centertel.pl 28.08.12, 19:44
          Cudowna jest natura. Leśna Cisza jest położona wsród tej NATURY !!!!
          Piękne miejsce, cudowni ludzie, obsługa profesjonalna. Aż żal, że są tacy ludzie, którzy potrafią tak perfidnie kłamać. szkalując opinię właścicieli i serwisu. Pracownicy są oburzeni, wczasowicze również. Sądzimy, że robi to chora konkurencja, sąsiedztwo.
          Jak wcześniej napisano, Ten Ośrodek obroni się sam przed kłamcami !!! Jest śliczny i właściciele Ośrodka są osobami dbającymi o komfort pobytu swoich klijentów. Proszę przyjechać i najlepiej przekonać się samemu.
          Zapraszamy Państwa
          Właściciele Leśnej Ciszy
    • Gość: Michał Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.12, 13:01
      Przed wybraniem się do tego ośrodka oczywiście przeczytałem wszystkie opinie w sieci. Mimo tego, że są niekorzystne to postanowiliśmy zaryzykować bo miejsce wydaje się ładne.
      Po dotarciu do ośrodka został nam pokazany nasz kamping z lodówką i prysznicem.
      Na tym kończą się superlatywy.
      Po rozpakowaniu się zapaliliśmy światło w kempingu żeby oświetlić stolik przed domkiem i rozpoczęliśmy partyjkę w scrabble. Właścicielka przyszła na osławioną już "kontrolę", przejrzała domek i poinformowała nas, że marnujemy prąd i jeśli posiadamy latarki to nimi mamy sobie oświetlić planszę. Z racji tego, że urlop ma się raz w roku nie wdawaliśmy się w
      dyskusję tylko zapaliliśmy kilka świeczek. Po chwili zostaliśmy poinformowani, że w lesie nie wolno używać otwartego ognia i poza tym zaraz będzie cisza nocna i nie powinniśmy przebywać poza domkiem bo będziemy hałasować. Z racji tego, że podczas przebywania w domku włączenie światła nie jest już marnotrastwem partyjkę dokończyliśmy i poszliśmy spać lekko zdegustowani.
      Z racji tego, że często jeździmy na domki kempingowe posiadamy małą, turystyczną kuchenkę gazową więc rano postanowiliśmy zjeść jajecznicę, podczas porannego obchodu Pani właścicielka przypadkiem wpadła zapytać czy się wyspaliśmy i zobaczyła jak żona smaży jajka (swoją drogą wchodzenie do kempingu bez pukania jest nie na miejscu). Zostało nam dość dosadnie i głośno wyjaśnione, że na ośrodku jest stołówka i w związku z tym kategorycznie zabronione jest gotowanie w domkach i poza tym "spalimy domek", na zewnątrz również nie możemy gotować bo "spalimy las", swoją drogą w domkach są junkersy i one pożaru jakoś nie spowodują. Całe szczęście, że nie zabraliśmy córeczki bo nie było by jak przygotować dla niej obiadku. Po zjedzeniu kanapek na śniadanie wybraliśmy się do Chojnic po lampkę na zewnątrz żeby dalej nie prowokować.
      Po powrocie wybraliśmy się na rowerek wodny. Z racji tego, że było w nim trochę wody i liści/igieł Pani właścicielka spytała czy sobie sami go wyczyścimy, nie widzieliśmy w tym problemu. Po sklarowaniu pokładu wypłynęliśmy na godzinkę. Po powrocie okazało się, że mamy zapłacić za 2 godziny bo 30 minut czyściliśmy sprzęt a godzinę pływaliśmy a ona rozlicza tylko w pełnych godzinach. Po dyskusji, że z jakiej racji mamy płacić za mycie rowerka udało się wytargować opłatę za 1h.
      Wróciwszy do kempingu chcieliśmy wziąć prysznic, niestety po kąpieli małżonki skończył się gaz. Sprawa zgłoszona obsłudze ale okazało się, że męża właścicielki chwilowo nie ma i wymieni butle po powrocie. Gdy się pojawił usłyszeliśmy, że butla była pełna jak przyjechaliśmy i jeśli znów zużyjemy cała (w ciągu 1 dnia[sic!]) to będziemy musieli zapłacić.
      Wieczorem grill, gdzie podczas rozpalania właściciel przyszedł nas poinformować, że jesteśmy w lesie i zaraz go pewnie spalimy(zapomnieliśmy kupić podpałkę a wiadomo, że przy rozpalaniu patykami mały ogień w grillu się zrobi).
      Następnego dnia rano postanowiliśmy się wyprowadzić bo wyraźnie byliśmy nieproszonymi gośćmi, okazało się, że właściciel gdzieś pojechał a on ma klucze z recepcji i musimy poczekać.
      Po spakowaniu samochodu wybraliśmy się na spacer do lasu i wzdłuż jeziora i tu ciekawostka: Spytałem Pana który łowił rybki "czy biorą" i dowiedziałem się, że kilka lat temu owszem, ryb było dostatek ale lokalny związek wędkarski przestał zajmować się jeziorem i wyciągnął sieciami wszystkie ryby, obecnie w wodzie ciężko coś spotkać i jak nie wierzę to mogę podjechać do ich siedziby do Chojnic to mi potwierdzą. Spytawszy Pana dlaczego tu siedzi odpowiedział, że tu go żona nie znajdzie;)
      Co do lasu faktycznie gruba warstwa mchu skutecznie uniemożliwiająca wybicie się grzybom czy jagodom.
      Pani właścicielka jest bardzo wybuchową osobą co z resztą widać po tonie jej wpisu na tym czy innym forum(gdzie de facto pisze jako 3 różne osoby z tego samego adresu IP). Ciekawe jest też to, że raz pisze o konkurencji a w kolejnym poście ma się wrażenie, że dokładnie pamięta opisywane przez innych zdarzenia.
      My urlop dokończyliśmy w zaprzyjaźnionym ośrodku pod Toruniem a Państwu czytającym te wpisy ani nie polecam ani nie odradzam.
      Sami Państwo zdecydujecie...
      • marex59 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 04.08.12, 08:08
        I tak to jest na takich forach ,nigdy człowiek się nie dowie całej prawdy.Bardzo często właśnie właściciele takich pseudo ośrodków co tylko kase nabijają u zdegustowanych gości sami sobie piszą recenzje .Jeszcze żeby z głową to pół biedy ale żeby pisać jako różne osoby z tego samego ip no to trzeba być debilem.
      • Gość: ann Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: 62.18.212.* 24.06.13, 09:38
        Dziękuję panie Michale, za konkretny opis sytuacji....dla mnie jest to nie do przyjęcia!!!!! ufff....dobrze, że się dowiedziałam, bo już prawie byłam zdecydowana na to miejsce!!! lepiej poszukam innych ofert, bo jak wydać kasę, to chcę być faktycznie zadowolona!!! hmm, a mnie w dużej mierze chodziło o te ryby w jeziorze :/ dziękuję, ale rezygnuję!!!!!
      • Gość: mika Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.siec.alfa.pl 11.08.13, 21:54
        Potwierdzam.ludzie to jest horror u mnie było tak że musiałam wołać policje ,bo pani właścicielka nie umiała nam wyjaśnić dlaczego nie ma dla nas rezerwacji (chodż była rezerwacja i przedpłata 2,5 miesiąca przed planowanym terminem i miałam na to kwity a ona nas olała ) Zostalśmy bez niczego. Szok .Ale całe szczęście że oddała nam wpłaconą kwotę.Nie polecam i to bardzo.
      • Gość: Ola Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.13, 08:13
        Drogi Panie Michale nie wiem czy aby był Pan w Ośrodku Leśna Cisza ja tam jeźdźę co roku
        nawet 2 razy w roku ośrodek z czasów PRL ale jest ciągle unowocześniany nowi właściciele otworzyli sympatyczną kawiarenkę ARIZONA z pysznymi lodami gałkowymi pyszną pizzą i zapiekankami no i oczywiście piwko z soczkiem sprzęt jaki jest taki jest ale nigdy się nie spotkałam żeby Pani Krysia pozdrawiam chodziła po domkach i zwracała uwagę siedzieliśmy przed domkami ze świeczkami do północy dzieci oglądały bajki na kompie paliliśmy ognisko i nawet właściciele nie przyszli tylko prosili żeby jedna osoba była odpowiedzialna za zgaszenie ogniska a obiadki to już majstersztyk pychotka a po za tym udostępniony jest DOMEK NR 21 w którym jest kuchnia ogólnie dostępna gaz maszynka garki naczynia patelnia otwarta nonstop jedynie co można zarzucić to myślę że właściciele mają małą wprawę w prowadzeniu ośrodka od strony rozrywkowej ale są otwarci na każdą inicjatywę czy ognisko czy dyskotekę a jeśli chodzi o ryby to ja się nie znam na rybach natomiast jagód i grzybów jest w bród sama doświadczyłam i zbierałam i myślę że za dla tej ciszy spokóju bedę tu nadal przyjeżdżać a jak ktoś chce za 90 zł mieć Hiltona to pomylił adresy pa do zobaczenia za rok w Bablionie
    • magdaszala1 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 11.02.13, 17:15
      Ludzie kochani co wy za głupoty wypisujecie byłam tam na wczasach i mile wspominam pobyt tam jest milo cicho przyjemnie nikt się nie czepiał o nic polecam to miejsce jako przystań po całorocznej wyczerpującej pracy a jeśli ktoś potrzebuje 4 gwiazdkowego hotelu polecam Egipt!!!
    • Gość: magdalenaszala Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.intkomp.net 28.07.13, 20:33
      Ludzie co za bzdury byłam w tym roku super miejsce na wypoczynek.Właściciele pozwalają
      na wszystko w ramach zdrowego rozsądku pamiętajmy że ośrodek znajduje się na terenie parku nie można rozpalać ogniska w niedozwolonym miejscu.Jest na terenie ośrodka miejsce wyznaczone do tego celu.Ja nie spotkałam się z czymś takim że pytano mnie dokąd idę co robię.Wczasowicze sami organizowali wieczorek taneczny' ognisko.
      Moim zdaniem co niektórzy chcieliby w lesie hotel pięciogwiazdkowy he he.Ja polecam to miejsce i daje mu 10 punktów na 10 możliwych.za rok też tam pojadę.To oaza dla ludzi ceniących sobie spokój i wypoczynek a kto chce czegoś innego niech jedzie do dżungli.w arizonie jedzenie dobre pyszna kawa lody gałkowe bardzo tanie smaczne ciasta!!!POLECAM i pozdrawiam właścicieli i pracowników ośrodka do zobaczenia za rok!!!
        • Gość: Michał Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.13, 13:44
          Postanowiłem po czasie zerknąć na ten wątek. Widzę, że w tym roku ludzie nadal mają ekscesy z właścicielami. Swoją drogą kiedyś na kilku forach było więcej niekorzystnych wpisów i dziwnym trafem poznikały...
          Czyżby tak "rewelacyjny" ośrodek nie potrafił się obronić pozytywnymi opiniami i musiał prosić o kasowanie niewygodnych wpisów?
          Przykładowe linki:
          forum.wp.pl/fid,250,tid,821966,temat.html
          www.interia.pl/blad-404.html?serwis=http%3A%2F%2Fforum.interia.pl%2Fforum%2Fku-przestrodze-osrodek-lesna-cisza-babilon-3%2C10576
          forum.nocowanie.pl/o-rodek-le-na-cisza-babilon-3-t3040.html
          www.oceniacz.pl/forum/post6644.html#p6644
          • Gość: Krystyna Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: 79.162.211.* 10.03.14, 08:42
            Witam Wszystkich Odwiedzających ten Fałszywy wpis !!! Panie Michale nadmienione portale zlikwidowały szkalujące Nas opinie, tylko dlatego, że były Kłamstwem Pana Andrzeja, który jest naszym sąsiadem i nam żle życzy!!! Jest to człowiek, któremu odmówiliśmy wejście jego biznesu-prowadzi kolonie, na teren naszego Ośrodka. Nie uzgodnił z nami ważnych kwestii dotyczących odpowiedzialności za bezpieczeństwo grup kolonijnych, na czas wejścia na teren Ośrodka, który prowadzimy. Prawnie to my jako właściciele Ośrodka, odpowiadamy za bezpieczeństwo osób tu przebywających. Nikt nie może nas zmusić abyśmy wyrazili zgodę na takie bezprawne wejście kolonii na teren Ośrodka. To ten człowiek postanowił się mścić: otruł psa pięknego wilczura z rodowodem, zniszczył tablicę reklamową Ośrodka, nasłał trenera boksu-grupy która była zakwaterowana u Pana Andrzeja, ten trener chciał mężowi cytuję "zejdż mi z drogi, bo Ci kości połamię", siatkę ogrodzeniową przecinano notorycznie, kable energii elektrycznej przecięto ( ponad 3,500zł Enea dokonała wyminę). Jak się bronić przed takim "głupim człowiekiem" ! On i tak nie rozumie, że są inne czasy, on się zatrzymał w KOMUNIZMIE, gdzie postawionym nieco wyżej, wszystko było wolno !!! Może Ludzie Internetu powinni brać pod uwagę fakt, że ten który zamieszcza takie "Głupie- szkalujące" wpisy to zwykle mściwy, mało inteligentny człowiek to robi. Pan Andrzej IP neoplus.adsl.tpnet.pl ukrywa się, dlatego myśli, że tak można szkalować bezkarnie. Myli się, każde IP można odczytać i pociągnąć do odpowiedzialności. A Pan Panie Michale zdziwony jest, że są portale, które szanują człowieka i po wysłaniu do Pana Andrzeja prośby o więcej danych, nie otrzymali tych danych (Pan Andrzej nie chce się ujawniać), zlikwidowali wpisy, są niedostępne, a Pan się dziwi. Może teraz Pan zrozumie !!! mam nadzieje !!! Pozdrawiam serdecznie Naszych Gości i zapraszam do PIĘKNEJ "LEŚNEJ CISZY"
            Złośliwcom wybaczam, niech się pastwią nad sobą nawzajem !!! Ja staram się iść do przodu, pomimo TYCH !!! schodów !!!, które Pan Andrzej postanowił Nam zaserwować. Moi drodzy Ośrodek będzie się rozbudowywał, właśnie robimy plany na budowę nowego obiektu mieszkalnego i Recepcji, budynku gospodarczego-garażowego i obórki dla konia. Będą też wkrótce domki wymieniane, na drewniane, całoroczne, z kominkiem. Do nas będzie można przyjechać zimą, na narty biegowe. Będzie salon sportowy i odnowy urody. To wszystko już wkrótce. Tymczasem zapraszamy na wakacje nad jeziorem do uroczego zakątka Borów Tucholskich, "Leśnej Ciszy" Pozdrawiam wszystkich Gości
              • Gość: Leśna Cisza Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Piękne miejsce ! IP: *.cdma.centertel.pl 15.05.14, 16:27
                Pani jest z tej kategorii, pewnie córka Pana Rapatta Bogdana, występującego pod pseud. Andrzej-pierwszy wpis. Jabłko daleko nie spada od JABŁONI, mówi stare przysłowie i jest to prawdą, Masakra, co za ludzie-Średniowiecze i przesiąknięte towarzystwo nawykami przeszłego systemu, cofnęli się w rozwoju. Aż przykro !!! że tacy żyją na tym świecie. "Leśna Cisza" szczerze, ma stałych klientów od 4 lat, przyjeżdżają stali Goście, nowi także wracają Pana Rapatta Bogdana-Zajazd Babilon, jego córki i popleczników wpisy niewiele mogą, każdy może przyjechać i się sam przekonać jak pięknie jest u Nas i jak komfortowy serwis ma "Leśna Cisza" Babilon. Pozdrawiam Odwiedzających
        • pannalodzia6 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 11.06.14, 22:17
          Jestem z Chojnic. Potwierdzam powyższy wpis. Ryb nie ma - rybak wytargał, ale jagód i grzybów - w bród. Na mchu - grzyby lepiej rosną, najczęściej czarne łebki, podgrzybki :) Byłam w Babilonie, w Leśnej Ciszy - i było jak w każdym tego typu ośrodku - normalnie. Jadłam w knajpie niedaleko - było, cóż, dużo, ale mało smacznie. Las, w przypadku tego ośrodka, jest najważniejszy i jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju, to tam na pewno go znajdzie.
    • Gość: Wczasowicz Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.cdma.centertel.pl 22.06.14, 10:34
      Głupie wypociny Pan Andrzeja, to czuć na odległość, że KONKURENCJA Zajazd Babilon-nie załatwili po ludzku wejścia dla swoich Kolonii, to postanowili zniszczyć normalnych ludzi i Ośrodek cieszący się powodzeniem-bo to RAJ NA ZIEMI !!! A Właściciele Zajazdu to zacofana komucha-wszystko darmo by chcieli. Nie dziwię się, że Ludzei ich nie wpuścili-kosze, toalety chcieli darmo, bez żadnego uzgodnienia-zacofane sioło.
      Ponadto bezpieczeństwo grup kolonijnych wymaga ustaleń między Właścicielami
      O.W."Leśnej Ciszy" i Zajazdu Babilon. Brawo porządek musi być, brawo "Leśna Cisza."
      Uczyć trzeba tych nie kumatych, Komuna się dawno skończyła a oni-Zajazd Babilon twardo w tamtej epoce dryfują !!!Zajazd Babilon, Dziwne towarzystwo, nie umie prowadzić biznesu, szkaluje innych. Kto pod KIMŚ DOŁKI KOPIE-sam w nie wpada, mówi stare przysłowie. A w "Leśnej Ciszy" Jest jak w bajce, cisza, cudownie, można wypocząć. Natura jest bogata w otoczeniu a jezioro urokliwe. Ośrodek położony jest faktycznie pięknie, na wzgórzu schodzącym do jeziora. "Leśna Cisza" faktycznie zaprasza. A bzdury !!! jakie tu niektórzy piszą
      nie szkodzą temu Ośrodkowi, sam się broni, swoim urokiem. Pozdrawiam odwiedzającym, P.S przez palce na te wpisy radzę, bo złośliwość (głupota) ludzka (tu Zajazdu Babilon), nie zna granic i czasem wprowadza nas w błąd. Najlepiej wybrać się proszę do "Leśnej Ciszy" Babilon, na Kaszubach, to naprawdę cudowne miejsce !!!
    • jacek.jablonski Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 15.04.15, 11:45
      Zajechaliśmy do ośrodka zachęceni szyldem przy głównej ulicy informującym o restauracji i krzyczącym wielkim "ZAPRASZAMY". Szukaliśmy ośrodka na zbliżający się urlop, chcieliśmy zjeść obiad nad wodą przed podróżą powrotną na Pomorze.
      Zostaliśmy zwyzywani i fizycznie usunięci z terenu ośrodka przez chamskiego gospodarza. Mieliśmy ze sobą małe dziecko w spacerówce (1,5 roku), Pana wyjątkowo rozzłościła moja żona, która miała czelność rozłożyć kocyk i zmieniać synkowi pieluszkę. Zaczął wrzeszczeć i awanturować się bez powodu. Na nic tłumaczenia, że chcemy zjeść obiad w restauracji (TYLKO DLA GOŚCI OŚRODKA!!!) i zapoznać się z ośrodkiem (WSTĘP WZBRONIONY!!!). Na nic tłumaczenie o wielkim, zapraszającym szyldzie przy ulicy i otwartej na oścież bramie (OTWARTE PRZEZ POMYŁKĘ!!!). Na nic prośby o telefon do właściciela ośrodka bo nie mogliśmy wprost uwierzyć w poziom emocji Pana gospodarza wobec rodziny z malutkim dzieckiem pytającym o możliwość zjedzenia obiadu i ofertę ośrodka (PRZECIEŻ WSZYSTKO JEST W INTERNECIE I NIE MA POWODU BY COKOLWIEK OGLĄDAĆ OSOBIŚCIE!!!). Po wybraniu telefonu do właściciela z szyldu ośrodka odezwał się ten sam człowiek, który zaczął ponownie wrzeszczeć o nachodzeniu i intruzach jak jakiś nakręcony maniak.
      Naprawdę trudno uwierzyć w takie traktowanie potencjalnych klientów. Niestety właściciele (do Pana w końcowej fazie dołączyła Pani) wyraźnie cierpią na jakieś zaburzenia prześladowcze i zapewne w ich mniemaniu "bronią" ośrodek przed obecnymi i potencjalnymi klientami. Typowa mentalność PRL najgorszego typu. Klient przeszkadza, psuje, nachodzi i denerwuje. Trzeba go pilnować, patrzeć na ręce bo zje, ukradnie, wyniesie i zniszczy. Nowi klienci (jak także nowe wyposażenie - patrząc na 40 letnie tapczany) są niepotrzebni skoro ośrodek działa i funkcjonuje. Rodziny są złe, dzieci płaczą, są głośne i bałaganią, do tego te pieluchy (!!!). NIE POLECAM NIKOMU.
      jacek.jablonski@gazeta.pl
      mieszkaniec Gdańska, niedoszły (na szczęście) klient
      • Gość: Krystyna Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 79.162.208.* 22.04.15, 18:08
        Co za ludzie !!! Nie rozumieją, że Ośrodek nieczynny !!!!! Pan był agresywny, tak się zachowuje klient ? Pewnie Pan chciał zjeść obiad w Zajeżdzie Babilon, to ten właśnie szeroko i głośno się reklamuje i zaprasza na obiady, nie w Ośrodku wypoczynkowym, który rusza dopiero z otwarciem na letni sezon. My nie jesteśmy serwisem bieżącym dla przejezdnych gości. Oferta jest dla wczasowiczów i ciężko jest tłumaczyć TAK NATARCZYWEMU JAK PAN !!! ,że po pierwsze nieczynne, po drugie tylko z rezerwacją wstęp, po trzecie w internecie wszystko jest podane. Ośrodek ponadto ma swoich stałych Gości, Pana opinie nie pomogą, ani nie zaszkodzą, To tylko Pana złośliwość, te wypociny !!! żal mi Pana, podobnie jak sąsiada konkurencji Zajazdu Babilon gdzie wpisy od 2011 roku krążą w internecie, na które to Pan się powołuje !!! pogratulować podobnego stylu uprawiania ....... Tej nie brakuje wśród Polaków, zwłaszcza w bezpańskim internecie !!! Gratuluję !!! Bardzo Pan jest podobny do tego Pana Andrzeja z wpisem z 2011 roku, mocno Pan Rapatt pracuje nad tym aby nas szkalować głupocie nie dość. Czasem ludzie tak mają. A reklama czy ta głupia czy ta miła ma swój cel. Wypada Panu podziękować. Tak na marginesie :Na brak Gości nie narzekamy !!! wypada podziękować.
        • jacek.jablonski Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 23.04.15, 11:14
          Pani Krystyno,
          Nie bardzo rozumiem o czym Pani pisze...
          Zdarzenie miało miejsce na początku sierpnia w zeszłym roku. Szukaliśmy oferty na ostatnie 2 tygodnie sierpnia (gdzie ośrodki zazwyczaj są puste).
          Czy wiosną tego roku też wyganiała Pani i obrażała gości pytających o ofertę ośrodka?! To bardzo wiele o Pani mówi i pokazuje że:
          1/ mój przykład nie jest jednostkowy
          2/ schemat rozmowy z potencjalnymi goścmi jest ten sam
          - ośrodek ma gości, nowi goście są niepotrzebni i najlepiej by trzymali się z dala od ośrodka,
          NA OŚRODEK WSTĘP WZBRONIONY (ustawowa dostępnością pasa przybrzeżnego nas nie dotyczy)!
          W INTERNECIE WSZYSTKO PODANE (i przez komputer smrodu 40 letnich tapczanów nie czuć)!
          KUPUJ W CIEMNO (nie pytać, brać co jest, NORMALNIE BAJKA MUSI BYĆ NIE WCZASY)!

Chciałbym też spytać o jakiej anonimowości Pani pisze?
          Podpisałem się imieniem i nazwiskiem i podałem adres mailowy.
          Szyld dezinformujący o istnieniu restauracji należy do Waszego ośrodka - Leśnej Ciszy.

Cieszę się, że na Gości nie narzekacie. PROBLEM W TYM, ŻE GOŚCIE NARZEKAJĄ NA WAS.

Wyjątkowo trudno uwierzyć w poziom obsługo klienta proponowany przez obsługę ośrodka i fakt, że takie miejsca jeszcze istnieją.
          Opryskliwa obsługa ale za to w lesie cisza (leśna cisza). Czego wszystkim życzę a decyzję co do ewentualnej wizyty w tym miejscu pozostawiam wszystkim we własnym zakresie.

Jacek Jabłoński, Gdańsk
          jacek.jablonski@gazeta.pl

• w-fistka Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 09.05.15, 15:58
            Witam
            Panie Jabłonski wielu osobom, mnie również, nie wszystko się podoba, to naturalne ale czy to powód aby takie kolaboranty wypisywać. Tylko jedno mi się w tej kwestii nasuwa: zwykle to jest ktoś bardzo mściwy lub działa na wyrażne czyjeś (Wroga Ośrodka) zlecenie, zazwyczaj jest to KTOŚ!!! z konkurencji lub WRÓG !!! złośliwy Sąsiad !!! a my takiego właśnie mamy. Ten wpis P. Andrzeja to właśnie zemsta Zajazdu Babilon za wyproszenie kolonii Zajazdu z terenu Ośrodka, człowiek postanowił się mścić !!! totalna głupota. A sam Pan wie na głupotę nie ma lekarstwa !!!. Pan się wpisuje pod ten adres, przykro ale nic Pan nie wskóra, ponieważ ludzie znają Ośrodek i czy Pan nasmaruje czy nie to i tak stali klienci przyjeżdżają, nic tu po pańskich głupich wypocinach. Byłam z mężem w Zajeżdzie Babilon na obiedzie, smaczne to nie było, ale to nie powód abym miała zaraz sięgać po internet i smarować, to głupota, więcej po prostu tam nie idę, wolny wybór, Pan powiela głupotę Pana Andrzeja !!!Przykro, że tacy ludzie istnieją na tej pięknej ZIEMI !!! Gości serdecznie zapraszam, jest swojsko i uroczo
            miejsce pełne uroków Zaborskiego Parku Narodowego. A tak na marginesie, może jest Pan moim dalekim krewnym, bo Jabłońscy są w mojej Rodzinie, ale nie tacy, milsi, normalni. Powodzenia Panu życzę i więcej rozsądku i ciepła dla drugiego. Szczęścia i radości Panu takie szkalowanie kogoś, nie dostarczy, wręcz odwrotnie i niestety to wraca do człowieka i uderza w dwójnasób. Ponadto dziwne, że ja Pana w ogóle sobie nie przypominam, to podobne do Pana Andrzeja i pierwszego wpisu, szkalowanie opinii na zamówienie tego pierwszego.
            • w-fistka Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 09.05.15, 19:29
              ponadto jeżeli Pan pisze o sierpniu 2014 roku, to naprawdę zabrało Panu sporo czasu i namysłu aby wypociny umieścić dopiero w kwietniu 2015 roku i to właśnie mówi bardzo wiele o Panu i Panu podobnym. A na gości nie narzekamy, miałam na myśli rezerwacje, zwykle full, nie miałam żadnego problemu z klientami, wręcz odwrotnie same pochwały. Pan jest dziwnym wyjątkiem, sterowanym!!! Naprawdę żal mi Pana
              • jacek.jablonski Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 11.05.15, 12:08
                Szanowna Pani,
                Stek obelg i wyzwisk pominę ale dużo świadczą o Pani kulturze. Musiałbym chyba położyć się na mchu w lesie by odpisać na porównywalnym poziomie.

W maju każdego roku zaczynam planować letni wypoczynek (zeszły rok był pod tym względem wyjątkowy) stąd przemknęła mi wielokrotnie przed oczami Państwa oferta i związana z nią przygoda. Nie sposób obojętnie przeglądać stron takich jak ta a dopisanie mojej opinii potraktowałem jako moralny OBOWIĄZEK i uprzejme ostrzeżenie dla innych.

Wyzwiska i wrzaski. Tak NIE PROWADZIMY żadnego biznesu w Polsce.
                Mogę tylko zaapelować. Sprzedajcie to piękne miejsce w ręce osób znających się na prowadzeniu podobnej działalności. Kogoś uprzejmego, grzecznego i profesjonalnego.
                Do Pani osobiście apeluję o powstrzymanie się od kolejnych wpisów - wystawia sobie Pani fatalne świadectwo.

• Gość: Andrzej Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.inet-siec.pl 17.06.15, 12:23
      Ostatnio wspominaliśmy ze znajomymi najgorsze wczasy w życiu, przypomniało mi się wtedy o pobycie w Leśnej Ciszy. Odkopałem wątek, który napisałem te 4 lata temu i widzę, że właściciele odwrócili kota ogonem i stwierdzili, że nie byłem ich gościem a jestem z konkurencji. No szkoda, chociaż widzę, że mój przypadek nie był odosobniony. Ciekawe jest też, jak ktoś wyżej napisał, że właściciele pisali o sobie pozytywne opinie jako różni ludzie ale z tego samego adresu IP. Czyżby jednak pamiętali mój pobyt i co wtedy wyprawiali?

Udało mi się znaleźć trochę opinii o właścicielach w ich lokalnym portalu internetowym, wnioski nasuwają się same, wszyscy są przeciwko nim a oni biedni robią wszystko dla turystów (łącznie z blokowaniem dostępu do jeziora, pewnie dla ich dobra, żeby się nikt nie utopił) ;)

1. chojnice24.pl/artykul/17907/to-jest-burdel-nie-gmina/ - proszę porozwijać zaminusowane komentarze - ktoś dziwnym trafem zaminusował wszystkie nieprzychylne właścicielom.

2. chojnice.tv/wideo-1362-O%C5%9Brodek_%60Le%C5%9Bna_cisza%60_w_Babilonie_bez_dzier%C5%BCawy_
      • Gość: lesnacisza Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 79.162.208.* 22.06.15, 16:43
        Brawo
        Wreszcie na złodzieju czapka gore-stare ale mądre przysłowie !!! Pan się powoli odkrywa-podszyty za Andrzejem właściciel Zajazdu Babilon. To ta śmierdząca na odległość konkurencja-kolonii nie wpuściliśmy, bo siedzicie w komunistycznych metodach-dla Was czas się zatrzymał !!! Nie znacie reguł i prawa, na jakich zasadach moglibyście wprowadzać na teren "Leśnej Ciszy" swoje kolonie !!! To nie w ten sposób postępuje Świat cywilizowany !!!
        Obrzydliwe i jak Pan tak może. Wie Pan, że takie szkalowanie ma krótkie nogi !!! i obruci się przeciwko Panu, a może już się powoli odwraca, coś mi wiadomo na ten temat !!! Jest ktoś kto Pana Bardzo dobrze zna, właśnie ze złej strony !!!m.in. byli pracownicy !!!
        Zapraszaliśmy do rozmów, niestety wybrano tą złą drogę, BEZPRAWNEGO WKROCZENIA NA TEREN Ośrodka "Leśna Cisza" kolejne zniszczenie tablicy reklamowej naszego Ośrodka, otrucie psa szlachetnej rasy, Przecinano kable-łącza telefoniczne i elektryczne, nasłano trenera boksu, który chciał cyt. " zejdż mi z drogi bo ci kości połamię" słowa trenera skierowane do męża. Przytoczone wpisy na innych portalach i chojnickich to dzieło tego samego trutnia, człowieka, który okazał się prostakiem do potęgi N. Przykre, że tacy ludzie chodzą po tej ziemi. Gości odwiedzających to bagienko jakie stworzył nam sąsiad !!!POPROSTU ZAPRASZAM DO PIĘKNEJ "LEŚNEJ CISZY" I POZDRAWIAM
      • Gość: ola Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 79.162.208.* 22.06.15, 20:31
        Ale Ty głupiutki człowieczek jesteś !!! I się cieszysz, pytam z czego ?
        Nikt nikomu umowy nie wypowiedział !!! I co szczęka opadła?
        A miejsce i owszem bardzo miłe razem z obecnymi właścicielami i nie jesteście w stanie zniszczyć i Ty i twój koleś TEGO MIEJSCA ani ich Gospodarzy !!!
        Dlaczego człowiek człowiekowi jest taki podły !!!
        Pozdrawiam
        Miejsce "Leśna Cisza" jest naprawdę UROCZE !!!
        • jacek.jablonski Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 23.06.15, 14:06
          Cieszę się z tego, że wreszcie ludzie, którzy nie szanują niczego ani nikogo, którzy prowadzą walkę ze wszystkimi, łącznie z własnymi gośćmi, ludzie, którzy łamią prawo, nie płacą należnych opłat i nie inwestują w to piękne miejsce a umieją jedynie wszystkich wyzywać i obrażać wreszcie doczekali się sprawiedliwości.
          Leśna Cisza będzie lepsza bez was.
          Swoją drogą to ciekawe, że właściciele Leśnej C I S Z Y wszędzie W R Z E S Z C Z Ą , nawet w swoich wpisach w internecie...
          Ciszej proszę.
          • Gość: Lesnacisza Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.cdma.centertel.pl 23.06.15, 18:02
            Pan chyba do siebie mówi !!!. Nie znam Pana i na pewno taki przypadek to nie do zaakceptowania. Nigdy Pan u Nas nie był a robi Pan szum jakby Pan głowę co najmniej stracił !!! A Właściciele "Leśnej Ciszy" mają prawo i muszą się bronić przed tak głupimi ludzmi jak Pan i Pan Andrzej oraz jego córka i cała reszta zatrudniona do wypisywania BZDUR !!!
            Pogratulować głupocie !!! Tak właśnie mówią Nasi Stali Klienci !!!
            A my mamy czystą sytuacje, nawet Wójta udało się poskromić ze swoimi zapędami i finansowym Nas gnębieniu. Rzecznik Praw Obywatelskich przyszedł z pomocą !!! Jesteśmy wdzięczni Pani Prawnik Rzecznika Praw Obywatelskich. A Pan to marna istota, co niewiele może ale rzuca się Pan z tymi wpisami jak w ukropie !! Żałosne to wszystko !!!!
            • mamusiamuminka222 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 20.07.15, 03:53
              Ludzie, omijajcie to miejsce szerokim łukiem! !!!! Jeśli nie chcecie zmarnować swoich pieniędzy i poświęcić czasu na "użeranie się" z właścicielami to wybierzcie po prostu inny ośrodek. Domki to zamierzchly PRL, pseudogospodarze wykonują remonty w środku sezonu co zamienia miejsce w plac budowy. W domkach dziadostwo, rozklekotane wersalki z lat 70-tych, spaliśmy na specjalnie kupionych dmuchanych materacach bo kręgosłupy nie przetrzymały pierwszej nocy. Stale zatykająca się kanalizacja, obskurne, brudne, bistorowe zasłonki, śmierdzące koce, brak podstawowych udogodnień za na prawdę niemałe pieniądze. Ale to na prawdę nic w porównaniu z chamstwem właścicieli, którzy nie mają bladego pojęcia o prowadzeniu takiego ośrodka. Po zainkasowaniu należności przez właścicieli, goście trafiają do obozu rządzonego przez krwawą Krychę i jej męża. Są nachodzeni co chwilę, inwigilowani o różnych porach. Prośby o naprawienie czegokolwiek napotykają na agresję. Największy z możliwych błędów to zapłacenie właścicielom przed baaaaardzo dokładnym sprawdzeniem czy w domku jest ciepła woda, czy działa telewizor, czajnik bo inaczej jest się wziętym za szkodnika, którego obciąża się finansowo. Właściciele powinni zacząć się leczyć. Są osobami co gniezrównoważonymi psychicznie, wulgarnymi. Krwawa Kry
              • marascool Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 21.07.15, 10:04
                Byłem z rodziną kilka dni w w/w ośrodku. Być może za mało żeby "naciąć się" na właścicielach ośrodka, a być może po części jest prawdą że to konkurencja wpisuje w jakimś stopniu złe komentarze. W tym kraju to właściwie normalka i nic nowego. Pani wydaje się sympatyczna ale ten Pan sprawia wrażenie "starej daty" i nie na taki biznes - jak już to on powinien rzeczywiście przekazać prowadzenie Właścicielce. Domki z PRL-u to fakt ale widziałem na prawdę domki w duuuuuużo gorszym stanie za podobne pieniądze. Wersalka dla dwóch osób faktycznie dla niektórych może być za mała :) Łazienki nowe, czyste, higieniczne. Czego chcieć więcej za te pieniądze? Nie wymagajmy nie wiadomo jakich standardów za takie śmieszne kwoty.
                  • jt0 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 04.08.15, 15:05
                    Jesteśmy zdruzgotani tym co tam zastaliśmy. Ośrodek przypomina ?wczesnego Gierka?. Zarezerwowaliśmy domek kat. A, czyli mini aneks kuchenny, pełna łazienka, TV/radio, 2 pokoje. Zastaliśmy jedno pomieszczenie poprzedzielane zasłonkami. Brak TV/radio tłumaczone było nam, że przyjechaliśmy tu odpocząć, a nie oglądać telewizję (słowa właścicielki!) i powinniśmy być wdzięczni, że mąż właścicielki nas przyjął na te parę dni (gdzie telefonicznie rozmawiałem z właścicielką i Ona nam rezerwowała domek kat. A, akurat po remoncie!). Łazienka oddzielona od części mieszkalnej zasłonkami - zero intymności w trakcie załatwiania potrzeb fizjologicznych. Wszystkie sprzęty na wyposażeniu domku pochodzące z demobilu to: wersalka i łóżko, stolik i trzy krzesła. Żadnej szafki ubraniowej - rzeczy trzymaliśmy w torbach i w samochodzie ze względu na robactwo pełzające wszędzie. W toalecie brak papieru toaletowego. Na moją interwencję, właścicielka dała jedną rolkę jako pakiet startowy? reszta we własnym zakresie. Cytuję: to nie hotel! Kolejne kłamstwo to, że ośrodek posiada 2 boiska sportowe - ani do kosza ani do siatkówki nie ma, bo nie ma tyle miejsca. Kolejne kłamstwo to kąpielisko - brud i smród. Kolejne kłamstwo to przystań z atrakcjami wodnymi - są dwa rowery wodne i jedna łódka, zalane po kolana wodą. Można sobie samemu wysprzątać, zapłacić właścicielom i popływać. Zapomniałem dodać, właścicielka uprzejmie poinformowała, że łódka przecieka. Aha! Samo wejście na przystań jest płatne! Zero oglądania. Kolejna bzdura to świetlica, sprzęty typu: stół do ping ponga i bilardowy w stanie masakrycznym. Są jeszcze zdezelowane piłkarzyki i kącik czytelniczy z gazetami z 2014 roku. Ponadto po zapadnięciu zmroku na terenie ośrodka jest tak ciemno jak u murzyna w dupie (nie jestem rasistą!!!) - żadnej lampy. Cały pobyt tutaj - to był koszmar!!! Właścicielka arogancka!!!
                • jt0 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 12.08.15, 09:46
                  Czy kwota 135 zeta za dobę to są śmieszne pieniądze? I to w tak obskurnych warunkach. Kibel wspólnie z aneksem kuchennym. Masakra jakaś. Właściciele buraki pierwszej wody. Ona krwawa krycha a on pod jej pantoflem. Kurdupel. Traktują gości jak potencjalnych złodziei i dewastatorów. Jeżeli tam można coś zdewastować. Przecież ten ośrodek to jedna wielka ruina. Strona internetowa to jedno wielkie kłamstwo. Nic się nie zgadza ze stanem faktycznym.
    • Gość: Obserwator Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.dynamic.chello.pl 13.08.15, 23:03
      Dlugo zajelo mi skrupulatne czytanie komentarzy dotyczacych Lesnej Ciszy i... zgadzam sie z kazdym negatywem na temat tego osrodka. Nie kryje ze pozytywy sa dla mnie nie malym zaskoczeniem lub ich autorzy zakladajac ze to nie podszywajacy sie pod gosci wlasciciele myla opis klimatu samego miejsca z klimatem stwarzanym przez pania K. i pana J. No wiec z perspektywy osoby wypoczywajacej ktora nawiazala znakomity kontakt zobsluga nie mylic z wlascicielami napisac moge tak: Przepiekne miejsce na wypoczynek. Lasy pelne jagod i grzybow w jeziorze liny szczupaki okonki. Piekne trasy spacerowe rowerowe i.t.p. Pyszny i nie drogi catering ale to wszystko jesli chodzi o pozytywy. Teraz bardziej istotna czesc tego co czeka nas na urlopie. Fakt jak juz ktos napisal plac budowy w srodku sezonu. Auta hydraulikow od 8 rana wiercenia stukania zbijania desek smrod lakieru malowanych stolow. Cena za domki kat.A jedna a wyposazenie przerozne. Placac za ten pseudo luksus otrzymasz domek w chaszczach z gniazdem os gratis w domku wc kabina metalowy stolik na suszarke do naczyn i niedzialajace tv a sasiad obok w tej cenie ma: wc kabine z hydromasazem meble kuchenne garderobe tv i taras z mebelkami. Co wiecej zdemolowana swietlica z nie sprawnym sprzetem do ktorej wstep maja osoby po 12 roku zycia. Mlodsi - z rodzicami. Uwaga wypozyczyc mozna rower ALE w celu turystycznym. Bron Boze cos po drodze kupic. Odgorny zakaz wlascicielki przy ktorym przyszlo mi swiadkowac. Traktowanie gosci jak uposledzone dzieci. Nachodzenie zagadywanie pod katem kontroli odsylanie by np.paletki czy bile poukladac pomimo tego ze dany gosc nie korzystal ze sprzetu. Dociekliwe szykanowanie i wypytywanie kazdego wychodzacego po za teren osrodka gdzie idzie po co na jak dlugo i.t.p. Wglebiajac sie... Zachecanie do korzystania z kuchni ogolnodostepnej a jak juz skorzystamy to p.K nie powstrzyma sie od durnych komentarzy ze przeciez maja catering a te prymitywy zamiast wypoczywac przy garach stoja. Kawiarenka oferuje pizze i zapiekanki ALE dla wybranych bo moim dzieciom nie sprzedano informujac ze fast food nie jest dla dzieci obiad niech rodzice zamowia. Przy pani. K. wiezienie to chyba pikus. W Lesnej Ciszy kontrola nade wszystko. Pomijajac to ze: ceny towarow w kawiarence skacza z godziny na godzine glownie lody i pizza. O paragonie zapomnijmy. Pracownica podajaca jedzenie nie posiada ksiazeczki sanepidowskiej. Obsluga nieletnia bez jakiejkolwiek umowy. Do lodow serwowane nie myte jagody zerwane na terenie osrodka obsiusiane przez pieski gosci. Totalna zenada? Zeschizowana pani.K ktora ma totalna fobie na punkcie niejakiego pana Rapata. Z calym szacunkiem dla tej nie znanej mi osoby ktora jest glowna atrakcja dla gosci Lesnej Ciszy w opowiadaniach pani. K. Rapat otrul mi psa. Rapat poodcinal kable. Rapat zniszczyl plot. Rapat uszkodzil linie telefoniczna. Rapat bankrutuje. Rapat... Rapat... Rapat... Glupkowate historie nagadywanki i atakowanie gosci to tu na porzadku dziennym. My goscie to durne istoty tak malo placimy a luksusow chcemy. Szczerze? Nad morzem jest piekniej ciszej i taniej. Jak to pani.K nieswiadoma mojej obecnosci na tarasie komentowala swojej pracownicy ze my GOSCIE niszczymy kradniemy i jestesmy cholernym dziadostwem. To nawiazka szczerze to pisac sie nie chce. Jesli chcemy na koniec f-re to z niewiadomych powodow podac musimy peseł. Nie uwzglednione zostana zakupy w kawiarence gdyz ze wzgledu na brak kasy nie otrzymujemy paragonu to samo dotyczy wyzywienia z cateringu. Do tego na f-re musimy poczekac bo NIBY dosla poczta. Krwawa Krycha jak to nazwal jeden z gosci szanowna wlascicielke to glowna zakala tego pieknego skrawka natury. Zmija wijaca sie pomiedzy goscmi szukajaca dziury w calym zamiast dac wypoczac pozwolic cieszyc sie urlopem. A calosc zaczyna sie w chwili przyjazdu gdy okazuje sie ze nasz domek jest jeszcze zajety przenocujecie panstwo w domku kat. B a jutro sie przeniesiecie. Oczywiscie pieniazkc za kat.A pobrane od pierwszej doby. Zycze udanego wypoczynku ciszy spokoju slonca i usmiechu zyczliwych wlascicieli osrodka - ALE NIE LESNEJ CISZY W BABILONIE BO TU SAME PRZECIWNOSCI !f
      • Gość: lesnacisza Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.cdma.centertel.pl 14.08.15, 09:10
        Witam wszystkich czytających te przysłowiowe wypociny osób z grona konkurencji jaka nam żle życzy i od 5 lat lat szkaluje w różny sposób. A ten jest najłatwiejszy i bezkarny
        DO CZASU !!! Planujemy wytoczyć proces na tą bezkarność i głupotę !!! zburaczałych !!!, zjadliwych i nie przebierających w słowach przypadków prymitywnego zachowania jednostkowego, nasyłanego od Zajazdu Babilon-parszywego Sąsiedztwa. A Leśna Cisza ma stałych Klientów, 2-3 krotne przyjazdy w roku i wyjątkowe w tym roku obłożenie. Kolejni Klienci przedłużyli pobyt !!! Burakami proszę się nie przejmować i nie czytać i słuchać ludzi z kategorii "Krwawej Kryśki" ta Pani sama się wpisuje w ta "Krwawą Kryśkę", bo tak się zachowywała przed recepcja Ośrodka.
        Pozdrawiam Państwa i zapraszam do UROCZEJ Leśnej Ciszy"
      • Gość: lesnacisza Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.cdma.centertel.pl 26.08.15, 09:35
        Czy KTOŚ normalny pisze takie tasiemcowe bzdury !!!
        Takie bzdury pisze WRÓG OŚRODKA DZIKA KONKURENCJA, która uruchamia podobnych sobie. Tępota umysłowa nie zna granic ZJAWISKA !!! podobne to ludzie, którzy pastwią się w dobie internetu na innym człowieku !!! A LEŚNA CISZA I JEJ WLAŚCICIELAE MAJĄ SIĘ DOBRZE I PLANUJA PRZEBUDOWĘ OŚRODKA !!! Będą nowe domki z pełnym nowym wyposażeniem. A od przyszłego roku z uwagi na bardzo duże obłożenie i sygnały od Klientów, WŁASNA KUCHNIA, w miejsce cateringu obecnie !!! A WAM PASTWIĄCYM SIĘ GŁUPOTĄ SWOJĄ ŻYCZĘ więcej ROZUMU I ograniczenia w swojej mściwości głupiej !!!
        Odwiedzającym życzę cierpliwości i proszę odwiedzić 'Leśną Ciszę" Nie czytać BZDUR !!! Wieśniaków !!!
          • Gość: asia Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.cdma.centertel.pl 02.09.15, 18:46
            Najlepsza opinia to wizyta w "Leśnej Ciszy" Dlaczego tak bardzo SZKALUJE SIĘ OPINIĘ WLAŚCICIELI !!! BO ODMÓWILI WEJSCIE KOLONIOM ZAJAZDU BABILON !!! TO JEST PARSZYWA ZEMSTA I KOLABORANTY SĄ PISANE NA POTRZEBY ZAJAZDU BABILON !!! A CAŁE ROWARZYSTWO NEGATYWNIE PISZĄCE TO TEN ŚMIETNIK Z POLECENIA LUDZI BEZ ROZUMU, LUDZI KTÓRZY NIE ROZUMIEJA WLASNOŚCI PRYWATNEJ, NIE JEST IM ZNANE SŁOWO PROSZĘ !!! I BRAK KINDER SZTUBY !!!ABY ZROZUMIEĆ !!! ZA MAŁO INTELIGENCJI !!! do Pana marex59 również ukryty rapatt
            • loginallegro Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 03.09.15, 00:08
              Pani Krystyno - współwłaścicielko ośrodka,
              Kilka kwestii:
              - pisze Pani wszystkie posty z jednego IP, podpisując się jako różne osoby - to jest ewidentne i byłoby śmieszne gdyby nie było tak żałosne i nachalne,
              - rapatt to, rappat tamto, wszystko wina rapatt - może warto zbadać się na wirus "rapattozy"?,
              - proszę przestać obrażać ludzi, I WRZESZCZEĆ!!! w każdym poście,
              - kupienie słownika języka polskiego i podręcznika z gramatyką dla idiotów uważam za absolutnie konieczne przed dalszą twórczością internetową,
              - do naprawy nadszarpniętego wizerunku sugerują zatrudnić agencję PR - choć obawiam się, że jest już duuuuuuuuuuuuużo za późno,
              - na posty odpowiadamy merytorycznie (sprawdzić w w/w słowniku co to znaczy) i grzecznie (spytać kogoś co to znaczy).

Czy w tym roku też startuje Pani do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości. Chciałbym na Panią zagłosować. Podobne jest wolne miejsce pomiędzy Pawłowicz a Niesiołowskim. I najważniejsze - opuściłaby Pani Leśną Ciszę. To miejsce zasługuje na więcej.

Pozdrawiam

• Gość: mika Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.siec.alfa.pl 04.09.15, 11:48
                Ludzie ci właściciele to są jacyś dziabnięci .Potwierdzam wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe i sprawiedliwe .Właściciele to zacofana ciemnota która widzi tylko czubek swojego nosa , ciemnota i jeszcze gorsza ciemnota . Znam ten ośrodek bardzo dobrze jako dziecko jeżdziliśmy tam na wczasy gdy ośrodek należał do jednego przedsiębiorstwa (nieważne jakiego ) spędzaliśmy tam wczasy co roku, było wspaniale czuło się tą przyjemność , dziś kiedy przejeli ci obecni właaaaścicelie to ośodek to nie cud natury tylko LIPA ,LIPA I JESZCZE RAZ LIPA szkoda że właściciele nie potrafią się ogarnąć , przez takich ludzi zatracamy piękno polskiej przyrody ,zatracamy piękny krajobraz bo takie buraki jak oni chcą tylko kasy i kasy ,nieważne jest nic innego.Szkoda do DU y z taką ciemnotą. A może obecni właaaaaściciele to chorzy psychicznie ludzie no to by wiele wyjaśniało. Szkoda bo ładny zakątek został zniszczony.
                • Gość: lesnacisza Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 79.162.222.* 04.09.15, 16:32
                  Głupi człowiek to tak się pastwi nad niewinnymi ludżmi. To dopiero ciemnota !!! Ludzie mściwi. pokroju właścicieli Zajazdu Babilon i ich popleczników do jednego kotła trzeba włożyć, niech się nawzajem żrą !! To takie pospolite sioło nic nie warte !!!
                  A "Leśna Cisza" jest dalej urokliwa, cicha !!! PIĘKNA !!! i Dostojna !!! Bez Was najlepiej, z dala od "Leśnej Ciszy" To Wy próbujecie obrzydzić TO PIĘKNE MIEJSCE INNYM !!!
                  Nie uda się, ponieważ coraz więcej osób wie, że internetowe opinie sa zwykle dalekie od prawdy, pełne kłamstw, oszczerstw, zemsty konkurencji, w tym przypadku Zajazdu Babilon.
                  MARNE TE TWOJE CZŁOWIEKU WYPOCINY MARNE !!! A ty sam o sobie dałeś świadectwo jaki masz poziom i jak bardzo jesteś zacietrzewiony, po prostu głupi !!! Mądry tak nie pisze !!!
                • Gość: kasia Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.centertel.pl 01.06.16, 15:13
                  LiPA LIPA i jeszcze raz LIPA to ty jesteś, nie znasz ludzi i piszesz bzdury na życzenie głupiej konkurencji(może jesteś córka tego głupiego człowieka) to dopiero CIEMNOTA !!! i Żenada Ludzie nie czytajcie tego śmietnika, to mściwa konkurencja wypisuje te brednie, Nie zgodziliśmy się na wejście bezprawne Koloniom Zajazdu Babilon, stąd taka nagonka wszędzie gdzie się da !!! Pracownik nie tak dawno nam powiedział, to jest człowiek KANALIA, ludziom nie płaci za pracę, to dopiero element. A "Leśna Cisza" to w dalszym ciągu piękne miejsce, nie dla buraków typu Gościa Mika. "Leśna Cisza" jest odporna na te brednie. Ludzie przyjeżdżają, bo znają Ośrodek I Nas Właścicieli. Przeważnie są to stali Klienci. Nic tu po waszych szkalujących opiniach, ani pomagają, ani szkodzą. Żal tylko, że tacy jak Wy stąpacie po tej Ziemi, zwyrodnialcy, puste, próżne, nic nie znaczące zjawiska, zwierzątka bez honoru, czci, o szlachetności szkoda mówić. Beznadziejność istoty ludzkiej. To dopiero CIEMNOTA OSTATNIA.
              • Gość: lesnacisza Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 79.162.222.* 04.09.15, 16:19
                Żałosne wypociny jak zwykle. Obrażać może każdy tylko nie ten, którego obraża się nagminnie !!! Hallo Pan choruje na znieczulicę czy na głupotę !!!Z tego samego IP mogą pisać osoby mi znane, które mnie znają także. A Panu nic do tego, jak ja robię i co ja robię, wolność Tomku w swoim domku !!! Kłamstwa wypisuje poplecznictwo Zjazdu Babilon i ma czelność zwracać komuś uwagę !!! coś nie tak pod sufitem !!!
      • Gość: kasia Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.centertel.pl 01.06.16, 15:30
        Żal mi Takich Ludzi, pustych, próżnych i pastwiących się nad drugim człowiekiem. Panie podstawowa zasada, nie zadowolony, nie wraca. Tasiemce jakie piszesz sieroto żle świadczą o tobie buraku. "Leśna Cisza" takich nie chce, wieśniaków, którzy nic i niczego oraz nikogo nie szanują, Wieśniaki i Prostactwo !!! Tu nie bywa. Pan Ten od "krwawej Krychy", właśnie zdemolował kabinę prysznicową, takiego pokroju element nam konkurencja chora podsyła. Prostactwo nie zna granic niestety jesteś jednym z tych Prostaków Przykre. Pan pisze powieść powodzenia. Nic tu po tobie biedny człowieku, można się tylko pośmiać z tych bajek jakie tu piszesz, prymitywne nad podziw.
      • Gość: Wacek Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.16, 22:08
        Kolejny sezon czas zacząć.
        Nic nie podejrzewającym turystom, zwabionym pięknem miejsca życzę dużej odporności psychicznej. Będzie im potrzebna.
        Tym, którzy dotarli na tę stronę - proszę o spokojną analizę wpisów. Te z seriami wykrzykników i inwektywami są autorstwa Państwa dzierżawiących ośrodek. Cóż więcej pisać. Czytać i ... brać nogi zapas. Póki czas.
    • Gość: LesnaCiszaNiepolec Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 IP: *.docsis.tczew.net.pl 19.07.16, 14:44
      W 100% procentach podpisuje się jako osoba, która i jako obserwator i jako sama klientka miała do czynienia z właścicielką ośrodka i jego "wygodami" Podtrzymuje złe opinie i dołączam do grona tych wielu niezadowolonych. Właściciele nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu ośrodka w dzisiejszych czasach i są postrachem kaszubskiej turystyki. Nie polecam. Nawet nie warto sprawdzać samemu szkoda na to urlopu. A sama właścicielka ma widać frajdę z walką z tymi negatywnymi wpisami i to jest jej życie. Polecam za to niedaleko w Przechlewie - ośrodek "Relax", także mnóstwo atrakcji w Swornych Gaciach itp..
    • wczasowicz1112 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 01.08.16, 19:07
      Witam. Pomimo przeczytanych głównie negatywnych też byłem klientem tego ośrodka i niestety na moje nieszczęście opinie okazały się trafne.Pierwszy dzień pobytu po zgłoszeniu awarii instalacji(po kąpieli pod natryskiem cały domek pływał w cofającej się wodzie z odpływu brodzika) sanitarnej zostałem posądzony przez panią o "zbrojenie" czegoś tam przy brodziku .Właścicielka stwierdziła skoro zepsułem to mam sam naprawić wręcz krzycząc na mnie połowa ośrodka" słyszała naszą
      rozmowe".A teraz konkrety cena 135 zł za dobę w domku o standarcie z lat pamiętających komune to lekka przesada ale właścicielka wrzeszcząca bez powodu na wczasowicza to już trudno nazwać. Dlaczego wrzeszcząca bez powodu a dlatego że kanalizacja w tym ośrodku jest żle wykonana (brak odpowietrzenia podejrzewam żle dobrane przekroje rur....) i dalej potopy łazienki powtarzają się przy każdym używaniu wody po godzinie 20 (obojętnie czy natrysk czy zlewozmywak a nawet wc kompaktu ) czli w czasie gdy prawie wszyscy w ośrodku korzystają z toalety wieczornej. Właściwie to mam jedno do powiedzenia NIE POLECAM a wręcz PRZESTRZEGAM innych przed tym ośrodkiem do czasu zmiany właściciela.
      • Gość: aghad Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.146.70.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.08.16, 16:07
        Ja mogę tylko podziękować Pni z Leśnej Ciszy ponieważ dzięki jej skandalicznemu zachowaniu jestem 70 km w m. Ocypel (byłam tu już 4 razy) i polecam OW Jubilat i OW Mleczarz. A tej Pani mówię, że czasy kiedy płaci się za kota w worku dawno minęły i chęć zobaczenia domku przed uiszczeniem opłaty to nie zbrodnia. Dziękuje, że nas nie przyjęto i ostrzegam wszystkich przed tym ośrodkiem i ta Panią! Zresztą nie byliśmy jedynymi, którzy w tym dniu zostali tak potraktowani !
    • magda_65 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 09.08.16, 13:14
      NIE POLECAM! A NAWET OSTRZEGAM!!! Miałam " przyjemność" kontaktu z " panią kerowniczką" w ostatnią niedzielę. Radzę nie przekraczać bramy bez pozwolenia. Chciałam odwiedzić siostrę i wypić kawę, ale usłyszałam, że bez rezerwacji nie mam prawa wchodzić na teren. Kazał mi władczym tonem wyjść za bramę. Ton niegrzeczny i bezczelny. Gdy moja siostra się pojawiła, wprowadziła mnie na teren i wtedy się zaczęło. Kobieta jest KOSZMARNA! Wezwała policję. Ja musiałam opuścić teren i czekać za bramą. Oczywiście reakcja mojej siostry była jedna. Szybka decyzja o zmianie miejsca, tym bardziej, że już dzień wcześniej , gdy przyjechała na miejsce wszystko było nie tak, jak ustalały wcześniej. Brak śniadań, chęć zjedzenia obiadu trzeba codziennie zgłaszać do 10.00. I jeszcze inne braki. Szkoda gadać! Dzięki temu znalazłyśmy świetne miejsce w Swornych Gaciach. Super! Niestety, pani nie rozliczyła się do końca. Winna jest jeszcze 300 złotych. Podobno ma przelać. Zobaczymy. Ośrodek w przyjemnym miejscu, chociaż w wodzie pływają martwe ryby. Warto to zbadać! Kobieta beznadziejna, więc radzę omijać szerokim łukiem:(
      • ushu Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 12.08.16, 19:36
        Nie odda. Znając logikę p. Krystyny to pani sama opuściła to "miłe" miejsce więc co tu oddawać. Stratę poniosła, co tam pani i pani rodziny emocje. U nas było podobnie, niestety. Po przyjezdzie do ośrodka w połowie lipca, pani chciała tylko jak najszybciej skasować pieniądze. Oczywiście bez pokazania domku i warunków najpierw. Zresztą wciskała nam inny niż zarezerwowany domek bo "przecież wszystkie są takie same i o co nam chodzi!" Odmówiliśmy takiego traktowania i z krzykiem zostaliśmy wyrzuceni za bramę. Z dwójką małych dzieci. U pani została nasza zaliczka, o którą będziemy upominać się już niestety w sądzie. Także, wszyscy spokojni, dobrzy ludzie naprawdę omijajcie to miejsce. Szkoda zdrowia i życia, a dla pani Krystyny takie klimaty to tylko pożywka, mam wrażenie, że ta pani konfliktami się wręcz karmi.
        • wczasowiczka2016 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 13.08.16, 17:38
          Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego ośrodka i właścicieli. Miałam przyjemność bycia gościem w tym cudownym miejscu. Bo miejsce samo w sobie jest niezwykle urokliwe. Czego nie można powiedzieć o właścicielce ośrodka. Po przyjeździe i odebraniu domku okazalo sie że lodówka jest niesprawna. Pani K dala nam inny domek w którym byl zepsuty bojler i woda leciała po ścianie. Pani stwierdziła że pewnie dzieci kurki przekręciły i nie mamy marudzić. Domki w opłakanym stanie. Stare wersalki, metalowe stoliki i rozpadające się sprzęty. Kilka domków dalej z toalety wybijalo szambo. Sprawą powinien zająć się sanepid. Ale najlepsze bylo przed nami. Pani K nie oddala części zaliczki pewnemu sympatycznemu małżeństwu gdyż jak stwierdziła - domek nie został posprzątany. Strona internetowa która tak zaprasza jest przeklamana. Bar swieci pustkami, brak rowerów,miejsce na ognisko jest ale nie wolno palić bo spalimy las no i w jeziorze tylko żaby! Przestrzegam szczególnie rodziny z dziećmi bo główną atrakcją turystyczną tego ośrodka są przyjazdy policji kilka razy dziennie. Na koniec szanowna wlascicielka wyzwie was od prymitywów i zabroni przyjazdu po raz kolejny. Stres,stres i jeszcze raz stres. NIE POLECAM!!!
          • Gość: tim Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.232.140.119.ip.rudna-net.pl 13.08.16, 19:02
            Ostrzegam przed tą oszustką z ośrodka. Tak niesamowicie fałszywej osoby nie spotkałem w życiu. Okrada turystów zajmując wcześniejszą kwotę zaliczki internetowej na poczet zniszczeń , którą ma oddać w dniu wyjazdu. niestety co chwila jakiś wczasowicz wraca bez zaliczki, którą zabiera właścicielka z wymyślonego powodu. Ludzie uczciwi i niekonfliktowi nic z tym nie robią. Ja sprawę zgłosiłem protokolarnie na policji w Chojnicach. Z resztą policja na terenie ośrodka jest średnio kilka razy w tygodniu. Dodatkowo: w jeziorze prawie nie ma ryb bo zostały wyłowione sieciami jak się dowiedzieliśmy przez związek wędkarski, nie wolno palić ogniska. Standard domków kat A to kategoria V - niesamowity syf, wilgoć i dziadostwo. nic nie działa, woda nie spływa, trzeba samemu przetykać, bo właścicielka za przetkanie żąda zapłaty 300 zł. W ogóle za wszystko żąda pieniędzy od turystów których nie w ogóle szanuje. Traktuje jak bydło. nic nie wolno. Jest niesamowicie kłamliwa i fałszywa, to co mówi nie ma pokrycia w rzeczywistości. W ogóle nie przeszkadzają jej potężne awantury z jej obecnością na ośrodku, które wywołuje nie oddając pieniędzy, lub wyganiając ludzi z ośrodka. Przekazuje nieprawdziwe informacje policji, którą wzywa z byle powodu. / na szczęście ja też mam telefon i nie boję się konfrontacji/ na terenie ośrodka nie ma żadnych atrakcji, nie działa restauracja, najbliższa w Chojnicach 16 km, są dwa rowerki wodne w opłakanym stanie oraz dziurawa łódka. Do tego ciągła inwiligacja przez właścicielkę /- co chwila komuś a w szczególności dzieciom zwraca uwagę co wolno a czego nie wolno. Raz dzieciom 5 letnim kazała zbierać papierki na ośrodku. Dziękuję za takie wczasy i przestrzegam. A pokrzywdzonych nie zwróceniem zaliczki których z tego co się zorientowałem jest mnóstwo zapraszam do wizyty w najbliższej jednostce policji i zgłoszenie oszustwa lub przywłaszczenia. Dodaję, że byłem na wczasach z dziećmi i nie jestem żadnym hejterem. Jestem przekonany, że wszystkie pozytywne wpisy na internecie o ośrodku to jedynie robota właścicielki, bo ośrodek raczej świeci pustkami.
        • sierpien2016 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 18.08.16, 21:21
          współczuję - i ostrzegam innych wczasowiczów właścicielka wydaję się być osobą chorą psychicznie,pierwszego dnia zawitała policja i tak praktycznie było przez parę kolejnych dni,darła koty w wyjeżdżającymi nie chcąc oddać im zaliczki,dzieci były zdezorientowane i wystraszone,ten urlop to jakiś koszmar nie dość że warunki wołają o pomstę do nieba ( samo wejście do domku to jeden wielki odór stęchlizny ) to zero atrakcji - nudy nudy i jeszcze raz nudy - ogniska palić nie można ( kategoryczne zakaz ) świetlica jest a w niej bieda z nędzą , latarnie wyłączone także po 21 bez latarki ani rusz / znajomi,którzy z nami przyjechali są strasznie rozczarowani - jezioro brudne,ryb nie ma,grzybów też.. to ośrodek dla rencistów( bez urazy ) a nie dla rodzin z dziećmi - wynajęcie miejsca campingowego 70 zł doba ( na Mazurach 35 ) właściciele nic nie inwestują wszystko sie wali - niektóre domki nie nadają się do uzytku a mimo wszystko są wynajmowane , reasumując : SYF,KIŁA I MOGIŁA !! ODRADZAM !!
          • wczasowicze1103 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 18.08.16, 22:15
            Zgadzam się z opinią pozostałych użytkowników tego obiektu.wlascielka na ogół miła przez telefon po przyjezdzie na miejsce zmienia swoje oblicze.nie oddaje ludzia tzw. Zaliczki wymyśla bzdury. Podczas pobytu w tym ośrodku policja byla wielokrotnie. Dzieci wystraszone nie wiedziały co się dzieje a jeszcze na dodatek przesłuchanie na policji w Chojnicach. Kupa nerwów to nie był wypoczynek. Domki w opłakanym stanie. Z Kanalizacji wybijalo szambo przy domku nie dalo się tam przebywać. Jezioro brudne. Zero ryb. Miejsce na ognisko bylo lecz nie mogliśmy z niego korzystać bo rzekomo spalimy las. Po 21 trzeba było chodzić z latarkami bo oświetlenie nie było włączane. Byłam tam pierwszy i ostani raz.
        • Gość: gość 1 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.protonet.pl 25.08.16, 13:40
          I jeszcze jedno, nie machajcie rękoma na 300 czy 500 zł. Jak będzie dużo zawiadomień to może ktoś zrobi wreszcie tam porządek a państwo W. przestaną w ten sposób dorabiać. Zgłaszajcie wszystko i walczcie bo my nie jesteśmy tu winni. Żyjemy w Państwie prawa i zróbmy wszystko żeby prawo zwyciężyło. nawet jak trzeba będzie wnieść pozew cywilny to nie bójcie się i działajcie.Pozdrawiam:)
            • martelina3 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 27.08.16, 17:52
              Witam dołączam się do wszystkich negatywnych opini,zrobiłam rezerwację telefoniczną 07.08.2016r na czas pobytu od12.08.2016-15.08.2016 wpłaciłam kaucję niby zwrotną 300zł tego samego dnia,pobyt miał być opłacony w dniu przyjazdu 130zł za dobę.przed dotarciem na miejsce pytając o drogę dowiedziałam się ,że ludzie mi wspołczują itd.partner zaczął czytać opinie okazały się takie jak tu można przeczytac strach stanął nam w oczach w końcu jechaliśmy z dzieckiem wypocząć a nie przeżyć kilku dniowy koszmar....po dotarciu na miejsce okazalo sie ,że furtka jest zamknięta a brama owinięta łańcuchem p.K kazała poczekać 15 minut więc czekaliśmy przed bramą ,gdy podjechał samochod i jeden pan wysiadł żeby otworzyc bramę okazało sie ,że jest pozornie zamknieta zapytałam o to jak jest w tym miejscu pan odpowiedział że gdyby nie mial oplaconego pobytu to już by go tu nie było opowiedział w skrócie ten cały koszmar o ktorym państwo piszecie i o tym ze w tamtym czasie również byla policja w osrodku gdyż p.K oskarzyła gosci o kradzież telewizora którego nie było i że co rusz goścmi jest wlasnie policja.....po kilkunastu minutach podeszła P.K przywitałam sie i zapytałam co się stanie z moją kaucja jesli teraz zrezygnuje z pobytu włascicielka zmieniając ton na mało przychylny pyta ale o co chodzi?wiec ja tlumacze ze chodzi o to co sie stanie z moja kaucja jesli zrezygnuje przeciez nie zdazyłam nic zniszczyc skoro jeszcze nie weszlam i wtedy P.K zatrzasneła przedemna brame ktora zdarzyła rozplątać z lańcuchów i kazała mi się wynosić krzycząc że tacy jak ja ukradli jej telewizor ,ze przez takich jak ja złodziei ona ma straty i kłopoty .....o kaucji juz nie sluchała bo obżucajac mnie obelgami odeszła wezwałam policje.po wysluchaniu mnie i tej P.K panowie poprosili mnie do srodka Pani włascicielka stwierdziła ze ona niema takiej rezerwacji i ze ona niewie o czym jest mowa ze ona to z mezem musi wyjasnic na pytanie policjanta kiedy otrzymam pieniadze powiedziała ze ok tyg.jednak do dzis ich nie otrzymałam...nie zamierzam odpuscic i tak P.K dostała wiecej czasu niż miałobyc na zwrot kaucji dlatego też zaczynam działać ponieważ brak działania jest przyzwoleniem dla tych ludzi na zwyklą kradzież oszustwa i wyłudzenia napisałam na email.podany wyżej peanut0@interia.pl do państwa ktorzy szukaja poszkodowanych podam również swoj martelina3@wp.pl nie bojmy sie straconego czasu na te sprawe bo mamy ja wygrana w koncu to my zostalismy oszukani
              • sierpien2016 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 28.08.16, 16:16
                Jak mozna tak oszukiwac ludzi ??? Mi oddala nieprawnie pobrana kwote za rezerwacje ale tylko dlatego ze bylismy ze znajomymi I pewnie nie chciala zadzierac z wieksza ilioscia osob ! Co za babsztyl trzeba ten proceder ukrocic nie moze Cale zycie tak die sluzgac wylydzajac od ludzi pieniadze !!!! Bylam swiadkiem jak ludzie bezradnie wracali do domow bez wplaconych wczesniej"zaliczek" a tak naprawde ona nie ma prawa ich pobierac radze wiec nie wplacac wczesniej ani grosza a przed przyjazdem obejrzec Te zagrzybiale cuchnace rudery za 135 zl
                • Gość: Nick Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.16, 11:31
                  Jak widzę choroba psychiczna postępuje. Przykro o tym wszystkim czytać. Miejsce rzeczywiście piękne (jezioro, lokalizacja, mikroklimat) ale sam ośrodek i obsługa to koszmar. To jakaś mania prześladowcza a nieufność nie mieści się już na skali. Każdy to psuj, złodziej i oszust. Zgłaszajcie proszę zastrzeżenia gdzie się da. Ośrodek jest dzierżawiony państwu Włodarskim przez Lasy Państwowe. Może tu trzeba uderzyć? Niestety to działaczka PiS i kandydatka tej partii w wyborach do parlamentu (łatwo można znaleźć w internecie).
                  Marzy mi się normalność w tym miejscu.
                  • magda_65 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 13.09.16, 20:09
                    Czyli w naszej obecnej sytuacji będzie ciężko ją ruszyć. W sierpniu pisałam, że czekamy na zwrot kwoty rezerwacyjnej. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że ta osoba będzie uczciwa. Z tego co można wyczytać z wielu opinii oszukują ludzi i wyciągają pieniądze. Moja siostra 300 złotych nie otrzymała ZA KARĘ, ponieważ, jak się pani K. wyraziła, sprosiła gości. Cytuję:"... sproszenie Gości jest w regulaminie Ośrodka uregulowane, należy powiadomić, zarejestrować Gości i spełnić
                    inne warunku zawarte w regulaminie. W wyniku takiej sytuacji zwrotu zaliczki się nie udziela". Kopnięta kobieta i oszustka. Moja siostra już nawiązała kontakt z : peanut0@interia.pl Polecam innym oszukanym.
                    • Gość: niedoszły_gość Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 78.10.151.* 20.09.16, 12:28
                      Nas po prośbie obejrzenia domków przed uregulowaniem należności właścicielka wyrzuciła za bramę. Domek co prawda obejrzeliśmy ale zaraz nastąpiły jakieś konsultacje przez telefon z małżonkiem i "my tu nie chcemy takich gości". Zaliczki oddać nie chciała na miejscu. Miała wysłać przelewem ale wiadomo że nie zwróciła pieniędzy.

Ciekawe jest, że policjant poprosił o przyjazd do Chojnic i zgłoszenie sprawy na komendzie, bo oni już nie mają siły jeździć do Babilonu.

Sprawa zgłoszona tam gdzie trzeba, a sądy są dla ludzi.

Wyjeżdżając "za druty" zagadnąłem parę wchodzącą na teren obozu jak im się mieszka. Okazało się, ze wcale im się nie mieszka, bo też nie zostali wpuszczeni. Mieli potwierdzenie przelewu w telefonie z danymi, datą i numerem domku ale po pierwsze "co mi tu pokazujecie jakieś SMSy", a po drugie "rezerwację macie za 3 dni i proszę opuścić teren".

O poziomie umysłowym właścicielki najlepiej świadczą jej posty w tym wątku. Dobrze po polsku nie potrafi pisać ale ważne, że zaliczka wpłynęła i nie wypłynie.
                    • oszustwowlesnejciszy Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 27.09.16, 07:43
                      jako osoba bezpośrednio dotknięta paranoją osoby rządzącej w ośrodku, dodaję do powyższego, że goście pojawili się niespodziewanie i tylko na kawę. 24 godziny w tym miejscu przeżyłam jak jakiś koszmar. nic się nie zgadzało z moimi zamówieniami telefonicznie i przez internet. przy opuszczeniu ośrodka wymusiłam napisanie przez kobietę zobowiązania do wypłacenia kwoty rezerwacyjnej 300 zł. napisała, ale nie zwróciła. po prostu koszmar. jak gmina może pozwolić na takie oszustwa. mam nadzieję, że rozwiązanie umowy dojdzie do skutku szybko. A co z rozliczeniem skarbowym za zatrzymane 300 zł. to chyba takie prywatne dochody na bieżące wydatki. Sprytnie, sprytnie. W ciągu tego krótkiego pobytu dowiedziałam się, że goście kradną garnki, a Kaszubi są wyjątkowo niegrzeczni i niekulturalni.
                      • Gość: gość Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.centertel.pl 02.11.16, 19:15
                        Jak wiemy to właśnie ta Gmina, Wójt razem z Sołtysem i cała KLIKA, m. innymi z Tymi co tu wypisują BREDNIE !!! na temat Właścicieli Ośrodka, jest bardzo zainteresowana jak to Pani pisze rozwiązaniem umowy z Nadleśnictwem. Nawet Pan Nadleśniczy przy ostatniej wizycie Nam właśnie powiedział o tym, że Nawet i Policja dzwoniła do Niego w Naszej sprawie, co zmuszony był zlekceważyć !!! Darujcie sobie pociotki Rapatta i Wójta Sioło wzajemnej adoracji !!! Wasze negatywne OPINIE, kierowane pod Naszym adresem wkrótce znajdą się w Prokuraturze Krajowej !!! Już wkrótce !!! Ciekawi mnie jak się wytłumaczycie z tych PASZKWILI !!!
                    • Gość: gośc Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.centertel.pl 02.11.16, 19:30
                      Reagujecie jak małe dzieci. Jeżeli robicie rezerwację i przyjeżdżacie nic nie zgłaszając o przyjeżdzie swoich GOŚCI, to naturalne, że Kierownik Ośrodka na taką samowolę nie pozwoli i skieruje do REGULAMINU, w którym jest mowa na jakich zasadach możemy przyjmować Gości podczas swojego pobytu !!! Hallo !!! I jeżeli nie dostosujemy się do REGULAMINU, możemy być wyproszeni z Ośrodka !!! Nie ma zgody na samowolę totalną !!! Pobyt Gości tylko z rezerwacją i opłaconym pobytem !!! Kultura obowiązuje. Jak jesteście na etapie Przedszkola, macie problemy, niestety dorośli nie mogą się zachowywać jak dzieci !!! A tu na FORUM sporo Was jest na etapie Przedszkola niestety stwierdzam, Wasze teksty o Was świadczą !!! niestety negatywnie !!!
                • Gość: gośc Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.centertel.pl 02.11.16, 19:44
                  Uważaj co piszesz, żebyś nie musiała się tłumaczyć w PROKURATURZE !!! Skoro oddaną miałaś wpłatę, to znaczy, że nie było z TOBĄ ŻĄDNEGO problemu !!!! Inni jeżeli nie otrzymali zwrotu zawinili i dlatego nie otrzymali zwrotu !!! Jak możesz pisać takie brednie. Czy KTOŚ Ciebie oszukał ? Chlapiesz czymś-bredniami, co zasłyszałaś i się wytrząsasz jak nawiedzona !!!!
              • Gość: gość Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.centertel.pl 26.09.16, 16:00
                Jak piszesz to chociaż trzymaj się prawdy ty ścierwo głupie !!! Nie pamiętasz, ze jeszcze dobrze nie weszłaś już wyskoczyłaś z MORDĄ do właścicielki, która z Krzykaczami nie będzie rozmawiać i tak Tobie oznajmiła, dlatego w obecności Policji mogła się wypowiedzieć, bo do słowa nie dałaś głupia dojść !!! Przypomnij sobie jak się zachowałaś, Normalni przyjeżdżają, zakwaterowanie otrzymują, cieszą się pobytem, zwrot wpłaty otrzymują a Nawiedzeni sami się wypraszają !!! Należy zmądrzeć, nie opierać swojej opinii na wpisach-bzdurach w internecie ani tych, którym wpłaty rezerw. nie oddano-skoro były powody aby nie oddać. Trzeba zmądrzeć. Jak Pani spotka dzikich ludzi, to świat staję się dziki, to miało miejsce w Pani sytuacji. domek był zarezerwowany, ale, że Pani w bramie od KOGOŚ GŁUPIEGO otrzymała informację głupią, kompletnie niezgodna z prawda, więc Pani z furią do właścicielki wyskoczyła o zwrot wpłaty !!! NIE droga Pani, rezerwacja była, domek czekał, należało wynająć spokojnie i odpoczywać, WARIATÓW NIE SŁUCHAĆ !!! Na przyszłość radzę zachować się mądrze !!!
                • Gość: Zuzanna Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.inet-siec.pl 28.09.16, 09:13
                  Jeśli ktoś, prowadząc ośrodek, odpowiada na zarzuty w tak niegrzeczny sposób to jeszcze bardziej pokazuje co się w tym ośrodku musi wyprawiać.
                  Nazywanie Gości ścierwem, głupkiem, wariatem, świrem, dzikim człowiekiem i całą serią innych epitetów raczej Pani nie pomoże w przekonaniu potencjalnych klientów, że jednak Leśna Cisza jest cudowna.
                • ushu Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 29.09.16, 09:52
                  O proszę, pani Krystyna w pełnej krasie:) Czy ktoś jeszcze może mieć ochotę na kontakt oko w oko..?
                  Aby "WARIATÓW NIE SŁUCHAĆ!!!", proponuję nieco teorii:
                  " Głównym mechanizmem, którym posługuje się osoba paranoiczna jest projekcja. Projekcja czyli rzutowanie swoich uczuć na innych ludzi. Dzięki niej osoba taka zostaje oczyszczona z wszystkiego, co niepożądane, a jej własne, negatywne uczucia są postrzegane jako pochodzące z zewnątrz. Ponieważ nienawistne uczucia pochodzą z jej własnego wnętrza, nigdy nie może się ich pozbyć. Dokądkolwiek by nie uciekła będą razem z nią. Osoba paranoiczna nie może po prostu uciec przed samą sobą. Poczucie prześladowania towarzyszy jej zawsze. Jednostka taka ma skłonność do ksobnej rekonstrukcji rzeczywistości i budowania teorii spiskowych. Zawsze i wszędzie będzie się czuła wystawiona na atak ze strony innych ludzi. Inni tymczasem widzą w niej człowieka nieustannie rozdrażnionego, skłonnego do wybuchów bez żadnej widocznej przyczyny.." (Zaburzenia osobowości we współczesnym świecie, T. Millon, R. Davis)
                    • Gość: rapattsrapatt Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.16, 16:04
                      Pani Krystyna (powyższy wpis) jak zawsze w formie.
                      Wyzwiska, WIELKIE LITERY i masa wykrzykników.

Zapomniała Pani dodać jaką w rzeczywistości jest Pani łagodną osobą co ludziom świata by przychyliła a turystom kobierce z kwiatów rozłożyła przy wejściu do ośrodka. O tym jak motyle siadają Pani na ramieniu, wiewiórki jedzą z ręki a gołębie kreślą znak pokoju nad kawiarnią "Arizona".
                      Gdyby tylko nie te głupie ludzie - turysty do których ciągle trzeba policję wzywać.
                      :-) :-) :-)
                      • Gość: gość Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.play-internet.pl 18.11.16, 10:02
                        Bardzo liczę na wypowiedzenie umowy dzierżawy ośrodka przez Lasy Państwowe i powrót normalności do tego pięknego miejsca.

"Leśna Cisza" zasługuje na gospodarzy, którzy zainwestują w remont domków (pamiętających Edwarda Gierka) i ich wyposażenie oraz otworzą ośrodek dla ludzi (ogólnodostępna kawiarnia i/lub restauracja + możliwość organizowania imprez okolicznościowych). Obecny stan ośrodka to kpina i żart z wypoczywających tam ludzi.

Z kolei właścicielką powinien (wyłącznie dla jej dobra) zająć się lekarz - specjalista.

• niedzwiad71 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 01.05.17, 22:28
                              Właśnie wróciliśmy z weekendu w Leśnej Ciszy. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o właścicielach. Żałuję że przed rezerwacją nie przeczytałem opinii o tym ośrodku. Byliśmy ze znajomymi w 4 domkach. Na prośbę o naprawienie podgrzewacza wody otrzymaliśmy informację że wszystko działało i pewno sami coś "grzebaliśmy" stąd usterka. Nie działający grzejnik olejowy (ciężki) musieliśmy sami sobie wymienić patrz przynieść z magazynku. Wyzwiska typu brudasy, śmieciarze. Domki PRL-owskie upiększone z zewnątrz, w środku po staremu, jedynie łazienki jako tako. I na koniec HIT ośrodka.... na koniec pobytu musieliśmy sami opróżnić śmietniki przy alejkach bo tylko my byliśmy na ośrodku i to nasze śmieci- wyobrażacie sobie ?. Poza tym-to kolejny hit-do domków jest przesyłany sygnał z cyfrowej tv naziemnej, no niby fajnie ale większość kanałów jest zblokowanych przez właścicielkę i pozostawione tylko kanały propaństwowe czyli TVP1, 2 TVP info. W recepcji "ołtarzyk" ze zdjęciami ś.p. Kaczyńskimi. Widocznie My "ten gorszy sort" nie zasługujemy na przebywanie w tym ośrodku. Polecam również lekturę na jej FB, TV Chojnice. Szkoda że tak piękne miejsce wpadło w tak nieodpowiedzialne ręce. Zakątek ma wielki potencjał ale przez nie zrównoważonych właścicieli szybko zarośnie pokrzywami.
                              • agmaso Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 09.05.17, 16:38
                                Byliśmy w „ Leśnej ciszy „ na majowce ze znajomymi. Zaskoczyła nas informacja o tym, że jeżeli przyjeżdzamy na dwie noce to Pani nie da nam pościeli (nawet odpłatnie), bo jej się to nie opłaca. Musieliśmy wziąć własną. Drugim zaskoczniem była zamknięta brama do ośrodka – pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim. Ponieważ mieliśmy dobre nastroje i chcieliśmy odpocząć specjalnie nie zwróciliśmy na to uwagi. Gdy poszliśmy zapłacić za pobyt Pani Krystyna zapytała nas czy wpłaciliśmy zadatek na wypadek gdybyśmy coś popsuli lub zniszyli. Domek odnowiony na zewnątrz w środku śmierdział i wyglądał jak z PRL-u. Łóżka i podłoga w pokoju mają chyba 40 lat i tu zaszkoczenie- w łazience, w tym obskurnmy domku stoi kabina z hydromasażem, z której nawet jakby ktoś chciał skorzystać to nie może, bo ciepła woda kończy się po około 3 min. Okazało się że w naszym domku, najpierw był popsuty grzejnik, potem junkers. Kiedy zgłosiliśmy to Pani poszła i zaczęła kryczeć że nie potrafimy użykować domku, że jesteśmy brudasy i na pewno go zepsuliśmy. Potem powiedziała, że mamy się wynosic, wsiadła do samochodu i odjechała. Po jakiejś pół godziny wróciła i powiedziała że jednak junkers był popsuty i da nam nowy domek, do którego musieliśmy przenieść sobie lodówkę z poprzedniego, bo w nowym nie działała. Podczas naszego pobytu Pani regularnie jeździła tam i z powrotem samochodem (odcinek około 40 m), żeby nas kontrolowac. Przyszła koło nas z konewką żeby podlać kwiaty ( dzień wczesniej mocno padało), czy po trzy razy dziennie wchodziła do pustego domku obok nas. Na koniec pobytu Pani zrobiła nam awanturę za zostawione w śmietnikach przy domku śmieci. Stwierdziła że w opłatę za domek nie jest wliczona usługa sprzątania śmietników i musimy opróżnić je sami. Pani Krystyna wszystkich uważa za gorszych od siebie, nie chce siebie w osrodku dzieci (tak powiedziała naszym znajomym) , nienawidzi innych narodowości (ale dotację z unii wzięła pewnie chętnie- w ośrodku wywieszona jest flaga unii – o ironio !). Telewizor ma blokadę i odbiera tylko stację TVP. Z tego co przeczytałam na temat właścicieli i z tego co spotkało nas w tym ośrodku uważam, że Ci państwo mają poważny problem psychologiczny ze sobą. Miejsc przepiękne , pełne możlowości, niestety wszystko psują właściciele. Jeżeli chcecie mieć najgorszy wypoczynek w swoim życiu, to możecie spróbować , inaczej nie polecam, a nawet odradzam.

• Gość: Zamknięta brama Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 217.153.117.* 15.05.17, 11:16
                                  Przecież ostrzegaliśmy :-)
                                  Właścicielka (członkini lokalnego PiS) jest osobą niekontrolującą swoich emocji i zachowań. W połączeniu z chorobliwą podejrzliwością i fobią prześladowczą każdy gość jawi się jej jako potencjalny "psuj", brudas, chuligan i złodziej który czyha na pamiętające Edwarda Gierka wyposażenie domków. Do tego kompletny brak szacunku, kultury osobistej, uprzejmości i wychowania.
                                  A policja wzywana nie była? A to dziwne i nietypowe...
                                  Tylko dla lubiących przeżycia ekstremalne.
                                • Gość: natura Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.centertel.pl 18.05.17, 17:53
                                  Pan się wpisuje w ten powyżej tok myślenia, szukających Hiltona za 120zł/doba z całą Rodzinką, w lesie. BRAWO, nie pomylił się KTOŚ kto podsumował Wasze towarzystwo, jedna Rodzinka była w tym gronie kulturalna, reszta dzika. jak pozostali piszący błoto na tym FORUM, taki śmietnik człowieka we wzajemnej dzikiej adoracji. Dobrze się z TYM czujecie?, wieśniactwo zionie od Was na odległość i brak wychowania podstawowego. Myślicie, że Wam wszystko wolno, mylicie się, nie wiecie o tym, że sprawiedliwość was dosięgnie. Nie lubisz nie musisz wracać, nie obrzydzaj innym. Są tacy co przyjeżdżają co roku i są zadowoleni !!! Pan pisze bzdury i kłamie. Bardzo Nieładnie, niczym dziecko z przedszkola, jakby nigdy nie dorósł.
                      • Gość: w-fistka Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: *.centertel.pl 18.05.17, 18:52
                        Ja tylko odpowiadam na podobnie wulgarne słowa, niech Pan raczy poczytać te swoje, wasze wpisy, może Panu trochę rozjaśni się w czuprynie a reszcie przybędzie rozumu. Pan wyciągnie te wulgaryzmy z wpisów, które niesłusznie Nas szkalują, liczne wulgaryzmy mają miejsce i bzdury, kłamstwa. Wam wolno?
                        Obrażanie w obie strony nie jest dobrym przykładem, więc daruje sobie Pan, cyt. "Krwawa Krycha" nie lubi wulgaryzmów, jest Panią mgr z zawodu nauczycielką i szczerze, nie spotkałam, jak żyję pona 40 lat takich wulgaryzmów jakimi mnie obdarzacie. Słusznie stwierdzono, że to jest stracone pokolenie. Nic dodać nic ująć.
                        • Gość: rapatwtarapatach Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon IP: 217.153.117.* 19.05.17, 14:32
                          Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do poczytalności właścicielki "Leśnej Ciszy" to polecam lekturę jej 4 powyższych wpisów.
                          Pani Krystyna Was ("dzikich ludzi", "straconego pokolenia", "śmietników człowieka" i "kłamliwych wieśniaków") nie potrzebuje. "Wy najlepiej siedźcie w domu".

Pani Krystyno,
                          Wciąż nie jest za późno na wizytę u specjalisty i profesjonalną pomoc. Psychoza będzie się pogłębiać. Zrobi Pani krzywdę sobie lub gościom.

• alexx29 Re: Kaszuby Ośrodek "Leśna Cisza" Babilon 3 09.07.17, 15:12
      Przyłączam się do opinii przedmówców, tragiczny standard domków, i wszelkich urządzeń. Wypoczynek niemożliwy- wieczny problem właścicielki- korzystanie z plazy nie możliwe, korzystanie z ogniska nie możliwe, korzystanie z boisk do gry w piłkę nie możliwe. Jedna piłka na cały ośrodek. Brak umiejętności rozmowy właścicielki, zwraca się do klientów jak do uczniakow. Zwyczajny brak kultury. Kobieta z zaburzeniami psychicznymi. Krysia rozstawia wszystkich po kątach opętana teorią spisku. Żałosna postać, nie przyjmująca do wiadomości: domek z przeciekajacym sufitem(zniszczone torba z przedmiotami w srodku), brak sprawnego zamka w domku- wiecznie otwarte drzwi, brak gazu cała dobę, lodówka bez możliwości regulacji o właściwościach zamrażarki, brak możliwości brania kąpieli w ciepłej wodzie - brak regulacji tylko lodowata woda bądź wrzątek. I to wszystko wyłącznie wina klientów :) Natomiast Krysia rzuca rolka od papieru toaletowego w klientów bo został po wyprowadzce w posprzatanyn domku. Rowerki wodne - totalny złom, zaczęliśmy nabierać wody i tonac na środku jeziora. Wróciliśmy po 10 min. Zero zwrotu pieniędzy, dostalismy wiadomość, że to nasza wina jak i brak kultury z naszej strony przez -