Dodaj do ulubionych

Kto poleci dobre obozy kolonie nad jeziorami?

12.07.13, 13:35
Witam. Szukam obozu nad jeziorem, mogą być Mazury. Dla osób 14-16 lat. Najlepiej ze sprawdzonych biur, długo istniejących na rynku. I najważniejsze, żeby atmosfera była niezapomniana !
Obserwuj wątek
      • Gość: Aga Re: Kto poleci dobre obozy kolonie nad jeziorami? IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.13, 15:32
        Bardzo polecam Horn: eturystyka.org/oferta/horn1.html
        To jest obóz żeglarsko-windsurfingowy. Moje dzieci jeżdżą od kilku lat co rok. Jak ktoś już zacznie tam jeździć, najczęściej jeździ regularnie co rok, tak samo jak moje dzieci, które proszą wręcz, żeby na 2 rejsy pod rząd jechać, a nie tylko na jeden. To, że dzieciaki tak lubią tam wracać świadczy o niepowtarzalności i wspaniałej atmosferze tych wyjazdów.
        Bardzo polecam.
    • malrenask2 Obozy nad jeziorami 15.07.13, 11:20
      Jeżeli chodzi o obozy na Mazurach najpopularniejszym i chyba nawet najdłużej będącym na rynku organizatorem jest Róża Wiatrów. Mają bardzo fajną kadrę. Opiekunowie potrafią zorganizować nam każdą chwilę. Pływam z Różą od kilku lat. Byłam na rejsie szkoleniowym, na którym zrobiłam patent, a teraz pływam na Rejsy Przez Całe Mazury. Jestem zadowolona. Jednak oni specjalizują się właśnie w żeglarstwie. Jeżeli ktoś szuka innych atrakcji polecam Klub Poszukiwaczy Przygód.
        • Gość: MiKi Re: Obozy nad jeziorami IP: *.centertel.pl 31.07.14, 17:04
          Bzdury. Jest tam teraz mój syn i córka. Byłem tam w trakcie standardowej kontroli sanepidu i policji i obie panie zgodnie twierdziły, że to najlepszy ośrodek w ich okręgu. Myślę, że można zadzwonić i zapytać (do sanepidu oczywoście nie do róży)
          Może to problemy o których piszesz spowodowały że taki był Twój odbiór mężczyzn a nie że "żeglarze tak mają"?... Zresztą pracuje tam sporo kobiet łącznie z komendantką obozu.
        • Gość: Ghość Re: Obozy nad jeziorami IP: *.toya.net.pl 29.10.14, 11:34
          Ha ha ha!
          Kierowniczką obozu na którym byłęm była p. Regina (kobieta) a moją sternicką p. Magda. Ratownikiem... kurczę nie pamiętam, ale też dziewczyna. Pływałem też 2x na rejsie i jakoś mi Twoja opowiastka nie bardzo pasuje do rzeczywistości, którą znam doskonale ;P
          RW polecam i wręcz GWARANTUJĘ że będzie OK!!
      • Gość: Kadra żeglarska Re: Obozy nad jeziorami IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.15, 01:53
        A ja chciałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami z pracy od 3 sezonów w Szkole żeglarstwa Szekla od strony kuchni .
        W tym tygodniu dostałem znowu propozycję pracy na sezon 2015 i bardzo się cieszę z tego powodu .
        Firma godna polecenia , kadra ma ubezpieczanie płacone podatki i umowę ( niby standard ale nie do końca ) kasę zawsze na czas w gotówie – jak miło  co tydzień , obiady służbowe, pranie, czasem wolne płatne weekendy
        . W Szekli kilka razy na turnus pojawiało się widmo w postaci rannego badania alkomatem przez pracowników biurowo – lotnych. Co nie jest standardem w firmach żeglarskich . Ja jako wyrobnik pracownik widzę co się dzieję w normalnych okolicznościach i patrze z boku – nikt na to nie zwraca uwagi. W Szekli maja 2 technicznych instruktorów ( mających pensję i są w gotowości ) i wywalenie za chlania lub brak kompetencji nie stanowi dla firmy problemu kadrowego i nie dezorganizuje obozu . Wiele na forach piszą sfrustrowani sternicy wywaleni z roboty , że nie zostali przyjęci do pracy , wywaleni po 3 dniach , przyjechali na testy i choć SA mistrzami świata to nie dostali zatrudnienia i pracy i zwrotu kosztów podróży - choć jasne są zasady gry w Szekli , że nie zatrudniają w Ciemno jak inne firmy na podstawie samego CV . Jeśli chodzi o nową kadre najpierw trzeba się spotkać , zaprezentować , pokazać jak się uczy i żegluje dopiero potem jest decyzja o zatrudnieniu.
        Reasumiując praca od kuchni wygląda inaczej , ale po moich doświadczeniach mogę polecić Szeklę zarówno potencjalnej kadrze ( chcącej się rozwijać na kursach na morzu , a nie tylko imprezować ) ale przede wszystkim potencjalnych klientom – bo jak oni będą zadowoleni to ja będę miał takie warunki pracy jak dotychczas a może i lepsze .
        Zatem zapraszam serdecznie
        Sternik
    • oriana330 Re: Kto poleci dobre obozy kolonie nad jeziorami? 09.02.14, 23:26
      Witam. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić obozy letnie w Centrum Wypoczynku Odys w Tresnej koło Żywca, organizator obozów już od wielu lat, baza noclegowa+kadra+program+pyszne jedzenie"jak u mamy", wiem bo od lat wysyłam moje dzieciaki na windsurfing i kajaki w tamte strony i wiem że zostawiam je w dobrych rękach. Poza tym dzieci wracają zawsze zadowolone i nie chca nawet gdzie indziej jechać:)
    • kuragura Re: Kto poleci dobre obozy kolonie nad jeziorami? 19.02.17, 13:13
      Jak niezapomniana atmosfera to tylko róża wiatrów :) :) :) Jeździłam z nimi najpierw jako uczestnik, a potem sternik. Było super za każdym razem! Świetni ludzie i naprawdę fajna trasa rejsu. I mają od lat własny ośrodek w węgorzewie i tam są też obozy i kolonie, ale też jest dużo żeglowania na nich a oprócz tego inne zajęcia. Chociaż ja osobiście polecam pływanie na rejsie - niezapomniana przygoda :)
    • alicjaros Re: Kto poleci dobre obozy kolonie nad jeziorami? 06.03.17, 08:17
      Moje dzieci były w Róży Wiatrów i wróciły bardzo zadowolone. Córka (14 lat właśnie) była na obozie szkoleniowym i zdała patent więc jest zachwycona. Syn (17) był na obozie na quadach i też mówił że było super. Misia chce teraz jechać albo na obóz na rejs turystyczny - jeszcze zobaczymy. Biuro sprawdzałam w zeszłym roku i rozmawiałam na targach z przedstawicielami mają doświadczenie i wszystkie dokumenty, nawet nagrody jakieś więc polecam z czystym sumieniem.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka