Dodaj do ulubionych

Jezioro Białe - czy ktoś tam był??

02.08.06, 22:48
konkretnie miejscowość Okuninka - szwagierka tam jedzie i chce zabrać moją
rodzinkę / mam ich zawieść / ale kompletnie nie wiem czy warto robić te 350km
w jedną stronę - bardzo proszzę o info osoby które coś wiedzą - czy jest tam
względnie, jak z imprezami na wolnym powietrzu - a może to jakieś odludzie?
Obserwuj wątek
    • tofik78 Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? 03.08.06, 19:14
      byłam tam ładnych pare lat temu, było cudnie...

nie wiem jak jest teraz ale wtedy woda w jeziorze była czyściutka,
      dookoła lasy więc można wybrać sie na spacery,
      gdyby to było bliżej (ja mieszkam blisko Katowic), to chętnie bym tam pojechała
      ponownie....
      • Gość: Henia Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 20:06
        Jestem mieszkanką Włodawy miejscowości położonej 7 km od Okuninki. Bardzo
        polecam wypad w nasze cudowne strony. Czysta woda, doskonała infrastruktura
        wokół jeziora, wiele barów i sklepów, wspaniałe lasy. Włodawa to zabytkowe
        miasto, gdzie można zwiedzić zabytki trzech kultur (chrześcijańskiej,
        prawosławnej i żydowskiej). Nie będziecie żałować. Zapraszamy!
      • Gość: mike68 Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 20:57
        no ja awłaaśnie z rejonu Katowic, dokłodnie z Olkusza tam jadę w
        niedzielę,zostawiam rozdinkę i wracam na tydzień,potem tam dołączę
    • Gość: anka Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.aster.pl 03.08.06, 20:44
      wejdź np. na stronę www.okuninka.pl - może się trochę tobie rozjaśni, poza tym w okolicy jest trochę rzeczy do zobaczenia. wszystko zależy od tego co kto lubi.
      Ja osobiście jadę tam pierwszy raz, ale Okuninka i okolice ( np. Poleski Park Narodowy) brzmią zachecająco.
    • Gość: magda74 Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.dami / 81.15.189.* 04.08.06, 17:11
      Byłam kilkakrotnie, zawsze w innym miejscu, ośrodków tam jak grzybów po
      deszczu:) Osobiście najmilej wspominam pobyt w domkach PKP w 98 r.

Ostatnio byłam 3 lata temu, bardzo fajnie, woda czyściutka (raki), nagrzewa sie
      dopiero w sierpniu, chyba że lipiec taki jak tegoroczny:)
      • Gość: skowreonkas Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.07, 12:49
        Jeździmy tam z mężem od kilku lat, od 4 z dzieckiem tam jest super. Czysta
        woda, fajne plaże, dobre jedzenie i ekstra zagospodarowany teren w okół
        jezaiora. A dla miłośników grzybobrania - raj! Polecam!
    • Gość: Marcin Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.chello.pl 21.06.07, 12:23
      jezioro jest super. Tylko nocami jest niebezpiecznie. W dzien - OK:)
      • Gość: cq Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: 213.77.14.* 22.06.07, 11:17
        ogólnie to deptak jak nad morzem, dzikie tłumy ludzi, dzikie tłumy dresów i
        innych płaskoumysłowych typów... bleee...
        • yacek86 Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? 12.07.07, 11:42
          A sa tam jakies pola namiotowe??
          • Gość: Ela31 Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.centertel.pl 16.07.07, 12:41
            witam.Są pola namiotowe,campingi-chociaż trzeba się naszukać i nawet domki-
            pensjonat Natalia-centrum.Byłam wczoraj.Ceny na polach 10 zł za
            namiot/doba,dostęp do węzłów sanitarnych.Pensjonat Natalia ma jeszcze wolne
            terminy od 22 lipca-domki z kuchnią,media,sale,place zabaw,parking gratis,super
            ale termin mi nie pasuje więc podaję bo może komuś się przyda.200 zł za dobę za
            domek.Wszystko w centrum.Pozdrawiam.
          • Gość: kubus Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.chello.pl 30.07.08, 19:27
            z tego co pamiętam są
        • Gość: Ela31 Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.centertel.pl 16.07.07, 12:47
          Tak.Racja.Jak wszęzie w sezonie.Są też fajni ludzie,rodziny z dziećmi,grupy
          nastolatków i osób starszych.Polecam Ci bezludną wyspę.Miłego wypoczynku.
          • optymistk-a Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? 19.07.07, 13:24
            Hej, Elu!
            Czy możesz podać jakieś namiary na ten pensjonat?
            Jak tam z czystością, chciałabym jechać z niespełna rocznym dzieckiem i zależy
            mi na przyzwoitych warunkach sanitarnych...
            Możesz coś napisać na ten temat tu lub na priv?
            pozdrawiam
        • Gość: Radek Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 18:07
          Witam!

Do cq widzę, że źle się tam bawiłeś/aś... chyba dobrze Ci w domu siedzieć niż
          szaleć :)

Polecam Jezioro Białe, byłem tam parę razy, do Okuninki mam jakieś 100km, fajne
          miejsce dla każdego coś się znajdzie :) tylko w nocy nie radzę chodzić
          spacerkiem nad jeziorem, bo jest niebezpiecznie więc w dzień jest bezpieczniej
          :) a w nocy zapraszam do barów z dyskotekami, naprawdę są tam świetni ludzie nie
          to co w Kostwicy gdzie bawią się sami małolaci.

PS. Guadlajara jakoś tak się pisze jest to bar najlepszy polecany przez
          większość wczasowiczów :)

Pozdrawiam
          Radek
      • Gość: tygrysia Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.09, 17:53
        Jezioro Białe jest super!!!!na obiad na dobrą rybe mozna pójśc.super
        exstra miejsce!!Ja to mam bliziusio i jestem tam co roku....nawet na
        krokodylu mam zdjecie{na żółwiu oczywiscie tez}warto apatar wziasc.A
        na zjezdzalni zjezdzam z corką!naprawde polecam!!MIŁEGO POBYTU!!!
    • Gość: Madzia Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.mtm-info.pl 03.07.08, 17:35
      Moim Zdaniem Miejsce Jest Zajebiste:) Całonocne Imprezy,Ciepła I
      Czysta Woda...Okuninka Ma Wiele Walorów...Ja Byłam W Tamtym Roku Z
      ROdziną Na Tygodniowym PObycie W Domku...Ale To Zależy Co Komu sie
      podoba;P
      • Gość: jasia Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.08, 12:19
        CZy koniecznie muszę mieć rezerwację? wybieram się na przełomie
        lipca i sierpnia z dziećmi. nie zależy mi koniecznie na noclegu w
        samej okunince. mam samochód i mogę spać nawet kilka kilometrów
        dalej.
        • Gość: Radek Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.08, 17:50
          To zależy od Ciebie jaki ma być nocleg jeśli wszystko jedno byle tylko mieć
          łózko do spania oraz być w zamkniętym pomieszczeniu to można jechać bez
          rezerwacji, noclegów jest tam na prawdę mnóstwo.
          • Gość: aguś Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.crowley.pl 19.07.08, 16:34
            W Okunince bylam 4 razy i tam jest świetnie. Mała miejscowosc ale ze
            wszystkimi potrzebnymi rozrywkami, mnostwem pensjonatow, osrodków
            wypoczynkowych i kwater prywatnych, a jezioro czyste jak lza. Gorąco
            polacam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Kaśka Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.chello.pl 02.08.08, 13:12
      Byłam tam trzy lata temu. Na pewno jest tam wiele atrakcji i dobra baza
      noclegowa, ale ludzi straszne tłumy! Wokół jeziora nie było gdzie koca położyć,
      zgiełk, hałas, a na ulicy jak na deptaku nad morzem. :)
    • Gość: karolka Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.08, 21:00
      ogolnie jezioro biale to fajne miejsce na odpoczynek a jak sie trafi na ladna pogode to wogle jest juz super.na wiekszosci kapielisk sa ratownicy wiec bezpieczenstwo w wodzie jest:-)mozna sie wybrac na spacer dookola jeziora.zawsze znajdzie sie jakies zajecie.pozdrawiam i polecam:-)
    • Gość: MOTYL Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.efekt.net.pl 15.05.09, 20:22
      ja miszkam bardzo blisko i jest tam bardzo milo i fajnie czasami brak kultury
      ale tak ogolnie to spoko.
    • Gość: aa Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.09, 15:00
      mnie się nie podobało: fajne jezioro, ale oblepione ośrodkami, dziki
      tłum, deptak nieustający! jak ktoś lubi spędzać czas jak w centrum
      KOłobrzegu - to mu się spodoba
    • totinek Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? 08.12.09, 14:22
      Byłem tam w tym roku w drugiej połowie września w gospodarstwie
      agroturystycznym. Jezioro jest przepiękne i bardzo czyste, z połowem
      ryb było gorzej w ogóle nic nie brało. Chciał bym tu nadmienić że
      jest tam raj dla grzybiarzy, piękne lasy, różnorodność i duża ilość
      grzybów. Nie wiem jak tam jest w pełni sezonu jeżeli chodzi o ilość
      ludzi i innych atrakcji. Ja jak tam byłem było cicho i spokojnie tak
      więc mi odpowiadało.
      • Gość: syjo Re: Jezioro Białe - czy ktoś tam był?? IP: *.lublin.enterpol.pl 26.12.09, 09:53
        totinek zapewniam cię że rybki tam są,jeżdżę tam często( ale po
        sezonie )szczupaka jest bardzo dużo mam z Lublina 90 km i dużo
        innych jezior sporo bliżej a jednak Białe ....to chyba świadczy o
        tym że warto, tylko bron Boże w sezonie :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka