Dodaj do ulubionych

szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb....

IP: *.as.kn.pl 04.04.07, 12:41
nie chodzi o komfort, ale o ciszę i jezioro, w którym jest co łowić, żeby była łódka i żeby 6-8 osób mogło tam mieszkać za rozsądne pieniądzę. I żeby był blisko las. To wszystko w pierwszej połowie lipca, na 2 tygodnie. Czy ktoś dysponuje namiarem na takie miejsca??
pawel
Obserwuj wątek
    • Gość: beatricze Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.uwm.edu.pl 04.04.07, 13:38
      Dom nad jeziorem 50m , łódka, 2 kajaki, 4 pokoje , komfortowe warunki, strefa
      ciszy tel.604179461( Mazury)
      • Gość: marko Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 15:00
        Zapraszam do Naterek, komfortowe szerokie łoża wygodne do spania,50 m do jeziora duże molo z ławeczkami do opalania i wędkowania(strefa ciszy, mało ludzi) 100 m do pola golfowego z placem zabaw dla maluchów.Na wyposażeniu grill, 2 kajaki, duża łódź wiosłowa 6 osobowa, 2 rowery górskie.Teren ogrodzony 1300 m.Kuchnia z [pełnym wyposażeniem(2 duże lodówki )kuchnia 4 palnikowa elektryczna z piekarnikiem.Jezioro zasobne w rybki(szczupak, płocie, okonie,karasie,leszcze,liny) tel 608826411, e-mail marko-60@o2.pl
    • karlowice1 Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... 04.04.07, 15:41
      zapraszam nad jezioro Czocha okolice Szklarskiej poreby 607585293
    • Gość: Artur Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.07, 16:39
      Dwa domki nad Zalewem Sulejowskim ( 300 m do jeziora), 12 km od trasy Warszawa
      Katowice. niedaleko Tomaszowa Mazowieckiegow miejscowości Tresta. Wyposażone w
      dwa podwójne łóżka i jedno pojedyncze. Do tego jest aneks kuchenny z kuchenką
      gazowa, dwie szafki oraz stolik z krzesłami. Łazienka posiada wc oraz brodzik
      pełen węzeł sanitarny.Teren jest ogrodzony o powierzchni 1 hektara możliwość
      bezpłatnego parkowania samochodów dla turystów akceptujemy również zwierzęta..
      Okolica piękna dla uprawniania turystyki aktywnej rowery sporty wodne kajaki
      windsurfing rowery wodne znakomite jedzenie cisza spokój oraz gościnni
      mieszkańcy to wizytówka naszej okolicy oraz regionu.. Polecamy Rezerwat Hodowli
      Żubrów Rezerwat Niebieskie Źródła, Skansen Rzeki Pilicy, Bunkry w Konewce z
      czasów II wojny światowej Sulejowski Park Krajobrazowy oraz wiele budowli o
      charakterze sakralnym z okresu średniowiecza oraz czasów nowożytnych. Polecamy
      przejazdy bryczką drogą carską gdzie na polowania przyjeżdzali monarchowie z
      Rosji w I i wieku połączona z poznawaniem fauny i flory okolicznej przyrody.
      Jest możliwość organizowania ognisk okolicznośćiowych. Zapraszamy do
      odwiedzania dziewiczych lasów oraz jeziora gdzie nie widać ingerencji
      nowoczesności oraz zgiełku wielkiego miasta. bliższy kontakt pod numerem
      510675684 artur.iwanicki@wp.pl www.artur.supernocleg.com
    • Gość: &&& Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.eranet.pl 04.04.07, 17:30
      Artur ! Jesteś na każdym wątku.Może postaraj się o inny rodzaj reklamy .
    • tady Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... 04.04.07, 20:06
      Witam!
      Zapraszam do "Zielonych Tarasów" w region Mazur Garbatych www.zielonetarasy.com
      Pozdrawiam
      Tadeusz Szymański
    • Gość: darek Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.07, 21:40
      Z tym jeziorem pełnym ryb to mocno przesadziłeś,niestety.
      Jeśli już to Skandynawia.Ja ze względu na brak ryb w mazurskich jeziorach szukam
      ich na Kaszubach,w rzekach,czasami zagranica.I niech Ci nikt z Mazur nie pisze
      że woda jest pełna ryb.
    • Gość: bard Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 09:03
      www.lesniczowkajednorozec.prv.pl
    • Gość: Adam Na łowienie ryb polecam Stręgielek. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 12:32
      Byłem tam w zeszłym roku ze znajomymi ,jest tam pięknie.Las ,cisza, przestrzeń
      zieleń, czyte powietrze. Są tam 2 jeziora państwowe w których jest troche ryb.
      Jeżeli chodzi wam o dobry połów to polecam gospodarstwo agroturystyczne(tel.
      087-427-94-58). Gospodarz oferuje łowienie ryb na swoim jeziorze odpłatnie
      (bez karty rybackiej), ale oczywiście warto. Pozatym można tam złapać większoć
      gatunków ryb, widziałem nawet jak złapano tam 2 kilowego szczupaka(coś
      pięknego).Pozatym Pani Janina przyżądza wyśmienitego lina w śmietanie z ziołami.
    • Gość: asgaard dzięki, a coś w Borach Tucholskich?? IP: *.as.kn.pl 05.04.07, 13:32
      dzięki za informacje, nie dodałem może zby precyzyjnie, że szukam czegoś bardziej w Borach Tucholskich niż na Mazurach - coś wiecie - chata z łóżkami i kuchenką na gaz, sławojka i rozklekotany pomost:)
      • Gość: darek Re: dzięki, a coś w Borach Tucholskich?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.07, 18:50
        www.grzybiadabrowa.pl/
        Chciałeś to masz.Byłem we wrześniu 2006,super było.Co prawda warunki są lepsze
        niż wymagasz-domki z łazienkami,pomost solidny,łódki nie dziurawe ale MAŁO ludzi!!!
        (przynajmniej we wrześniu tak było).
        Teraz mam urlop w sierpniu i muszę coś znaleźć ale jak najmniej spartańskie warunki.
    • Gość: ulka Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 23:41
      zapraszam na www.suwalszczyzna.com.pl/baza/dane/pobondzie25.php
      kwatery nad samym jeziorem
    • effciar Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... 06.04.07, 09:46
      www.krzywka.republika.pl
      Zapraszam serdecznie
    • Gość: ania Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 21:42
      mazury.info.pl/domki/jagodne-male-wroblewski/index.html
      • Gość: asgaard już znalazłem:) IP: *.as.kn.pl 07.04.07, 11:48
        Hejka, dzięki wam wszystkim, znalazłem już sobie miejsce w Klocku w Borach:) Wesołych Świąt
        • Gość: darek Re: już znalazłem:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.07, 12:55
          No to może podaj namiary łaskawco ;)))też szukam wody z rybami.
    • Gość: margo-tour Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.07, 10:25
      www.mazury1.neostrada.pl
      • Gość: darek Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.dfait-maeci.gc.ca 10.04.07, 11:01
        Małgosiu
        Miejsce extra,domki extra(może ciut za drogie)ale gość napisał że chodzi mu o
        jezioro z rybami.Śniardwy z roku na rok dzięki rybakom są coraz uboższe a
        jeszcze nie dalej jak 2-3 tygodnie temu wszystkie tarliska były obstawione
        sieciami.Jeśli wybiera się ryby na tarliskach to skąd później mają sie brać
        ryby w wodzie???I nie dociera to do rybaków że za kilka lat na tarliskach nic
        im w sieci nie wejdzie.
        • Gość: margo-tour Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.07, 12:11
          Mazury ty nie tylko Śniardwy....
          Mój mąż wędkuje i codziennie w sezonie mam ryby.
          A jeśli chodzi o sieci.... to cóż masz rację.... Pozwolenie na sieci idzie
          z "góry", takie polskie zarządzanie i gospodarowanie
          Pozdrawiam
        • Gość: Misia Darek-dla Ciebie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.07, 21:54
          Niedalego Klocka,(swoją drogą widziałam to jeziorko,na uboczu,owszem i fajnie
          nawet,obok ścieżkę rowerową robili właśnie) nad samym jeziorem w miejscowości
          Ostrowite ,możesz kolegę odwiedzić na rybkach;).
          www.utomka.wczasy.webpark.pl/
          • Gość: darek Re: Darek-dla Ciebie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.07, 23:14
            Dzięki serdeczne-wrzuciłem do ulubionych ale na podpisanie urlopu i tak czekam
            do czerwca albo lipca.
    • zbyszekm2 Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... 13.04.07, 08:43
      wwww.goszen.vip.interia.pl
      pozdrawiam
      Zbyszek
      GG 3597101
    • zosia9977 Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... 14.04.07, 22:41
      Proponuję mazury nad jeziorem Roś własna linia brzegowa ,pomost. Noclegi 15zł
      osobodoba,
      • zosia9977 Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... 14.04.07, 22:47
        zosia9977 napisała:

> Proponuję mazury nad jeziorem Roś własna linia brzegowa ,pomost. Noclegi 15zł
        > osobodoba,
        zosia_ja@o2.pl tel 880118828
      • Gość: Misia Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.07, 23:11
        Pani Zosiu- osobodoba zwykle oznacza kwotę za nocleg Plus wyżywienie.
        Pani zapewne chodziło o cenę za sam nocleg.
    • Gość: marek j. Kownackie w Wielkopolsce www.piechocki.org IP: 213.236.92.* 16.04.07, 12:33
      na stronie jak wyzej sa inforacje o noclegu nad tym akwenem polecam
    • Gość: antoni Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 23:38
      Zapraszam i polecam obejrzenie mojej strony internetowej
      olszewik.agroturystyka.pl Z poważaniem
    • Gość: cynamon Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.07, 09:26
      serdecznie zapraszam do zapoznania sie z nasza oferta
      www.wilkasy.pl
    • Gość: zosia 9977 Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: 195.116.187.* 01.05.07, 11:02
      Tani, letni wypoczynek na mazurach nad jeziorem Roś (30m do wody) , własna linia
      brzegowa z pomostem, z dala od miasta(4km do Pisza) cisza, spokój, woda, las,
      raj dla wędkarzy, grzybiarzy i ich rodzin. Warunki campingowe: światło, woda,
      toaleta, grill, boisko do gry w siatkę, ścieżki rowerowe, piękne wschody i
      zachody słońca.Cena 15zł osobodoba.tel.880118828.mail zosia_ja@o2.pl
    • Gość: &&& Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.eranet.pl 01.05.07, 16:39
      I po co się powtarzasz?
      • 1952.r Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... 06.05.07, 16:22
        S....laj gościu
    • Gość: Zbigniew Camping u Zbyszka Wilczyn Wielkopolska.... IP: 213.17.171.* 02.05.07, 13:37
      Ryby sa, nocleg to albo w namiocie albo przyczepa campingowa - domek jest juz
      na lipiec zajety, szczegoly zapraszam na www.piechocki.org lub
      www.camping.piechocki.org
    • Gość: eurotravels.pl Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.chello.pl 02.05.07, 14:27
      Wiem, ze maz Pani Barbary jest zapalonym wedkarzem. Mowi, ze 70% turystow
      przyjezdzajacych do niego to wedkarze. A wiec pewnie
      www.eurotravels.pl/index.php?action=details&id=2195 jest to dobre miejsce
      dla wedkarzy.
      Zaluje, ze nie dolaczylismy zadnych zdjec do tej oferty zwiazanych z wedkowaniem
      ale zrobimy to wkrotce.
      Polecam do niego zadzwonic i zapytac. (+48 (87) 427 34 72, lub +48 604 883 094)
      • Gość: darek Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 23:40
        Pytanie kto jest dzierżawcą jeziora.Jeśli sp.ryb.Grzmięca to zapomnij o rybach.
        Ze swoich jezior wybrali co się dało,mam przykład po jeziorze Długim.
    • Gość: tessi Re: szukam czegoś nad jeziorem pełnym ryb.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 20:55
      Polecam pokoje na Mazurach w Miejscowości Jasieniec- Żabinka .Dom polożony w
      lesie nad jeziorem Gołdapiwo.Do jeziora 50 m. Cena za pokój za 14 dni to
      tylko 600 zł. Ilość ofert ograniczona. Zgłoszenia tel. 885 723 274 .

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka