Dodaj do ulubionych

Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach?

IP: 194.9.223.* 25.07.03, 09:11
Czy Ktos może mi poradzić gdzie można na weekend pojechać na Mazury?
Chodzi mi o jakieś miejsce nad jeziorkiem żeby się zatrzymać na 1-2 dni
(niezbyt daleko od Warszawy - max do 200 km)

Dajcie znać!
Pozdro,
B.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ziza Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.03, 20:05
      Dla mnie najbliższym m-cem od Wawy są dopiero Mikołajki. W ich rejonie jest
      dużo pokojów gościnnych, a czym dalej tym taniej. Pól namiotowych też pod
      dostatkiem. Ja jednak polecam Giżycko i Sztynort, bo i tak najwięcej czasu
      spędzam w portach. Pozdrawiam:)))
    • Gość: Jasiek Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.gdynia.mm.pl 11.08.03, 16:38
      A moze Mazury zachodnie? Pusciej i spokojniej. Polecam Stare Jablonki
      k.Ostrody. Gospodarstwo agroturystyczne, gospodarze przemili i uczynni, nie
      wspominacjac o kociolku syryjskim autorstwa gospodarza... Strona WWW
      agrotourism.republika.pl
      • Gość: OLA Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.08.03, 14:44
        Ja polecam Zatokę Zamordeje, poniżej Rucianego na jeziorze Nidzkim. Niedaleko
        Karwicy jest pięknie położone pole namiotowe - na wysokiej skarpie, w lesie.
        Miejsce rewelacyjne!! Byłam, przekonałam się, polecam.
        • Gość: Aga Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.lomianki.sdi.tpnet.pl 18.08.03, 14:14
          tam sa dwie bindugi, obok Karwicy: Drapacz i Bobrowa. Obie super, jeżdże tam od
          wielu lat i ciągle jestem tak samo zachwycona :) Aczkolwiek ostatnio trafiłam
          na Jorę Wielką (za Mikołajkami, nad jez. Tałty) - i tam także jest pięknie.
          Polecam stronkę www.turysta.net.pl/nawig/
        • Gość: piotrowski1 Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.04, 12:30
          zobacz. biskupiec.com.pl./turystyka/piotrowscy/.php
      • Gość: piotrowski1 Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.04, 17:59
        Piękny domek nad jeziorem dadaj k/ Olsztyna. zobacz i odpisz
        www.biskupiec.com.pl./turystyka/piotrowscy/. php. pozdrowienia.
    • Gość: kasia Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: 62.233.197.* 22.08.03, 22:25
      Jesli chodzi Ci o spokojne miejsce to KRZYŻE ( za karwica 7 km). Cisza spokoj
      pole namiotowe na Skarpie czysciutkie lazienki mozliwosc wedkowania spaceerki
      po lesie itp. jesli chcesz cos wiecej pisz na kasia_koki@wp.pl odpowiem na
      kazde pytanie
      ZYcze udanego wypoczynku Pozdrawiam
    • Gość: Angella Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.tvk.tpsa.pl 01.10.03, 13:40
      Karwica koło Rucianego Nida, jakieś 200km od Wawki.Karwica 48, spokojnie,
      blisko Jeziora Nidzkie, piękne lasy - Puszcza Borecka,
      • Gość: Angella Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.tvk.tpsa.pl 01.10.03, 13:47
        ups...wkradła mi się pomyłka chciałam napisać Puszcza Piska
    • Gość: werty Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: 62.233.164.* 24.10.03, 11:54
      polecam Tarde i okolice:)
    • Gość: conii Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.04, 13:55
      polecam www.lesniczowkajednorozec.prv.pl jest bajkowo pokoje z
      łazienkami,kilka jezior konie głusza Byłem i wracamc Conii
      • Gość: Lesli Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.04, 10:12
        Polecam : www.binduga.w.pl
    • Gość: Kiedyś tam byłam Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 14:55
      Chyba najbliżej Warszawy jest Ełk (dobry jest też dojazd do Ełku, dopiero z
      Ełku w stronę Giżycka drogi są wąskie i bardzo kręte).
      W okolicy Ełku jest bardzo wiele kwater agroturystycznych malowniczo
      położonych nad jeziorami wśród lasów.

wszelkie informacje można znaleść na stronce www.Turystyka.Elk.pl

a szczegóły w tamtejszej Informacji Turystycznej
      Ełk, ul. Armii Krajowej 58a

tel. (87) 621 70 10

Redakcja@Turystyka.Elk.pl
      info@Turystyka.Elk.pl
    • Gość: Danka Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.se.com.pl / *.se.com.pl 13.01.04, 13:56
      Znam piękne miejsce niedaleko pomiędzy Nidzica i Olsztynkiem. Leśniczówka, w
      lesie, daleko od innych domów, w pobliżu kilka jezior. Telefon do właściciela
      069261032. Byłam tam w lato i po świętach naprawdę warto pojechać.
      • Gość: grazka Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.jastrzebie.sdi.tpnet.pl 23.01.04, 04:19
        Danka a moglabys cos wiecej napisac o tej lesniczowce? Bylabym wdzieczna :-)
        • Gość: Danka Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.04, 15:25
          Podam CI adrs.www.lesniczowkajednorozec.prv.pl Pozdrawiam
          • Gość: piotrowski1 Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.04, 12:23
            zobacz biskupiec.com.pl./turystyka/piotrowscy/.php
    • Gość: piotrowski1 Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.04, 12:12
      nad jeziorem dadaj. dojazd z warszawy przez szczytno.około 250 km. zobacz i
      odpisz pilnie bo mam dużo ofert, albo zatelefonujna ( 089) 715 38 50.
      zobacz. biskupiec.com.pl/turystyka/piotrowscy/.php
    • Gość: piotrowski1 Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.04, 12:21
      zobacz biskupiec.com.pl/turystyka/piotrowscy/.php
    • Gość: piotrowski1 Re: Czy Ktoś zna jakieś fajne miejsce na Mazurach IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.04, 19:32
      piękne miejsce. zobacz. www.biskupiec.com.pl./turystyka/.php. odpisz
      pozdrowienia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka