Dodaj do ulubionych

gościniec wiejski kukle-horror!!!!!

IP: *.osiedle.net.pl 13.07.08, 21:25
Gościniec Wiejski w Kuklach, 25 km od Augustowa to horror. 80 zł za noc od
osoby w domku gdzie grzyb nie pozwalał na swobodne oddychanie to lekka
przesada. W tej cenie też 2 posiłki, ale raczej odpady a nie jedzenie.
Plasterek sera, starej wędliny i chleb. Zupa to woda z odrobiną przyprawy i
ogromną ilością pieprzu i soli. Wszędzie bardzo brudno, włosy w brodziku,
gwoździe jako wieszaki w łazience. Jak rozmawiałam z gospodarzem o terminie
przyjazdu nie powiedział mi, że w sobotnią noc na terenie ośrodka będzie
wesele. Jak cała grupa w tej sprawie rozmawiała z gospodarzem to usłyszeliśmy
że budynek jest wyciszony więc nie będzie nic słychać. Nie muszę mówić że to
bzdura. Wszyscy mieli małe dzieci i problemy z ich spaniem. Teren nie
posiada placu zabaw tylko pare starych metalowych huśtawek. Przed domkami lub
na balkonach nie ma ani jednego krzesełka aby usiąść. Jeśli ktoś ma dosyć
tych luksusów to oczywiście nie ma zwrotów a całą kwotę trzeba opłacic przy
przyjeździe. SZkoda że takie ośrodki nie dbają o klienta. Przy rozmowie o
wszystkich ww problemach usłyszałam, że są o wiele gorsze ośrodki. Nie dosyś,
że tam nigdy nie wrócę to odradzę to dla każdego. Odradzam.
Obserwuj wątek
    • Gość: marta Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.08, 20:31
      Byłam w tym samym czasie w gościńcu wiejskim w Kuklach, owszem było wtedy
      wesele, ale w sumie nam nie przeszkadzało bo było w innym budynku, natomiast
      bardzo nam przeszkadzała grupka co wtedy przebywała w domkach, pijane matki
      zostawiały bez opieki dzieci, a jak im ktoś zwrócił uwagę to zachowały się
      jeszcze gorzej, podejrzewam że właśnie chodzi tu o autora postu, bo wtedy zajęli
      większość domków a tak wogole kuchnię mają znakomitą więc nijak tu mają uwagi
      autora postu.
    • Gość: marek sierocki Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 12:28
      Ha Ha..... pamietam tę grupkę, która sie teraz żali na pensjonat. Ludzie
      jestescie naprawde zawistni. Przyjadą takie cwaniaki, którzy sami chleją całą
      noc, wykłocają sie z turystami..a potem kłamią, że to im kazdy przeszkadzał.
      Dzieci płakały w nocy, bo pijani "rodzice" woleli balować, zamiast sie nimi
      zaopiekować. a jedzenie było przepyszne. Bardzo duzoo regionalnej
      kuchni:kartacze, kakory, sękacz, mrowisko. A grille bardzo kulturalne.
      Gospodarze zapraszali nas na kieliszek napoju regionalnego.Pobyt wspominam miło
      :) i pewnie wróce za rok.
      • Gość: Adam Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.09, 12:24
        Jeżdżę tam z rodziną od 9 lat i jestem zadowolony. Jeśli ktoś chce się nawalić
        to wcale nie musi wyjeżdżać z domu. Jedzenie pyszne, okolica urokliwa, grille
        wspaniałe, a jakie grzyby! Jeśli ktoś potrzebuje wyższych standardów to polecam
        hotele, ale te kosztują dużo więcej. Mieszkałem i w domkach i w pensjonacie.
        Niedoróbki i awarie zdarzają się wszędzie. Jeśli ktoś mocno hałasuje gospodarz
        zawsze ich ucisza. Śledząc forum śmiem twierdzić, że narzekał warszafffka, im
        zawsze coś nie pasuje.
          • Gość: Krzysztof Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 16:40
            Nie wiem kto to pisze, ale wiem że ten ośrodek to syf. Byłem tam na koloniach (od 14 Lipca do 27 Lipca). W domkach syf (domek nr. 5 Grzyb na suficie i na podłodze, domek nr.2 i 3 Jak ktoś mył się na górze zalewało dół, domek nr.6 Drzwi się nie zamykały, domek nr.7 zarwane łóżko, domek nr.4 brak szyby w dziwach do Łazienki), tak naprawdę w pawilonie nie lepiej. Nie wszystkie kucharki były miłe. Właściciel był skąpy, nigdy nie zapomnę tego jak kazał kucharką pokroić parówki na 3, i żałował małemu dziecku wziąć dwóch części, nie było dnia kiedy by nie zabrakło picia (rozwodnionej herbaty lub soku paola z wodą [w proporcji 1ml soku do 5 l wody]). Jedzenie było w opłakanym stanie, ciągle mielonka i żółty ser, zawsze brakowało chleba nieraz jajecznica gotowana na wodzie (ohyda). Ogólnie nie polecam, chyba ze ktoś skończył kurs survivalu bo to naprawdę wielkie wyzwanie tam przeżyć. Jedyny dobry i mądry człowiek w tym całym syfie to konserwator Marcin, który naprawia błędy skąpego szefa. NIE POLECAM moja ocena 2/10
            • Gość: Monika Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.13, 17:04
              Ja również byłam w tym ośrodku na kolonii w dniach 14-27 lipca i jeśli chodzi o ośrodek, to mam naprawdę wiele do zarzucenia. W domku nr 7 co chwila zdarzały się problemy w łazience. Po kąpieli zdarzało się, że w pokoju na dole z sufitu wręcz lała się woda, toaleta nie działała sprawnie, co jakiś czas się po prostu zapychała. Wizualnie pokoje wyglądały bardzo ładnie i przyjemnie, ale jednak ubytków było dużo. Właściciel ośrodka był bardzo trudny w kontaktach, urządził nam nawet niejedną aferę. Jedzenie, nawet jeśli smaczne, to w porcji dla dziecka z przedszkola, dorosła osoba na pewno by się tym nie najadła. Na śniadania i kolacje cały czas to samo, bez większego wyboru i również w małych ilościach. Jeśli chodzi o plac zabaw dla dzieci, to owszem, był, ale jednak dwie, stare, metalowe huśtawki postawione w miejscu właściwie bagna nie spełniały standardów miejsca zabaw dla dzieci. Wszystko było bardzo chaotyczne, nieprzemyślane. Jedyną osobą, która zasługuję na pochwałę był pan konserwator. Często bez wiedzy szefa naprawiał wszystkie niedoskonałości, zawsze był miły i uprzejmy, a także służył pomocą. Dla pana Marcina wielki plus
      • Gość: anka Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.13, 20:27
        jeżeli zastanawiacie się czy jechać tam na sylwestra-odpowiedź jest prosta -NIE, NIGDY!!!!!!!!!
        byłam tam 2 lata temu; pokój całkiem ok-gdyby nie cieknące WC i prysznic-po zgłoszeniu tego dano nam mopa do wycierania,podobno naprawa nie była możliwa innego pokoju nie otrzymaliśmy w zamian, a były wolne
        mały opis:
        - w dniu przyjazdu ok. może dlatego, że wykończeni podróżą(Lublin)-dojazd o godz 23, więc szybki prysznic,zupka chińska i spać-kolacji już nie dostaliśmy bo było za późno-info od właściciela(pytaliśmy o pieczywo i jakąś wędlinę na kanapki), skoszenie za parking(wcześniej przez tel nie wspominał o opłacie)
        - kolejny dzień śniadanie-ok-jajecznica-herbata
        obiad-mniej ok- jakaś zupa do zupy nie podobna i kawał suchego mięsa z ziemniakami i surówką
        tego samego dnia miał być wieczorek zapoznawczy z atrakcjami-atrakcji brak, muzyka z mini wieży, nikt nie pozostał na sali,
        -kolejny dzień - śniadanie -resztki z kolacji, później kulig + biesiada na świeżym powietrzu!!
        Biesiada bez zarzutu-regionalne, smaczne dania, ciągle donoszone świeże i ciepłe,
        Kulig-tragedia!!!!!!! zatrudnieni miejscowi mieszkańcy, który przyszli ze szkapami-oklejonymi odchodami,wychudzone zwierzęta; sanie - zbitek desek na płozach!! cały kulig trwał w granicach ok 15 min-jedno zatoczone kółko po pobliskim lesie;
        Czas na sylwestra: muzyka na żywo;przystawki nie donoszone-kto pierwszy ten lepszy wiec później puste stoły, ciepłe dania smaczne; powrót do pokoju z zalaną łazienką;
        Dzień ostatni - uffff-śniadanie-resztki z sylwestra-w tym zwijająca się wędlina
        Jeżeli ktoś miał ochotę o brzasku koguta wyjazd do Druskiennik.
        To mniej więcej tyle, w każdym bądź razie ostrzegam!!!!!
    • Gość: Turysta Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.icpnet.pl 14.08.13, 10:08
      Ten ośrodek to wielki syf i prowizorka. Pokoje małe, dwa łóżka i wąskie przejście w kierunku okna, łazienka mała i aby wejść pod prysznic musiałem przeskoczyć przez kibel.

Pobyt za dobę to 80zł + 20zł śniadanie 100zł na osobą czyli 200zł za parę/doba.
      Parking 10zł/doba, każde także sobie płacić za ognisko jak ulegniesz to zapłacisz
      Radzę się dobrze zastanowiść bo za 200zł to można mieć hotel ***
      a tu nawet nie motel tylko gościniec to chyba można robić prowizorkę, bo nawet prowadząc Agroturystykę nikt na takie coś sobie nie pozwoli.
      Wątpię w wyjątkowość tego miejsca, bo właściciel jest skąpy i oszczędza na wszystkim, gada różne głupoty, psioczy na warszawę. Na temat każdego ma opinię, poprostu psuje atmosferę temu miejscu.
    • Gość: malina Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.14, 08:34
      potwierdzam GOŚCINIEC KUKLE TO HORROR!!!!!!!
      w domku smród ,dziury pod dzwiami wejsciowymi takie że mieliśmy nieproszonych gości w postaci gryzoni,woda z prysznica tak powoli odpływa ,że gdybym zużywała jej więcej zalała by pokój,chcieliśmy zamienić na pokój w pensjonacie to właściciel nie wyraził zgody, chociaż wiem że były wolne pokoje,zrezygnowaliśmy po jednej nocy chociaż nie chciano nam zwrócić nawet częsci całej wcześniej wpłaconej kwoty ,po wielkich prośbach własciciel oddał kilka złotych ,za jedną noc zapłaciliśmy jak hotelu wikoria w Warszawie,nigdy więcej tam nie pojadę i nie polecam.aha Panią na recepcji pozdrawiam serdecznie bo robiła wszystko co w jej mocy żeby nam pomóc.jest w porządku.
      • Gość: Maria Właściciele to oszuści!! IP: *.dynamic.vectranet.pl 20.07.14, 20:23
        Szanowni Państwo jeśli zastanawiacie się czy warto przyjechać do Gościńca, to stanowczo odradzam. Począwszy od właściciela, który jest zagorzałym "katolikiem" i wyznawcą Tadeusza Rydzyka. Pan ten jest grubiańskim, niewychowanym oszustem!!!! Po uzgodnieniu telefonicznym stawki 100zł od osoby dorosłej i 50zł za 4 letnie dziecko za śniadanie, obiad i kolację okazało się jednak że doba kosztuje 115 i 60 o czym Pan poinformował nas dopiero po przyjeździe (jechaliśmy 300km). Następnym zaskoczeniem była opłata za parking 10 zł za dobę, pytaliśmy czy można parkować, Pan nawet się nie zająknął że trzeba będzie zapłacić. W recepcji poza nami był tłum oszukanych gości, właściciel wykłócał się z ludźmi, obrażał i poniżał. Jedzenie obrzydliwe, stary chleb, zupa to jakaś woda z przyprawami, kartacze ze starego knura śmierdziały tak że nie dało się tego tknąć... Pokoje brudne, pourywane gniazdka, gwoździe zamiast wieszaków, łazienka zagrzybiała. Personel nieuprzejmy, niepomocny. Przy zwracaniu się o pomoc, bądź z jakimś pytaniem niekulturalne odpowiedzi, wręcz pretensje że przeszkadzamy w pracy!!! Wypożyczyliśmy kajaki po powrocie czekaliśmy z godzinę żeby oddać, za co musieliśmy zapłacić. Pani była bezczelna, twierdziła że była na miejscu cały czas i że chcemy oszukać!!! Byłam świadkiem jak wychowawczyni koloni prosiła o jedzenie dla dzieci, bo brakowało- kucharka bezczelnie powiedziała jej że więcej nie mają i trzeba było dać dzieciom a nie samemu się napychać- przy czym ta Pani nawet nie zdążyła usiąść do stołu. Widziałam taką sytuacje kilkakrotnie. Brak mi słów, na to co tam widziałam i słyszałam. Zapłaciliśmy jak za zborze- za te pieniądze można mieć dobry hotel. To najgorszy mój wyjazd. Podsumowując jeśli szukacie Państwo atrakcji w postaci brudnych pokoi, obrzydliwego jedzenia, właściciela oszusta to koniecznie musicie odwiedzić to miejsce!
      • Gość: A.siedem Re: gościniec wiejski kukle-horror!!!!! IP: *.play-internet.pl 16.08.16, 13:10
        Zgadzam się ten gosciniec to dramat. Właściciele okropni, gości traktuje się jak i trupów. Najlepiej zapłacić i siedzieć cichutko w swoim zastfialym pokoju z grzybem w łazience. Masakra moja noga nigdy więcej tam nie stanie. Miejsce ok, ale wszystko zaniedbane i brudne a informacje i zdjęcia na stronie tegoż gościńca są już dawno nie aktualne. Masakra!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka