Dodaj do ulubionych

Mazury Club - Jezioro Piłakno - proszę o opinię

IP: 195.242.183.* 27.07.09, 16:53
cześć,

wybiemam się z żoną i 6-cio miesięcznym synkiem do tego osirodka.
Proszę o opinie osób które były w Mazury Club: osirodek, okolica,
jezioro, wyżywienie, itp

pozdrawiam
michał
Obserwuj wątek
    • Gość: aaa Re: Mazury Club - Jezioro Piłakno - proszę o opin IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.09.09, 14:34
      Byłem tam z rodziną. I szczerze nie polecam. Dla mnie to ośrodek z lat 60. niby
      domek delux-czyli na najwyższym standardzie, a jest po prostu okropny. na
      zdjęciach ośrodek wydaje się piękny, ale na miejscu przeżyłem rozczarowanie,
      wszystko stare, cuchnące, jedzenie takie sobie. wciąż to samo na okrągło......w
      takim domku jest telewizor i lodówka, ale takie tyci tyci miniaturki. do lodówki
      nawet sok 2l nie mieści się. a telewizor ma 2 kanały 1 i 2 ze śniegiem. może za
      5lat go wyremontują, bo jak widać wciąż coś robią. ale moim zdaniem, to ten
      środek nie spełnia żadnych norm, a na pewno nie unijnych. tzw świetlica jest w
      takim stanie, że nigdy w życiu do niej nie wszedłbym , a tak zwana chata, ma
      taki krzywy dach, że bałbym się aby mógł mi runąć na głowę. pole do koszykówki
      jest porośnięte trawą, no może tu się tak gra w koszykówkę?
      drogi dojazdowe są tragiczne.
      sprzęt wodny w fatalnym stanie.
      panie w recepcji bardzo dziwne-inne.........
      schody do domku spruchniałe, a meble w środku grożą rozpadem. nawet w domku nie
      ma szafki by poukładać sobie ciuchy,fakt jest szafa z 5 wieszakami.
      miom zdaniem w takim domku powinien być płyn do naczyń, papier do pupci, worki
      na śmieci i płyn dezynfekujący do wc. ale to marzenia.
      • maylon Re: Mazury Club - Jezioro Piłakno - proszę o opin 16.02.10, 14:34
        A ja uważam że tam jest super ,za pobyt zapłaciliśmy prawie osiem
        tysięcy i uważamy że cena za warunki była odpowiednia.Malkontentów
        jest wielu jak ktoś chce mieszkać w Hiltonie to niech jedzie do
        Warszawy ,to jest ośrodek wczasowy i warunki są OK. Panie z recepcji
        były bardzo miłe czego niemożna powiedzieć o niektórych "GOŚCIACH"!!!
        W tym roku też tam będe z mężem i dziećmi.Polecam ten ośrodek.
    • workschop Re: Mazury Club - Jezioro Piłakno - proszę o opin 16.02.10, 14:59
      Ja także niezgadzam się z tą opinią to jest ośrodek wczasowy o
      bardzo dobrych warunkach drogi są w porządku,papier toaletowy
      dostępny w każdej ilości na recepcji,jedzonko całkiem całkiem,
      personel miły (gdy zgłosiliśmy awarie na recepcji Pan konserwator
      był szybciej na miejscu niż my, Pani na recepcji miła i
      rzeczowa,obsługa kuchni też)Jak chce się mieć pokojówke i ***** to
      pozostaje HOTEL.Może tak było 2 3 lata temu ,jedzenie
      monotonne,włściciele strasznie niemili,ale w zeszłym roku nastąpiła
      duża zmiana!! TAK TRZYMAĆ POLECAM
      • natura2011 Re: Mazury Club - Szczerze polecam 11.05.11, 16:30
        Dzięki Workshop,
        za obiektywność i za odwagę cywilną.
        Większość opluwaczy na tym wątku to załatwiający swoje małe interesiki tchórzliwi frustraci bez rejestracji z IP typu *CDMA Centertel, "tworzący" swoje czarne anonimki. Prawda czy honor ich nie dotyczy.
        Myślą, że są nienamierzalni.
        Się zawiodą.
        Pozdrawiam :)
        Natura2011
      • Gość: Kasia Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: 109.243.81.* 17.07.10, 14:17
        Byłam w tym roku, właśnie wróciłam i jedyne co mogę powiedzieć to TRAGEDIA.
        Bardzo drogo i beznadziejnie. Jak chcecie mieć uczucie że zapłaciliście kupę
        kasy za pobyt i g.. dostaliście w zamian to możecie jechać.
        Domki w kiepskim standardzie, jedzenie fatalne tj. trzecie życie kotleta
        mielonego, warzywa sflaczałe przechowywane tygodniami w chłodni, zamiast
        galatetki - kompocik z żelatyną. Do tego 3 potrawy wałkowane na okrągło. Oto
        główne dania z repertuaru Pana kucharza.
        Moje dzieci nic nie chciały jeść, a u mnie skończyło się 2 razy biegunką.

Dla dzieci nie ma nawet porządnego placu zabaw cały zestaw to bujawka +
        piaskownica z ubitą ziemią (piach był widocznie za drogi).

Za pobyt 2 osoby dorosłe i 1 dziecko przez 2 tygodnie w domku 4 osobowym
        zapłaciliśmy 5tys !!!

Byłam tam w zeszłym roku i było bardzo fajnie, ale przede wszystkim była inna
        kucharka. Właściciela postanowili się jednak wzbogacić i przycięli koszty na
        klientach. Czuję się więc całkowicie oszukana.

Dla dzieci ten ośrodek się NIE NADAJE, a jeśli jednak chcecie koniecznie
        pojechać to nie bierzcie wyżywienia. Taniej i smaczniej będzie pojechać do
        pobliskiej Królewskiej Sosny lub do restauracji w Sorkwitach czy Mrągowie.

A szkoda, bo j. Piłakno jest piękne i czyste.
        • maylon Re: Mazury Club - Szczerze odradzam 19.07.10, 19:48
          WITAM,BYŁEM TAM W TYM ROKU I BYŁO SUPER .jEDZENIE BARDZO DOBRE .
          PAN KUCHARZ TO PROFESJONALISTA A NIE JAK W ZESZŁYM ROKU OBSŁUGA
          UDAJACA ŻE COS POTRAFI .JEDYNY MANKAMENT TO RATOWNIK OBLESNY STARY
          FACET Z GŁUPIMY ZARTAMI NA JEDEN TEMAT .JUŻ DAWNO POWINIEN UDAC SIĘ
          NA SPOCZYNEK .JESTEM TAM CO ROKU I JEDYNIE PAN BOGDAN TO
          NEWRALGICZNY PUNKT TEGO OŚRODKA ,POZA TYM SUPER JEDZENIE TAKZE
          GORACO POLECAM !!!!!!!
          • Gość: kris Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.10, 10:17
            Jestam stałym bywalcem ośrodka dawny WZM ,stwierdzam ze osrodek
            zmienił sie na lepsze od czasu zmiany włascicieli.Przez lata
            nieudolnego zarzadzania prawie upadł dopiero od jakis 2 lat
            zaczyna się podnosić,jedzenie bardzo dobre,nareszcie miła obsługa
            a nie wiecznie skwaszeni byli właściciele,domki zadbane czysciutkie
            Teraz naprawde miło spedza się tutaj czas.Ceny umiarkowane.
            Zgadzam się z poprzednim postem że najsłabszym punktem jest ratownik.
            Ten pan powinien odejść już dawno ,psuje wizerunek ośrodka swoimi
            niewybrednymi zartami .Odwiedzam osrodek od wielu lat ,mozna tutaj
            bardzo fajnie odpoczac od całorocznej bieganiny.Polecam.
            • Gość: Władzina Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.cdma.centertel.pl 21.07.10, 22:28
              Drodzy wczasowicze,przeczytałem dwie poprzednie opinie i jestem
              pewien, że napisał je ktiś z personelu. Szczerze mówiąc jest teraz
              fatalnie słychać wrzaski Pani która zarządza sprzątaniem i
              poniewiera drobną istotką a sama ledwo się rusza, jej mąż wszędzie
              szuka sensacji atmosfera pożal się.Jedzenie obrzydliwe za cenę
              65zł.Jedynie ratownik jest zawsze uśmiechnięty i zdbany czego nie
              mogę powiedzieć o innych.Och gdzie są te wczsy z przed trzech lat?

• Gość: Hans Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.centertel.pl 28.07.10, 23:01
                Powiem krótko i na temat , nie polecam tego ośrodka . Dokonałem rezerwacji ponad miesiąc wcześniej . Po przybyciu okazało się iż domek wraz ze mną będą zamieszkiwać mrówki ok 1 cm znajdujące się w pościeli pod łóżkami , w kabinie prysznicowej oraz pszczoły które
                zrobiły sobie gniazdo nad drzwiami wejściowymi , ale za pobyt płace ja z rodziną . Po zgłoszeni problemu pani z recepcji z wielkim bólem otrzymałem drugi domek , powiedziała mi że o mrówka to ona wiedziała ale pszczoły ją zaskoczyły . Na stołówce oprócz okropnego jedzenia wiecznie tego samego dowiedziałem się że pojęcie szwedzki stół ( za który dużo płacę ) to nie jest to co myślę mogę dostać tylko jeden kawałek mięsa podanego przez kucharza z zakrwawioną twarzą oraz rękami we krwi którymi wcześniej ocierał ranę . Tragedią jest to jak dziecko podchodzi do kucharza po dokładkę mięsa i zostaje odprawione z kwitkiem a innym daje nawet po dwa kawałki .
                Ratownik o którym tak ci ludzie z personelu brzydko piszą te maile ( wszystkie tego samego dnia o różnych godzinach ) to jedyna podpora tego ośrodka jest to wesoły , pogodny człowiek , za darom nauczy pływać dzieci . Ciekawy jestem która osoba z personelu ośrodka zna choć jedno imię dziecka przebywającego na wczasach . Jestem tu drugi i ostatni raz więcej tu nie zawitam . Za takie duże pieniądze zostawione w tym marnym ośrodku można wypocząć 100 razy lepiej w innych miejscach .
                • mikosy Re: Mazury Club - Szczerze odradzam 01.08.10, 11:20
                  W Mazury clubie byliśmy w zeszłym roku i choć pogooda nie dopisała
                  wróciliśmy zachwyceni. Odwiedziliśmy to miejsce też tym roku,
                  niestety zachwyt się ulotnił.

Na dzień dobry stwierdziliśmy że z domków została zabrana zastawa
                  stołowa tj. sztućce, kubki. Ale też czajnik elektryczny i grzejnik
                  (noce były dość chłodne a my z małym dzieckiem). W rececji Pani
                  wyjaśniła nam że to pomysły nowego prezesa!!!. Cóż za krótkowzroczne
                  działanie.

A potem był obiad. I tu zgadzam się z wcześniejszą opinią, co to za
                  szwedzki stół jak kucharz wydziela mięso i odmawia dokładek.
                  Jedzenie smaczne ale, desery kończyły się o po pół godzinie, surówki
                  też. Co dwa trzy dni dochodziło do scysji między kucharzem a gośćmi.

Nie rozumiem jak pracownicy tego ośrodka mogą oczerniać Ratownika to
                  najbardziej pozytywna osoba w tym ośrodku. Zawsze miły i
                  uśmiechnięty, do każdego zagada, zna każde dziecko a one go
                  uwielbiają. Nigdy też nie słyszałam żeby niestosownie odezwał się do
                  kogokolwiek.

Rozmawiałm z wieloma wczasowiczami wielu z nich było
                  niezadowolonych. Pare osób stanowczo stwierdziło że to ich ostatni
                  pobyt w tym miejscu. A mówili to ludzie którzy przyjeżdzali tu od
                  lat.

Wielka szkoda ośrodek piękny, jezioro czyściutkie. Tylko pracownicy
                  sami zabijają to miejsce. Ja tu nie wrócę, nikomu już tego miejsca
                  nie polecę a tak myślących jak ja jest wielu.
                  • Gość: Skorpio Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.warszawa.mm.pl 08.08.10, 21:54
                    Przyjeżdzam tu od kilkunastu lat. Miejsce przepiekne, ale w tym roku zmienilo
                    się kierownictwo i niestety zrobiło mi sie przykro, bo nastąpiły niekorzystne
                    zmiany. Oto przykłady:

- Domki. Wyposażenie domków znacznie zubożało. Zabrano czajnik, talerzyki,
                    sztućce... Na moja prośbę, dano mi co prawda czjnik i dwa tarzyki oraz nóż i
                    widelec, ale o łyżeczce do herbaty nie było mowy ! Nie uzyskałam odpowiedzi w
                    recepcji dlaczego...

- Stołówka. Jest jak zwykle szwedzi stół, ale to już nie to co było.. Na
                    obiado-kolację kucharz podaje dwie potrawy mięsne i do tego "broni kotletów jak
                    niepodległości"... Po prostu wydziela po jednym i już ! Do tego każdy kotlet
                    jest spychany na talerz za pomocą palców kucharza ! A za poprzedniego
                    kierownictwa, miłę uśmięchmięte panie serwowały cztery potrawy i wręcz nalegały
                    na dokładkę.. Teraz nawet wybór suówek jest ubogi i nie ma żadnych gotowanych
                    warzyw i sosów.. No coż, widać, że oszczędności to teraz podstawa.

- Imprezy. Żadnych imprez nie ma. A nad jeziorem stoi cudowna wiata z miejscem
                    na ognisko. Czy to tak trudno kupić kiełbasę i postawić beczkę piwa ? W tamtykm
                    roku tak i było i ludzie się cieszyli.. Teraz nic nakiego się nie zdrazyło. Szkoda..

Naprawdę jest mi przykro, bo miejsce pzrepiękne, ale czy samym krajobrazem
                    człowiek żyje ? Gdyby kierownictwo trochę się postarało, to klienci byliby
                    zadowoleni i polecani to miejsce innym.. A tak, to co ?
                    Może to się zmieni na lepsze ? Może trzeba nowej epipie dać szansę?
                    Bardzo chciałabym w przyszłym roku mile się rozczarować zmianami, które zostaną
                    wprowadzone..

Pozdrawiam
                    Skorpio
                    • Gość: Donosiciel Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.cdma.centertel.pl 09.08.10, 10:20
                      Nie jestem zwolennikiem pisania żle, wolę to wypowiadać wprost do
                      osoby do której mam zastrzeżenia, tym razen odstąpię od zasad
                      albowiem nie miałem do kogo się zwrócić.Na ośrodku Mazury Club byłem
                      wraz z rodziną 3 tygodnie temu. Wynajołem domek tzw. lux. Nazwa
                      tylko w nazwie bo do luxu jej daleko szra pościel,która powinna być
                      biała (kto daje takie pościele w domkach to nie hotel), brud
                      straszny. Jedzenie adekwatne do nazwy lux poprostu nie chce się
                      nawet pisć,chciałem otym porozmawiać więc zgłosiłem się do recepcji.
                      Recepcjonistka (chyba trochę inna ) wysłuchałą mnie stojąc prawie
                      tyłem,wzruszjąc ramionami, grzebiąc coś pod blatem , udając,że nie
                      ma czasu bo jest tak zapracowana i z uśmiechem dziwnym nie mówiąc
                      głupim powyórnie wzruszyła ramionami co oznaczło koniec
                      dyskusji.Ponieważ teren wraz z jeziorem jest naprawdę prześliczny
                      pojechałem jeszcz raz ale do sąsiedniego ośrodka tam przynajmniej
                      wiedziałem do kogo się zwracać wrazie potrzeby. Właściciel byli
                      zawsze na miejscu wrazie potrzeby.Odwiedziłem też Mazury Club i
                      dowiedziałęm się, że zaszczuli pracownika tak, żę wyjechał. Po czym
                      sam byłem świadkiem
                      siedząc w barze usłyszłem rozmowę "Państwa", jacy to oni są mądrzy
                      że wyp......... Bogdana. Atmosfera sama wskazuje na to, że ten
                      ośrodek przy takim pesonelu nigdy nie będzie kwitł. Zastanawia mnie
                      tylko gdzie kierownictwo ma oczy. Ale co można wiedzieć gdy się nie
                      widzi albo się polega na nieodpoeiednich ludziaćh.

• Gość: BBMK Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.cdma.centertel.pl 25.08.10, 21:19
                Popełniłam wielki błąd, że dopiero teraz weszłam na fora, napewno
                czytając to wszystko nie pojechałabym do tego ośrodka, a dlaczego to
                Wam opowiem jeszcze więcej.
                Recepcja- Pani w pełnych amorach z Panem barem (czyli prawie cały
                czas zamknięta)
                Bar- czsami otwarty bo Pan bar zajęty Panią recepcją.
                Domki- owszem czysta pościel ale zamieść i wyczyścić sanitariat
                trzeba samemu.
                Sprzątanie- kupy i pampersy w ognisku, śmietniki kipią przy 30
                stopniowym upale,ale sprząta się tylko przed przyjazde szefostwa.
                Śmieci wozi się tym samym samochodem w którym przewozi się żywność.
                Pani sprzątaczka brudna ptosto od sprzątania wchodzi na kuchnię,
                ciekawe co tam robi może kroi mięso ?
                Kuchnia- abstrachując o treść jedzenia to muchy-salami muchy-chleb
                muchy-masło itd........ gdzie ten sanepid.Woda w kranach chyba nie
                czyszczona bo śmierdzi metalem feeeeeeeee.
                Bogu dzięki już jestem w domu.
            • Gość: jacek_36 Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.11, 14:51
              ja również tego ośrodka nie polecam nikomu, fatalne warunki, domki i wyposażenie stare, zaniedbane, pamiętające jeszcze czasy słusznie minione, teren wokół domku, który dostałem był zaniedbany, trawa nie wykoszona a z okna widok na rozwalający się jakiś budynek, ceny za oferowane warunki zdecydowanie za wysokie, plac zabaw to jedna piaskownica z brudnym piaskiem i starą zardzewiałą karuzelą z lat osiemdziesiątych, sprzęt wodny w stanie nie dopuszczalnym do używania, nie wiem jak można oferować ludziom takie warunki i brać za to pieniądze, a w internecie wszystko wygląda pięknie ODRADZAM, NIGDY TAM NIE JEDŹCIE!!!
            • Gość: Donosiciel Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.cdma.centertel.pl 11.08.10, 21:01
              Ja bym jeszcze dopłacił aby ludzie pisali prawdę. Oferta w
              internecie opiewa na wiele atrakcji których nie ma , wiele też
              rzeczy ma być w domkach których nie ma ,plaża ma być strzeżona a nie
              jest, jedzenie szwedzki stół a to tylko wspomnienie po szwedzkim
              stole itd...........! Rozpisana ankieta pod tytułem "Jak się Państwu
              podobał", która tylko może zdenerwować , bo to wszystko kwalifikuje
              się do zgłoszenia "Jak się Pańswu nie podobało"- B A R D Z O !!!!!!!
              • Gość: Agwład Re: Mazury Club - Szczerze odradzam IP: *.cdma.centertel.pl 03.05.11, 16:02
                Chciałbym odpowiedzieć pozytywnie, ale to się niestety nie da się. Klęska. Przyjechałem pierwszy raz ale swoim znaojmym nigdy nie polecę tego ośrodka.Tak jak jest piękny Ośrode al bardzo są brzydcy ludzie którzy nim zarządzają. To nie chodzi o urodę ale o charakter.Uważją, że to ich powinno się adorować "królestwo". Trzeba kochać ludzi,żeby prowadzić taki ośrodek. Wyczuwać ich potrzeby.

Kopchajcie ludzi
                • xxx2011 Re: Mazury Club - a ja go polecam... 23.05.11, 22:04
                  Powoli zblizaja sie wakacje,kto jeszcze nie zaplanowal urlopu powinien pomyslec jakie miejsce bedzie najbardziej korzystne dla jego zdrowia i rodziny.Jest tylko jedno miejsce na mazurach,osrodek wypoczynkowy Mazury Club Maradzki Chojniak,uwazam ze to najlepsze miejsce n mazurach.W tym osrodku przepracowalem jako ratownik 20 lat,i bardzo go polecam.Wszystkim co cenia sobie wygode,cisze i prawdziwy odpoczynek.To co pisza na innych forach internetowych jest nie prawdą,i nie zgadza sie z rzeczywistoscią.Kucharz gotuje smacznie,personel przyjemny i dba o wczasowiczów.Osrodek zmienij forme zarzadzania ze społki na prywatny,1 osobowy.Miejsce godne polecenia,kto pojedzie tam raz,zawsze bedzie tam wracał.Pozdrawiam,Bodzio.
                  • Gość: ps Re: Mazury Club - a ja go polecam... IP: *.128.10.130.static.crowley.pl 04.08.11, 12:10
                    rewelacyjne miejsce, byłam tam 2 lata temu; piękna okolica, czyściutka woda, zielono, zadbany teren, jedzenie przepyszcze, takie bardzo domowe (przytyłam tam niestety ;)); nie rozumiem negatywnych wypowiedzi, to mazurski ośrodek wypoczynkowy, drewniane domki i natura; jest wszystko co potrzeba - ciepła woda, światło i dach nad głową. Jak ktoś oczekuję w telewizorze kablówki i 50 stacji, to chyba pomylił miejsce. Z takimi oczekiwaniami po co w ogole jechać na wakacje. Taniej wyjdze siedzieć w domu...
    • Gość: Michał Re: Mazury Club - Jezioro Piłakno - proszę o opin IP: *.pzu.pl 11.08.10, 14:43
      Ośrodek przepięknie położony, byłem w nim z rodziną po raz drugi… i
      niestety chyba ostatni:
      - potwierdzam wszystkie negatywne opinie wymienione przez innych
      forumowiczów: kucharz ściągający kotlety z widelca brudną ręką (brud
      za paznokciami…), sprzeczne informacje na stronie WWW: w jednym
      miejscu jest info o ogrzewaniu (w zeszłym roku domki były ogrzewane)
      w innym że ogrzewania Brak – skończyło się na tym, że musiałem kupi
      dmuchawę i dogrzewać wieczorami bo bałem się o małe dziecko;
      znacznie mniejszy (w porównaniu do poprzedniego roku) wybór potraw
      na obiado-kolację (za taką cenę to skandal !!!), itp.
      - jeszcze jedno: atmosferę tworzą również ludzie… przykładem jest (a
      raczej był) ratownik Pan Bogdan. Postać nietuzinkowa: wiecznie
      uśmiechnięty, zaangażowany, kąpielisko dzięki tej osobie „żyło
      pozytywną energią”, wszystkie dzieci wręcz uwielbiały Bogdana (to
      zresztą zrozumiałe gdy to jedyny pracownik w ośrodku, który
      zapamiętuje imiona wszystkich dzieci przebywających na wakacjach),
      codziennie miałem o czym pogadać z tym człowiekiem; dodatkowo ten
      facet dbał o biznes: zachęcał do wynajmu kajaków, łodzi, rowerów
      wodnych…. i co zrobił właściciel – kazał Bogdanowi się wynosić bo na
      tym forum pojawiły się nieprzychylne wpisy na temat ośrodka ???
      Pewnie został posądzony o zbyt poufałe kontakty z wczasowiczami ???

W dniu kiedy Pan Bogdan przyszedł na plażę się pożegnać, poszedłem
      do recepcji wyrazić swoją opinię na temat postępowania właściciela
      (ale również i innych pracowników ośrodka – konflikt raczej wywiązał
      się na tej linii) i z jednym podstawowym pytaniem: jak w obecnej
      sytuacji właściciele zamierzają zapewnić bezpieczeństwo na
      kąpielisku (w ofercie była konkretna informacja: plaża strzeżona –
      ratownik)… i jaką uzyskałem odpowiedź : plaża od dzisiaj jest
      niestrzeżona…???!!!

Drogi właścicielu – takie traktowanie wczasowiczów ( i wieloletnich
      pracowników) to skandal !!!
      W biznesie liczy się oczywiście bilans przychodów i kosztów ale
      obawiam się ze w Państwo przesadziliście ! Skoro zapewnia pan w
      ofercie o bezpieczeństwie na plaży to łamiąc warunki oferty w
      trakcie pobytu (w jednej z podstawowych kwestii) wystawia Pan sobie
      jednoznaczną oceną jako biznesmena i człowieka… !

Rozmawiałem z wieloma osobami na ośrodku, które były kolejny lub
      pierwszy raz w tym miejscu i większość z moich rozmówców
      potwierdzała opinię, ze to prawdopodobnie ostatnie wczasy w tym
      miejscu.

Szkoda bo to naprawdę piękne miejsce…

p.s.
      Panie Bogdanie – jeżeli przez przypadek będzie Pan na tym forum to
      proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia od naszej trójki. Szczególne
      pozdrowienia przesyła nasz synek, wprawdzie Minio jeszcze nie mówi
      ale myślę, że zapamiętał dokładnie jak wieczorami sadzał Pan go na
      rowerach wodnych, w łódkach, pokazywał pływające ryby pod pomostem….
      Jak specjalnie dla Niego otwierał Pan magazynek na plaży i pozwalał
      się bawić pompowanymi zabawkami (piłki, krokodyle, itp.). Szacunek
      dla Pana !!!

• Gość: AR Re: Mazury Club - Jezioro Piłakno - proszę o opin IP: *.fn.pl 08.08.11, 10:38
      Ludzie, ale wy tu pierdoły piszecie, byłam tam z rodziną już drugi raz z rzędu (właściwie to nam się nie zdarza odwiedzić tego samego miejsca rok po roku). Jesteśmy wraz z rodzinką szczęśliwi, że znaleźliśmy to miejsce. Spokój, cisza, jedzenie dobre i świeże, kucharz super- żadnych zakrwawionych rąk, właściciel bardzo sympatyczny, ratownik zawsze w pobliżu. Za nic nie życzyłabym sobie, żeby jakiś Pan Bogdan zabawiał moje dzieci. Nie spodziewajcie się warunków jak w 4-gwiazdkowym hotelu, bo to nie ten adres, ale malkontenci zawsze mogą taki hotel odwiedzić, z pewnością będą "lżejsi" o parę tysięcy więcej. Ale czy doświadczą takiego spokoju i widoków?
      • domek2004 Re: Mazury Club - odradzam odradzam odradzam 08.08.11, 11:46
        jedno moge tylko stwierdzic, wiekszosc pozytywnych opinii o osrodku
        NIESTETY napisali jego wlasciciele albo osoby tam pracujace, ktore podszywaja sie pod wczasowiczow a juz zupelnie nieudolnie wyszlo im podszywanie sie pod bylego ratownika p.Bogdana, ktory niby rzekomo zachwala i pisze pozytywnie o osrodku, kiedy zostal wyrzucony z niego z WIELKIM HUKIEM - moim zdaniem - za niewinnosc. Zeby tak bezczelnie sie pod kogos podszywac i takie GŁUPOTY wypisywac - to juz mocne przegiecie i przesada i wystarczajacy powod, zeby nigdy tam nie pojechac, do takich naciagaczy i naganiaczy na kase - az furczy ...
        -
        • dorotaly To nieprawda !!! 15.08.11, 20:54
          Czas spędzony przeze mnie w tym ośrodku zweryfikował wszystkie negatywne komentarze.
          Zaczynam wierzyć, że wszystkie wystawiła zawistna konkurencja, nie wczasowicze.
          Miałam prawdziwą przyjemność być gościem tego ośrodka przez okres 11 dni, w sierpniu 2011.
          To najlepsze miejsce do odpoczynku w jakim byłam na Mazurach na przestrzeni kilku lat!
          O okolicy:
          Wspaniałe położenie, czysta woda, strefa ciszy, las pełen grzybów i saren (!). Przepiękne trasy rowerowe. Łódki czy kajaki na jeziorze. Mmmm... idealne miejsce dla tych, którzy nie lubią przepełnionych uliczek Mrągowa (do którego zresztą 15 km) czy rodziców z dziećmi.
          O ośrodku:
          Recepcja - pełna pomoc, bardzo kompetentny kontakt, brak ingerencji w prywatność.
          Właściciel - niewidoczny. O co Wam chodziło???????
          Kucharz - suuuuper facet :)
          Żarcie na maksa przepyszne, czysto, dokładki, desery. Nie do przejedzenia :) Obsługa bardzo miła i życzliwa.
          Domki - (mieszkałam w zwykłym i LUX po 5 dni w każdym) standard b. dobry. Czysto i wygodnie. Polecam jednak tańszą opcję gdyż TV, komfortowe materace, większy metraż i nowoczesne leżaki niekoniecznie mają wpływ na nasz odpoczynek - a różnica w cenie odczuwalna.
          Polecam zdecydowanie Mazury Club i mam kolejną nauczkę. Nie zawsze opinie innych na forach bywają prawdziwe.
          W przypadku moich wakacji szczęśliwie Was nie posłuchałam :)
          • Gość: MazuryClub Re: To nieprawda!!!. Oszczercy Namierzeni IP: *.acn.waw.pl 20.01.12, 19:14
            Dziękujemy Pani za piękną opinię.
            Dla takich Gości starać się będziemy być coraz lepsi.
            Prosimy nas jeszcze odwiedzić lub lepiej często odwiedzać.
            Internet jest wspaniałym wynalazkiem, ale wymaga niezbędnych korekt. Potoki plugawego języka, nienawiści, zawiści, oszczerstwa i chamstwa rosną w sieci w tempie zatrważającym. Jesli chcemy bronić się przed tym "zalewem" musimy głosować za ograniczeniem anonimowości (nie wolności) wypowiedzi w internecie. Internet daje możliwość wypowiedzi każdemu na każdy temat. Bardzo proszę, ale z jedną poprawką: nie anonimowo, nie bezkarnie.

Intuicyjnie, ale miała Pani zupełną rację.
            Autor(rzy) oszczerczych wpisów na tym forum nigdy nie byli gośćmi Osrodka.
            Zwróciliśmy sie do Sadu Rejonowego w Mrągowie o ochronę naszych interesów i naszego dobrego imienia. Policja, na polecenie Sądu, szybko i sprawnie namierzyła żródła wpisów. Okazało się, że wszystkie zaskarżone przez nas wpisy pochodzą z jednego adresu.
            Proces karny trwa. Proces, na nasz wniosek, jest jawny.

z up. Zarządu
            recepcja@mazuryclub.pl
    • Gość: MazuryClub Re: Mazury Club - Jezioro Piłakno - proszę o opin IP: *.acn.waw.pl 20.01.12, 20:05
      Jest nam przykro, że zamiast opinii o Ośrodku, o które Pan prosił, przyczepiło się do Pana wątku szereg wpisów, których jedynym celem było "oplucie" Ośrodka, autorstwa oszczerców, którzy gośćmi Ośrodka nigdy nie byli. Pewnie Pan do nas nie przyjechał. A szkoda, bo Ośrodek jest godny polecenia. Serdecznie zapraszamy w nadchodzącym sezonie. Będzie Pan szczególnym naszym Gościem.
      Internet jest wspaniałym wynalazkiem, ale wymaga niezbędnych korekt. Potoki plugawego języka, nienawiści, zawiści, oszczerstwa i chamstwa rosną w sieci w tempie zatrważającym. Jesli chcemy bronić się przed tym "zalewem" musimy głosować za ograniczeniem anonimowości (nie wolności) wypowiedzi w internecie. Internet daje możliwość wypowiedzi każdemu na każdy temat. Bardzo proszę, ale z jedną poprawką: nie anonimowo, nie bezkarnie.

Autor(rzy) oszczerczych wpisów na tym forum (kryjący się pod niezarejestrowanymi nickami: Władzina, Hans, Donosiciel, BBMK, Wyrocznia, ) nigdy nie byli gośćmi Ośrodka.
      Zwróciliśmy sie do Sadu Rejonowego w Mrągowie o ochronę naszych interesów i naszego dobrego imienia. Policja, na polecenie Sądu, szybko i sprawnie namierzyła żródła wpisów. Okazało się, że wszystkie zaskarżone przez nas wpisy pochodzą z jednego adresu. Z delikatności, pominiemy tu nazwisko, na jakie ten adres jest zarejestrowany.
      Trwa proces karny.
      Proces, na nasz wniosek, jest jawny.

z up. Zarządu
      recepcja@mazuryclub.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka