Dodaj do ulubionych

początkująca grupa na wędrówki górskie-kto chętny?

04.07.10, 18:37
Szukam chętnych osób na wspólne wędrówki górskie. Jestem osobą początkującą,
lat 29, mój mail lina22@poczta.fm.
zgłaszajmy się..... ;) Może uda nam się zebrać sporą grupkę.
Obserwuj wątek
    • mr_bunglee Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 04.07.10, 20:49
      Jak najbardziej jestem chętny ale z uwagi na pracę w grę wchodzą tylko weekendy.
      22lat valth@o2.pl
    • kasandra79.0 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.07.10, 09:37
      Ja się dopisuję do listy. Jestem w Zakopanym od 8.08-15.08 Pójdę w
      niskie, oraz wysokie góry :-)
    • kawa_z_miodem Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.07.10, 20:31
      Ja również jestem chętna:-) Lat 28. Miejsce zamieszkania: Sląsk :-)
      Chętnie dołącze do grupy bo zdobywanie szczytów tylko ze swoim
      cieniem jest nuudneee:-( Może się zgramy w najbliższy weekend?
      podobno pogoda zapowaida się całkiem, całkiem...
      Pozdrawiam, Joanna
      • daniel.27 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 08.07.10, 08:05
        Witam:)
        Też zastanawiam sie nad tą sobotą i beskidem Śląskim lub Żywieckim,
        z nastawieniem na Żywiecki:)
        Dojazd pociągiem z katowic.
        • 1_marysia Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 08.07.10, 15:48
          chciałabym dopisać się do listy chętnych. chodzę po górach regularnie. głownie po Tatrach ale chętnie wybrałabym się w inne góry.
          bezadresu@wp.pl
          pozdrawiam :)
      • zetkajot Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 11.08.10, 20:35
        Jak widać, wszystko się tradycyjnie - jak to w necie - rozmyło.
        Ja jestem konkretny i zdecydowany, mam mnóstwo pomysłów co do celów wycieczek i
        zdolności organizacyjne ;)
        Jeśli ktoś jest naprawdę chętny (najlepiej ze Śląska), niech napisze. Jakoś się
        skontaktujemy i... nie ma na co czekać!
    • zawsze.pipi Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 12.08.10, 15:43
      hej. wstepnie proponuje na niedziele Rycerka-Przegibek-Racza-
      Zwardoń? Luboń? lub
      Leskowiec?
      kto chetny??
    • yestor Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 12.08.10, 17:03
      Jestem chętny, tym bardziej, że moja stała ekipa praktycznie
      rozpadła się.
      Mój główny problem to brak czasu.
      Chcę pojechać w góry 16-20 sierpnia. Jak się nie znajdzie
      towarzystwo, to pojadę sam.
      Pozdrawiam,
      yestor@op.pl
    • daniel.27 Beskid Zywiecki jutro - ktos chetny? 24.09.10, 07:41
      z Węgierskiej Górki przez boraczą na lipowską irasianke i powrót do WG na pociąg :) Sobota 25 wrzesien 2010
      • daniel.27 Re: Beskid Zywiecki jutro - ktos chetny? 24.09.10, 18:05
        Gdyby sie ktoś skusił to jutro przed 9 wysiąde w Węgierskiej Górce z pociągu z katowic:)
    • nathaniel100 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 24.09.10, 21:37
      A może ktoś chciałby wybrać się na krótki wypad w Beskid Wyspowy zanim zacznie się rok akademicki? Mój plan to Mały Szlak Beskidzki (pewnie nie cały) 29.9 - 1.10
    • krzysztof2613 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 30.09.10, 20:30
      ja wybieram sie na weekend 9-10 pazdziernik moj email to krzysztof2613@op.pl
    • karolinakinga Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.12.10, 14:47
      no teraz to chyba musimy poczekać do wiosny ;)

ale może ktoś byłby zainteresowany jakimś zimowym wyjazdem w góry, nawet kilkudniowym :) ?
      • anka123123 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.12.10, 21:49
        może po świętach na 2, 3 dni w góry? mam 34 lata i lubię góry zimą :) może się zbierze jakaś grupka
        • kaolada Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 08.12.10, 09:57
          świetny pomysł, jestem chętna :), ja 40
          • anka123123 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 08.12.10, 21:36
            skad jestes? ja z okolic pszczyny
            • kaolada Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 11.12.10, 20:10
              z dolnośląskiego
              • justy_na_86 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 11.12.10, 21:49
                ja planuję górki w najbliższy weekend 18-19.12, wielka racza, rycerzowa albo rysianka do uzgodnienia, pociągiem z katowic; ktoś chetny?? - prosze o kontakt: taro@o2.pl
                • anka123123 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 12.12.10, 20:10
                  oj pojechałabym, gdyby nie praca :((
        • karolinakinga Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 19.12.10, 19:52
          super pomysł, natomiast jak dla mnie zdecydowanie nie po świątach, natomiast po nowym roku bardzo chętnie. odezwijcie się na maila lina22@poczta.fm
          Mam 29 lat, okolice Łodzi
          • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 15.01.11, 23:56
            hej,tez sie chetnie wybiore gdzies polazic.Jestem z okolic katowic.Jesli planujecie gdzies pojechac w najblizszym czasie to dajcie znac:)
            • spring40 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 16.01.11, 21:47
              witam! również chętnie gdzieś skoczę...jeśli nie będzie prognoz deszczowych na weekend to może spacer na Szyndzielnię i Klimczok? Ktoś chętny?
    • trek1313 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 19.12.10, 21:39
      Witam,a ja chętnie wybiorę się na jakieś górskie łazikowanie po sylwku.Tak więc jak jeżeli są już jakieś pomysły chętnie się dołączę.
      • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 08.01.11, 18:31
        Zapraszam na pasja.xup.pl

Stworzylem forum i mam nadzieje ze znajde osoby chetne na gorskie wypady, Ja jestem ze slaska, w beskidzie slaskim czesto bywam, mam nadzieje ze razem przelazimy kupe kilometrow :) Pozdrawiam. W
        • andre121 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 17.01.11, 13:51
          nic nie stworzyłeś
          • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.01.11, 20:10
            stworzylem, jednak zrezygnowalem z forum gdyz nie bylo chetnych i w dalszym ciagu nie ma. Jesli jednak ktosby chcial to zostawiam gg 3014782 lub @ siakolo@gmail.com Pozdrawiam
        • andre121 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.01.11, 22:06
          A co myślisz o wiosennej wedrówce na Pilsko w B,Żyw.to niedaleko.napisz ile masz lat i czy pracujesz w soboty też/ Pozdr.
          • ula-42 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 27.01.11, 15:45
            :) na Pilsko to i ja się piszę na wiosnę
            • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 04.02.11, 20:20
              Oczywiscie ze sie pisze :) mam 29 lat i jak juz pisalem jestem z katowic. Soboty moge miec wolne, w tygodniu rowniez, ale musze wiedziec kilka najlepiej 7 dni wczesniej :) moze zgadamy sie na @ lub na gg i poznamy lepiej?
          • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.02.11, 23:14
            hej,ja tez sie pisze na wiosne na pilsko:)chyba ze jakies wyjscie do chatki studenckiej w b.malym lub zywieckim wczesniej?Najlepiej z jakas gitara;p hm?
            • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 03.03.11, 22:28
              Witaj. Nie bylem i oczywiscie pisze sie :) cos wiecej o sobie szkrobniesz?
              • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 04.03.11, 23:05
                Liczylam,ze ktos inny podejmie sie organizacji takiego wypadu;) bo do organizacji czegokolwiek potrzeba cierpliwosci i czasu:P O sobie?Hmmm...Jestem z okolic katowic i jak juz wspomnialam lubie imprezy spiewankowo-gitarowo-gorsko-chatkowe /-ogniskowe:) na ktorych grana i spiewana jest glownie poezja spiewana/piosenka turystyczna:) Nie wszyscy lubia takie klimaty...I jak?Wciaz sie piszesz na cos takiego?;p
                • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.03.11, 20:01
                  :) ja rowniez lubie poezje spiewana, klimat gor i wszystkiego co z nimi zwiazane :) bardzo lubie muzyke goralska :D
                  • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.03.11, 23:50
                    Akurat za goralska nie za bardzo przepadam.Ale jakis wypad mozna zrobic:D No to czekam na jakis termin;p
    • aneila23 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.03.11, 10:08
      Hej:) Ja chętnie się przyłączę:)
      czasami myślę o takich wypadach w góry na weekend...
      Tatry znam bardzo dobrze...
      ja byłabym z Łodzi. A wy?
      • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 05.03.11, 20:03
        ja z katowic, a kolezanka z okolic katowic jak pisala :) to juz sa 3 aktywne i chetne osoby, bedziemy gotowi na wiosne jak sadze :) a moze jeszcze przed :)

tatry sa super, ale zastalem sie...

zacznijmy od blizszych, prostszych gorek :)
        • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 06.03.11, 00:00
          Ja tez po tatrach nie chodze i wolalabym takie beskidzkie spacerki.Poza tym juz nie mam kondycji, i trzeba sie troche roruszac na lagodniejszych:)
          • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 06.03.11, 09:40
            oczywiscie na poczatek :) jak juz przejdziemy te nizsze, nabierzemy kondychy wtedy bedziemy pieli sie coraz wyzej :)
            • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 06.03.11, 18:17
              No,prosze - ambitnie;p czyzby astrologiczny koziorozec?;)
              • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 06.03.11, 19:20
                Pudlo :P Spokojny Fernando raczej
                • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 07.03.11, 00:12
                  Fernando?Hmmm,nie znam-to chyba z jakiejs astrologii latynoskiej;p w kazdym badz razie niech beskidy ida na pierwszy ogien
                  • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 07.03.11, 19:37
                    mialem na mysli byczka ;) taka bajka kiedys byla :) to moze jakies konkrety odnosnie wyjazdu?szlak, termin, transport
                    • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 08.03.11, 09:13
                      Aaaa,ok;) Jak na razie weekendy odpadaja.Moge jedynie w tygodniu gdzies blisko (np. slaski),np we wtorek za tydzien na 1 dzien...
                      • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 10.03.11, 22:16
                        oj. w tygodniu bede mogl dopiero od kwietnia i to co 2-3 tygodnie ewentualnie, u mnie pewniejsze weekendy. odezwiesz sie do mnie na gg 3014782 to obgadamy szczegoly itp
    • szczepek235 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 13.03.11, 21:32
      Hej, a jest tu może ktoś z Bielska (okolice) co lubi połazić po górach.
      Mój gg 6535652 Daniel
      • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 17.03.11, 21:18
        Hmmm,biorac pod uwage fakt ze okolice katowic tez sa blisko bielska to tak;)
    • szczepek235 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 18.03.11, 18:23
      Kaśka pisałem z Sławkiem że wpadniecie kiedyś do Bielska i razem wyskoczymy na Klimczok - a ty jak to widzisz ? Daniel
      • lakrits Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.03.11, 02:04
        Czy te slowa sa do mnie??;)
        • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.03.11, 19:06
          Tak tak, wygadałem się że tak masz na imię, mam nadzieję iż to nie była tajemnica :P
          a swoją droga to daj znać na gg bo nie zapisałem listy a komp mi strajkuje
          • ankh-a79 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 22.04.11, 21:53
            Hej Ludzie, jak tam wypad? Doszedł do skutku? Można jeszcze do was dołączyć? Mogłabym od czerwca. Tatry i inne, niskie i wysokie (ale najlepiej te drugie :) Kocham w każdej formie. Odezwijcie się jak się będziecie wybierać. W razie co mogę się zająć organizacją :) Pozdrawiam Anka, Poznań, 31
            • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.04.11, 16:55
              witaj :)
              na ta chwile nie wypalilo nic, ciezko sie jest zgrac :) ale pocieszajace jest to ze ktos kolejny sie odezwal w tej sprawie :)
              ze mna problem jest taki ze do lipca wchodza w gre jedynie wypady jedno no w nadzwyczajnych przypadkach 2 dniowe...a w taterki na jeden dzien to chyba tylko na kasprowy kolejka :D
              • andre121 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.04.11, 18:12
                Siakolo! ja miałbym dla Was góry które by Wam wszystkim odpowiadały! I na 1-2 dni i blisko i w czerwcu też można, i jak się nie chce można, a zwłaszcza teraz można....
                • ankh-a79 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 23.04.11, 20:21
                  hehe, no tak, ktoś musi poprostu odwalić czarną robotę :) Zgłaszam się na ochotnika :)
                  Przerabiałam to w zeszłym roku. Wyszło chyba fajnie. Bylismy w polskich i słowackich Tatrach (Zachodnie, Kościelec, Orla, Rohacze). Polskie znam, słowackie słabiej,ale bardzo liczę na bliższe z nimi spotkanie w tym roku. Wcześniej bym chciała po polskiej "pobiegać" (bliżej prawdy byłoby pospacerować, bo zimę przez te zaspy przeleniuchowałam). Np. po Zachodnich.. ale Beskid też by był miłym

Wypady weekendowe mam przerobione. W maju nie bardzo mogę dlatego propozycja czerwca. Poza tym, jak mi los planów nie pokrzyżuje, wybieram się w góry w sezonie letnim i jesiennym. Bądźmy w kontakcie, co? Mój mail: ankh-a79@gazeta.pl.
                  Pozdrawiam i już mówię do zobaczenia wkrótce na szlaku :)) Jeśli macie jakieś propozycje tez dajcie znać.
                • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 24.04.11, 17:52
                  heh :) masz na mysli beskidek??? slaski lub zywiecki?
                  • andre121 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 24.04.11, 18:46
                    Nie Siakolo...Tarnowskie Góry !!!!!! :-)))))))))
                    • siakolo Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 24.04.11, 18:49
                      dobre :D:D ale mysle ze 1-2 dni to za malo by je przelazic :D:D
                      • ankh-a79 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 25.04.11, 19:18
                        zdaje się,że ktoś miałby rzut beretem :)) Osobiście preferuję Tatry, ale..
                        Żywiecki jakiś czas temu testowałam, nocowaliśmy w Zawoi. Zimowy wypad na Babią zauroczył mnie, mogłabym wiosną/latem powtórzyć :) w ramach rozgrzewki. Coś podobnego koleżanka planuje w połowie czerwca, ale, że znam tylko jedną z osób, które mają jechać,nie wiem jak to wypali..

już przebieram nogami pod stołem.. a tu jeszcze z miesiąc co najmniej.. eh..
                        Pozdrawiam jeszcze trochę świątecznie.
                        • krzysztof2613 Re: początkująca grupa na wędrówki górskie-kto ch 26.04.11, 21:15
                          ja wybieram sie w weekend majowy w tatry

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka