Dodaj do ulubionych

Gdzie jest Górzanka?

23.06.04, 11:34
Jakoś bardzo dawno jej (jego?) na własnym bądź co bądź forum nie widziałem. A
może nie pisze a li tylko czyta? W takim razie wzywam do uczynienia wyjątku.
Górzanko - odezwij się!
Obserwuj wątek
    • am777 Re: Gdzie jest Górzanka? 18.10.04, 11:11
      A może biedaczce coś się przydarzyło (niedobrego oczywiście) i naszej pomocy
      oczekuje? Może zaginęła gdzieś na szlaku i teraz jest sama, opuszczona i bez
      widoków na poprawę swojej dramatycznej sytuacji? Dlaczego od razu podejrzewamy
      ją o lenistwo, bądź jakieś inne grzechy główne...
      • weekend123 Re: Gdzie jest Górzanka? 18.10.04, 13:21
        Oj zaraz najgorszego......... a może się zakochał/a i ma nową pasję ? Trzeba by
        ją/jego jakosik sprowokować...

Górzano - wzywam Cię !!! Odezwij się !!! My Cię potrzebujemy !!! Jeszcze nie
        wiem jak bardzo i po co ale zapewniam Cię - coś wymyślę !!! Jakem blondynka
        miłująca góry !!! i nie tylko !

;-)))
          • weekend123 Re: Oczywiście, że potrzebujemy! 18.10.04, 15:16
            aard napisał:

> Spam (Góry Stołowe, kwatery Hrabusovice, itp.) trzeba z G-MP pousuwać :p

Aard - że tak powiem - o co Ci się rozchodzi ??? Nic nie rozumiem... Jak to nie
            jest jakieś hasło dla kogoś i nie jest tajemnica - co te wszystkie znaczki i
            nie tylko znaczą ??? Jakaś nie zorientowana jestem czy co :-( ??? Jak jest to
            hasło to OK jedno słowo i się nie czepiam

Spam to wiem ale dlaczego te góry są spamem :-( ? i co to jest G-MP i dlaczego
            do diabła napisałeś to w odezwie do Górzanki ???????!!!!!!!!!!!!!!! :-(

o co chodzi ? cywilizacja mnie przerasta czy co .......
            ;-))
            • aard Wyjaśniam 18.10.04, 15:42
              G-MP to forum "Góry - Moja Pasja". czyli to, którego założycielem jest Górzanka
              i które zapewne tylko ona może administrować (w tym usuwać spam).
              A poniższe wątki:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10213&w=16785832 (tytuł: Góry Stołowe)
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10213&w=15860262
              (www.karpacz.popracy.pl)

są spamem i wydaje się, że Górzanka mogłaby je usunąć.
              Z Hrabusovicami się pomyliłem. To nie spam.
    • weekenda Re: Gdzie jest Górzanka? 20.10.04, 13:44
      Hmmm, jakoś mi wyszło, że ostatni raz się odzywała w listopadzie 2003 - ale
      mogłam coś przeoczyć ! Przymusu w końcu nie ma... A może jej się nie podobamy
      co ?
      Gorzanko, Górzanko ! Hop, hop !!!!!!!!

--
      W górach jest wszystko to co kocham !
    • weekenda Re: Gdzie jest Górzanka? 21.10.04, 11:18
      Zaczęłam się niepokoić a u mnie to oznacza jedno - działanie. Poprosiłam
      administratora forum Gazety o pomoc w odszukaniu Gorzanki. Jeśli podała w
      bebechach Gazety swoje dane to może pomogą. I albo dadzą znać na forum naszego
      forum albo napiszą do mnie to dam Wam znać.
    • weekenda Gorzanko!!! Gorzanko!!! 21.10.04, 13:14
      Administrator forum powiedział, że nie mają na Gorzankę namiarów ale ostatni
      raz logowała się na forum w sierpniu tego roku.

To co ? Wołamy dalej ?!

Goooooooorzankoooooooooooo ! To My biedne Twoje opuszczone przez Ciebie istoty!

Odeeeeeeeeeeeeeeeeezwij sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • clickkey Re: Gorzanko!!! Gorzanko!!! 24.10.04, 19:52
        weekenda napisała:

Administrator forum powiedział, że nie mają na Gorzankę namiarów
        -----------------------------------------------

Jakieś namiary maja , skoro ma konto w gazeta.pl

Może za mąż wyszła i dziecko urodziła?

Macie jeszcze jakieś przypuszczenia?

• weekenda Re: Gorzanko!!! Gorzanko!!! 24.10.04, 22:13
          clickkey napisał:
          > Jakieś namiary maja , skoro ma konto w gazeta.pl

eee tam konto w Gazecie można założyć podając, że się mieszka na Marsie na
          ul. "jakiejśtam". Spróbuj a zobaczysz. Nie wiem tylko czy podanie takie samej
          jakości danych pozwoli być założycielem forum ale myślę, że tak :-(

Jak się urodzi dziecko to nie rezygnuje się dotychczasowych przyjemności - wiem
          coś o tym. A góry dla Górzanki były czymś ponad wszystko - tak twierdziła - też
          rodziłam i kocham góry i wiem co mówię.

Administrator uspokajał mnie, że to , że ktoś się nie odzywa, o niczym nie
          świadczy. No pewnie, powodów milczenia może być tysiące. Jednak parę górek i km
          po nich przeszłam i parę historii widziałam i przeżyłam... to nie forum o
          ładnych ciuszkach czy muzyce. I jakoś mi dziwnie na duszy :-( Pewnie
          przesadzam. Może któryś z Was mnie uspokoi albo opieprzy, że przesadzam to może
          mi przejdzie co ???

pzdr
          • clickkey Re: Gorzanko!!! Gorzanko!!! 25.10.04, 04:33
            A nie zauważyłaś, że Gorzanka przebywała na stałe w USA, choć nielegalnie?

Może ma jakieś kłopoty i nie odzywa sie teraz wcale.

Rzadko odzywała się w ogóle - w 2004 roku tylko 3 posty:
            8.01.
            16.02.
            18.02.

Założyć forum jest równie łatwo jak konto, ale dbać o to forum jest trudniej,
            trzeba mieć chęć.

A forum żyje własnym życiem.

Szkoda tylko, że nie poprosiła kogoś o zastępstwo, to chociaż spamy by usuwał.
            • neochuan Re: Gorzanko!!! Gorzanko!!! 25.10.04, 08:09
              clickkey napisał:

> Założyć forum jest równie łatwo jak konto, ale dbać o to forum jest trudniej,
              > trzeba mieć chęć.
              >
              > A forum żyje własnym życiem.
              >
              > Szkoda tylko, że nie poprosiła kogoś o zastępstwo, to chociaż spamy by usuwał.

powiedz od razu, że masz ochotę przejąć to Forum, czyli położyć na nim łapę ;-P
              z małokoziowierchnim pozdro - neochułłan :)
            • weekenda Re: Gorzanko!!! Gorzanko!!! 25.10.04, 09:03
              Nie, nie zauważyłam, że przebywała w USA. A skąd wiesz, że nielegalnie ?
              Przepłynęła Atlantyk wpław ? ;-) Nawet jeśli to jest jej sprawa.

Ja tyle wiem, że nas opuściła :-( będę płakała buuuuu !!!!! ;-)
              • clickkey Re: Gorzanko!!! Gorzanko!!! 28.10.04, 20:43
                weekenda napisała:
                A skąd wiesz, że nielegalnie ?
                > Przepłynęła Atlantyk wpław ?
                ------------------------------------------------------
                Żeby nielegalnie przebywać nie trzeba nielegalnie wplywać, czy wjeżdżać.
                Dzięki tym nielegalnym pracownikom mamy w Polsce problemy z wizami do USA.

Normalni turyści też dlatego mają problemy, a nawet Kazika nie chcieli wpuścić.
            • mig23 Re: Gorzanko!!! Gorzanko!!! 25.10.04, 21:00
              Chyba trochę pomieszałeś...
              Wydaje mi się, że przebywała legalnie i to tylko okresowo. A teraz wyjechała na
              dłużej i widocznie ma inne (bardziej absorbujące) zajęcia niż siedzenie przy
              kompie :-(
              Ale wróci :-)

MiG
      • gorzanka Re: Gdzie jest Górzanka? 12.11.04, 11:44
        O jej, alez mi milo ze wspominacie mnie i nawet doszukaliscie sie szczegolow z
        mojej przeszlosci. Wiec wchodzilam na forum - nie zawsze sie przeciez trzeba
        logowac aby zobaczyc co jest a formu pisane. Mialam juz raz czy dwa chec cos
        napisac ale obietnica jest obietnica... tak tak przyczyna mojego milczenia byla
        obietnica zlozona pewnej ukochanej osobie, ktora troche nie rozumie jak mozna
        chciec z inymi zupelnie anonimowymi ludzmi rozmawiac o czym co sie kocha. Poza
        tym internet tej osobie nie za dobrze sie kojarzy. Jednak od jakiegos czasu
        widze w oczach tej osoby ze chyba ta "moja slabosc" jaka jest to forum zostala
        zaakceptowana wiec pisze ... i pisac od czasu do czasu bede. Bede sie starac w
        kazdym razie, bo pracuje jak czesc z nas i obowiazki nie nie pozwalaja czasem
        by nawet raz w tygodniu tu zajrzec, a co mowic napisac. Czasem jednak biore
        dzien lub pol dnia urlopu i wtedy pisac bede, obiecuje!
        Co do szczegolow z mojego zycia w USA bylam 2 razy legalnie!
        A teraz sedno sprawy: GORY. W tym roku 3 wyjazdy. Tydzien Tatry polskie,
        tydzien Tatry Slowackie, i dwa razy w Bieszczadyach (maj i wrzesien). W Tatrach
        bylam na poczatku kwietnia, wiec powoli zacieraja sie w pamieci, ale do dzis
        pomietam puste szlaki (w gornej czesci ze spora iloscia sniegu) miedzy Starym
        skokovcem a Lomnica (i w okolicy).
        Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam i dziekuje za pamięc
        gorzanka
        • aard Nareszcie :-) 15.11.04, 15:46
          Witaj na własnym forum! Teraz, kiedy powiedziałaś, że będziesz od czasu do
          czasu zaglądać na pewno będize tu jeszcze fajniej ;-)

Dzierżbór Górzanka powrócona!
          • gorzanka Re: Nareszcie :-) 16.11.04, 09:54
            kiedys powiedzialam komus kto wynosil sie w gory, ze mu bardzo zazdroszcze bo
            ludzie mieszkajacy w gorach (nazwijmy ich oglednie goralami) {choc raczej nie
            ci z duzych osrodkow turystycznych} sa zwyle milymi ludzmi, a teraz przychodzi
            mi jeszcze przyznac ze tez Ci ktorzy gory kochaja sa wyjatkowi!!!
            Dziekuje za mile slowa!

PS "jak mnie nie bylo" - bylam, bo wchodzilam, to na forum nie pojawialy sie
            posty agresywne lub chamskie (ktore jako zalozycielka forum musialabym usunac
            (przynajmniej takich tu nie znalazlam) co samo przez sie swiadczy o typie
            ludzi ktorzy gory kochaja - a popatrzcie co sie dzieje na innych forach.
            • ry-bka Re: Nareszcie :-) 16.11.04, 13:59
              Najpierw też witam powracającą Górzankę!

Prawie nie piszę - ale czytam od dawna :)

Co do ludzi kochających góry - i na górskich forach trafiają sie nieprzyjemne
              sytuacje - ale to chyba są wyjątki potwierdzające regułę :)

Większość górołazów to wspaniali ludzie. Zawsze gdy wracam z samotnych
              wędrówek - podczas których często doświadczam wiele dobrego od zupelnie obcych
              ludzi - powraca mi wiara w człowieka.
              "Górskie" przyjażnie sa najtrwalsze i najpewniejsze!
              • aard Ry-bko :-) 16.11.04, 16:22
                ry-bka napisała:

> Co do ludzi kochających góry - i na górskich forach trafiają sie
                nieprzyjemne
                > sytuacje - ale to chyba są wyjątki potwierdzające regułę :)

Wyjątek OŚMIESZA regułę! (by Moostank)

Co nie zmienia faktu, ze w ogólności się z Tobą zgadzam :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka