Dodaj do ulubionych

Najciekawszy szlak górski .

IP: *.sptelek.com.pl 12.08.04, 21:28
Witam ! Jaki szlak górski zrobił na was największe wrażenie .
Obserwuj wątek
    • Gość: MiG Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.08.04, 21:59
      Główny szlak beskidzki :-)

MiG
    • Gość: Jacek Dolina Chochołowska w Tatrach - końskie odchody IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 13.08.04, 09:52
      Dolina Chochołowska w Tatrach. Na całej trasie niesamowity smród końskich
      odchodów a na szlaku kupa na kupie. Nie można patrzeć na góry bo trzeba uważać
      aby nie wejść w to co pozostawiają konie :(

Smutne to bo sama dolina piękna
      • Gość: Hiena Re: Dolina Chochołowska w Tatrach - końskie odcho IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 15:15
        ....no może jedną widziałam... chyba źle trafiłeś :)
    • klymenystra Re: Najciekawszy szlak górski . 14.08.04, 13:06
      najlepsze chyba czerwony- gorce i beskid sadecki... i jeszcze zolty prowadzcy
      do hawiarskiej koliby- piekne widoki a zaraz mroczny las- i jagody jagody
      jagody... i bieszczadzkie ozywiscie. jak sie nie idzie szosa. wszystkie szlaki
      piekne :))))))
    • Gość: tatromaniak Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.local.pl / *.trzepak.net 14.08.04, 18:42
      Oczywiście Orla Perć. Nie ma drugiego takiego szlaku, który by dostarczał tylu emocji i wspaniałych widoków. Lecz nie jest to zdecydowanie szlak dla początkujących, gdyż to najtrudniejszy znakowany szlak w Tatrach. Inne też są wspaniałe - Czerwone Wierchy, Kościelec, Dolina Pięciu Stawów :)
    • gamling Re: Najciekawszy szlak górski . 16.08.04, 12:58
      Ja moze troszke OT ale niesamowite wrazenia zrobil na mnie ostatnio szlak w
      Tatrach Slowackich: wyjscie z tatrzanskiej polanki przez Slaski Dom pod
      Gerlachem na Polski Grzebien a potem zejscie Dolina Bialej Wody do Lysej Polany.
      Miejsca naprawde przesliczne. Polecam goraco!
      • Gość: Adek Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.04, 23:07
        n Polskim Hrebeniu złapala Nas kiedys burza , było Nas 3ech.
        Jeden ryczł , drugi płakał a trzeci zachowywał cisze.
        Jak burza sie skonczył , to wył jak wół.

Ludki to dziwne stworzonka , nie?:)

fajny szlak
        pzdr
        • Gość: dukan Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 11:34
          Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów, Barania Góra.
    • natalicja Re: Najciekawszy szlak górski . 17.08.04, 22:45
      Czerwone Wierchy z przepieknym zejsciem przez Tomanowa Doline...
      Gran Niznych Tatr, zwlaszcza w wyzszej ich czesci...
      Bieszczady -Bukowe Berdo i poloniny potem...
      Chyba lubie trawiaste gory...
    • dr_tusia Re: Najciekawszy szlak górski . 20.08.04, 19:08
      W Bieszczadach- na pewno szlak graniczny- poczatek na Rawkach o wschodzie
      slonca, a final wieczorkiem het,het- za Rabia Skala! No i Bukowe Berdo-raj na
      ziemi...
      W B.Niskim kazdy szlak- zima:)
      W Zywieckim doswiadczonym polecam Perc Akademikow na Babia /uzmyslawia,ze
      Beskidy to tez Gory.../, ale sliczny jest "worek raczanski"- przejscie z Ujsol
      przez Muncul /w dobrej jesienno-zimowej widocznosci Tatry jak na dloni!/,
      Rycerzowa /bacowka na hali- cudo!/ i dalej przez Przegibek grzbietem granicznym
      na W.Racze z widokami np.na b.bliska Mala Fatre- przepiekne!
      Ale uroczy jest tez Abrahamow i zejscie z chatki pod Solniskiem do Huciska-
      takie sielskie, anielskie...
      W Stolowych Skalne Grzyby i Bledne /obledne!:)/ Skaly no i morze chmur ze
      Sniezki latem i ze Snieznika zima.
      W Pieninach Caly grzbiet Sokolica- Trzy Korony jest cudny, choc tloczno tam.
      A w Tatrach moze Rusinowa zima, a moze Suche Czuby latem...? :)
      Na Slowacji- stanowczo Wielki Chocz.
      Ach, te gorki- mozna o nich pisac bez konca:)
      Buziaki- zakochana w Gorach przewodniczka beskidzka
    • inez_22 Re: Najciekawszy szlak górski . 22.08.04, 14:14
      Witam. Polecam Szpiglasową Przełęcz-łączy Doline Pieciu Stawow z Dolina Rybiego
      Potoku. Szlak dosyc trudny, ale za to niesamowite widoki...Poza tym jest dosc
      rzadko uczęszczany,co przynajmniej dla mnie jest jego duzym atutem :)
      • Gość: Bill Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.resetnet.pl 20.09.04, 21:18
        1. Z Morskiego Oka na Szpiglasowa Przelecz, pozniej do Doliny Pieciu Stawow -
        MASAAAA. To byla moja pierwsza wycieczka w wyzsze Tatry i myslalem ze oszaleja
        tak bylo super.Idzie sie dosc dlugo , ale naprawde warto.
        2. Orla Perc - MASAAAA - co prawda za pierwszym razem burza na Zawracie kazala
        mi zejsc w dol, ale i tak bylo swietnie.
      • Gość: ania Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 10:09
        Zgadzam się w 100%. Przedwczoraj wlasnie tym szlakiem kończyłam swój pobyt w
        Tatrach. Było bosko!!! I to wspinanie się- dla mnie to coś, bo walcze z lękiem
        wysokości:)
      • Gość: d. 15 Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 13:29
        jesli chodzi o zolty szlak (ceprostrade) to nie sadze ze jeest trudy... no ale
        to zalezy od punktu widzenia (chodzenia)
    • Gość: angel ORLA PERC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.04, 17:51
      ORLA PERC
    • mcsyrenka Re: Najciekawszy szlak górski . 29.08.04, 01:58
      ja kocham Beskid Makowski, szlak na Halę Krupową od Psiej Doliny,ehh
    • Gość: Carnivore Re: Najciekawszy szlak górski . IP: 213.78.118.* 31.08.04, 00:45
      Orla Perc ;-)
      • drewitz Re: Najciekawszy szlak górski . 21.09.04, 17:55
        Oczywiście wszystkie w tatrach, ale dla tych co lubią spokój i piękne widoki to
        polecam trasę Zwardoń-Wielka Racza-Wielka Rycerzowa-Krawców Wierch-Hala Miziowa
        z Pilskiem-Markowe Szczawnikiz Babią Górą-Hala krupowa z pasmem Polic-Jordanów.
        Tydzień w górach bez schodzenia do ludzkich osiedli. Coś wybornego dla każdego
        łazika:))
        • Gość: Wincenty Wega Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.comnet.krakow.pl 11.10.04, 23:05
          szedlem tak samo - ze zwardonia do jordanowa... bylo super... tylko zajelo mi
          to 5 dni. po drodze ani razu nie zszedlem do wsi... 5 dni w dziewiczych gorach:)
    • Gość: Lupus Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 23:24
      Orla Perć oczywiscie. Super widoki, szlak dosyc trudny, ale do przejscia:)
      • Gość: Pazdzioch przelecz pod Chlopkiem :) IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.09.04, 20:52
    • ka2 Re: Najciekawszy szlak górski . 20.09.04, 09:50
      Rohacze przez Wołowiec
      czerwony na Rozsutec ( chociaż diery też fajne )
    • Gość: Mars Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 00:54
      Orla perć,na Przełecz pod Chłopkiem i Babia Góra
    • krakusia Re: Najciekawszy szlak górski . 21.09.04, 14:58
      Jesli chce sie nachodzić (a nie zmęczyć) to czerwony beskidzki,Jesli to
      kwiecień (lawiny)to krokusy w Dol.Chochołwskiej, maj-czerwiec
      Gorce,Beskidy,caly sezon letni-Tatry Polskie i Słowackie (wszystkie szlaki),
      jesli to jesień to bukowo-dębowe góry a w Tarach na zachód od Czerwonych
      Wierchów.Jeśli chce powcinać czarnych jagód Stare Wierchy,grzyby-Beskid
      Makowiecki, jeśli chce się pochwalić wyczynem to Orla Perć,
      Kozie,Jagnięcy..kiedy chce ziewać z monotonii to Ostrva na (SŁowackie Tatry-
      czerwony szlak)itd..itp długo by pisać.Kocham wszystkie góry i szlaki :)
      Pozdrawiam
    • Gość: Wojtek Czerwona Ławka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.04, 15:50
      Czerwona Ławka czyli przejście przez przełęcz zwaną po słowacku Pricne Sedlo z
      Teryho Chaty do Zbójnickiej Chaty. Wspinaczka po prawie pionowej skale przy
      pomocy łańcuchów. Drugi szlak, który zrobił na mnie wrazenie to Ostry Rohac z
      Wołowca. Szliśmy tam zaraz po burzy z gradem i przejście przez "skalnego konia"
      podnioso nieźle ciśnienie. Ciekawy jest również szlak na Małą Wysoką przez
      Polski Grzebień. A w Beskidach oczywiście Babia Góra, ale koniecznie Percią
      Akademików. Pozdrawiam
      • Gość: Aleksandra Krawców Wierch IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.04, 10:20
        A ja polecam beskidzki Krawców Wierch, wspaniale schronisko, przepiekna trasa,
        zdala od "niedzielnzch turystów" bylam tam we wszystkich porach roku...:)
        I doskonala kuchnia, nota bene!
        • josip_broz_tito Re: Krawców Wierch 22.09.04, 14:17
          Niestety, czego bys nie polecala spoza Tatr to i tak wiekszosc nie zrozumie,
          tylko bedzie sie zachwycac obsrana Chocholowska i wyslizganymi do
          niebezpieczenstwa kamieniami. Worek Raczanski-mniam, nalepiej jak po calym dniu
          iscia czlowiek se usiadzie przed schroniskiem na (S)Raczy i popatrzy na cala
          swoja trase az od Rycerzowej:)

Do tego w Sudetach wszystkie szlaki w Masywie Snieznika, bo widokow z jego
          szczytu przy dobrej pogodzie (tylko wez i traf dobra pogode, moja skutecznosc
          jest jak 1:4) nic nie jest w stanie zastapic, zadne percie. No i szlak z
          Trzcinska przez Szwajcarke, Sokoliki, dalej na Zamek Bolczow, az do Struznicy
          (przez Wolek albo Staroscinskie Skaly). Ostatnio stamtad (mimo ze wedlug slow
          piewcy Tatr i Perci Akademikow "to nie gory", bo nie ma klamer, lancuchow i
          jest tylko 700 m npm) widzialem nawet Landeskrone, a to gorka wzoszaca sie nad
          Goerlitz:)
          • nin15 Re: Krawców Wierch 22.09.04, 15:11
            ze względu na adrenalinkę: Przełęcz pod Chłopkiem i Orla oczywiście
            klimaciarskie: z Gasienicowej do Piatki przez Kozia Przełecz z moja ulubiona Dol. Pusta oraz Krzyżne w ten sam sposób
            szlaki w dolinach: Biała Woda i Jaworowa
            szczyty: Granaty, Czerwone Wierchy jesienia
    • Gość: jolek Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.dip.t-dialin.net 26.09.04, 22:10
      Trochę pewnie podziwaczę, bo to co przeczytałem, dotyczy Tatr,a ja ostatnio
      pochodziłem sobie / z pełnym zachwytem/ po Górach Izerskich i Karkonoszach.
      Mogę z całym przekonaniem polecić przepiękny szlak granią Karkonoską.
      Zaczynając na Hali Szrenickiej poprzez Sląskie Kamienie,Snieżne Kotły,
      Słonecznik, Wielki i Maly Staw,Równinę pod Snieżką i na samej Snieżce kończąc,
      a jak czasu wystarczy to dalej do Sowiej Przełęczy i Przełęczy Okraj i
      Karpacza. Przepięknie było, za trzy tygodnie wybieram sie tam znowu.
      • Gość: MiG Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.aster.pl / *.aster.pl 26.09.04, 22:21
        Bynajmniej nie dziwaczysz :-) Większość opinii jest o Tatrach, bo one
        przyciągają najwięcej ludzi (wiadomo - są najwyższe). Ale chodzi o to, żeby
        propagować także inne partie naszych gór - nie mniej piękne!

MiG
        • Gość: jolek Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.dip.t-dialin.net 27.09.04, 07:40
          Tak przy okazji, dziekuję Ci MiG za cenne i bardzo przydatne Twoje uwagi i
          propozycje przed moją pierwszą wyprawą w Góry Izerskie i Karkonosze. Było
          wspaniale,cudowne widoki, w przyszłym roku wybieram się tam znowu....
          • Gość: MiG Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.09.04, 18:35
            A może jakieś nowe rejony? Rudawy Janowickie czy Góry Kamienne tyż som pikne!

MiG

PS. RÓWNIA pod Śnieżką :-). Równina to mi się kojarzy z amerykańską prerią :-)
            • josip_broz_tito Re: Najciekawszy szlak górski . 08.10.04, 23:34
              yhy, szczegolnie graniczny w Kamiennych od gdzies tak Mieroszowa przez Garbatke
              do Sokolowska, stamtad na granice i granica do samej przel. pod Czarnochem albo
              nawet dalej:) Super podejscia, prawie Lackowe i to kilka pod rzad. Ale to tylko
              800 m, wiec wielbicieli zasranej Chocholowskiej czy lancuchow na Orlej Perci
              nie podnieci, choc niejeden by wymiekl:)
              • Gość: MiG Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.10.04, 11:13
                Hehe, wystarczy choćby podejście na Waligórę z Andrzejówki :-) Szedłem tam z
                samego rana, ścieżka ginie w trawie, która sięga kolan albo i pasa, do tego
                wszystko pokrywa poranna rosa, więc ślisko jak diabli... Było naprawdę ciężko,
                a przecież to rzut beretem od schroniska :-)

MiG

PS. Josip, daj spokój Tatrom... Cóż ci one zawiniły? Są najwyższe więc
                przyciągają najwięcej ludzi - to normalne.
                • josip_broz_tito Re: Najciekawszy szlak górski . 09.10.04, 13:05
                  Spoko, ja tamtedy schodzilem, a w zasadzie schodzilem przez pierwsze 5 sekund,
                  dalej zjechalem na dupie uwazajac jednoczesnie na krzaki, kamienie i korzenie
                  oraz male drzewka:) Najzaawniejsze ze jak idziesz od Ruprechtickiego to
                  podejscie jest jak na Wielka Sowe od pd.wsch lub Barania Gore z Wegierskiej
                  (koncowy odcinek:))
      • Gość: Alek Re: Bystra IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.04, 01:22
        Także w Tatrach od strony Słoowackiej. Ciekawy jest także Ostry Rohacz, ale tam
        jest są już kolejki
        • ka2 Re: Bystra 28.09.04, 14:55
          jakie kolejki masz na myśli
          • Gość: Alek Re: Bystra IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.04, 20:50
            Czekałem (w sierpniu) 0,5h przed samym szczytem aż zwolnią się łancuchy (bez
            wolałem nie ryzykować:)). Dużo osób i trzeba czekać.
    • Gość: P!0TRek Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.olsztyn.mm.pl 08.10.04, 19:58
      Najbardzej utkwiła mi w pamięci trasa z Ustrzyk Górnych przez Szeroki Wierch,
      Tarnicę, Krzemień, Halicz, Rozsypaniec, aż do Wołosatego. Było cudownie.
      Naprawdę polecam wszystkim, any się wybrali w Bieszczady, a w szczególności w
      rejony gniazda Halicz i Tarnicy.
      Pozdrawiam.
    • Gość: Medvidek Wielka Fatra - Tlsta IP: 80.55.181.* 09.10.04, 15:52
      Bardzo mile zaskakujący jak dla mnie był szlak we Wielkiej Fatrze z Blatnicy na
      szczyt Tlsta. W okolicach jaskini Mazarna - dość efektowne wejście na półkę
      skalną i przecudowne reliktowe sosenki - takie same jak ta sosenka z
      pienińskiej Sokolicy. A na Tlstej przepiękna polana położona na szczytowym
      płaskowyżu ograniczonym z kilku stron przepaścistymi ścianami. Wracając ze
      szczytu można jeszcze zahaczyć o skalisty grzebień pobliskiej Ostrej - skąd
      widoki "przeprzednie".

--
      ...a tak wogóle to tych naj.... szlaków, można by wymieniać niezliczoną ilość.
      • Gość: kulkakitu Orlo-Perciowo Szpanerzy IP: *.comnet.krakow.pl 11.10.04, 23:23
        jestem zalamany tym ze 3/4 postow opisuje to samo. cos co tak naprawde - gdy
        pozna sie troche wiecej gor (takze polskich) wcale nie powinno tak zachwycac.
        ale wydaje mi sie (i tu przepraszam tym prawdziwych piechurow) ze wiekszosc
        forumowiczow to tzw. niedzielni turysci zdobywajacy w swoich adidaskach slynna
        i "arcytrudna" orla perc czy przepiekna niespotykana nigdzie na swiecie doline
        chocholowska. dla mnie tatry latem to ZERO przyjemnosci... po powrocie do domu
        za kazdym razem bola mnie ramiona od przepychania sie na szlaku:) dlatego
        polecam czasem wychylic sie poza wielbione tatry...
        • Gość: lolita Re: Orlo-Perciowo Szpanerzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 00:40
          to moze ja polecam wybrac sie na orla perc zima - ramionka nie beda bolaly :)
          a tak poza tym to fajny jest tez Maly Grojec kolo Żywca
        • Gość: mnm Re: Orlo-Perciowo Szpanerzy IP: *.chello.pl 17.10.04, 03:05
          Marudzisz. Wystarczy pojechać w Tatry w drugiej połowie września. Pusto, cicho,
          pięknie.
        • Gość: ointe Re: Orlo-Perciowo Szpanerzy IP: *.lublin.mm.pl 08.11.04, 16:50
          Wystarczy wyjść z 5 Stawów o 4 rano
    • iwwo2 Re: Najciekawszy szlak górski . 18.10.04, 20:08
      W Polsce najładniejszy widokowo to Rysy z Łysej polany przez Dolinę Białej
      Wody, Dolinę Ciężką, Wagę i powrót normalnym szlakiem przez Morskie Oko.
      • pawelpp Rysy z Dol. Ciężkiej 18.10.04, 23:37
        Oczywiste jest, że trasa ta prowadzi (w górę) nie przez terytorium Polski. To
        bardzo długa droga - z Łysej P. przez Rysy do Łysej P., jak ktoś dałby radę,
        idzie się z kilkanaście godzin. Dol. Ciężka pod Wagą i zbocza Rysów to
        straszliwa kruszyzna, dlatego też do żlebu Wagi podchodzi się po świeżutkim
        stromym piargu - trzy kroki w górę, dwa w dół. Człowiek potem wygląda, jakby
        pracował w warsztacie kamieniarskim :-)
        Lepiej isć na Rysy szlakiem. Jak ktoś lubi wyrypiaste wycieczki, to może sobie
        z Popradzkiego Stawu wejść na Rysy, przejść do Polski, zejść na Łysą P. i
        wrócić komunikacją do Popradzkiego. Wystarczy 17 godzin przy średniej kondycji
        i niezawodnej słowackiej komunikacji publicznej :-P
    • yggdrasill Re: Najciekawszy szlak górski . 20.10.04, 16:34
      Słuchajcie, jak to wygląda z Orlą Percią? Czy możecie porównać ją pod względem
      trudności do jakiegoś innego szlaku? A jeśli to niemozliwe, to może chociaż
      dałoby się bardziej sprecyzować, na czym ta trudnosc polega? Ja słyszałam
      tylko, że nie ma gdzie wody nabrać i trzeba zapas taszczyc na plecach ;)

Pozdrawiam
      • josip_broz_tito Re: Najciekawszy szlak górski . 20.10.04, 16:39
        orlapercorlapercorlapercorlapercorlapercorlapercorlapercorlaperc

juz wyrzygalem :(((( Do znudzenia...
        • weekenda Re: Najciekawszy szlak górski . 20.10.04, 18:44
          Cześć Josip... ;-)
          myśłałam, że Ci chociaż troszkę przeszło ;-) hihihi!
          --
          W górach jest wszystko to co kocham !!!
      • pawelpp Słowacka Orla Perć 21.10.04, 00:10
        Porównywalny pod względem atrakcyjności z Orlą Percią szlak znajduje się w
        Zachodnich Tatrach słowackich. Jest to grań od Rohaczy przez Trzy Kopy, Hrubą
        Kopę i Banówkę. Grań tę widać znakomicie np. z naszego polskiego Wołowca. Dużo
        łańcuchów, klamer etc. i przyjemna gimnastyka w pięknej scenerii. I CO MOŻE
        NAJWAŻNIEJSZE - ZDECYDOWANIE MNIEJ LUDZI NIŻ W POLSCE.
        • Gość: MiG Re: Słowacka Orla Perć IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.10.04, 20:56
          Jeśli chodzi o ilość ludzi to różnie: Banikov i Tri Kopy - tu rzeczywiście jest
          mniej, ale już na samych Rohaczach jest raczej dużo ludzi :-(

MiG
    • krakusia Re: Najciekawszy szlak górski . 28.10.04, 12:00
      witam :)
      Własnie wróciłam z kolejnej wędrówki po Tatrach. Trafiłam na super pogode.
      Ludzie...jakie kolory!!! Cudeńka, aż dech zapierają. Tak jak pisałam wczesniej
      o tej porze roku polecam Tatry na zachód od Przełęczy Liliowe.(Na wschód od
      P.Lilowe, powyzej 2200m npm oblodzenia i śnieg). Pozdrawiam Was -ja, jeszcze
      pachnąca górami KRAKUSIA :))
      • josip_broz_tito Re: Najciekawszy szlak górski . 29.10.04, 19:46
        nastepna:(
        • krakusia Re: Najciekawszy szlak górski . 29.10.04, 20:50
          josip....nie bądź smutny. Całuuuuski Ci posyłam KRAKUSIA :)
    • Gość: turystka 15 Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 13:26
      hmm.. nie wiem za bardzo o jaki chodzi szlak (poziom trudnosci). Osobisnie nie
      znam, w Tatrach, wspanialszego szlaku jak Orla Perc, lecz jest to szlak
      porownywany na niektorych odcinkach na skale alpejska... z latwiejszysz szlakow
      tatrzanskich jest czerwony szlak grania Czerwonych Wierchow (osoby ze slabsza
      kondycja musza sobie liczyc ok 12 godzin na przejscie, z zaliczeniem Giewontu).
      Jak rowiniez niebieski szlak do hali gasiennicowej (schronisko murowaniec) skad
      jest okolo 15 nad czarny staw goasiennicowy (widoczki codowne) a dla chetnych
      Karb, a pozniej Koscielec, jeszcze piekniejsze widoki (ale nie Koscielca nie
      polecam ludziom nie chodzacym po gorach). Z Beskidu polecam Babia Gore.
      Niezapomiany waycieczka. (ja bylam 10 razy i mam zamiar byc jeszcze
      przynajmniej dwa razy tyle :)) pozdrawiam. turystka 15
      • Gość: MiG Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.aster.pl / *.aster.pl 31.10.04, 19:26
        > hmm.. nie wiem za bardzo o jaki chodzi szlak

O jakikolwiek :-) inny dla każdego :-)

MiG
        • josip_broz_tito Re: Najciekawszy szlak górski . 01.11.04, 14:38
          To troche jak z wyborami na Bialorusi czy w Korei Pn., ludzie wybieraja Orla
          Perc czy inna tatrzanska sciezke pelna puszek po piwie i gowien, bo nic innego
          w zyciu nie widzieli:)
    • Gość: ceper Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.04, 17:39
      Grań Kalatówek ;-D
      • Gość: ointe Re: Najciekawszy szlak górski . IP: *.lublin.mm.pl 08.11.04, 16:45
        mimo zagęszczenia turystów w Tatrach jednak Orla
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka