Dodaj do ulubionych

Gdzie spędzić urlop?

21.07.05, 05:25
Zakopane,Krynica,Szklarska Poręba,Karpacz,Wisła - która miejscowość jest
najbardziej atrakcyjna? Do Zakopanego jezdże co roku i przyznam że chyba
chciałbym wkońcu wyrwać się gdzie indziej(chociaż nie jestem do końca
przekonany).Jak wygląda sytuacja z noclegami w pozostałych miastach? Może
macie jakieś namiary niedrogich kwater do 35 zł.Czy inne miasta są również
atrakcyjne jak Zakopane?
Obserwuj wątek
    • bystryy Re: Gdzie spędzić urlop? 21.07.05, 20:26
      Powiem tak: lubię spokój, kocham góry. Moja druga połówka lubi znowu pochodzic
      po sklepikach , nie przepada za chodzeniem po górach.Ale spacerki typu
      Gubałówka miłe są dla nas oboje więc staramy się jakoś wszystko godzić.
      Planujemy urlopik 8 dni - 4 łażenia po górach i 4 odpoczynku.Ale nowa
      miejscowość to zawsze atrakcja bo Zakopane znamy prawie na wylot - wszystkie
      doliny, schroniska, ulice Zakopanego(gór wszystkich jeszcze nie zdobyłem)
      .Tylko jadąc gdzie indziej boję się rozczarować bo szczerze mówiąc w Tatrach
      nigdy się nie nudziłem.Kwaterę mam za 35 zł od osoby w pokoju 2 osobowym (70 zł
      razem we dwoje, pełen komfort- toaleta, prysznic, tv).Do Krupówek 15 min, pks 2
      min.Zastanawiam się czy gdzie indziej znajdę podobne warunki za tą samą cenę.No
      i czy rzeczywiście warto?
      • Gość: Szarotka W Szczawnicy IP: *.mofnet.gov.pl 22.07.05, 08:34
        Przepiękna uzdrowiskowa miejscowość, mnóstwo zieleni, Dunajec w pobliżu,
        wszystkie udogodnienia cywilizacyjne pod ręką, możliwość znalezienia kwatery o
        dobrym standardzie w zacisznym miejscu, wycieczki zarówno w urokliwe Pieniny,
        jak i na spokojne i pełne w lecie jagód szlaki Beskidu Sądeckiego. Nie są to
        moze tak ambitne wędrówki jak w Tatrach, ale za to atrakcyjne widokowo i
        przyrodniczo.
        Szczawnica nie ma atmosfery takiego turystycznego molocha, jakim jest Zakopane,
        ale ma swoją, bardzo nastrojowa atmosferę. Jeśli będziesz zainteresowany -
        pytaj o szczególy.
      • Gość: Misia Re: Gdzie spędzić urlop? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.05, 20:12
        Może druga połowa zrezygnuje z wystaw sklepowych i wybierze się raz na porządną
        całodniową wycieczkę, lub conajmniej na Chojnik w Kotlinie Jeleniogórskiej?
        Lub na romantyczny spacerek nad wodospad?
        Dlatego też polecam niższe odcinki Karkonoszy i pozostałe zamki do zobaczenia-
        transport prawie pod sam zamek oczywiście samochodem(za wyjątkiem Chojnika)
        Pomyslcie nad Szklarską Porębą ,mała ale i sklepy są i wyciąg na górę, na
        Szrenicę.
        Swoją drogą podziwiam ludzi ,którzy potrafią" wypocząć" w samym Zakopanym.
        Dla mnie jest tam za dużo ludzi z całej Polski, czuję się jak w supermarkecie.
        Choć Tatry były moimi ulubionymi górami to z bolem serca nie jeźdżę w nie od
        ponad 7 lat bo tłumy na szlakach mnie po prostu zabijają.
        Pozdrawiam
        misia.m@poczta.fm
    • wodnik33 Re: Gdzie spędzić urlop? 31.07.05, 12:01
      Pozdrawiam miłosnikow Szczawnicy. Bylem okolo 18 razy po kilka tygodni.
      Wspaniala, ppoleca, tania. Propozycja wycieczek z bazy w Kuznicach - rozsadna.
      A w Tatry nalezy jezdzic koniec sierpnia, wrzesien, troche pazdziernika.
    • Gość: gemo Re: Gdzie spędzić urlop? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 12:23
      ja polecam Karpacz! podobno przyjeżdża tam tyle samo ludzików co do Zakopanego,
      ale tego tak nie widać. Karpacz jest rozciągnięty w swej długości, jeden woli
      górny jeden dolny inni gdzieś po środku :) Co polecam dla - Śnieżka oczywiście
      pieszo lub wyciągiem na Kopę i trosze spacerkiem pod górę :), ale zejście już
      szlakiem obok Samotni (cudne miejsce), Światynia Wang, Kapliczka zdaje się św.
      Anny, lightowy spacerek (po drodzę sporo grzybków-prawdziwki i bardzo dużo
      podgrzybków nikt ich tam nie zbiera :) za mało szlachetne) a co do kapliczki to
      7krotne jej obiegniecie gwarantuje miłość przez najbliższe 7 lat więc czy nie
      warto, druga połókw pewno też nie odmówi, co jeszcze... wodospady piękne, po
      prostu cudo, western city-miasteczko kowbojskie dla dużych i małych, sklepiki
      dla damy tez są, co jeszcze... można skorzystać z wycieczek np. do Pragi
      polecam pragę nocą można zobaczyć podświtlaną fonntannę, światło muzyka woda
      piękne. Przejechac się metrem (dla tych którzy nie są ze stolicy to frajda) i
      pochcodzić po sklepach, kolejna wycieczka to np. po kotlinie kłodzkiej -
      jelenia góra (sklepy ;), szklarska poręba, zamek Chojnik polecam i jeszcze
      wycieczka do czech niepamietam dokładnie ale jakieś fajowe skałki super. To
      wszystko można w 8 dni urlopu i jeszcze oprócz tego trochę wypocząć, gwarantuję
      i POLECAM KARPACZ!!! A kwatera to Pokoje Gościnne "Astra" Karpacz ul. Dolna 6 B
      Tel.:(075) 761-91-22 www.karpacz.ig.pl/wiz.php?&dzial=3&id=464&popup=nie
      Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka