Dodaj do ulubionych

Zapalenie jajników

15.02.10, 10:55
Od prawie dwóch miesięcy nie mogę się wygrzebać z zapalenia jajników - biorę
leki (antybiotyk na zmianę z distreptazą) trzymam się w cieple, ale co trochę
się uspokoi, to wraca ze zdwojoną siłą. Pomyślałam, że może warto wspomóc się
homeopatią, możecie coś doradzić? Może możecie polecić kogoś w Łodzi?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • anina-1 Re: Zapalenie jajników 15.02.10, 19:12
      Jestem żywym przykładem, że można wyleczyć się z zapalenia jajników homeopatią. Ja nie umiałam się z tego wyleczyć przez 2 lata, a jak już to chwilowo i nawroty, pobyty w szpitalu i wiecznie antybiotyki. Miałam dosyć i sięgnęłam po zioła i homeopatie. Wyleczyłam się raz na zawsze :D
      Z Łodzi niestety nikogo nie znam.
      • lee-aa Re: Zapalenie jajników 15.02.10, 20:56
        Mogłabyś napisać coś więcej - bo w sumie ja już nie mam pomysłu, co jakiś czas
        dopada mnie ostry skurczowo-ciągnąco-kłujący ból, biorę dawkę antybiotyku, potem
        przez jakiś czas czuję jakby kłucie, uciskanie z lewej strony i mam tego dosyć,
        pomijam fakt, że myślimy o powiększeniu rodziny...
        • anina-1 Re: Zapalenie jajników 16.02.10, 09:22
          Przebadaj się czy nie masz jakiejś bakterii. One właśnie powodują nawrotowe
          zapalenia bo wtedy leczy się przyczynę a nie źródło. Najlepiej zrób wymaz w
          kierunku chlamydii, mycoplasmy, ureoplasmy, listerii i zwykły bakteriologiczny.
          Przewlekłe zapalenia mogą sprawić później trudność i w zajściu w ciąże i w
          donoszeniu.
          Jeśli chodzi o to jakie zioła i leki homeopatyczne brałam to nie pamiętam bo to
          było jakies 4-5 lat temu.
          • akownik Re: Zapalenie jajników 16.02.10, 10:28
            Zabicie bakterii to nie jest usuwanie przyczyny. Zabijesz jedne bakterie a na to miejsce przyjdą inne bo znajdą u Ciebie sprzyjające warunki do rozwoju. Usunięcie przyczyny musi polegać na zmianie warunków na niekorzystne dla rozwoju bakterii.
            Homeopatia ma sporo leków, które mogą być pomocne w Twojej sytuacji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka