Dodaj do ulubionych

co na zatkany kanalik łzowy?

02.10.12, 20:17
Może poradzicie coś, co może pomóc 7 miesięcznemu maluchowi wymigać się od zabiegu "przepychania" kanalika?:)
Oczko łzawi, ropieje, raz jest lepiej, raz gorzej. To moja chrześniaczka i chciałabym Jej jakoś pomóc:( Pomyślałam o homeopatii, bo rumianek, szałwia, sól fizjologiczna były już w użyciu i niestety za wielkich efektów nie ma:(
Znalazłam podobny wątek ale z 2006r i do tego tylko jedna odpowiedź. Proszę poradźcie!
--
Moje Szczęście Kacperek (25.09.2007r.)
mój suwaczek
Obserwuj wątek
      • wiktor.online Re: Mam jeszcze pytanie 14.10.12, 18:12
        Chcesz dalej leczyc takie dziecko przez forum? Nie, to nie bedzie dobra decyzja. Trzeba szukac homeopate i leczyc, obserwowac to normalnie. Bo ja napisalem obserwowac skutek przez 3 dni, czyli po tym tutaj napisac jak lek dziala. Piszesz za 12 dni. No to juz widac ze nie rozumiemy sie. Wiec szukajcie lekarza homeopate, leczcie dziecko.
        • zaba772 Re: Mam jeszcze pytanie 14.10.12, 22:31
          Zanim lek zostal zdobyty to troche potrwalo, niestety malutkie miasteczko robi swoje:/
          No ale udalo sie i dostala ta dawke w piatek. Widac roznice, oczka nie sa po przebudzeniu zupelnie zaklejone, tylko delikatnie ropieja w kacikach. Oni odwiedzili juz tylu lekarzy ze glowa mala i niestety nic nie pomagalo. Teraz maja wyznaczony termin na zabieg przepychajacy, ale pomyslalam o homeopatii i tym forum, bo mi bardzo pomoglo w 2 niefajnych sytuacjach z synem. Tak czy inaczej dziekuje....
          • akownik Re: Mam jeszcze pytanie 15.10.12, 13:59
            Przepychanie kanału nic nie pomoże. U wielu moich pacjentów, małych dzieci, problem powracał ponownie. Natomiast leki homeopatyczne spełniały swoje zadanie.
            Zawsze jednak warto wziąć pod uwagę i inne czynniki przywracające zdrowie. Choroba nie jest bowiem spowodowana brakiem lekarstwa w organizmie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka