Dodaj do ulubionych

Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować?

09.11.12, 17:22
Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc dla niedoświadczonej w homeopatii :) jednocześnie prosząc o wyrozumiałość, bo jestem zdesperowana... :)

Miałam w swoim życiu już dwie gradówki, każda usuwana chirurgicznie dwukrotnie (odnawiała się zaraz po zabiegu...). Za każdym razem, zaraz na początku było wdrażane leczenie: sterydy, antybiotyki - nic nie pomagało. Za pierwszym razem próbowałam ogrzewania, ale to tylko pogorszyło stan i pani dr kazała zaprzestać.

No i znów niestety wymacałam malutki groszek w dolnej powiece..wiem, że w przeciągu miesiąca urośnie z tego większa gradówka :) stosuję już maść i kropelki i z doświadczenia wiem, że nie pomogę... więc szperam... i wyszperałam, że ktoś polecił Staphysagria 9CH.

To też w akcie desperacji zakupiłam, ale nie ma dawkowania (zamówiłam w aptece internetowej). Ten ktoś na forum napisał, że brał 3x dziennie po 5 kuleczek i podobno gradówka się wchłonęła...

Czy taka dawka jest OK? Bardzo proszę o podpowiedź i z góry dziękuję. :)

pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
  • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 17:42
   Staphysagria wcale nie musi Tobie pomóc. Niezależnie od tego jaka jest jej potencja. Zwłaszcza, że jak piszesz nie pojawiła się po raz pierwszy. Taka sytuacja sugeruje konieczność innego leku.
   Poza tym: desperacja zwykle nie jest dobrym doradcą. Przed zakupem leku lepiej było kogoś zapytać.
   Homeopatia to nie metoda leczenia nazwy choroby. To co nazywają gradówką może się różnie objawiać. To co alopaci nazywaja gradówką może być leczone kilkoma lekami. Wszystko zależy od objawów a nie nazwy choroby. Pewnie oprócz wymacanego groszka dałoby sie znaleźć inne objawy. No i warto przy doborze leku wziąć pod uwagę stan twojego organizmu.
   • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 17:59
    Dziękuję za odpowiedź. Zatem powinnam zaprzestać stosowania tego leku? Nie bardzo mam możliwość skontaktowania się z homeopatą, mieszkam w małej miejscowości.

    Gradówka to raczej w medycynie termin określający tylko jedno schorzenie, z typowymi objawami, albo inaczej mówiąc - brakiem objawów. :) Bo oprócz wspomnianego "groszka" nie ma żadnych innych objawów, ani to nie boli, ani to nie swędzi, nawet zaczerwienione nie jest. Co do innego leczenia to się zgadzam, bo zapewne jest tego jakaś przyczyna, niestety lekarze na to pytanie odpowiedzi nie znają, a mnie w tym przypadku zależy na skutecznym pozbyciu się zmiany, która już powstała. Form zapobiegania nie ma, podobno.
    • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 18:12
     Dla homeopaty nie ma typowych objawów. Jeżeli już to można by raczej mówić o objawach danego pacjenta.
     Dla homeopaty nie ma znaczenia jak się dane schorzenie nazywa w medycynie. Dla homeopaty istotne są objawy. W tym co inni nazywaja gradówka są możliwe różne objawy. Może być stan zapalny, może być sączenie treści podobnej do miodu, może pojawić sie światłowstręt. Może być zastój żylny i miejscowe zaczerwienienie. Wymienione przeze mnie objawy nie muszą występować jednocześnie.
     Nie napisałem, że masz zaprzestać stosowania Staphysagria. Napisałem, że nie musi pomóc.
     Powstawaniu tego schorzenia można zapobiegać.
     • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 18:19
      Rozumiem, dziękuję raz jeszcze za odpowiedź. Tak jak wspominałam, w temacie homeopatii jestem zielona, ale nie sceptyczna i pomyślałam, że skoro medycyna tradycyjna nie może mi pomóc, to może warto spróbować. Tak jak przed chwilą, dowiedziałam się, że są metody zapobiegania :) o czym żaden lekarz mi nie powiedział, nic nie poradził (a trochę okulistów już odwiedziłam). Czy mogłabym prosić o jakąś podpowiedź, gdzie szukać informacji, jak zapobiegać?

      Oczywiście rozumiem, że Staphysagria może mi nie pomóc. Moje objawy to tylko twarda kuleczka w powiece, nic więcej. Nigdy też nie sączyła się żadna ropa, nie było problemów z widzeniem. Niekiedy, przy poprzednich gradówkach było lekkie zaczerwienienie, wskazujące na stan zapalny, teraz chyba nie ma. Wpisałam się w zasadzie, by dowiedzieć się, czy dawka nie jest za duża i czy sobie nie zaszkodzę. :)
      • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 20:27
       jolliiee napisała: " Moje objawy to tylko tw
       > arda kuleczka w powiece, nic więcej."

       To nieprawda. Napisała Pani coś więcej i należałoby to także wziąć pod uwagę.
       A co do zapobiegania. opis profilaktyki wykracza poza ramy tego forum. Chociaż postępowanie nie jest ani trudne ani drogie. Powiem tyle, że ani wirus ani bakteria nie jest przyczyną gradówki.
       Przyczyna gradówki nie jest także brak lekarstwa w Pani organizmie.
       • czarna_lisica Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 23.05.15, 16:04
        Czy jeśli podam maila napisze Pan co można robić by zapobiec pojawieniu się gradówki ?
    • wiktor.online Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 18:23
     http://img35.imageshack.us/img35/282/gradowka.png

     Tutaj chodzi o gradowce. Czerwony punkt to punkt Jost Kunzli, jaki wskazuje na to ze lek Staphysagria mozemy stosowac z bardzo wiarygodnym skutkiem.

     Wez Staphysagria 9CH, 3 kulki ssac wieczorem, jeden raz i obserwuj ta gradowke przez tydzien. W ciagu tygodnia kup Staphysagria 30CH, moze bedzie potrebna.Za tydzien pisz
     • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 18:32
      Bardzo dziękuję Panu za odpowiedź i za pomoc. :)

      Tak zrobię i będę cały czas wierzyć, że tym razem uda się uniknąć zabiegu. Dzisiaj już popełniłam błąd i przyjęłam 5 kulek, od jutra zastosuję się do Pana schematu. Mam nadzieję, że uda mi się zakupić Staphysagria 30CH, bo jedna apteka internetowa pokazuje mi, że tylko na receptę...

      Odezwę się wkrótce, jak moja gradówka. Pozdrawiam serdecznie!
      • wiktor.online Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 18:43
       Jesli Pani dzis jus wziela 5 kulek to tego wystarczy. Powtarzac juz nie trzeba. Prosze obserwowac gradowke w ciagu tygodnia, a lek nie powtarzac.
       • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 18:53
        Czyli już mam nie stosować 3 kulki dziennie, tylko poczekać tydzień, dobrze zrozumiałam? A czy nie mogłabym ich jednak dalej zażywać, ale w mniejszej dawce? bo moje gradówki są bardzo oporne zarówno na leczenie, jak i nawet na zabiegi i boję się, że może nie pomóc :( Na razie jest bardzo malutka ta gradówka (początek rozwijania się) i mam cichą nadzieję, że jeszcze da się to jakoś wycofać poprzez leczenie...

        Dziękuję raz jeszcze i przepraszam za nadmierne marudzenie. :)
        • wiktor.online Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 18:57
         W homeopatii jeden lek bierze sie jeden raz i po tym obserwuje sie jego dzialanie. Wiec powtarzac nie trzeba.
         • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 09.11.12, 19:18
          Już rozumiem w takim razie :) dziękuję. Odezwę się za kilka dni, jak efekty.
         • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 13.11.12, 14:47
          Panie doktorze, nie ma poprawy, gradówka się nawet powiększyła troszkę :( (zapewne nie od leku, po prostu postępuje, ehh, jest w fazie budowania się cały czas). Ciągle to niewielki groszek, może jeszcze się nie otorbiła. Czy mam teraz prosić lekarza o receptę na Staphysagria 30CH czy szukać czegoś innego może? Dziękuję z góry i pozdrawiam.
          • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 13.11.12, 15:07
           Staphysagria nie uwzględnia wszystkich objawów o których wspomniała autorka wątku.
           Także z tego powodu pisałem, że ten lek może okazać się nieskuteczny. Nie zawsze lek napisany w repertorium na czerwono jest tym właściwym.
          • wiktor.online Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 13.11.12, 19:15
           Tak, trzeba kupic Staphysagria 30CH, wziac 3 kulki (ssac wieczorem, przed snem), jeden raz i za tydzien pisac. To leczenie musi swoje potrwac, wiec trzeba miec cierpliwosc
           • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 13.11.12, 19:31
            Dziękuję za odpowiedź. Tak zrobię. :)
  • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 15.11.12, 20:41
   Mam problem. Niestety lekarz odmówił mi wypisania recepty, prawiąc przy tym niemiłe kazanie...aż żal przytaczać. Czy mogę w takim razie zakupić staphysagria 15 CH?
   • wiktor.online Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 16.11.12, 08:20
    Jesli Pani prosila o takiej recepcie u lekarza-allopata w przychodni, to owszem ze dostala Pani kazanie. Bo z jakiej racji lekarz ma wypisywac recepte na lek ktorego nie zna i nim nikogo nie leczy? O takiej recepcie trzeba prosic lekarza-homeopata i to w razie jego zgody wlasnie na ten lek i potencje.
    • halszka111 Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 16.11.12, 08:42
     A próbowałaś w aptece kupić bez recepty? Spróbuj, powiedz że dostałaś zalecenie tego leku przez telefon (no to prawie zgodne z prawdą :)), lekarz jest daleko i nie masz możliwości się z nim zobaczyć (a to zgodne jak najbardziej :)). Z tej recepty, o ile mi wiadomo, apteki sie nie rozliczają, więc jest to kwestia dobrej woli.
     • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 16.11.12, 15:39
      Halszko, dziękuję. :) To jest myśl! Na pewno spróbuję.
    • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 16.11.12, 15:39
     Owszem, próbowałam u lekarza rodzinnego, gdyż w mojej okolicy nie ma żadnego homeopaty. Jego postawa nie dziwi, choć niejednokrotnie polecane mi były leki homeopatyczne przez lekarzy, zatem nie każdy rygorystycznie trzyma się "amerykańskiego stanowiska... ".
     • alkal7 Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 16.11.12, 18:41
      U mnie /Łódź/ leki homeopatyczne mogę kupić po zamówieniu w zwykłej aptece
      • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 17.11.12, 21:30
       Dziękuję Wam za rady. :) W takim razie się zgapiłam, bo kupiłam Staphysagria 15 CH (nie była na receptę), a nie wiem zupełnie, jak to zaaplikować i co z tym zrobić... Przyznam bez bicia, że trochę zgrzeszyłam i Staphysagria 9CH przyjęłam troszkę więcej, niż Pan doktor zalecił...a i tak gradówka się nie ruszyła...
  • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 07.12.12, 13:31
   Witam, chciałabym powrócić do tematu i prosić o pomoc...

   Ponieważ nie mogłam "dostać" Staphysagrię 30 CH, dalej stosowałam 9 CH... i zauważyłam efekty! Oczywiście może to być przypadek, ale doświadczenie gradówkowe już mam i nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. Myślę, że to efekt stosowania Staphysagria. Otóż, gradówka przestała rosnąć...praktycznie, prawie jej nie widać.

   Obecne objawy to:
   - twardy, malutki, okrągły, wyczuwalny namacalnie guzek, ale praktycznie niewidoczny, jedynie powieka w tym miejscu jest może nieco grubsza, ale nie odznacza się okrągły "groszek".
   - małe zaczerwienienie, aczkolwiek w tym miejscu miałam usuwaną gradówkę w lutym i od tamtej pory powieka jeszcze do siebie nie doszła, zawsze była lekko zaczerwieniona.
   - brak wysięku, bólu, czegokolwiek, zrobiłam nawet wymaz z oka - bakterii nie znaleziono.

   Udało mi się zakupić Staphysagria 30 CH. Chciałabym kontynuować leczenie homeopatyczne, bo wierzę już, że może uda się doprowadzić do tego, że guzek się "wchłonie".

   Czy ktoś mógłby mi udzielić porady jak dawkować 30 CH? Z góry dziękuję bardzo.
   • wiktor.online Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 07.12.12, 16:39
    Jesli masz Staphysagria 30CH, to mozesz wzaic jeden raz, 3 kulki ssac wieczorem i za 2 tygodnie pisz. Ale jeden raz a nie codziennie.
    • jolliiee Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 07.12.12, 17:22
     Rozumiem, jeden jedyny raz będzie. :) Dziękuję bardzo.
    • mrm7 Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 25.07.13, 15:41
     Czy Staphysagria można stosować również u dziecka 3,5 rocznego? Moje dziecko ma otorbioną gradówkę i szukam jakiejś niekonwencjonalnej metody żeby sie jej pozbyć.
     • zonafranka Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 30.09.13, 10:02
      To zalezy od dziecka. Jak zawsze powtarza Akownik - nie leczy sie choroby tylko pacjenta.
      Moj dzieciak mial gradowke ponad miesiac czasu i zaczynala sie otorbielac. Zginela w ciagu kilku godzin po podaniu pulsatilli.
      Co oczywiscie nie znaczy, ze Ci ja polecam, bo jednemu pomoze pulstailla, drugiemu stpahysagria a Twojemu dziecku mzoe jeszcze cos innego.
     • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 30.09.13, 11:54
      Staphysagria można podawać 3,5 rocznemu dziecku. Ale to nie oznacza, że akurat Twoje dziecko potrzebuje tego leku.
   • czarna_lisica Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 10.07.15, 13:16
    jak można zapobiec nawrotowi jęczmienia wewnętrznego ?
    • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 13.07.15, 16:55
     Zaczac trzeba od przeprowadzenia wywiadu homeopatycznego.
     I ustalenia co dla ciebie oznacza "jeczmien wewnetrzny"?
  • aga_agaaa Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 25.01.15, 18:10
   Witam. Mam pewiem problem i podejrzewam, ze to jest gradówka. Jakies 2 dni temu, rano podczas malowania oka coś mnie pobolewało, zaczęłam opuszkiem palca dotykac i nie był to straszny ból tylko uczucie, ze cos tam siedzi pod powieką... po południu wyczułam malutki punkcik, doslownie ziarnko... oko nie jest czerone, nie boli.. a dziś zaczęło boleć mnie gardło i mam powiększone migdaly. Czy ma to jakis zwiazek? czy jest gardówka? jeśi tak to moge zastosować staphysagrie? prosze o pomoc
   • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 25.01.15, 20:43
    Najpierw idz do okulisty.
   • aga_agaaa Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 26.01.15, 13:39
    W chwili obecnej nie moge isc do okulisty, jestem studentka i z kwestii finansowych nie mogę iść do okulisty prywatnie, na NFZ w moim rodzinnym mieście są długie terminy. Dlatego chcialam uzyskać pomocy tutaj. W aptece żadnych masci bez recepty nie ma, dlatego pytam o homeopatyczne lekarstwa
    • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 26.01.15, 15:48
     Nie wiem co mozesz zastosowac. podajesz za malo szczegolow.
     • aga_agaaa Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 21.02.15, 16:27
      Witam ponownie! Byłam u okulisty z tym "czyms" na oku i stwierdzono, że jest to gradówka. Dostałam maść oraz krople, brałam tak jak zaleciła okulistka. Wszystko pięknie, gradówka była mała, schodziła powoli i zniknęła jakieś 2 dni temu. Teraz wychodzi następna na brzegu powieki. Jestem załamana
      • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 21.02.15, 17:08
       Gradowke nalezy leczyc od srodka a nie od zewnatrz. Stosowanie masci i kropli daje wlasnie taki efekt jak to opisujesz.
       Leczenie homeopatyczne jest lepsze.
       • aga_agaaa Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 21.02.15, 19:38
        Za szybko ucieszyłam się chyba, ze gradowka zniknęła. Może poleciłby mi Pan jak zastosować leczenie staphysagrią? Gradowka dopiero co się pojawiła moze udałoby się zatrzymać jej rozwój.
        • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 21.02.15, 20:00
         Ja nie wiem czy powinnas sie leczyc przy pomocy Staphysagria 9CH.
         Najpierw nalezy przeprowadzic wywiad homeopatyczny. W zasadzie mozna to zrobic nawet na odleglosc, ale tego etapu leczenia pominac nie mozna.
         • resia1987 Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 03.05.15, 23:13
          Witam. Moja 3 letnia córka ma od 5 miesięcy gradówke na dolnej powiece. Maści,krople( antybiotyki) od okulisty cieple okladynie pomogly. Nie chce żeby miała ja wycinana chirurgicznie stąd moja wizyta tu. Bardzo proszę o pomoc.
          • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 04.05.15, 10:46
           Wyciecie gradowki nie powoduje wyleczenia. Za jakis czas wszystko powroci i na ogol bedzie to stan gorszy niz przed operacja.
           Jesli przeczytalas ten watek w calosci to powinnas rozumiec, ze pierwszym krokiem do wyleczenia jest przeprowadzenie wywiadu homeopatycznego.
         • czarna_lisica Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 23.05.15, 12:27
          Witam. Czy jest Pan w stanie przeprowdzić ze mną wywiad mailowy ?- chodzi o gradówkę na dolnej wewnętrznej powiece . Pojawiła się przy chorobie ( przeziębienie) jakoś styczeń czy luty. Okulista przepisał mi masc i krople - Wygladało na to ze zniknęła ( został tylko czerwony ślad po niej ) - a dzisiaj widzę że znów sie tam coś będzie szykowało jednak. Chciałabym wypróbować tym razem leki homeopatyczne bo nie wiem co robić ;( Nie miewałam nigdy gradówek - czasami raz w roku jęczmień, ale nieuciązliwy - sam znikał. Masc skonczylam brac gdzies kolo 05/05/2015 raptem 2 tyg i widze ze znow sie pojawi gradówka.
          • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 23.05.15, 16:39
           Tak, jestem w stanie przeprowadzic wywiad mejlowy. Moze Pani do mnie napisac na adres
           akownik@gazeta.pl
         • czarna_lisica Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 23.05.15, 14:33
          Wziac 3 kulki raz wieczorem ssac - przez tydzień obserwować i co dalej ?
          • majka541 Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 19.06.15, 16:34
           leki te bierze się 3- 5 razy dziennie po 5 granulek przy stężeniu 5CH, 9CH, 15 CH wyzsze stężenia od 30 CH raz na tydzień, Jeżeli stan jest ostry to bierzemy lek własnie 5 razy dziennie. Nikt z tych niby lekarzy nie pisze o bardzo waznej sprawie przy przyjmowaniu leku: 1/2 h przed i po wzięciu leku nie jemy, w czasie brania też nie stosujemy herbat ziołowych i pasty do zębów ziołowych. NIE PALIMY PAPIEROSÓW!!
           • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 20.06.15, 21:19
            W zasadzie wszystko to co napisal(a) majka541 jest nieprawda.
            Mialem tu niedawno przypadek malarii mozgowej poloczony z zapaleniem opon mozgowych.
            Homeopatka podawala leki w potencji wyzszej od 30CH raz na tydzien. Prawie spowodowala smierc pacjenta, swojego jedenastoletniego syna.
            Leki w potencji 200ch i wyzszej moga, a czasem nawet musza byc podawane co kilka minut i podac je trzeba wiecej niz 3-5 razy dziennie.
            Leku homeopatycznego nie mozna przedawkowac, mozna natomiast podac zbyt mala dawke i wtedy nie zadziala. Nalezy uwzglednic wrazliwosc pacjenta na lek.
            Zaden z moich obecnych pacjentow niejest w stanie okreslic ile czasu pozostalo do posilku. Wielu z nich nie potrafinawet poslugiwac sie zegarkiem. Biora lek tuz przed jedzeniem lub tuz po jedzeniu i lek dziala. Wazniejsze jest bowiem to jak sie przyjmuje lek i jak sprawic by lekarstwo nie poszlo do zoladka tylko wprost do krwi.
            Herbaty ziolowe to leki z tejsamej medycyny co leki przepisywane w przychodni. Ziola to alopatia, Powoduja spowolnienie lub wstrzymanie dzialania leku homeopatycznego. Natomiast przyjmowanie lekow alopatycznych nigdy nie stanowi wskazania do niepodawania leku homeopatycznego. Zasada jest taka, ze mozna podawac te leki razem. Trzeba tylko umiec to zrobic.
            Palenie papierosow jest na ogol zle samo w sobie. Sa jednak palacze majacy po 90 lat i bedacy w lepszym stanie niz niepalacy piecdziesieciolatkowie.
            Podawanie lekow homeopatycznych nie powoduje koniecznosci zaprzestania palenia papierosow.
            • czarna_lisica Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 01.08.16, 17:31
             Witam.
             Od roku meczamnie gradowki.
             Czy moze mi Pan pomoc jakkolwiek ?
             Pisal Pan cos o zapobieganiu czy moze mi Pan cos wiecej napisac jesli wysle ,Panu maila ?
             • akownik Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 03.08.16, 15:24
              Proszę wysłać mejla, a wtedy zobaczymy czy i jak mogę pomóc
              akownik@gazeta.pl
  • drhuldaclark Re: Gradówka - Staphysagria 9CH - jak dawkować? 22.12.20, 10:02
   Ja swoją gradówke usunelam 1,5 roku temu, jak wyleczyć gradówkę? Bardzo prosto.
   Wrócić do natury. Ja byłam u 3 okulistów, w tym w klinice okulistycznej na Stawowej we Wroclawiu i u kazdego uslyszalam, ze tak dużą i starą gradowke usunie sie jedynie przez zabieg naciecia, nie ma innego sposobu, nic bardziej mylnego, gradowke wyleczylam w kilka dni: ugotowane jajko (jeszcze cieple ale nie gorace!) pocieralam gradowke (musi to zmieknac i wtedy robi sie samoistnie mala dziurka pod powieka i to wyplywa), jajko mozna zastapic lyzką, ktora sie moczy w cieplej / bardzo cieplej wodzie i pociera, ja oba sposoby stosowalam na przemiennie. Oraz co bardzo wazne - robienie okladow z pokrzyby lub/i gojnika - oba produkty kupimy w kazdym zielarskim, a nawet w zabce i gojnik i pokrzywe mozna dostac, wate moczylam w takim naparze (pod przykryciem zaparzalam gdzies 20/30 min) i jeszcze cieple na oko, i nieraz tylko przemywalam a nieraz na cala noc zostawialam (tasma przymocowane). Pokrzywa i gojnik wyciagaja z organizmu caly syf. (pamietajmy, ze taka gradowka robi sie od tego, ze organizm ma juz tyle toksyn, metali ciezkich, i bardzo czesto pasozytow, ze nie daje juz rady i musi ten syf gdzies wyrzucic). Wrocmy do ziol, dlaczego nadal wierzymy lekarzom! To nie pierwsze problemy zdrowotne, ktore wyleczylam w naturalny sposob.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka