Dodaj do ulubionych

Nerwica i obniżony nastrój

29.11.13, 17:53
Witam, byłam dzisiaj u homeopaty z objawami nerwicowymi i obniżonym nastrojem, i przepisał mi calcium carbonicum 200ch na zmianę z pulsatilla 200ch codziennie 1 kulkę na noc.
Byłam u niego bo do mojego trzeba czekać aż 3 tygodnie na wizytę a jestem w kiepskiej kondycji i mam straszne mieszane uczucia co do przepisanych leków. Proszę Was napiszcie mi, czy wogóle te leki moga działać na psychikę, bo on trochę stwierdził, że to nie od nerwicy mam objawy, a ja to akurat wiem na pewno, bo czuję co się ze mna dzieje i w jakich sytuacjach , zresztą potwierdzona u zwykłego lekarza . Tak jeszcze przeczytałam że pulsatilla jest na kaszel?
Obserwuj wątek
    • akownik Re: Nerwica i obniżony nastrój 29.11.13, 20:33
      W homeopatii jest tak:
      -jedno lekarstwo- stosować można w wielu dolegliwościach
      -na jedną chorobę można zastosować wiele leków
      Wybór leku zależy od objawów .
      Może wiec się zdarzyć, że Pulsatilla będzie stosowana np w kaszlu, ale też i w dolegliwościach "psychologicznych"
      • bartusia22 Re: Nerwica i obniżony nastrój 02.12.13, 13:06
        Dzięki Ci bardzo za odpowiedź, zdaję sobie z tego sprawę , tylko niekoniecznie mam zaufanie czy te leki mi przepisał na objawy nerwicowe, bo w pewnym momencie stwierdził, że to nie od nerwicy, a jak mu zwróciłam uwagę, że na pewno, przecież wiem co czuje i w jakich sytuacjach, to mi powiedział, że to on tu jest lekarzem i wie lepiej. Nie wiem czy można mieć zaufanie do takiego homeopaty, który nie słucha co mówi pacjent, a robi mi jakieś horoskopy, i wie lepiej co czuję i od czego. Na końcu wizyty jak go zapytałam, czy te leki są na objawy nerwicowe to mruknął , że tak, ale nie wiem w końcu czy tak rzeczywiście jest. Nadmienię, że jest to jest z lekarzy niedawno polecanych na forum i jestem strasznie niezadowolona z wizyty.
          • bartusia22 Re: Nerwica i obniżony nastrój 03.12.13, 15:55
            Dzieki za odpowiedź, dzwoniłam do swojego homeoapty (na którego wizytę musze czekać do 16 grudnia), nie tego u którego ostatnio byłam i powiedział że przez telefon nic mi nie poradzi, bo przez telefon to może mi tak zaszkodzić, że to nie przejdzie, więc juz sama nie wiem co mam o tym mysleć, może zaszkodzić czy nie w końcu...
            Przyzanałam mu się, że byłam u tego drugiego i co mi zapisał, to powiedział, że też myślał nad tą pulsatillą ale calcium carbonica to już na pewno nie, ale on przez telefon takimi sprawami się nie zajmuje, już sama nie wiem co robić. Chciałabym już teraz zacząc się leczyć, a muszę tygodniami czekać na wizytę, bo ani jeden ani drugi nie jest na miejscu, a mieszkam w Warszawie i ten mój jest co miesiąc w Warszawie, a tamten co u niego ostatnio byłam dopiero będzie w styczniu.
            z tym drugim tez utrudniony kontakt bo na stałe nie mieszka w Polsce
    • tomasz454 Re: Nerwica i obniżony nastrój 29.12.13, 12:34
      Witam.
      Przeczytałem Pani opinie na forum z przed kilku lat o leczeniu homeopatią i nie tylko.
      Pozwolę sobie przesłać kilka informacji o nowej formie terapii która może być stosowana przez każdego w domu .
      W załączniku jest kilka tekstów i linki do stron internetowych oraz kopia certyfikatu medycznego jaki został zatwierdzony w dniu.12.11.2013 roku odnośnie Aparatu RGA med.
      www.rgamedic.com/

Pozdrawiam Tomasz Sztukowski !!!!!!!!
      JAK DZIAŁA TERAPIA
      FALAMI MILIMETROWYMI
      Od 30 lat terapia falami milmetrowymi(MMW) jest starannie badana w Rosji, wykonano setki badań i tysiące referencji.

Utrzymanie dobrego zdrowia zawsze było i będzie najważniejszym zadaniem, które stawia sobie człowiek.
      Terapia fal milimetrowych (MMW)Aparatem RGAmed-2 jest nową metodą w opiece medycznej. Została opracowana przez słynnych rosyjskich naukowców pod kierownictwem członka Akademii Nauk Rosji Nikołaja Dmitrijewicza Dewiatkowa . Metoda przeszła wieloletnie testy kliniczne, które udowodniły jej skuteczność. Używa się w niej tych samych częstotliwości oraz natężeń, które wykorzystywane są przez komórki naszego organizmu, dlatego też terapia nie wykazuje efektów ubocznych. Aparat RGA med -2 może być też stosowany z powodzeniem w leczeniu zwierząt
      Technologia fal milimetrowych w pierwotnym założeniu służyła dla celów rosyjskiej armii, w realizacji kosmicznego programu załogowych lotów międzyplanetarnych. Przewidziana była do szybkiego i skutecznego usuwania wszelkich dysharmonii, dysfunkcji i zachorowań bez pomocy lekarzy i użycia leków, u ludzi przebywających długi czas na pokładzie statków kosmicznych . Urządzenia te zostały udostępnione do cywilnego użytku i uzyskały dwukrotnie rosyjski odpowiednik Nagrody Nobla. Aparaty zostały oficjalnie wprowadzone do rosyjskich klinik, szpitali i przychodni. Zdobyły również certyfikat Urządzenia Medycznego UE oraz USA i szybko rosną szeregi jego zwolenników.
      RGAmed 2 -to aparat niezwykle skuteczny i prosty w obsłudze, a ze względu na niewielkie rozmiary, praktyczny jest nie tylko w szpitalu czy nowoczesnej przychodniach, ale też dla każdego członka rodziny w domu , podróży lub w czasie przerw w pracy.
      Program 1- czas 1 minuta
      Kryształ stosowany jako promiennik, ma zdolność zapisywania informacji w postaci częstotliwości drgań fal dla ludzi, zwierząt, roślin i lekarstw. Gdy etap zapisu jest zakończony, należy odłączyć kabel od kryształu i przekazać informację na nim zapisaną z powrotem na ciało poprzez zamocowanie kryształu na chorym miejscu lub na pulsie oraz do wody ustrukturyzowanej do picia, poddanej wcześniej działaniu fal emitowanych w programie 2.Tak przygotowana woda jest doskonałym środkiem stymulującym naturalne procesy naszego organizmu, a po dodaniu do niej odczytanej wcześniej informacji, staje się indywidualnie dobrany lekiem lub potrzebną „na tu i teraz”, szczepionką wodną, np. przeciwko grypie, katarowi czy innym chorobom.

Program 2- czas 10 minut
      Naczynie o pojemności do 5 litrów, wypełnione wodą, strukturyzuje się jednym promiennikiem w ciągu 10 minut działając Programem 2.
      Wskazania do stosowania terapii:
      - zespół chronicznego zmęczenia
      - częste choroby z przeziębienia
      - choroby sercowo-naczyniowe (nadciśnienie , hipotonia, żylaki, zimne stopy i in.)
      - choroby układu oddechowego (bronchit, kaszel, angina, przewlekłe zapalenie gardła, płuc, polipy w nosie, katar, zapalenie zatok przynosowych i czołowej i in.)
      - choroby jamy ustnej (ból zębów, zapalenie jamy ustnej, parodontoza, ślinotok i in.)
      - choroby układu trawiennego (mdłości, wymioty, zgaga, choroby przełyku, choroba wrzodowa, biegunka, nieżyt żołądka, cukrzyca, hemoroidy, choroby wątroby i in.)
      - choroby układu moczowego (zapalenie nerek, kamica, zapalenie pęcherza)
      - schorzenia ginekologiczne ( klimakterium, zapalenie gruczołu sutkowego, choroby macicy, zapalenie jajników i in.)
      - choroby ucha (zapalenie ucha, niedosłuch i in.)
      - choroby oczu (zapalenie rogówki oka, zapalenie spojówek, katarakta, glaukoma, wylew krwi do siatkówki i in.)
      - choroby układu nerwowego (zapalenie korzonków nerwowych, nerwoból międzyżebrowy, , uszkodzenie splotu ramiennego, wylew ,udar, porażenie nerwu twarzowego, Parkinson,
      migrena, depresja, spadek nastroju, bezsenność, alergie i in.)
      - choroby narządów ruchu (naruszenie sprawności ruchowej , artretyzm i in.)
      - choroby skóry ( świerzb, egzema, czyraki, łuszczyca i in.)
      - różne choroby (podwyższona temperatura ciała, grypa, gorączka, fantom bólowy, zatrucie czadem, skurcz mięśni łydki , drżenie kończyn i in.)
      - bez bliznowe gojenie ran.
      Program 3- czas 61 minut
      Funkcja zappera w urządzeniu RGAmed 2 jest oparta o metodę, która powstała na podstawie 45 lat badań mikrobiologa pani dr. Huld Clark, zajmującą się ukrytymi przyczynami chorób wywołanymi przez pasożyty.
      Program 3 likwiduje wszelkiego rodzaju pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, kleszcze, wszy zarówno u ludzi, jak i zwierząt, a co najważniejsze działa na trudną do leczenia chorobę boreliozę. Zastosowane w tym aparacie ułatwienie, w postaci odpowiedniego czasowo programu i nakładanych na przeguby dłoni opasek ,podłączonych do aparatu RGAmedic2 umożliwia wykonanie zabiegu bez stresu. Wystarczy godzinny relaks dziennie, aby pozbyć się uciążliwych i osłabiających organizm pasożytów oraz ich toksyny, które wypłukujemy poprzez picie wody ustrukturyzowanej

Kontakt : Tomasz Sztukowski
      tel . 600 171 346
      e-mail: tosztuk@poczta.onet.pl
      www.rgamedic.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka