Dodaj do ulubionych

stany podgorączkowe u 4 miesięczniaka

06.12.04, 16:17
Witam !
Jestem mama prawie 4-miesięcznej dziewczynki,u której od około 3-4 tygodni
zauważyłam stany podgorączkowe( niezależnie od pory dnia)innych objawów brak-
jak do tej pory.Natomiast od jakiegoś tygodnia dziecko w nocy śpi
niespokojnie i budzi sie około 4 razy ,a do tej pory już przesypiała noce(
nie budziła się na jedzenie)czy powinnam te dwie sprawy łączyć?-nie
wiem.Robiłam podstwwowe wyniki laboratoryjne i wszystko jest ok.Może to
zęby?,ale tak długo temperatura to raczej niemożliwe.Nie wiem co ztym począć?
Poradźcie coś ,proszę.
Krysia
Obserwuj wątek
    • patchwork30 Re: stany podgorączkowe u 4 miesięczniaka 06.12.04, 16:39
      bez objawow nie da sie znalezc srodka homeopatycznego. Czy na prawde nie widac
      nic charakterystycznego, albo szczegolnego u malej?

A co sie dzialo przed tym pogorszeniem? Moze szczepienie albo cos innego?

Masz racje ze niespokojny sen i stan podgoraczkowy moga miec cos wspolnego, bo
      organizm jest caloscia i to, co sie dzieje na jednym jego koncu nie pozostaje
      bez wplywu na reszte.

Twoja coreczka to jeszcze malenstwo, wiec odradzala bym leczenie na forum.
      Dobrze byloby znalezc doswiadczonego homeopate.

• beba2 Re: stany podgorączkowe u 4 miesięczniaka 06.12.04, 18:52
            Niestety coraz wiecej dzieci reaguje w ten sposób na bombardowanie ich
            maleńkich organizmów taką wielością szczepień. Mogłoby jeszcze w grę wchodzić
            wczesne ząbkowanie ( ale to raczej jako dodatek do reakcji poszczepiennej).
            Radzę natychmiast udać się na badania analityczne ( mocz, OB, morfologia -
            przynajmniej te podstawowe).
            To jest maleńkie dziecko i nie można dłużej zwlekać. Potem proponuję udac się
            do sprawdzonego homeopaty ( bo jak się za nią wezmą konowały niejakie, to
            zaczną walić antybiotyki i im podobne, i jeszcze bardziej osłabią małej
            organizm - oni tak lubią - na wszelki wypadek...).
            I co najważniejsze : zadnych szczepień w najbliższym czasie ( odpuść najbliższą
            serię).
              • krysias70 Re: stany podgorączkowe u 4 miesięczniaka 08.12.04, 10:28
                Dziękuję za wszystkie rady.Wyniki porobiłam i są w porządku.Szczepienie
                opóźniłam o około 2 tygodnie ale w końcu będę musiała iść.Jeżeli chodzi o
                homeopatę to nigdy u żadnego nie byłam i nieznam -może ktoś mógłby polecić
                kogoś godnego zaufania z Elbląga.
                Krysia
                • very_martini Re: stany podgorączkowe u 4 miesięczniaka 08.12.04, 12:09
                  A b s o l u t n i e nie MUSISZ! A powiem więcej - pediatra, widząc taki
                  rezultat pierwszego szczepienia, nie powinien się zgodzić na przeprowadzenie
                  kolejnego, dopóki sytuacja się choć trochę nie uspokoi. O matczynych walkach z
                  sanepidem i lekarzami trochę tu było, poczytaj. Jestem w stanie się założyć, że
                  będą Ci wmawiać, że powikłania po szczepieniach są niemożliwe i musisz szczepić
                  dziecko teraz zaraz, ale to nieprawda - mic nie musisz, jesli uważasz, że na
                  razie ryzyko przewyższa korzyści. To malutki organizm i trzeba dać mu trochę
                  czasu, a rozsądny pediatra absolutnie nie powinien się godzić na szczepienie
                  niemowlęcia z kilkutygodniowym stanem podgorączkowym. Oczywiście, zrobisz, co
                  uważasz za słuszne, ale przemyśl tę dycyzję. Twojej córeczce nic się nie stanie,
                  jeśli jej nie zaszczepisz, w wielu krakach dzieci szczpione są dopiero po
                  ukończeniu 2. roku życia i jakoś go dożywają;)

16%VOL
                  22%VAT

• agnieszka.socha.chyla Re: stany podgorączkowe u 4 miesięczniaka 08.12.04, 18:14
                    Witaj !
                    Moja mała miała kilka tygodni temu podobne objawy. Badania wychodziły dobre,
                    lekarze też nie wiedzieli co i jak. Okazało się, że objawy, ukazały się w czasie
                    kiedy rozpoczełam picie mleka z kartonu. Jak wiadomo karton jest "osadzany" w
                    środku aluminium i to od reagował w organizmie małej (karmię ją z piersi).

Dokładnie przeanalizuj co jesz i co wprowadziłaś do jadłospisu. To bardzo ważne !
                    Jeżeli "to będzie to, to" zastosuj Silicee w potencji 9CH lub większej. Jest ona
                    rewelacyjna na oczyszczenie organizmu z takich pierwiastków jak np. aluminium.
                    • krysias70 Re: stany podgorączkowe u 4 miesięczniaka 08.12.04, 23:23
                      No to teraz mam kompletny mętlik w głowie.Owszem piję mleko z kartonika,ale to
                      raczej znikome ilości.Zabielam sobie kawę(bezkofeinową).Z jedzenia to raczej
                      nic nowego nie wprowadziłam.A trudno powiedzieć czym nas "trują "producenci
                      żywności.Jeżeli chodzi o szczepienie to oczywiście odczekam aż wszystko się
                      uspokoi,ale zaszczepić uważam że muszę.Mam starsze dziecko -chodzące już do
                      szkoły i boję się że coś przywlecze.Ponadto ja od lutego wracam do pracy ,a że
                      pracuję w laboratorium to mam stały kontakt z chorymi.Boję się że mimo
                      wszelkich środków ostrożności i podstawowych zasad higieny ja tez mogę coś
                      przywlec do domu.Już nie wiem co mam robić?
                      Krysia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka