Dodaj do ulubionych

Nadal nie wiem czym zahamować skurcze

02.08.05, 22:46
proszę, pomóżcie! Czym zahamować przedwczesne skurcze? Mam dosyc trucia się
tym, co zalecają lekarze.
Obserwuj wątek
      • plavusa Re: Nadal nie wiem czym zahamować skurcze 03.08.05, 08:38
        No cóż. Niewydoloności nie mam. Mam za mało wód i lekkie ale bolesne skurcze
        codziennie, jeszcze przed wstaniem z łóżka (i potem w ciągu dnia też -
        napadowo). lekarz mówi, że po cesarskim cięciu może być "ciągnięcie", ale to nie
        jest to. To dopiero 26 tydzień. Czytałam, że
        Caulophyllum CH5 można zastosować aby skrócić okres porodu.
        • 5_monika Re: Nadal nie wiem czym zahamować skurcze 03.08.05, 08:52
          Caulophyllum 15 CH MOŻNA zastosować przy bólach wyst.na kilka tygodni przed
          terminem, przypominających bóle porodowe.
          Caulophyllum 5 CH MOŻNA zastosować przy sztywności szyjki macicy,atonii mięśni
          macicy(brak postępu porodu).
          PS
          Leki homeopatyczne w tym przypadku zastosowałabym jako dodatkowe, chyba że te
          konwencjonalne nie dają spodziewanego rezultatu.I jeszcze jedno:wymieniony jest
          tu jeden lek homeo, może zadziałać w tym przypadku zupełnie inny.Najlepiej
          wybrać się do homeopaty.
          • astria1 Re: Nadal nie wiem czym zahamować skurcze 03.08.05, 12:35
            Spróbuj Cuprum Ch 15 działa p/skurczowo ewentualnie podpowiem "mało klasycznie "
            kompleks z Heel-a o nazwie Spascupreel - dostępne są tabletki i czopki. W tym
            zestawie również jest cuprum. W/g mnie ten zestaw powinien u Ciebie zadziać :)

pzdr
            Anna
            :)

• mamumilu Re: Nadal nie wiem czym zahamować skurcze 03.08.05, 10:12
          Caulophyllum 5 Ch żeby skrócić ale 30 CH działa jak szef na szyjkę macicy, który
          jest zakładany właśnie przy niewydolności - dlatego tak ważne są potencje, żeby
          nie pomylić.
          A ciągnięcie szfów po cesarce to faktycznie całkiem inne uczucie niż skurcze -
          miałam już dwie, a raz niewydolność i ciągłe przedwczesne skurcze - a lekarze
          często teoteryzują - szczególnie faceci :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka