Dodaj do ulubionych

dr M Bardadyn czy dr Czelej?

07.10.05, 19:43
Ja też należę do pacjentek dr J.O. I jestem nieco zasmucona faktem, że przez
jakiś czas go nie będzie - właśnie szykowałam się do wizyty z córką. Mam
pytanie, czy ktoś z Was zna dr M. Bardadyna? Wiem, że przyjmuje gdzieś na
Żoliborzu, co by mi pasowało - czy jest dobrym lekarzem? A może
lepiej "przenieść się" do dr Czeleja? Proszę o opinie!
pozdrawiam
--
Nasz Maluszek
Obserwuj wątek
    • milla7 Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 08.10.05, 21:14
      Witaj!
      Ja bylam kilka lat temu u dr Bardadyna, przyjmowal wtedy
      na Krasinskiego przy pl. Wilsona. Niestety moje ciezkie schorzenie potraktowal
      kompleksem Heela ( Hepeel) i przy nastepnej wizycie mialam
      dostac zestwa ziolek ale juz wiecej nie poszlam. Nie widzialam
      sensu takiego leczenia.
      milka
    • malowanka Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 09.10.05, 12:05
      witam, mam ten sam problem do stycznia doktora nie ma, a muszę iść bo wyszła
      candida i lamblie, więc nie mam czasu na czekanie. Jestem niepocieszona faktem,
      że nie chcecie polecać bo człowiek laik może trafić to niby lekarzy , wydać
      pieniądze i eksperymentować na dziecku. A to nie jest dobre. Jeśli nie możecie
      polecic kogoś dobrego za rozsądne pieniądze to co myślicie o:
      1, pani, która leczy lekami homeopatycznymi ale nie wiem czy klasyczna czy nie
      bo dopiero jestem zapisana, i bierze pod uwagę datę i godzinę urodzenia ????
      Przyjmuje daleko ode mnie i wiem,że kiedyś odradzaliście homeopatę co badał tez
      bodajże różdżką;
      2. lekarzu, pochodzenia nie polskiego, który bada jakby pola na człowieku i
      dopasowuje lek homeopatyczny, który podaje na plasterku przyklejanym kolo
      skroni???
      Piszę trochę nieskładnie bo takie info dostałam od koleżanki, która pierwszy
      raz miała doczynienia wogole z homeopatia?a propos, ten lekarz przyjmuje blisko
      mnie , więc logistycznie niby lepiej, ale chodzi o zdrowie dziecka, więc.....
      poradźcie prosze.
      pozdrawiam
      • marciszonka Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 09.10.05, 12:59
        Malowanka, to nie jest tak, ze umywamy ręce przed polecaniem. Chodzi jedynie o
        to, ze jest wyszukiwarka a na temat każedgo z wymienionych tu nazwisk jest
        baaardzo dużo opinii. Wystarczy przeczytać i samemu odpowiedzieć sobie na
        pytanie, czy nam się to wydaje dobre.
        Ilez można powtarzać - ten taki tamten siaki?
        Przytaczać tu całe wątki n/t wyżej wymienionych panów? Przeszukiwać za
        zainteresowanych?
        Odwalać za kogoś całą robotę?
        Jest w nagłówku cała lista polecanych z opiniami.
        Wystarczy sobie zadać trud i przeszukać ją.
        Plus przeszukac forum.

Ale... jak pani pyta o datę urodzenia to mi to bardziej podchodzi pod
        astrologię, logiczne chyba. Chciałabyś lekarza astrologa czy lekarza, który się
        zna na ciele ludzkim?
        Na temat innych dziwactw typu wizje, przylepki czy co tam tylko jeszcze ludzie
        są w stanie wymyślić - sama sobie odpowiedziałaś.
        Przecież to wszystko nie raz było na forum.
        Więc co jest?
        Mamy nagle mówić inaczej, ze nam sie to podoba?
        Ja nie rozumiem czego oczekujesz.

• malowanka Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 09.10.05, 13:15
          dziękuję za odpowiedź choc jej ton trochę mnie zadziwił.Odebrałam go jako
          agresywny ale może masz rację , że część osób idzie na łatwiznę i zakłada nowe
          watki zamiast poczytać stare. Ja nie uważam siebie za taką osobę bo zawsze
          czytam posty stare i przeczytałam też ten" kogo polecacie " gdzie jest ponad
          200 wypowiedzi i na temat Warszawy znalazłam tylko kilka, ale może czytałam
          wybiórczo....
          Chciałam jeszcze coś napisać ale pewno spowoduje to dyskusje, których na forach
          nie lubie, gdzie bardziej graja emocje niż rzeczowe argumenty.
          Z mojej strony jeszcze raz dziękuję za szybką odpowiedz
          • marciszonka Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 09.10.05, 13:24
            Nie był agresywny tylko szczery. Ta "część osób", o której piszesz, potrafi sie
            zagęścić do kilku w jednym wątku, a to już nie jest śmieszne.
            A co do Wawy - mamy tu pasuchę, fakt, ale tragicznie nie jest, ja bym
            powiedziała że nawet całkiem nieźle ostatnio. Kilka nazwisk to już jest jakas
            alternatywa, bo chodzi o jedno. Bywało gorzej.
            Owocnych poszukiwań.
      • very_martini Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 09.10.05, 13:37
        Pewnie chodzi o dr P-R i pewnie o dra T. Dla mnie machanie wahadełkiem to nie
        jest homeopatia, ale się boję cokolwiek powiedzieć, bo znowu ktoś na mnie
        naskoczy, że po raz kolejny powtarzam to samo nazwisko. Proponuję lekturę forum.

16%VOL
        22%VAT
        • iga75 Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 09.10.05, 18:40
          Very napisała:
          "Niekoniecznie:)
          Wyczułam ironię, tak więc może ogłosimy koniec polecania lekarzy na forum, co?
          Nic nie poradzę na to, że w niektórych miejscowościach jest tylko jeden lekarz,
          do którego możemy z CZYSTYM SUMIENIEM wysłać. Skoro ma to być powód do podejrzeń
          i złośliwych uśmieszków, na jakiś czas zaprzestaję tego typu działalności. W
          sumie, to nie moja sprawa, kto do kogo pójdzie. Zaprowadź córkę do Czeleja,
          skoro tam Ci bliżej.

A dr Duszkiewicz też nie jest naszym warszawskim numerem 1. "

o rany, zostałam źle zrozumiana, nie było ani usmieszków ani podejrzeń ani
          ironii. Na nikogo tez nie naskakiwałam.
          A te dwa nazwiska (mam na mysli panie)wymieniłam, bo ostatnio w kółko one
          padały jako godne polecenia :) I tyle. Przykro mi, że tak to odebrałaś. O
          Czeleja pytam, bo ostatnio "nabyłam drogą kupna" jego książkę, wyleczył też z
          poważnej choroby dziecko moich dalekich znajomych, a dr B. kojarzę ze
          Zwierciadła :)
          pozdrawiam
          --
          Nasz Maluszek
          • very_martini Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 10.10.05, 09:50
            No dobła:)

Wstukaj Czeleja w wyszukiwarkę, występiwał też pod haslem dr C. albo dr Cz. I
            sama zdecyduj. Dra B nie polecałabym właśnie DLATEGO, że też znam go ze
            Zwierciadła, które mi kiedyś wpadło w ręce i włos mi się zjeżył. Odpowiedzialny
            homeopata nie poleca leków w ciemno w jakimś pismie bez żadnego komentarza, moim
            skromnym zdaniem.

16%VOL
            22%VAT
            • asia_k2 Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 10.10.05, 22:40
              hej,
              ja też jestem pacjentką dr. oczkowskiego i mam ten sam problem co ty :)
              założyłam osobny wątek "Kogo z Centrum Homeopatii polecacie" i poradzono mi
              umówić się na wizytę do dr. Tołoczko z ul. Miłej. Jestem umówiona na tę środę
              więc jak będę po wizycie to będę wiedziała więcej - podczas rozmowy
              telefonicznej wydał mi się b. rzeczowy i rzeczywiście "nietuzinkowy" . zobaczymy...
              asia
              asia_k2@gazeta.pl
              • iga75 do Asia_k2 11.10.05, 10:14
                To koniecznie daj znać, jak będziesz po wizycie. Ja przymierzam się do wizyty u
                dr Kraśkiewicz, tylko nie wiem czy jechać z małą do Komedu, czy u niej w
                prywatnym gabinecie (z tego co pamiętam blisko Zoo - przynajmniej kiedyś tam
                przyjmowała.
                wiem, że na Miłej przyjmuje też dr MAtyjek, ale ja znam ją z przychodni
                Medycyny Rodzinnej, gdzie jest pediatrą - czasem u niej bywamy, no i przepisuje
                zwykłe leki (ibufeny, mucosolvany, eurespale itp:), do spółki z homeopatami ale
                kompleksowymi, co już wiem z tego forum nie jest najlepszym rozwiązaniem.
                pozdrawiam
                --
                Nasz Maluszek
              • ryjka Re: dr M Bardadyn czy dr Czelej? 08.12.05, 18:46
                Właśnie chciałam się dowiedzieć o twoje wrażenia z wizyty u dr (?) Tołoczko.
                Mam wrażenie, że nie jest on lekarzem (nie znalazłam jego danych na stronie
                izby lekarskiej), o co chodzi z tym wahadełkiem.
                Ps. czekam jednak na powrót dr Oczka, którego jestem fanką....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka