Dodaj do ulubionych

homeopatia a zapalenie stawów

26.08.06, 14:44
Witam! Mam takie pytanie, czy warto iść do homeopaty z bardzo ostrym
zapaleniem stawów? Może mial ktoś podobny problem i leki homeopatyczne mu
pomogły. Szukam pomocy dla mojej mamy, bo naprawde jest bardzo źle a lekarze
nic nie wskórali od 3 miesięcy, a ona już ledwo chodzi i placze z bólu...
Obserwuj wątek
      • lao-ren Re: homeopatia a zapalenie stawów 26.08.06, 15:52
        Czasami pobolewala ją ręka, że tak powiem jak ona mówi kręciła ją na zmiane
        pogody, a tu w czerwcu szok, ból nie do zniesienia- bolą barki, łokcie, całe
        dłonie, kolana, kostki. Mama była u lekarza jednego, drugiego, trzeciego i tak
        od trzech miesięcy przepisują tylko leki przeciwbólowe, ktore i tak nic nie
        pomagają, ona nie śpi z bolu, w dzień przysypia. A tydzień temu kolejna tragedia
        nogi jak balony doslownie i od kostek do kolan takie czerwone jakby popękane
        naczynia, wygląda to strasznie, ma 50 lat, a jak patrze z jakim trudem porusza
        się widzę moją 90 babcie...
        • marciszonka Re: homeopatia a zapalenie stawów 26.08.06, 18:10
          Patchwork rację ma, bo to wygląda na przewlekłe problemy, które teraz z jakichś
          powodów "walnęły" ze zwielokrotnioną siłą, ale... jakby Wam tymczasem do homeo
          było za daleko, a Mama się tak męczy to trzeba Cartlilago/Mandragora Comp. Wali
          w ampułkach zakupić i pić te ampułki, a najlepiej zrobić z nich zastrzyki. W
          razie picia ampułkę dzielić na parę łyczków, bo nie o ilość tu idzie a lek w
          sumie do tanich nie należy (ok. 51 zł). Plus Apis tudzież Belladonna.
          Chociaż jeszcze raz powiem, ze to tylko awaryjna sprawa, bo najlepszy tu byłby
          homeopata i to klasyk. Przewlekłego problemu na zawsze nie wyleczy się kompleksem.
      • mamumilu Re: homeopatia a zapalenie stawów 27.08.06, 23:36
        Ja Ci polecę dr Renatę Mackiewicz - nie jest typowym klasykiem - najpierw leczy
        stan ostry a potem daje tylko lek konstytucyjny. Bardzo sympatyczna Pani w
        średnim wieku, bardzo dobry kontakt telefoniczny w razie potrzeby. 602-356 883

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka