Dodaj do ulubionych

Niskie granulocyty,zespół Kostmana,neutropenia

26.10.06, 11:09
Witam,jestem po wizycie w por.hamatologicznej ze skierowaniem na oddział na
pobranie szpiku do badania u mojej 13-miesięcznej córeczki.na skierowaniu ma
na pisane co w tytule.po przemyśleniu sprawy (ze względu na wcześniejsze
doświadczenia:10 naświetleń,biopsja jelita grubego w związki z podejrzeniem
choroby Hirszprunga-które ostatecznie się nie potwierdziło) nie pozwolę
małej kłuć od razu.wywalczyłam jej 3-4 tyg na poprawienie wyników-czytaj
zmiane diagnozy.i tu prośba : jakimi preparatami mogę u małej pobudzić szpik
do wzmożonej produkcji granulocytów? szukam też homeopaty niedaleko nas ,bo
już nie mam siły ani kasy na wypady do krakowa( leczyłyśmy się tam wcześniej)
z góry dziękuję za odzew.pozdrawiam misia
Obserwuj wątek
    • marciszonka Re: Niskie granulocyty,zespół Kostmana,neutropeni 26.10.06, 17:37
      Misia, za takie rzeczy nie można się brać przez internet, przykro mi. Są niby
      Rexorubie czy inne właściwe zaburzeniom krwi preparaty pojedyncze, ale tego sie
      nie dobierze przez net, musi dziecko obejrzeć homeopata. Jak rozumiem, byliście
      pod czyjąś opieką i zrezygnowałaś, bo Cię to nie satysfakcjonowało, ale na
      jednym świat się nie końcy, w Krakowie macie kilku. Nie da się inaczej na moje
      oko. I nie ryzykowałabym inaczej, bo takie stany naprawdę trzeba leczyć będąc w
      stałym kontakcie z homeopatą i to dobrym. Nie sztuka coś schrzanić, a tu sobie
      na to pozwolić nie wolno. Pozdrawiam.
      • marciszonka Re: Niskie granulocyty,zespół Kostmana,neutropeni 26.10.06, 17:46
        I jeszcze coś dopiszę - jeśli to jest związane z zespołem hiper-IgE to na
        pytanie przez Ciebie postawone musi odpowiedzieć homeopata z dużym
        doświadczeniem, a sama wiesz, że częstośc występowania tego rodzaju zaburzeń nie
        daje możliwości zetknięcia się z nimi w praktyce każdemu.
        Ale ja bym nie odpuszczała i dzwoniła po każdym z pytaniem, czy może się podjąć
        i czy to zna. Nie w ciemno a konkretnie, rozumiesz.
        • mizia30 Re: Niskie granulocyty,zespół Kostmana,neutropeni 29.10.06, 11:15
          dziękuję za odp:) nie maiłąm dostępu do netu stąd kilkudniowy obsuw w
          odpowiedzi.póki co miałam telefon z kliniki ,że w świetle reszty
          wyników,narazie wycofują sie z pobrania szpiku i mamy się zameldowac za 2 tyg
          do badania krwi.póki co zakupiłam taki preparat R26 na pobudzenie organizmu do
          obrony :)jesteśmy ze śląska (rybnik) no i już nie mam siły na dojazdy do
          krakówka,tym bardziej że w pewnym momencie zauważyłam pęd do kasy a nie do
          leczenia :( pozdroaiwam misia
          • akownik Re: Niskie granulocyty,zespół Kostmana,neutropeni 29.10.06, 13:28
            Proszę zajrzeć do swojej poczty gazetowej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka