Dodaj do ulubionych

Miasto wypowiedziało umowę WSGE

10.11.10, 07:50
Miasto wypowiedziało umowę Wyższej Szkole Gospodarki Euregionalnej

4 listopada br. Miasto Józefów skierowało do Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej wypowiedzenie umowy, na podstawie której WSGE używa od 16 września 2004 r. zabudowaną nieruchomość położoną w Józefowie przy ul. Sienkiewicza 2. Wypowiedzenie skutkuje z dniem 31 stycznia 2011r.

9.11.2010r.
Obserwuj wątek
    • green-stokrotka Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 11.11.10, 23:01
     Historii o wspaniałej uczelni wyższej rozsławiającej nasze miasto ciąg dalszy:
     1. Negatywna ocena jakości kształcenia wydana przez Polską Komisję Akredytacyjną dla kierunków na WSGE:
     - 2007 r - opinia negatywna dla kierunku Administracja I stopnia
     - 2007 r - opinia negatywna dla kierunku Politologia I stopnia
     - 2006 r - opinia warunkowa dla kierunku Zarządzanie i Marketing I stopnia
     www.pka.edu.pl/index.php?page=pokaz&id=422982
     www.pka.edu.pl/index.php?page=pokaz&id=422981
     www.pka.edu.pl/index.php?page=pokaz&id=422983
     Ot i taki to wspaniały poziom
     • jozee Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 08:48
      Ciekawy materiał.Czas powiedzieć tym co nie wiedzą po co właściwie Sitek z Jakimowiczem stawiają na Rupniewskiego.Wypowiedzenie umowy najmu budynku przy Sienkiewicza 2 to jeszcze daleka droga do ew.egzekucji.Ewentualna(realnie bez szans)wygr.Rupniewskiego spowodować by mogła cofnięcie tego wypowiedzenia oraz przejęcie obiektu poniżej wartości rynkowej.Patrzcie państwo,jak wszystko zbiega się w czasie i układa w całość.Rozczarowanie będzie tym większe.
     • emmkael Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 12:05
      Nieco wybiórczo traktujesz historię green-stokrotko. Dlaczego nie sięgniesz też wstecz i nie przywołasz momentu, kiedy Burmistrz obwieścił, że dzięki WSGE Józefów stał się miastem akademickim? Bo to historia? Tak samo jak przywołana przez Ciebie opinia Komisji Akredytacyjnej. Polecałabym też czytać ze zrozumieniem - poprawna nazwa to Państwowa Komisja Akredytacyjna. Ostatnia opinia jak widać pochodzi z 2007r., w tym czasie wiele się zmieniło, nie tylko relacje między WSGE a miastem, czy też raczej Burmistrzem.
      Oczywiście łatwiej przywołać tylko fakty niekorzystne, ale taka wybiórcza argumentacja niczego nie dowodzi.
      Jeśli już mamy sięgać do historii to ani Burmistrzowi nie przeszkadzało, gdy WSGE pomogła zawrzeć umowę z miastem partnerskim, ani Mariuszowi B. gdy składał ofertę na druk ulotek itp.
      A obecne wypowiedzenie umowy - to raczej krok obecnego włodarza miasta w kampanii wyborczej. Radziałbym się przyjrzeć podstawom prawnym tego wypowiedzenia i temu kto tak naprawdę naraża miasto na straty.
       • green-stokrotka Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 15:02
        Cieszę się ogromnie, że zgadzamy się co do jednego, a mianowicie faktów, które tutaj są przedstawiane "niekorzystnych faktów" jak Ty to nazywasz, ale zawsze faktów.
        Kolejny fakt jest taki, że miasto poprzez Burmistrza umowę WSGE wypowiedziało, co z tego wyniknie zobaczymy.
        Inne fakty będę przytaczać sukcesywnie, a jest naprawdę ciekawie....
        Poniżej informacja o Państwowej (Polskiej) Komisji Akredytacyjnej
        "Ponadto w przedstawionym materiale wskazano, że nawet zmiana nazwy na Polską
        Komisję Akredytacyjną podkreśli publiczny i narodowy charakter. Należy zwrócić uwagę, że
        zaproponowana nowa nazwa Komisji – Polska zamiast Państwowa – przede wszystkim
        podkreśla, jej charakter niezależny od organów administracji rządowej, które utożsamiane są
        z organami państwowymi"
        - cyt. ze stanowiska Prezydium Państwowej Komisji Akredytacyjnej
       • bern09 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 15:07
        miasto , to my ... Tym razem nawet jeśli wypowiedzenie jest elementem kampanii , to nie można mieć za złe, jeśli p. Kruszewski tak wyraźnie określa plany działania wobec szkoły.
        Dzięki temu właśnie mój głos ma i gorąco wspieram go w tym właśnie działaniu.
        Dość mamy już nieposzanowania prawa i jawnej kpiny z mieszkańców.
           • paninata Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 17:32
            Nie wygrana ale przedawniona.Przedawniona dzięki "staraniom" wielu zaprzyjaźnionych i powiązanych biznesowo za sobą osób. Mam a myśli nie tylko męża plagiatorki ale też między innymi pana profesora Stanisława P.. Przedawniona dzięki staraniom samej zainteresowanej-uciekanie w chorobę .
            To, że plagiatorka nie poniosła żadnych konsekwencji za kradzież nie oznacza więc, że jest niewinna. Smród zawsze będzie towarzyszył tej sprawie, choćbyś wylała morze perfum.
            Dzisiaj przedawnienie takie nie miałoby miejsca, ponieważ zmieniono przepisy- a może się mylę?
             • jozefow512 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 21:26
              Mieszasz dwie rzeczy. Formalnie wszystko jest OK - sprawa się przedawniła więc jej nie było. Natomiast pani doktor nie miała odwagi stanąć przed sądem.

              www.forumakad.pl/archiwum/2006/10/35_cud_przedawnienia.html
              zarówno doc. Siuda, jak i prof. Kufel, po otrzymaniu od dr Sitek listu z wyznaniem winy, zgodzili się nie kierować sprawy do sądu, tylko zdali się na uczelnianą sprawiedliwość.

              Czyli dr Sitek przyznała się do plagiatu. Czytajmy dalej

              Postępowanie wyjaśniające potwierdziło wnioski Komisji Dziekańskiej i rzecznik dyscyplinarny na początku lipca 2000 złożył wniosek do Komisji Dyscyplinarnej o ukaranie dr Sitek 3−letnim zakazem wykonywania zawodu.

              Czyli wina została udowodniona! Nie przed sądem, ponieważ dr Sitek się przyznała i wybłagała niekierowanie sprawy do sądu karnego.

              Gdy przed wakacjami 2001 miało dojść do wydania orzeczenia, nagle jej zdrowie się pogorszyło i przez 4 lata nie była w stanie dojechać do Szczecina, przysyłając liczne zwolnienia i zaświadczenia lekarskie.

              i dalej

              Na wiosnę 2005 wznowiono rozprawę i w maju zapadło orzeczenie Komisji Dyscyplinarnej USz. Uznano dr Sitek winną popełnienia plagiatów naukowych i nałożono karę zwolnienia z uczelni – z zakazem przyjmowania ukaranej do pracy w zawodzie nauczycielskim w okresie 3 lat od ukarania.
        • wodzu77 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 20:17
         > Dość mamy już nieposzanowania prawa i jawnej kpiny z mieszkańców.

         Mówiąc o jawnej kpinie z mieszkańców, mów za siebie, bo ja na ten przykład nie podpisuje się pod twoimi słowami... i wogóle nie mogę zrozumieć jak garstka "willowych mieszkańców" uczepiła się tego tematu. Tak na marginesie ciekaw jestem, czy któryś z tak zagorzałych przeciwników WSGE do niej uczęszczał, a jeśli tak to czy znajdzie się ktoś odważny by się przyznać - no chyba że poziom szkoły podciął mu skrzydła... A wracając do upierdliwości sąsiedztwa, jakoś nikt nikogo nie pytał o zgodę fundując nam te "piękne" blokowiska...
         • paninata Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 21:38
          wodzu77 napisał:

          Tak na marginesie ciekaw jestem,
          > czy któryś z tak zagorzałych przeciwników WSGE do niej uczęszczał, a jeśli tak
          > to czy znajdzie się ktoś odważny by się przyznać

          Wodzu77 twierdząc, że trzeba odwagi by przyznawać się do ukończenia tej szkoły ,wdałeś jej świadectwo, którego nawet " grupka willowych przeciwników" by się ie powstydziła.
          Tak trzymaj wodzu big_grin
          • wodzu77 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 21:51
           paninata nie łap za słówka, bo dobrze wiesz o co chodzi - z reguły Ci co najwięcej plują sami mają coś do ukrycia... nie sądzę by ktoś z tej grupy, nawet jak skończył tą szkołę, przyzna się teraz przed swoimi sąsiadami z którymi ramię w ramię walczy o jej unicestwienie...
           • green-stokrotka Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 22:39
            Upssmile No i muszę przeprosić p. Magdalenę Sitek za swoje niedopatrzenie, nie o plagiat pracy dr chodzi, ale skryptu. Eh jakie to skomplikowane, żeby nic nie pomylić poniżej cytat:
            "[i]Wtedy to odkryto, że jej 160−stronicowy skrypt Prawo cywilne i gospodarcze dla ekonomistów, wydany na początku 2000 roku przez Wydawnictwo WIT−GRAF w Toruniu, to prawie dosłowny plagiat części dobrze znanego podręcznika doc. Wojciecha Siudy Elementy prawa dla ekonomistów oraz podręcznika prof. Jana Kufla i doc. Wojciecha Siudy Prawo gospodarcze dla ekonomistów.[/i]"
            Jeszcze raz Panią za moje niedopatrzenie przepraszamsmile
            • namur1983 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 23:11
             Kruszewski zawarł niekorzystną dla miasta umowę z WSGE i teraz próbuje ją wypowiedzieć ale już przegrał w sądzie w dwóch instancjach. Po co było wynajmować taką działkę na 30 lat z grosze? Niech Kruszewski odpowie, a nie nieudolnie próbuje ich wyrzucić i przegrywa sprawy w sądach za pieniądze miasta, bo przecież nie za własne
             • green-stokrotka Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 23:30
              wodzu77 napisał: nie sądzę by ktoś z tej grupy, nawet jak skończył tą szkołę, przyzna się teraz przed swoimi sąsiadami z którymi ramię w ramię walczy o jej unicestwienie...

              wodzu77 nikt nie walczy o unicestwienie szkoły, prywatny interes prywatna sprawa studentów czy chcą do niej chodzić - sąsiedzi walczą o poszanowanie ich prywatności, żeby im klienci-studenci chodnika nie zastawiali gdy mieszkańcy chcą wyjść z dzieckiem na spacer, żeby im bramy nie zastawiali, żeby popisowych wyścigów na ulicy nie urządzali, żeby w domku mamusi zajęć nie organizowano skoro to domek prywatny zbudowano. Przecież wiadomo że teren Wawerskiej i Sienkiewicza nie jest rozwojowy dla szkoły i stwarza więcej problemów niż pożytku, ale czemu WSGE uparło się, by właśnie tu działać nie wiadomo. Podpowiesz?
             • kinol4 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 12.11.10, 23:31
              Wodzu.. niestety ze skruchą przyznam, że odwagi nie zademonstruję - skończyłem tylko Politechnikę w Warszawie.
              Może ktoś wie jak to się stało, że najpierw umowa z WSGE była na bazie standardu, a później jacyś radni podnieśli temat i przedłużyli okres umowy i zapewnili wysokość kwoty. Nie wiem jacy, ale może ktoś wie, bo działali na niekorzyść Miasta.
            • bern09 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 30.03.12, 11:58
             Węgry: prezydent stracił z powodu plagiatu tytuł naukowy
             dzisiaj, 06:38 RZ / PAP
             Pal Schmitt, fot. AFP
             Pal Schmitt, fot. AFP
             fot. ATTILA KISBENEDEK

             Uniwersytet w Budapeszcie odebrał prezydentowi Węgier Palowi Schmittowi stopień doktorski. Senat uczelni uznał, że węgierski polityk popełnił plagiat przy pisaniu pracy doktorskiej przed dwudziestu laty.

             Dysertacja Schmitta nie spełnia "kryteriów pracy napisanej zgodnie z metodą naukową" - oświadczył rektor Uniwersytetu Medycznego im. Semmelweisa (SOTE) Tivadar Tulassay. 33 członków Senatu głosowało za odebraniem prezydentowi tytułu doktora, tylko czterech było przeciwnego zdania. Jak ocenia dpa, po decyzji władz uczelni nie można wykluczyć dymisji głowy państwa.

             Na początku stycznia węgierskie media informowały, że większość swej pracy doktorskiej na temat igrzysk olimpijskich węgierski prezydent "zapożyczył" od bułgarskiego naukowca Nikołaja Georgiewa. Schmitt, dwukrotny zdobywca olimpijskiego złota w szermierce, zaprzeczył zarzutom, jego kancelaria informowała, że znał Georgiewa osobiście i że współpracowali, prowadząc badania naukowe.
             • jozee Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 30.03.12, 12:31
              Nie martw się, idzie niż demograficzny wśród kandydatów na studentów i prognozy są takie, że Uniwerek, SGGW, Medycyna i SGH obrobią większą część potencjalnych młodych inteligentów.Mijają czasy presji na papier ukończonej uczelni prywatnej po to by zarabiać średnią krajową.Co do naszej lokalnej plagiatorki to należałoby zaczerpnąć informacji w kwestii przedawnienia.Niestety, ale to pojęcie może mieć tu kluczowe znaczenie.
   • jozefow512 RTFM 13.11.10, 20:27
    abigeil12 napisała:

    > Jakie znaczenie ma tu słowo "miasto" - czy to znaczy my - mieszkańcy ?? a jeśli
    > tak to wszyscy czy dwie , trzy osoby zostały tym "miastem " ??

    Nie kompromitowałabyś się. Nawet jeśli nie wiesz, to łatwo możesz sprawdzić.
    isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19900160095
    w uproszczeniu
    miasto = mieszkańcy + terytorium
    • abigeil12 Re: RTFM 14.11.10, 05:52
     to Ty się nie kompromituj i naucz się czytać ze zrozumieniem . wiem dokładnie jakie znaczenie ma słowo "miasto" i dlatego pytam się was wszystko wiedzących jak ta dewinicja słowa ma się do naszego postu "miasto wypowiedziało umowę .........." Jedna osoba miastem nie jest - no chyba , że u nas jest inaczej
     • jozefow512 Re: RTFM 14.11.10, 12:41
      abigeil12 napisała:

      > ....." Jedna osoba miastem nie jest - no chyba , że u nas jest inaczej

      art. 11 i kolejne wspomnianej ustawy.

      A może sugerujesz, że wypowiedzenie nie ma podstawy prawnej?
  • namur1983 To tylko zagrywka przed wyborami 16.11.10, 14:42
   Kruszewski podpisał taką umowę, że nie może jej zerwać. Przegrał już w sądzie w dwóch instancjach i znów przegra za pieniądze miasta. Lepiej niech Kruszewski powie co go skłoniło parę lat temu do podpisania tak niekorzystnej umowy? I niech teraz nie oszukuje ludzi razem z panem Batorskim
   • marius68 Re: To tylko zagrywka przed wyborami 16.11.10, 15:03
    A może zamiast zmieniać co chwila nicki przedstawisz się i powiesz jak zamierzasz rozwiązać problem 1000 studentów i ich samochodów. Ja swojego się nie wstydzę pomimo że co chwila próbujesz je szkalować. A co do umowy, którą Urząd Miasta wypowiedział mam nadzieję że tym razem Miasto doceniło przeciwnika i dobrze się do wypowiedzenia przygotowało.

    Pozdrawiam
    Mariusz
   • malamysz-0 Re: To tylko zagrywka przed wyborami 16.11.10, 15:05
    Burmistrz podpisał umowę w której WSGE było zobowiązane m.in. do zagwarantowania 20-30 miejsc postojowych dla 100 studentów. Pytanie ile miejsc parkingowych wybudowało WSGE?

    30-40 dla lekko licząc 1000 studentów, a reszta niech sobie radzi sama podobnie jak mieszkańcy. Niech radzą sobie sami. Nie jest to przecież sprawą Magdaleny S., Bronisława S., Jana J. oni mieszkają gdzie indziej. Nawet mamusia nie chciała się przenieś do domku, który taki wspaniały dla niej wybudowali.
    • abigeil12 Re: To tylko zagrywka przed wyborami 16.11.10, 17:15
     a to jeszcze dopiszę , że z tego parkingu korzystają rodzice przyjeżdzający na zebrania do szkoły nr.2 - bo pod szkołą nr.2 też nie ma miejsca na parking dla 200 rodziców - tutaj tylko chciałam wam pokazać bezsens tego całego sporu - mozemy sobie tak pisać jedni za drudzy przeciw bardzo długo - tylko czemu to ma słuzyć
     • malamysz-0 Re: To tylko zagrywka przed wyborami 16.11.10, 18:08
      A to ja zapytam jaka jest częstotliwość zebrań w SP2? Nie wiem czemu mają służyć Twoje wypowiedzi ja mogę mówić tylko za siebie. Zależy mi na poszanowaniu prawa, mieszkańców którzy przynajmniej we własnym domu i na własnym podwórku chcieliby mieć trochę spokoju, poszanowaniu prawdy i innych tam takich mało wartościowych w dzisiejszym świecie bzdetów
   • kinol4 Re: To tylko zagrywka przed wyborami 16.11.10, 17:48
    namur1983 - zarzucanie komuś oszustwa jest na tym forum niemile widziane- jeśli nie masz na to twardych dowodów, to sam o sobie świadectwo wystawiasz. Piszesz o ludziach szanujących swoje nazwiska, a sam ukrywasz się za pseudonimem. wstyd.
    Powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że jeśli umowa dzierżawy nie pozwala na jej wypowiedzenie, to jest obarczona błędem , który ją dyskwalifikuje. Popatrz na klauzule niedozwolone - tam jest podobnie
    • namur1983 Re: To tylko zagrywka przed wyborami 18.11.10, 21:00
     to ciekawe bo wszyscy Państwo używacie pseudonimów, a mi robicie z tego zarzut. nigdy nie miałem innego nicka niż ten. sprawa parkingu jest ważna ale najważniejsze jest to co skłoniło Kruszewskiego do oddania tak cennej działki za grosze na 30 lat??? poza tym przegrał dwa procesy za nasze pieniądze a teraz szykuje kolejną przegraną. za swoje to pewnie by się dwa razy zastanowił
     • kinol4 Re: To tylko zagrywka przed wyborami 18.11.10, 21:24
      namur1983 - myślę, że Pan Kruszewski zastanowił się znacznie poważniej niż Twoje sugerowane 2 razy. Nie sądzę też aby szykował następną przegraną. Strasznie próbujesz Go oczernić tylko zarzutów Ci brakuje. Dołączasz dziwne opinię przy wielu wątkach tylko aby coś namieszać. Poszukaj, dowiedz się kto , jak głosował w Radzie Miasta i tam znajdziesz kto doprowadził do takiej umowy. Jeśli nie masz na to ochoty , to poczekaj na wynik.
  • bonaco Sponsorowanie komitetów wyborczych 19.11.10, 18:34
   Ciekawa jestem ile kosztuje takie wyklejenie banerami miasta w Józefowie przez P. Rupniewskiego i kto sponsoruje jego kampanię? Z krążących po mieście wieści wynika, że zainteresowani są gospodarze WSGE a wśród nich były pracownik bezpieki.

   1. Odnalezione w sieci:

   "Firma: Edukacja Sp. z o.o. (Józefów, KRS 0000147281)
   PIKULSKI STANISŁAW 35%
   SITEK MAGDALENA 35%
   JAKIMOWICZ JAN RYSZARD 30%"

   2. Akta IPN bogate są w nazwiska

   katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=P&katalogId=2&subpageKatalogId=2&pageNo=1&nameId=3805&osobaId=22982&

   3. Ciekawy artykuł w Debacie 7(22) 2009

   "Stanisław Pikulski, autor podręczników dla funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa"
   Podczas kwerendy, w ramach projektu naukowo-badawczego „Działania Służby Bezpieczeństwa wobec środowisk twórczych naukowych i dziennikarzy”, w Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie, trafiły w moje ręce ciekawe publikacje esbeckie. Są to de facto podręczniki, z których korzystali w swojej „pracy” przeciwko narodowi polskiemu, funkcjonariusze komunistycznego aparatu represji. Już same ich tytuły wiele mogą nam powiedzieć. Pierwsza publikacja, pochodząca z 1985 r., nosi tytuł „Podstawy prawne, pojęcia i zasady pracy operacyjnej”, druga, z roku 1987, dotyka zagadnień „Przestępstwa szpiegostwa w teorii i w praktyce”. Autorem obu resortowych dzieł jest znany w Olsztynie, uznany autorytet z dziedziny prawa, prof. dr hab. Stanisław Pikulski – do niedawna dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, członek Senatu Uniwersytetu. Przykry i żenujący to fakt, że właśnie zagadnieniami związanymi z pracą operacyjną bezpieki zajmował się i opracowywał ją na potrzeby funkcjonariuszy tej złowrogiej służby, profesor naszego uniwersytetu. Dość powiedzieć, że wydaną w zeszłym roku książkę Filipa Musiała, „Podręcznik bezpieki”, poprzedza motto, właśnie Pikulskiego, mówiące, że „Gdy zabraknie środków prawnych w działaniu SB, to sięgać należy po środki poza prawne...” Co dokładnie zawierają publikacje Pikulskiego? Otóż już w rozdziale pierwszym „...zasady pracy operacyjnej”, Pikulski odnosi się do bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego Polski Ludowej. „Przez bezpieczeństwo zewnętrzne – jak pisze – należy rozumieć podstawowe czynniki decydujące o pozycji, sile i znaczeniu PRL w stosunkach z innymi państwami oraz o zdolności państwa do stawiania czoła ewentualnej agresji wroga zewnętrznego oraz – co równie ciekawe, co zaskakujące – wszelkim machinacjom imperializmu zmierzającym do wyrządzenia szkody suwerennym prawom lub mocy obronnej państwa ludowego”. W ten sposób Stanisław Pikulski definiował zagrożenia zewnętrzne peerelu w roku 1985.
   Poniżej link do całego artykułu na stronie 32 i 33.

   www.debata.nazwa.pl/images/stories/archiwum/Debata%2022.pdf
   • marius68 Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 09.03.11, 21:32
    bern09 napisał:
    " nadchodzi ważna niedziela....dam na tacę - przecież do 31.01.2011 jest znowu parę dni bliżej..."

    Co prawda WSGE odwołało się w sprawie wypowiedzenia do sądu, ale dziś 9 marca w pierwszej instancji Sąd Rejonowy w Otwocku oddalił ich odwołanie i przychylił się do stanowiska Miasta że umowa dzierżawy jest nie ważna.
    • ssberta Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 09.03.11, 22:16
     1. Niestety to dopiero pierwsza instancja, a WSGE odwoła się na 100%
     2. Do 1 wrzesnia nic się nie rozstrzygnie, więc nici z Twoich obietnic wyborczych
     3. Unikaj Mariuszu68 błędów ortograficznych, bo to WSTYD!!!, a masz podobno wyższe wykształcenie.
     • jozee Re: Miasto wypowiedziało umowę WSGE 10.03.11, 13:38
      Przegrane sprawy o wynajem Sienkiewicz 2.
      Przegrane sprawy o protest mieszkańcow Sienkiewicza.
      Przegrane wybory samorządowe.

      O budynku przy Sienkiewicza 4 czy 6 i jego przeznaczeniu nie wspomnę.
      Jakich państwo chcecie jeszcze faktów,żeby pojąć,jacy to ludzie są.

      Myślicie państwo,że to jakaś nagonka,niechęć,zazdrość.Nie,nie i jeszcze raz nie.
      To jest życie.To jest postrzeganie rzeczywistości takiej ,jaka ona jest.
        • jozee Re: Miasto SKUTECZNIE wypowiedziało umowę WSGE 08.03.12, 09:29
         Aha, no to pozytywne zaskoczenie i radość mieszkańców.To wiesz co, załatwię ci te buty ze skóry żaby.Tylko wycofuję się z obietnicy sfinansowania ich.Zapłaci feelek wespół z Jolą rodem z Michalina,których doświadczenie w odpieraniu złośliwych uwag każe mi sądzić, iż są ludźmi majętnymi.Dołoży się doomi,która ma kumate dzieci oraz młody realista.Dla tego ostatniego będzie to materialna kara za pisanie tego co myśli.Ps-wszystkim surmiom i innym miłym paniom życzę wszystkiego dobrego w dniu ich święta.
        • 2zenek65 Re: Miasto SKUTECZNIE wypowiedziało umowę WSGE 08.03.12, 14:33
         marius68 napisał:

         > Sad Okręgowy odrzucił skargę WSGE.
         > Tym samym Urząd Miasta SKUTECZNIE wypowiedział umowę WSGE.
         >
         > Pozdrawiam
         > Mariusz
         A kiedy ten doniosły akt miał miejsce i kiedy z naszego Józefowa zniknie WSGE. A może tylko się przeniesie w inne miejsce. Szkoda by było gdyby całkowicie zniknęła z naszego miasta. W końcu wykształciła się w niej spora grupa naszych pracowników samorządowych, nauczycieli i nie tylko.
         • jozee Re: Miasto SKUTECZNIE wypowiedziało umowę WSGE 08.03.12, 16:14
          Noo,trzy lata temu inżynier Kruszewski został uhonorowany orderem zasługi przez uczelnię.
          W ogóle to na stronie tej firmy można przeczytać wiele ciekawostek.Na przykład sala na 600 osób.Gdzie tam jest sala na 600 osób?Może chodzi o ten blaszak od Wawerskiej.Ja w tym blaszaku będę z feelkiem grał w piłkę kopaną przy akompaniamencie gitary Rupniewskiego.
          A w pokoju nr 11 przy Sienkiewicza 2 pozostanie kasa z tą różnicą, że będzie to miejska kasa.
          Pana kasa,pani kasa,społeczeństwa kasa.
           • jozee Re: Miasto SKUTECZNIE wypowiedziało umowę WSGE 09.03.12, 12:42
            Nie, to aluzja do kandydata wystawionego w ostatnich wyborach na radnych i burmistrzów przez kanclerza tej szkoły.Swoją drogą, ciekaw jestem co teraz robi Rupniewski.Bo słyszałem, że taki Kołodziej miał już w zeszłym roku szykować się do doktoratu.A co ty myślisz?Trzy lata szybko zlecą i starcie w Józefowie będzie między tymi samymi drużynami.No, chyba że lewicowcy przejrzą na oczy.
           • feelek Re: Miasto SKUTECZNIE wypowiedziało umowę WSGE 11.03.12, 00:07
            2zenek65 napisał: A to "kopanie przy akompaniamencie" to jakaś nowa freestyle-owa dyscyplina spo
            > rtowa?

            feelek:nic o tym nie wiem
            za to jakaś nowa freestyle-owa dyscyplina spo
            > rtowa

            to dla mnie cała pisanina jozee
            PS.pzdr. i dla jozee również, i dla siebie i dla innych menów z fj z okazji dnia mężczyzny, tego jakoś nikt tu nie celebrował nigdy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka