Dodaj do ulubionych

BRODA - czyli Abdul w Józefowie

20.04.11, 12:59
BRODA JEST ZŁA?
DAGESTAŃCZYK WALCZY Z SĄSIADAMI, KTÓRYM PRZESZKADZAJĄ JEGO ZWIERZĘTA

https://bi.gazeta.pl/im/6/9461/z9461966W,Abdul--Dagestanczyk--ktory-mieszka-pod-Warszawa--Jego.jpg
"Ludzie w Polsce myślą tak: jak Polak ma brodę to jest OK., bo to albo ksiądz albo bezdomny. Ale jak muzułmanin ma brodę, to musi być terrorysta. Robią wszystko, by mnie wypędzić - żali się Abdul, mieszkaniec jednej z podwarszawskich wsi, który prowadzi hodowlę owiec i kóz."

więcej na portalu TOK FM.pl

Kolejny raz zawiodłem się na dziennikarzach. Jednostronna relacja.Dlaczego nikt nie sprawdził ile razy ten człowiek złamał polskie prawo hodując kozy na nie swojej działce, dopuszczając do degradacji środowiska. Może jedna dwie kozy są i ekologiczne, ale czy ktoś widział teren jak przejdzie ich całe stado?
A na końcu dowiedziałem się że mieszkam w jednej z podwarszawskich wsi!!!

Mariusz
Obserwuj wątek
    • mateusz.wlodarczyk Re: BRODA - czyli Abdul w Józefowie 20.04.11, 13:49
      Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy to nie ten sam Pan dla którego w czasie powodzi ściągano amfibie do ewakuacji rodziny i zwierząt, bo przed nadejście fali powodziowej nie chciał się ewakuować?

Fragment z Tygodnika Regionalnego:
      "...Dagestańczyk z Nadwiślańskiej
      Najwięcej problemów józefowski sztab kryzysowy miał z rodziną zamieszkującą nadwiślańskie tereny w okolicach zbiornika wodnego Łacha. Tu woda rozlała się na odległość niespełna 1 km od koryta Wisły, zalewając dwa domostwa. Zalany został dom uchodźców z Dagestanu (kraju na Kaukazie) wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Dagestańczyk trzymał w nich ok. 120 kóz i owiec. - Kilka dni przed nadejściem fali powodziowej wzywaliśmy tego pana, aby wraz z rodziną i inwentarzem ewakuował się z terenów zalewowych, ale ignorował on nasze wezwania. Podobnie było w przypadku wezwań policji - powiedział nam Zbigniew Stochaj. W piątek 21 maja w godzinach popołudniowych sztab kryzysowy po konsultacjach z wydziałem zarządzania kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego wezwał na miejsce wojsko. Wojskowi podpłynęli do rodziny Abdula, który wraz z synami schronił się na zalanym wodą budynku drewnianej stodoły, i prosili go, by wszedł wraz z najbliższymi na ponton. Abdul odmówił, tłumacząc, że nie zostawi swoich kóz i owiec, które spędził do wystającego ponad metr nad ziemię kilkumetrowego budynku.
      Kilkakrotne wezwania załogi wojskowego pontonu spełzły na niczym. Dagestańczyk zażądał, żeby najpierw wywieźć z zalanych terenów zwierzęta, ale do tego straż graniczna nie była przygotowana. Od kilku dni byliśmy gotowi na przejęcie tych zwierząt, jak również rodziny - zaznaczał Zbigniew Stochaj. Akcja straży granicznej się nie powiodła, ale józefowski sztab kryzysowy nie dał za wygraną i już w nocy z piątku na sobotę wezwał amfibię wojskową z jednostki w Kazuniu. Wojskowi w asyście straży pożarnej i policji przetransportowali Abdula wraz z rodziną i inwentarzem do domu zakonnego braci dolorystów."

Jeśli to ten sam Pan to kto tu komu problemy robi?
        • bulorz Re: BRODA - czyli Abdul w Józefowie 24.10.11, 11:38
          Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że strasznie jedziecie po tym człowieku.
          A prawda jest taka, że Polak nie wybaczy dwóch rzeczy: inności i sukcesu.
          W tym przypadku raczej o sukcesie nie ma mowy, ale jest inność - facet jest muzułmaninem, ma kozy.. przecież to koszmar!

Ludzie, opamiętajcie się....
          • najnormalniejszy Re: BRODA - czyli Abdul w Józefowie 24.10.11, 17:57
            Wchodzisz tu kolego bez przywitania, nic nie wiesz na temat w którym się wypowiadasz i jedyna Twoja rada to apelowanie o opamiętanie się.

Sam się racz opamiętać i zachowaj swoje czerstwe frazesy dla siebie.

Problem z Panem Abdulem był taki, że mistao wydało na niego niemałe pieniądze (powódź) a w międzyczasie jego wesołe stadko złamało parę przepisów. Nawet gdyby był słowiańskim synem mazowieckiej wsi to zarzuty pod jego adresem nie zmieniłyby się.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka