Dodaj do ulubionych

Co mieli do powiedzenia Rojeki Banaszek po I turze

31.10.18, 18:53
https://snag.gy/F4ZNSQ.jpg
Obserwuj wątek
  • kug777 Re: Co mieli do powiedzenia Rojeki Banaszek po I 02.11.18, 10:13
   Szanowny Koziorożcu, przecież to PISowi zawdzięczamy utratę dotacji na oczyszczalnię! Wypowiedź kandydata PIS to szczyt hipokryzji!
   Poza tym te kwalifikacje kandydata, które podała Linia Otwocka to głównie dojenie spółek skarbu państwa. Gdyby pracował u Siemensa lub ABB, to czapka z głowy, a tak to kolejny wójt Pcimia.
    • jozefow512 Re: Co mieli do powiedzenia Rojeki Banaszek po I 02.11.18, 21:39
     capricorn.79 napisał:

     > Tak jest! A dzień po wygranych wyborach przyjedzie do Józefowa Kaczor Dyktator
     > i będzie pożerał dzieci !!! smile smile smile

     Rojek jest za cienki w PiS-ie, by do niego przychodził Kaczor. Jest nawet za cienki na to, by Kaczor przyjął go na audiencji na Nowogrodzkiej. Byłby raczej na rozkazy pomniejszych sekretarzy partyjnych. Jakby się za bardzo usamodzielnił, to ryzykowałby utratę kontraktów w spółkach skarbu państwa (którymi się chwali w swojej ulotce).

     Natomiast banda #misiewiczów po wyborach pojawiłaby się bardzo szybko. Możesz sobie prześledzić na forum wątki sprzed 4 lat opisujące, co się działo w powiatowym centrum zdrowia. W radzie powiatu wygrał PiS razem z Rojkiem (część przestała być PiS-em, bo pokłócili się o stołki - chodziło o wejście w koalicję z PSL). Rojek miał w radzie powiatu reprezentować Józefów. Przez 4 lata nie zrobił ani jednej rzeczy, którą mógłby dzisiaj wpisać do ulotki wyborczej.


     Jak mógłby wyglądać Józefów możesz sprawdzić przejeżdżając przez most na Świdrze. W Otwocku rządzi (i rządził PiS).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka