Dodaj do ulubionych

Wybory w Józefowie i ich wynik

29.06.20, 13:15
U nas było tak:
Obserwuj wątek
        • feelek Re: Wybory w Józefowie i ich wynik 04.07.20, 13:46
          jak też się wam podoba przedwyborczy Józefów?

: facyjaty Dudy, Trzaska, Kosiniaka z powycinanymi kwadratami tam gdzie twarz?
          panowie wydzierający się na tych co ośmielili się powiesić plakat z Trzaskiem [ups.....to nie Józefów]

- gratulacje dla ideologów "...pojednania..." narodowego - to wasze "...dzieło..."- nieustanne wmawianie wszystkim dookoła, że mieszkańcy Polski dzielą się na dobrych i złych, a ci to:
          1. ci, co ich trzeba kupić łąpówami, 500+, rozdawnictwem nieswojego,
          2. ci, co trzeba ich kopnąć w d... , zabrać im co mają bo ukradli, wsadzić do wwięźnia

... bo polityka dla pana K. [tego od kota] to:
          "...podzielić społeczeństwo na:
          was i nas,
          patriotów i zdrajców,
          Polaków i sługusów rusków, niemców, unii...

unia jest do wyciągnięcia kasy i do kopnięcia ją w d..."

mój apel:
          [b]nie dajmy się choćby wciągnąć w "to" ten sposób myślenia, działania...
          : oni [PiS] pójdą w kibinu... , a zacznie się ich koniec może już za dni kilka
          obyśmy póki są, póki się szlajają po naszej rzeczywistości nie zaczęli myśleć jak oni...
          : nie zaczęli dzielić Polaków
          [/b][to już się czasem obserwuje: Polacy - pisowcy ze znakiem "-"]
      • feelek Re: Wybory w Józefowie i ich wynik 13.07.20, 10:44
        Cieszę się...
        : że mieszkam w demokratycznym państwie.
        Reszta nie ma znaczenia ... zewnętrznego - kto wygrał/przegrał wszyscy wiedzą i muszą się z tym jakoś pogodzić, Zresztą nie jest jeszcze rozstrzygnięte...choć raczej przewidywalne.

Może tylko to warte jest wspomnienia, że plakaty kandydatów wisiały trchę za blisko punktów gdzie głosowaliśmy - to denerwowało tych, którzy nie lubią aby im narzucać co mają zrobić (np. mnie).
        Plakaty obu kandydatów.
        Obu naruszając prawo.
        I ww. psuje mi wrażenia z tego, co się w niedzielę odbyło.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka