Dodaj do ulubionych

sosna falenicka może przegrać!!!!

30.06.20, 01:03
Zakładam nowy wątek aby wszystkim komu się da uświadomić:
zostało 23h11' i sosna - krzywulec, sosna brama mająca ogromne szanse aby zostać ogłoszona drzewem roku 2020 w Polsce może na samym finiszu przegrać!!!!

Przez kilkanaście dni faleniczanie, wawerczycy, aninianie, międzylesianie, radościanie, miedzeszynianie, michalinianie, józefowianie, otwocczanie, karczewianie, wiązownianie i wielu innych [np. warszawiacy] z wielkim poświęceniem- oddając głosy, namawiając znajomych walczyli i w końcu kilka dni temu sosna krzywulec wyszła na prowadzenie przed Lipę Św. Nepomucena, następnie wyrobiwszy sobie bezpieczną przewagę prowadziła by w przedostatnim dniu niewiele brakuje aby na samym finiszu to prowadzenie i tym samym tytuł drzewo roku 2020 niewiele brakuje aby stracić. Prowadzenie zmalało z ponad 1000 do niewiele ponad 100.
Każdy, kto może: niech zagłosuje, powie znajomym: to drzewo, o tak pięknym wyglądzie, tak dramatycznej historii [ o mało co zostało wycięte] zostanie ogłoszone drzewem roku 2020 i tym samym zostanie uratowane. Zostało 23 godziny do zakończenia głosowania!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka