Jakie auta kupują Polacy?

IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.10, 16:31
najczesciej kupuja stare, sprowadzone, powypadkowe
    • Gość: gość Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: 78.31.123.* 10.05.10, 16:47
      o fiat bravo się zmieścił bardzo sympatyczny samochód.
    • Gość: pfff Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.bg.am.poznan.pl 10.05.10, 18:01
      jak już to niedrogo panie od getin. bardzo słaba reklama
    • Gość: bj Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.10, 18:04
      Nie dziwię się, że Fabia się źle sprzedaje, skoro jest tak brzydka, że jej właściciele naprawdę muszą nienawidzić motoryzacji.
    • Gość: withoutnick Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.chello.pl 10.05.10, 18:18
      Jak to możliwe, że nowy Peugeot Partner i Citroen Berlingo się nie załapały do dwudziestki? Na ulicach jest ich od groma.
    • Gość: turbo Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.xdsl.centertel.pl 10.05.10, 21:47
      Kilka lat temu kiedy Skoda Fabia była i ładna (jedynka) i miała części ze starych VW przez co była w miarę bezawaryjna to stanowiła naprawdę bardzo dobrą alternatywę dla innych modeli aut. Sympatycznie sienimi także jeździlo wporównaniu do daewoo czy fiatów bo to był ten przedział cenowy. Obecnie po pierwsze polacy chcą większego komfortu (duża wygodna Skoda Octawia) oraz ceny Fabii są conajmniej nie wstrzelone o ok 5-10 tysięcy. Za cenę Skody Fabii można mieć Hyundaia i30 lub Kia Ceed. Porównywać nie ma czego z czym - mam oba, dziś jak bym szukął większego kupil bym Octawię, a jak mniejszego znowu I30. i to nie z powodu wyglądu, do którego po pewnym czasie idize się przyzwyczaić ale cena i jeszcze raz cena w i30 dostajemy za 46 tysięcy to co w Fabi jest prawie full opcją i duże tego czego fabia nie ma - wielowachaczowe zawieszenie, jak w Golfie V i VI, ESP, da się wydusić w cenie tej metalika i ubezpieczenie, ma się nowoczesny silnik 1,6 126koni, a nie jakieś 1/4 minej, spalanie i30 ma też mniejsze według tego samego testu co prowadzą firmy. Szczerze powiem nie wiem czemu i tak tyle osób kupuje Fabie, jak chcecię skodę polecam Octawię :) pozdrawiam
    • Gość: turbo Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.xdsl.centertel.pl 10.05.10, 21:57
      hmm napisąłem post był ok 10 minut po czym został skasowany.... no ładnie.... czyżby powrót cenzury....
    • Gość: Samar Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.chello.pl 11.05.10, 06:44
      Ogółem bez rozróżnienia na modele na pierwszym miejscu w sprzedaży w PL jest Skoda, na czwartym Volkswagen = Niemcy biorą wszystko
    • Gość: www Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 08:12
      Octavka rulez...Po prostu liftback rządzi! Optymalne rozwiazanie
    • elfkabezhaltera Hjundaj-KIA rządzi :) 11.05.10, 08:16
      Agregując Cyda i i30 (w zasadzie ten sam samochód*) mamy ok. 3700. Drugie miejsce :)

      * jeśli można różne generacje Octavii łącznie, to czemu nie cyda oraz i30?
      • Gość: anders Re: Hjundaj-KIA rządzi :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 10:19
        elfkabezhaltera napisała:
        > * jeśli można różne generacje Octavii łącznie, to czemu nie cyda oraz i30?

        No to skoro tak to Octavie zlicz z Golfem, Audi A3,Leonem i na upertego
        jeszcze z przynajmniej 5-cioma innymi modelami ktore bazuja na Octavii
    • Gość: gosc Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.10, 14:33
      Polacy kupują nudne jak flaki z olejem taczki bez jakiegokolwiek charakteru, jedynie Fiat Bravo trochę wychyla się z tej stawki, reszta to sprzęt AGD, ale cóż, społeczeństwo mamy niezbyt zamożne i takie tego skutki. :(
      • Gość: after Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.10, 15:39
        To ciekawe ale lekko idiotyczne zalozenie poniewaz Bravo nalezy do tych
        najtanszych w swojej klasie a mimo to wybierane sa inne modele.
        W Europie a nawet samych wloszech Bravo srpzedaje sie slabo.Wiec widocznei
        jest taki kiepski ze uroda mu nie pomaga.
    • Gość: gosc Re: Jakie auta kupują Polacy? IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.10, 15:49
      Gówno prawda, to tylko wina pokutujących stereotypów o wyższości samochodów z helmutowni, co jest najzwyklejszą w świecie bzdurą, nie w dzisiejszych czasach.
Pełna wersja