Dodaj do ulubionych

Wakacyjne rabaty

• Gość: m Re: Wakacyjne rabaty IP: *.centertel.pl 21.07.10, 20:56
      Ted

Po 1: Moje Polo kosztowało mnie tylko 11 tys.zł a nie 50 ani tym bardziej 173 tys.zł ...(policz ile utopiłeś frajerze)

Po 2 : Utrata wartości mojego autka to 3 tys.zł przez 3 lata...a twoje straciło przez 3 lata aż 50% wartości czyli Duuuużo więcej straciłeś ...

Po 3 : Moje Polo to nie byle co byle z niemiec...bo moje Polo jest Krajowe a nie z Niemiec...i jest zadbane a nie jakiś trup :-) Haha
    • Gość: Ted Re: Wakacyjne rabaty IP: *.tktelekom.pl 21.07.10, 21:15
      m

ad1. Czemu utopiłem, Frajerze? Toyota Land Cruiser kosztuje 300 tysięcy, zobacz jaką okazje trafiłem :D
      Po prostu stać mnie na to, ale w Twoim ograniczonym umyśle się to zapewne nie mieści? Nie każdego życiowym marzeniem jest jeżdżenie 11 letnim Polo z extra mocnym silnikiem ;-) Może jak będizesz więcej zarabiał, to dojdziesz do podobnych wniosków.

ad2. Tak, straciłem 50%. Podobnie straci każdy kto kupi podobne auto średniej klasy i sprzeda po takim okresie jak ja. W PL ta reguła nie dotyczy chyba tylko uwielbianego przez tłumy Passata :) Zatem wszyscy mają kupić Polo?

Oglądałem 5 używanych aut 4x4 za 80-90k. Pomijając, że 3 były malowane w paru miejsach - nie wnikałem dlaczego, to do każdego trzeba było na wstępie dołożyc co najmniej 10k - wymiana opon, klocków, tarcz, akumulatora etc. Komplet dobrych opon do auta 4x4 tej klasy kosztuje niewiele mniej niż dzisiaj jest warte Twoje Super Polo, ale tego pewnie tez nie zrozumiesz, jak można tyle pieniędzy "utopić" :]
      Po prostu nie stac mnie na nieprzewidziane wydatki, wolę wiedzieć ile wydam.

ad3. Masz racje, w PL pospawali go z czterech ;-) Jakbyś był bardziej domyślny to zrozumiałbyś o co chodziło w mojej wypowiedzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka