Dodaj do ulubionych

Ranking zadowolenia z marek | ADAC

• Gość: killen Re: Ranking zadowolenia z marek | ADAC IP: *.gdynia.asseco.pl 07.11.11, 15:42
      Czy od VW należy wymagać więcej? Tak.
      Czy do silnika TSI zawsze nalezy przypisać slowo: porażka? Tu już niekoniecznie, 1.4 TSI 122 KM to w miarę dopracowana konstrukcja, 1.4 TSI 160 KM niestety była porażką.
      Każdy producent ma swoje wzloty i upadki. Koncern VW w ostatnich 10 latach miał jednak dużo tych drugich. W Polsce również przez importera Kulczyk Tradex który nabywców aut i gwarancję producenta miał głeboko gdzieś.
    • gnom.pl Re: Ranking zadowolenia z marek | ADAC 07.11.11, 18:11
      Zgadzam się z ( sir-mac ) ranking bez sensu co tu porównywać te masówki które po upływie gwarancji można tylko zezłomować lub wcisnąć jakiemuś naiwniakowi! Dekadę wstecz, to były samochody! jarull-wszystkoosamochodach.blogspot.com/
    • Gość: klemens Re: Ranking zadowolenia z marek | ADAC IP: 91.214.1.* 07.11.11, 19:27
      @JVC:

Twoje komentarze są debilne! Pracujesz w vw? A może Ci płacą za wychwalanie vw?

Biednych ludzi(polaków) nie stać na tanie rzeczy, lepiej kupić coś porządnego na dłużej i tym czymś jest właśnie VW.
      Zresztą jezdziłem różnymi samochodami i właśnie dlatego wiem, że VW jest najlepszy.

Masz rację, biednych ludzi nie stać na kupowanie takiego szmelcu jak vw! To, że jeździ tych szrotów tak dużo bierze się z dwóch czynników:
      1. Ciągle wielkiej i kompletnie niezrozumiałej miłości do technologi niemieckiej która panuje w tym naszym narodzie od czasów wojny.
      2. Było pełno starych złomów za Odrą i nasi kochani przyjaciele z za Odry z chęcią nam sprzedawali te złomy. Sam sprowadziłem kilka samochodów i większość propozycji sprzedaży dotyczyło vw których już tam nikt nie chciał. A to że nasi rodacy brali je chętnie prosto z lawety to inna sprawa ( patrz pkt.nr 1). Jeśli tego nie rozumiesz to idź do szkoły, tam uczą procesu logicznego myślenia.

I na koniec, nie jestem przeciwnikiem vw ale po moich przygodach z kilkoma samochodami stwierdzam że to przeciętne samochody i nie ma co się nimi podniecać! Nikt na zachodzie nie zalicza ich do klasy premium!
      Mamy wolny kraj więc jeśli jesteś posiadaczem vw to oczywiście możesz go wychwalać i się podniecać - masz do tego prawo. Nie krytykuj jednak innych i ich odmiennych zdań. To że polemizujesz z każdym kto zamieści tu wpis zły o vw sprawia, że nie jesteś obiektywny.
    • Gość: Gość Robert Re: Ranking zadowolenia z marek | ADAC IP: *.kwidzyn.mm.pl 18.11.11, 17:35
      Cóż. Z tego tupu rankingiem się zgodzę. Zgadzam się, choć pewne oceny mnie zaskakują. I tak... Zaskakuje mnie wysoka pozycja Daci, Volvo i Alfy. Zaskakuje mnie stosunkowo niska pozycja Audi, Mazdy i Kia.
      Co do vw... cóż - ludzie, których nie stać na Lexusa, BMW, Mercedesa czy Audi, a poszukują niejakiego "premium" - kupują często vw. Zasada "prawie żywiec" - czytaj "prawie samochód" znajduje tutaj potwierdzenie. Mały oszukańczy trik, a jaki komfort dla psychiki - "jeżdżę klasą Premium". Więcej pewności i wiary w siebie i nie trzeba będzie przepłacać za coś, co dobrym autkiem nie jest. Patrz poz. 27 w tymże rankingu (i nie tylko w tym)....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka