Dodaj do ulubionych

Przyczepy kempingowe - gdzie kupić?

02.07.12, 18:00
Witam - poszukuję namiarów na jakieś komisy, gdzie można kupić przyczepy kempingowe na terenie Małopolski i Podkarpacia. Może ktoś wie, gdzie takie są? Dokładnie poszukuję jakiś przyczepek do 10 tyś zł -mogą być sprowadzone np z Anglii - zarejestrowanych lub gotowych do rejestracji.
Obserwuj wątek
      • ana1361 Re: Przyczepy kempingowe - gdzie kupić? 18.05.13, 15:07
        Witam- kempingu jeszcze nie kupiłam, bo jak mi się podoba na fotkach to albo jest kiepski gdy się go ogląda ,,na żywo,, /przyczepy wilgotne, zatęchłe lub uszkodzone - co często nie jest opisane ;-C/ albo też mąż kręci nosem.... Dlatego nadal jestem ,,na kupnie,, - może w tym roku coś fajnego wyszukam? Aż tak mi się nie pali - ja potrzebuję przyczepki do postawienia na działce... ;-DD Pozdrawiam
    • michu2412 Re: Przyczepy kempingowe - gdzie kupić? 19.03.14, 16:47
      ciężko o dobrą przyczepę jestem z Wielkopolskii i raczej w WLKP szukałem zdarzało sie jednak pojechać gdzieś dalej i oczywiście miało być ładnie pięknie a okazywało sie ze podłogi brakowało... brak slow, ostatecznie kupiłem u siebie na miejscu nie bede wklejał linków bo zaraz pewnie je usuną , sprzedają naprawdę bardzo ładne przyczepy i w dobrych cenach, na placu było ich pewnie ze 30 tak ze jest w czym wybierać , firma niedaleko poznania w Gruszczynie nazywa sie chyba BESTCAMP wystarczy wrzucić w google maja stronę
        • jacek-kuba Re: Przyczepy kempingowe - gdzie kupić? 27.05.14, 11:11
          Jeśli chodzi o markę to bierz knausa - sprawdzona, solidna, poza tym ceniona przez kamperów.
          Pogadaj z chłopakami z Pro Camp o specyfice tych przyczep, sporo wiedzą i pomogą Ci dobrać taką, która będzie się sprawdzała na Twoich wypadach (zależy, czy chcesz bardziej stacjonarnie, czy może objazdowo podróżować).
            • jacek-kuba Re: Pro Camp 02.06.14, 13:16
              No ja mam nieco inne zdanie, tak jak zresztą już pisałem. Spędziłem z nimi ponad godzinę gadając o interesujących mnie modelach. Znam się na kamperach, więc była to raczej merytoryczna dyskusja.
              • jestklawo Re: Pro Camp 03.06.14, 09:29
                no a ja rozmawiałem merytorycznie ze znajomym, który kupuje interesujące go modele w UK tylko po to, żeby przewieźć w nich do kraju motocykle i części motoryzacyjne na handel. W związku z powyższym stan kupowanych przez niego przyczep jest nieistotny. Mają za zadanie być dobrze załadowane i dowieźć towar do Polski. Chcesz wiedzieć co się z nimi dalej dzieje?
                • sylwiapolo32 Re: Pro Camp 25.06.14, 11:18
                  Witam mam do sprzedania przyczepe kempingowa marki hobby 420 (d10) - data produkcji 1991r.
                  kemping zarejestrowany i opłacony oc + przeglad do 24.05.2015r
                  jej stan okreslam na bardzo-dobry ,pierwszy własciciel w polsce, pilnie sprzedam...(woj. lubuskie)

wyposazenie kempingu:
                  - przedsionek z 2008r.(obeling)
                  - mocowanie na 2 rowery (na tył kempingu) dodatkowo!!!!
                  - zlew z aneksem kuchennym na trzy palniki
                  - lodówka elektrolux 230/12v lub gaz
                  - szawki z szufladą
                  - łazienka z uchylnym zlewem + toaleta z wyciaganym zbiornikiem zewnetrznym na fekalia
                  - wszystkie szawki w kolorze białym
                  - oswietlenie 12/230v
                  - moskitiery oraz rolety w oknach i szyberdachach
                  mozliwosc adaptacji dwoch sypialni dzielonych drzwiami
                  - ogrzewanie trumatic gazowe
                  - oswietlenie drogowe,hamulec najazdowy wszystko sprawne
                  - kolo zapasowe pod kempingiem oryginał
                  - kolo podporowe na dyszlu oryginalne
                  - stopien wejsciowy
                  - opony z 08.2008r
                  - butla z gazem pelna
                  - pojemniki na wode oryginał
                  - dwa komplety kluczy drzwi wejsciowe

nic tylko podpiac do auta i jechac na wakacje...

tel. 882 173 137
                  Węcej informacji pod nr telefonu - mogę przeslać foto.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka