Dodaj do ulubionych

Zyski z autostrady A4

19.11.13, 21:12
www.flota.v10.pl/Autostrada,A4,to,zyla,zlota,zarzadca,zarobil,w,9,miesiecy,51,mln,zl,106185.html
I co Wy na to? Na A4 jest drożyzna, ale jak nie płacić, skoro nie ma żadnej rozsądnej alternatywy?
Obserwuj wątek
    • fuiio Re: Zyski z autostrady A4 20.11.13, 08:57
      Ciekawostka jest to ze w krajach cywilizowanych odcinki bez alternatywnej trasy sa bezplatne (Francja Hiszpania) a tutaj nie ma zadnych zasad. Cena 3€ za 60km jest najwyzsza w europie lub prawie najwyzsza wyrazona w €. Ale jesli ujac ja w procencie do zarobkow to najwyzsza na swiecie. Mimo wszystko gdybym sam zarzadzal ta autostrada podnioslbym cene do 100zl za 50 km (i robil niekonczace sie remonty w kolo) bo wielu frajerow i tak by zaplacilo..bydlo trzeba strzyc
    • poohdell Re: Zyski z autostrady A4 20.11.13, 09:49
      Alternatyw akurat jest kilka. Ja raczej zawsze jadę przez Olkusz (z tym że mieszkam na północ od Katowic - więc mam po prostu bliżej). Różnica może 15 minut - które możesz stracić stojąc na bramkach w Balicach. Przed Krakowem jest już obwodnica, którą płynnie zjeżdżasz na autostradę. No i jest jeszcze droga przez Krzeszowice.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka