Dodaj do ulubionych

Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY!

10.01.20, 05:16
Podobno kuny nie wejda, a jak wejda to od razu uciekna, z garazu gdzie blyska lampa stroboskopowa.
Internet pokazuje lampy do ustawiania zaplonu albo lampy blyskowe do zdjec, albo jakies swiatelka rowerowe, ale wierze ze jak komus zalezy to se cos znajdzie. A ze to wkurwia to wiem z doswiadczenia, bo raz korzystajac z uslug PKP siedzialem na walizce w korytarzu, a w przedziale nad moim pustym miejscem neonowka w suficie tak blyskala i blyskala ze zamkniecie oczu nie robilo zadnej roznicy. Zdaje sie ze istnieje tortura wodna, kapajaca kropelka, i tortura swietlna…
To sie z pewnoscia tyczy strychu tez.
Obserwuj wątek
    • engine8 Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 05:40
      Mowisz ze w garazu tez jest problem?
      W garazu mozesz se blyskac a le na ulicy to gorzej
      Ale Honda wymyslila pikantne tasmy
      Podejrzewam ze madre kuny z EU to sie na cos takiego nie nabiora jak durne amerykanskie...
      Ale nasze ubezpieczenia pokrywaj ponoc te "Kunskie" straty..
      www.consumerreports.org/car-maintenance/how-to-protect-your-car-from-rodents/
    • trypel Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 07:14
      To ostatnie co zamontowałem pod maska, tez tam dioda błyska w przypadkowej sekwencji. I wydaje te dźwięki co to ja nie słyszę ale kuny sie wkurwiaja.
      Nie wiem co pomogło bo ilośc antykunich rozwiązań jest wieksza ale na razie żadna nie przylazla.

I nie mam amerykańskiego ubezpieczenia tylko polskie, i szok bo ono tez pokrywa kuny. Tylko co z tego jak rano wsiadam i gdzieś chce jechać a nie mogę.

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
      • waga170 Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 08:11
        Szacun za stosowanie, czy probe stosowania, srodkow bezkrwawych i bezbolesnych. Kuny, wydry, wiewiorki, niby szkodniki, a z drugiej strony paru dwunoznych, jeden na kulawych nogach z pletwami a drugi z brodka, toz to dopiero szkodniki, ustawilbym ich jeden za drugim i zajebalbym jedna kulka. Roza Luksemburg i Trocki oczywiscie gdyby sie ktos pytal.
    • qqbek Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 08:30
      Co wypróbowaliśmy z sąsiadem:
      1. kostki toaletowe,
      2. odstraszacze dźwiękowe,
      3. odstraszanie światłem.

Z tych trzech działa najlepiej "3". Tyle, że nie zainstalowałem niczego pod maską, a po prostu podkręciłem ustawienie czujnika lampy oświetlającej podjazd (w oprawie jest świetlówka kompaktowa dająca bardzo zimne światło).

Zresztą - u mnie kilka razy pod maską siedziała.
      Potem poszła do sąsiada i opierdzieliła wygłuszenie silnika.
      Sąsiad zainstalował cuda wianki, dźwiękowe chujumuju za kilkaset cebulionów... to mu opierdoliła jeszcze kable na dodatek.

Potem poszła dwa domy dalej i kolejnemu sąsiadowi opierdoliła kable.
      Tamten sąsiad jest myśliwym, a kunę gdzieś, po jej ostatnim numerze, "wcięło"... niech jej ziemia lekką będzie.

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • waga170 Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 08:57
        Ja mialem kiedys zaprzyjaznione wiewiorki. Do tego stopnia ze pomieszkiwaly w domu i tak sie oswoily (sobie nigdy nie kupowalem obluskanych orzechow a dla nich tak) ze skakaly z domownika na domownika. Tylko przez to ze byly "cute" dawalem im robic co chca, czyli gryzc na pozor bezsensownie, ale one sobie po prostu tepily bez przerwy zeby ale tego co gryzly, nie jadly. Kable i plastiki. Rynny mam na szczescie blaszane.Takie pudelko od suwmiarki zciely na trociny "w try miga". Przestaly do mnie przychodzic. Podobno dalej mieszka emerytowany polski chuj z malej litery wojskowy, ktory ma krzak leszczyny i strzela do wiewiorek nie z pistoletu, nie z wiatrowki a z kurwa… procy.
        Ta historia bedzie miala ciag dalszy, Jezeli kiedys uslyszycie we wiadomosciach ze emerytowany wojskowy zdechl na skutek wielokrotnego postrzelenia w jaja z procy przez wiewiorke, to prosze nie donoscie na mnie:)
        • qqbek Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 10:49
          Wiewiórek mam w chuj i ciut ciut po sąsiedzku - nie dość, że przynajmniej trzy mieszkają na rozłożystych klonach przy mojej ulicy, to jeszcze biuro mam przy samym parku i śmigają po orzechach włoskich, które rosną wokół naszego parkingu - tak więc przyłączam się do życzeń długiej i bolesnej emaskulacji wojskowego.

--
          Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • waga170 Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 21:43
        frequenter.light napisał:

> Coś mi wyżarło wygłuszenie pod maską mojego golfa i musiałem je zdjąć. Jak jesz
        > cze wyjmę koło zapasowe, to będzie prawie jak octavia :)

A przedtem Qubek napisal:

"Potem poszła do sąsiada i opierdzieliła wygłuszenie silnika."

Moze jestescie sasiadami?
        • qqbek Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 10.01.20, 21:56
          waga170 napisała:

> frequenter.light napisał:
          >
          > > Coś mi wyżarło wygłuszenie pod maską mojego golfa i musiałem je zdjąć. Ja
          > k jesz
          > > cze wyjmę koło zapasowe, to będzie prawie jak octavia :)
          >
          > A przedtem Qubek napisal:
          >
          > "Potem poszła do sąsiada i opierdzieliła wygłuszenie silnika."
          >
          > Moze jestescie sasiadami?

Nie - mój sąsiad ma Fabiedę do pracy i Q2 dla żony.
          Co ciekawe kuna wybrała ponad 10-letnią Fabiedę, a nie 2-letnie Audi, wbrew temu co mówią o tym, że "im nowsze, tym chętniej żrą".

--
            • trypel Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 11.01.20, 21:24
              Kiedyś nie było jenotów, teraz już są i to jest ich sporo, kiedyś prawie nie było bobrów a teraz ich ślady masz w centrum miasta (wroclaw)
              Jak pierwszy raz byłem w maladze z 5-6 lat temu (za PO) to ludzie pokazywali sobie palcami papugi żyjące dziko (chyba nimfy i nierozłączki), teraz za PISu jest ich już tyle ze zaczynaja dominować w mieście.
              Idzie nowe. Dobra zmiana.

--
              Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
              • qqbek Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 11.01.20, 22:59
                trypel napisał:

> Jak pierwszy raz byłem w maladze z 5-6 lat temu (za PO) to ludzie pokazywali so
                > bie palcami papugi żyjące dziko (chyba nimfy i nierozłączki), teraz za PISu jes
                > t ich już tyle ze zaczynaja dominować w mieście.
                > Idzie nowe. Dobra zmiana.

To pikuś.
                Papugi pojawiają się już na południu Polski.
                Na razie sporadycznie, ale to gatunek inwazyjny.

Kurwa, jak ja tęsknię za wróblami.
                Kiedyś były tego tysiące w mieście.
                Teraz karmnik wystawiłem, najlepszych ziarenek (kukurydza, zboża) nasypałem i od kilku tygodni dwa zaobserwowałem. Za szczyla miałem taki sam karmnik (nie pozwalający, z powodu niedużej wysokości, opierdzielić zawartości większym gatunkom) i jak raz podsypałem rano, to do południa śladu nie było, teraz podsypię rano... i tydzień później potrafi coś jeszcze leżeć.

--
                  • qqbek Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 11.01.20, 23:48
                    Wróbel jak ma pszenicę, słonecznik i żyto to sobie dupy nie zawraca kukurydzą.
                    Zresztą kukurydzę i tak tłukę na drobne, więc przytyk jakoś średnio udany :)

--
                    • waga170 Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 12.01.20, 01:57
                      qqbek napisał:

> więc przytyk jakoś średnio udany :)

No to sie poprawie:) Ty ptasi rasisto!
                      Karmi wroble ale karmnik ma taki zeby inne gatunki tylko patrzyly na ziarno ale go nie dosiegnely.
                      Ja slonecznik i kukurydze kupuje hurtowo w workach dla ptactwa domowego, ale przed nasypaniem do karmnika dla dzikich czesc kukurydzy tluke w mozdzierzu. A jak mi sie chce to robie takie szyszki z ziarna i tluszczu, ale karmie wszystkie a nie tylko jeden gatunek.
                      • engine8 Re: Ekstra! Ekstra! Ostatnie wiadomosci! KUNY! 12.01.20, 04:50
                        No ja moglbym ci podeslac juz przmielona :)

Jak my uczymy mlodych gamoni jak sie jezdzi "szybko i bezpiecznie" to kiedys Strazacy sie wlaczali i z sikawki nam robili mala kaluze do jazdy w poslizgu.. ale ponoc jakis zielony sie przypieprzyl ze to niby nie ich rola no i ze wode niszcza wiec przestali
                        Ale ktos wpadl na pomysl wysypania toru kolka kukurydza.... A ze to tanie jak ....kukurydza.....to kupujemy ciezarowke za pare stowek i jest jazda ze hej..... Po paru godzinach zamiast ziaren kukurydzy jest juz tylko kasza kukurydziana ktora ptaki w pare godzin sprzataja za darmo i dokladnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka