Dodaj do ulubionych

OT - Buldogi nie napierdalają się już pod dywanem

31.01.20, 23:51
Buldogi szukają dróg ucieczki z bantustanu.
Jenot kontra Mularczyk.
Wyścig to znienawidzonego koryta w Brukseli, gdzie miast 9 tysięcy złotych (plus premie za komisje) czeka 10 tysięcy waluty wyrażonej w "obcym języku".

Kibicuję Jenotowi.
Nie dość, że po angielsku mówi na tyle biegle, że bardzo szybko się tam skompromituje, to jeszcze wszystkie wróble u mnie w karmniku śpiewają, że dziadek Jenota z Bełżyc był zwykła kolaboracyjna szuja i szmalcownik, a nie patriota z AK.

wiadomosci.wp.pl/dominik-tarczynski-bronil-dziadka-zbadalismy-teczke-jozefa-albinskiego-6263032393078401a?nil=

--
Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
Obserwuj wątek
    • galtomone Re: OT - Buldogi nie napierdalają się już pod dyw 01.02.20, 09:59
      To walka to pikuś.

Na moje oko, Zbigniew Z. znów wywinał PiSowi numerek z tą cała sytuacja z sądami.
      I to na gorze jest faktyczna wojna o przyszlosc.

Jasnym jest, ze JK jest na koncu swojej drogi.
      Zbigniew Z. wie, ze PiS wiecznie rzadzic nie bedzie - szczegolnie jak sie gospodarczo sytuacja zmieni, to suweren bedzi baaaardzo niezadowolony.
      Ergo, musi sie obudowac na czas przemian, kyzysu i po JK.

Morawiecki nie ma zaplecza - i wiecej chetnych do przywodztwa bedzie.
      Relelekcje Dudy, Zbyszek ma gdzieś, bo realnie nie jest mu do niczego potrzebna.... ba, wrecz lepiej jakby do niej nie doszlo, bo nie wspomoze ewentualnego sukcesora JK w Zjednoczonej Prawicy/PiS.

Ma obecnie pozycje, ktorej mu nikt nie odbierze, a trundo przeciez PiSowi, mowic, ze sie z jego decyzjami i posunieciami nie zgadzaja... a jak pislem ruszyc go nie moga.

Efekt bedzie taki, ze Zbyszek bedzie mial swoja grupe wiernych "fanatyków" (wsrod czesci politykow mlodego pokolena - sa obok niego non stop, i wsrod czesci wyborcow), toche jak Antoni M.

I nawet jak nie zdobecie przywodztwa po JK (szanse na to sa marne), to czy sie ZP rozwali czy w jakiejs formie przetrwa i tak bedzie mial na tyle silna pozycje ze nic bez niego koledzy nie zrobia.

Tak wiec mysle, ze strony MS bedzie jeszcze bardziej skret na prawo i zaostrzenie kursu. Siebie umocni, Dudzie nabruzdzi, a poziom poparcia dla PiS ma gdziej bo to nie jego partia dzis i jutro.

Sobie tym razem Jarek powazny problem na wlasnej piersi w postaci Zbyszka wyhodowal.
      A pamietacie akcje Zbyszka przed wyborami samorzadowymi i do PE... wiecznie im cos wywija- to preciez nie przypadkiem... a jasnym jest, ze robi problemy.

Nic tylko Zbysiowi kibicować - juz wole zeby byl przy korycie, ale bez faktyczniej wladzy.

W poprzedniej kadencji mogl sie go pozbyc... teraz juz za pozno.

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
      • qqbek Re: OT - Buldogi nie napierdalają się już pod dyw 01.02.20, 21:47
        Wygrał Jenot :)
        A co do Zera.
        Cóż - PO miała 8 lat, żeby skurwysyna posadzić w pasiaki.
        Myślę, że jedyną drogą teraz jest (o ile uda się tym skurwielom odebrać władzę) rozliczenie tej "podłej zmiany" co do grosza, z każdego paragrafu, do wieloletnich kar więzienia i dożywotniego pozbawienia praw publicznych włącznie.

--
        Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
        • galtomone Re: OT - Buldogi nie napierdalają się już pod dyw 02.02.20, 09:46
          Nikt tego tak nie zrobi, bo nie wszylo by z tego wiele dobrego.

Sceptyczni i widzacy wszedze teorie spiskowe powiedza "ku...a, ku...wie łba nie urwie" ale to nie jest cała, wyłącza i jedyna prawda.

Tego typu rozliczenia nigdy sie w żadnym państwie za bardzo nie powiodły z dwóch powodów ważniejszych.

Po pierwsze, ktoś na cały obóz PiS głosował i nawet jesli rozliczene władzy byłoby w prawie, itd... - to zaraz będzie opinia, że to tylko polityczny odwet. Ergo dalszy podział suwerena i robienie ofiary/bohatera z rozliczanego.

Szczególnie, że nie jestesmy (dzieki PiS głównie) w sytuacji posiadania wielu niezaleznych instytucji panstwowych z autorytetem wsród ogołu spoleczenstwa.
          A skoro tak... to kto ma rozliczac Zbyszka & company?

Nasi pratnerzy na zachodzie też nie do konca lubia takie spektakle masowe...
          Sa ugruntowanymy demokracjami, nikt np. nie atakuje/przejmuje instytucji po wygranych wyborach tak jak u nas... ergo nie do konca rozumieja, ze wogole mozna nie grac wg takich regul . Rozliczenie zatem bedzie tez odbierane jako odwet polityczny... Innymi slowy ci co przyszli mieli byc juz normalni, a sa tacy sami fanatycy jak ci, ktorych rozliczaja.

Ale mam pytanie... Jak oceniasz, do jakiej bramki gra Zbyszek?

--
          Pozdrawiam,
          galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
        • misiaczek1281 Re: OT - Buldogi nie napierdalają się już pod dyw 02.02.20, 11:12
          qqbek napisał:

> Wygrał Jenot :)
          > A co do Zera.
          > Cóż - PO miała 8 lat, żeby skurwysyna posadzić w pasiaki.
          > Myślę, że jedyną drogą teraz jest (o ile uda się tym skurwielom odebrać władzę)
          > rozliczenie tej "podłej zmiany" co do grosza, z każdego paragrafu, do wielolet
          > nich kar więzienia i dożywotniego pozbawienia praw publicznych włącznie.

co masz na myśli pisząc "rozliczenie tej "podłej zmiany" co do grosza"?
          Rozumiem że w ramach rozliczenia gotów jesteś zwrócić pobrane przez 3-4 lata 500+?
          ile to razem wyniesie policzmy 12 tysięcy rocznie x 3-4 lata ...no no Golfa sprzedasz i wystarczy :)
          hehehhehe :-)

• misiaczek1281 Re: OT - Buldogi nie napierdalają się już pod dyw 02.02.20, 11:32
          qqbek napisał:

> Wygrał Jenot :)
          > A co do Zera.
          > Cóż - PO miała 8 lat, żeby skurwysyna posadzić w pasiaki.
          > Myślę, że jedyną drogą teraz jest (o ile uda się tym skurwielom odebrać władzę)
          > rozliczenie tej "podłej zmiany" co do grosza, z każdego paragrafu, do wielolet
          > nich kar więzienia i dożywotniego pozbawienia praw publicznych włącznie.
          >
          hahaha :) uśmiałem się do łez:) gdyby tak rozliczano wszystkich to przede wszystkim powinni się rozliczyć sędziów którzy wsadzali do więzień opozycjonistów za PRL-u tzw. ...i rozliczyć rządy peło które ukradły kasę z OFE i nakazać im zwrot kasy którą stracili ludzie w aferze Amber Gold i rozliczyć rządy peło za mafie vatowskie bo oni nic nie robili żeby to ukrucić a budżet tracił przez nich miliardy bo państwo wtedy nie działało h d i kamieni kupa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka