Dodaj do ulubionych

wyobraznia=0

17.02.20, 08:46
gazetawroclawska.pl/wypadek-pod-wroclawiem-jedna-osoba-nie-zyje-cztery-sa-ranne-z-aut-nie-zostalo-nic/ar/c16-14790256
Obserwuj wątek
    • oixio Re: wyobraznia=0 17.02.20, 09:49
      Tam krzyże, drzewa obdarte z kory !!!
      Czy zarządca nie wie, że tam jest niebezpieczna organizacja ruchu drogowego?

www.google.pl/maps/@50.897284,16.8729447,3a,75y,301.01h,80.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1srVEzXw05iLIxgeA022lxNg!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl

Zezwala na dalsze zabijanie?
      Czy w Polsce jest to dopuszczalne?

• nazimno Re: wyobraznia=0 17.02.20, 09:53
        Co ty, stary, p...sz...?
        Idealny odcinek drogi, dobra nawierzchnia, wymalowane pasy.
        Ta droga ma pecha, ze jezdza po niej ludzie pozbawieni rozumu.
        I to wlasnie jest przyczyna wypadkow.
        =================
        G L U P O T A
        ==============
        • oixio Re: wyobraznia=0 17.02.20, 10:20
          No, widzisz, z powodu głupoty ludzi się nie zabija !!!
          Nikt nie ma takiego prawa!

Te okaleczone drzewa proszą się o wycięcie lub przynajmniej wykonanie opaski zabezpieczającej.
          Te drzewa na łuku drogi ograniczają widoczność - w naszych przepisach takie ograniczenie widoczności nie jest liczone.
          Na łukach dróg należy wykonywać poszerzenia jezdni, twarde pobocza umożliwiające pozostanie na jezdni w sytuacjach krytycznych. U nas poszerzeń zakrętów =0 zgodnie z przepisami.
          Można budować trzecie pasy umożliwiające wyprzedzania - u nas budowle w osi jezdni uniemożliwiające.
          Na włoskich autostradach potrafią na jezdni jednokierunkowej dodawać nawet dwa pasy ułatwiające wyprzedzanie i jazdę z różnymi prędkościami.

Mimo wszystkich starań nie będzie gwarancji, że nie dojdzie do wypadku ale z drugiej strony utrzymywać miejsca, które ewidentnie zabijają, bez żadnej reakcji to BARBARZYŃSTWO !
        • oixio Re: ...ty chyba nie rozumiesz tego, co czytasz... 17.02.20, 10:37
          nazimno napisał:

> jeszcze raz:
          >
          >
          > Jak poinformował nas Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji, zderzyły się
          > tam dwa samochody osobowe audi i ford. Co ciekawe oba auta były podczas manewru
          > wyprzedzania

Czyli dwoma pasami jechały na zderzenie czołowe cztery pojazdy .
          Jak myślisz ? Wyprzedzający podejmując decyzję o wyprzedzaniu widzieli sytuację? czy wyprzedzani "nie pomogli" tragedii? zwolnieniem, brakiem współpracy ..... tego nikt nie bada .... a może powiedzą ?
            • yasiaq Re: ...ty chyba nie rozumiesz tego, co czytasz... 17.02.20, 23:50
              Podejrzewam ,że spotkało się 2 kozaków z tzw żelaznymi jajami. W tej konfrontacji po prostu zwyciężyli obaj ale jeden został wyeliminowany z dalszych rozgrywek. W sumie ten co przeżył może czuć się wygranym. Ja też stanąłem kilka razy oko w oko z takim kozakiem ale wstyd się przyznać ..okazałem się ostatecznie mięczakiem ..taka karma
            • tbernard Re: ...ty chyba nie rozumiesz tego, co czytasz... 19.02.20, 14:15
              real-meh napisał:

> Ja myślę, widząc jak się w Polsce jeździ, że widzieli. Ale „ja się zmieszczę...
              > ”

Mogło tak własnie być, że widzieli normalny ruch z przeciwka ale nie widzieli siebie nawzajem. To spowodowało przypływ kozackiego temperamentu i chęci pokazania nieudacznikom jak się jeździ. No i pokazali.
              • oixio mozliwe prawdy 19.02.20, 15:40
                tbernard napisał:

> real-meh napisał:
                >
                > > Ja myślę, widząc jak się w Polsce jeździ, że widzieli. Ale „ja się zmiesz
                > czę...
                > > ”
                >
                > Mogło tak własnie być, że widzieli normalny ruch z przeciwka ale nie widzieli s
                > iebie nawzajem. To spowodowało przypływ kozackiego temperamentu i chęci pokazan
                > ia nieudacznikom jak się jeździ. No i pokazali.

W naszym systemie raczej nie dowiemy się faktycznego przebiegu zdarzenia.
                Po czasie będzie on "obrobiony" a więc szkoleniowo mało wartościowy.

Mogło być tak jak zakładacie ale mogło być np. tak:
                A jedzie 90, zbliża się do B, który wlecze się 60, nie widzi z przeciwnej strony pojazdów - szybka decyzja o wyprzedzaniu.
                Po zmianie pasa zauważa z przeciwnej C - jest źle - jest w takim miejscu, że lepiej mu kończyć wyprzedzanie niż rezygnować.
                C - się wystraszyło i ostro przyhamowało z odbiciem do prawej.
                D - jadąc w małym odstępie za C, jest zaskoczone i odbija w lewo.
                Wynik: zderzyły się pojazdy wyprzedzające B i D.

W takiej sytuacji udział każdego A,B,C,D oraz organizatora ruchu winien być przedmiotem analizy i odpowiedniego postępowania.
                Może tak nie być, ze tylko jeden winny.
                U nas często pojazd A w sytuacji wyprzedzania budzi się i przyspiesza i inne przestępcze działania .........

• tbernard Re: mozliwe prawdy 19.02.20, 19:00
                  Z tym przyśpieszaniem podczas bycia wyprzedzanym to najczęściej to jest tak, że imbecyl rozpoczyna owo wyprzedzanie tuż przed zakończeniem obszaru zabudowanego i imbecyl się dziwi, że pojazd wyjeżdżający przyśpiesza.
    • engine8 Re: wyobraznia=0 18.02.20, 00:25
      Mowie ze natura sam sobie radzi z eliminacja niedorozwinietych osobnikow.
      Tych co uczestnicyli to mi nie zal bo oni swojego i czyjegos zycia nie wartosciwali - zal rodzin.
    • waga170 Re: wyobraznia=0 18.02.20, 02:27
      Nazi, czy Ty bez przerwy sledzac i informujac nas o wypadkach w okolicach Wroclawia, masz z tego tytulu jakas gratyfikacje, zwlaszcza seksualna? Czym wiecej wypadkow tym bardziej jestes podniecony. Czy patrzac na te zdjecia wywalasz jezyk?
    • trypel Re: wyobraznia=0 18.02.20, 08:02
      Właśnie przez ten wypadek musiałem odwozić swojego piecsetplusa przez Wałbrzych na ferie.
      Świry sie wyeliminowały. Szkoda ze tylko jeden skutecznie. Ale ile napsuły krwi innym.

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
        • trypel Re: wyobraznia=0 18.02.20, 09:30
          Dzięki temu że nie wyprzedzam na 4tego? Nie może ale na pewno.
          Zaczynam poza tym lubić spokojniejsze drogi nawet za cenę dodatkowych 15 min. W jedna stronę jechałem jakimiś kompletnym zadupiami i wyskoczylem dopiero za Kłodzkiej. W drugą przez Nachod i Wałbrzych. Pusto. Spokojnie. Brak swirow.

--
          Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
          • nazimno Re: wyobraznia=0 18.02.20, 09:38
            Na Dolnym Slasku jest wiele spokojnych szlakow, ale do ich poznania najlepsze sa stare papierowe mapy.

www.rajdtrasa.pl/Rajd-Dolno%C5%9Bl%C4%85ski-2019
        • trypel Re: wyobraznia=0 18.02.20, 19:27
          Kurczę tez bym przylepił ale nawet po polsku nikt nie zrozumie żartu :(

--
          • waga170 Re: wyobraznia=0 18.02.20, 20:42
            trypel napisał:

> Kurczę tez bym przylepił ale nawet po polsku nikt nie zrozumie żartu :(

Po angielsku ten zart jest niejasny. Ja na przyklad nie wiem czy to sasiadka wiezie na pokladzie swoj "financial burden" czy moze ona jest "financial burdenem" swojegp meza. A moze to ten samochod jest ich "financial burdenem"? Engine, jak ja zobaczysz to powiedz ze niejaki Waga w Polsce prosi o wyjasnienie.
            • engine8 Re: wyobraznia=0 18.02.20, 23:25
              Sa tez takie gdziena nalepce jest dziecko.. ale to bez jest lepsze bo prowokuje do myslenia..

LOL ale najsmieszniejsze to to ze ona to ma na Maserati czo ja interpetuje wlasnie dokladnie jak Ty piszesz

"Financial Burden on board (basuase ) "Ma sie raty"
            • trypel Re: wyobraznia=0 18.02.20, 21:15
              W sensie ze wczesniej były dwie kosztowne baby? Muzułmanin?

--
              • waga170 Re: wyobraznia=0 18.02.20, 21:35
                Muzulmanin to chyba mialby cztery? Wygooglalem, na tej nalepce jest obrazek malego dziecka co wyjasnia wszystko. Sam goly tekst bylby niejasny. Nie zajarzylem ze Engine to wymienil w kontekscie pincetplusa.
                W wypozyczalni samochodow na Okeciu widzialem takiego, ubranego normalnie nie w tej ichniejszej halabiji ale baby mial cztery. Dzieciakow chyba z dziesiec. Baby gorsze niz strachy na wroble. Nie wiem po co przyjechali do Polski ale wypozyczal najwiekszego vana i jechal do Krakowa. Pomyslalem sobie ze ten Allach to go jednak pokaral.
                • trypel Re: wyobraznia=0 19.02.20, 11:35
                  Nie domyślasz się dlaczego do Krakowa? Naprawdę?
                  Legenda o smoku dotarła na pustynię... chciał dwie baby podrzucić. Albo i trzy.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka