Dodaj do ulubionych

no i wykrakali

24.02.20, 16:46

www.auto-swiat.pl/uzywane/testy-dlugodystansowe/w-volkswagenie-golfie-14-tsi-po-300-tys-km-rozsypal-sie-silnik/lsx56y0
Obserwuj wątek
    • trypel Re: no i wykrakali 24.02.20, 17:49
      A to już ten niowy TSI jak napisali. Stary by do 200 tys nie dobił.

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
      • yasiaq Re: no i wykrakali 24.02.20, 18:58
        tak.."normalnie" to piękne słowo..Moja sąsiadka jak kupiła samochód nowy w 2000 roku to nabiła juz normalnie niecałe 30 tys km.. A ja jak kupiłem 10letnią hondę w 2015 to przez 4 lata nabiłem normalnie 210 tys. auto dobiło do 325 tys i kolejny właściciel nabija normalnie kolejne normalne kilometry. Poza tym normalnie każdy normalny Polak wypija rocznie 11 litrów czystego spirytusu, mam nadzieję, że też tyle normalnie wypijasz bo to jest forum dla ogólnie normalnych kolesi i koleżanek
    • qqbek Re: no i wykrakali 24.02.20, 23:20
      Wodę już w środku miałem, ale to dlatego, że jedna z zabawek młodego odkształciła uszczelkę i przy brodzeniu w głębokiej kałuży trochę mi się od dołu nalało.
      Reszta atrakcji przede mną, ale podobno 1.6 TDI jest pancerny tak jak stary 1.9.

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • 4slash Re: no i wykrakali 25.02.20, 12:03
        Mi po obfitych opadach przedostaje się parę kropli z tyłu na dywaniki.
        Podobno nie jest to wina uszczelki drzwi-karoseria lecz woda spływająca po szybie tylnych drzwi dostaje się w minimalnych ilościach do środka drzwi (zjawisko normalne)a następnie większość uchodzi otworem technologicznym a jej niewielka ilość dostaje się do auta przez pierścień od głośnika (często zgłaszana reklamacja).
        Na oto jest wiele 1,6 TDI i 2,0 TDI z przebiegiem w okolicach 300k km bo te auta więcej jeżdżą niż TSI.
    • marekggg Re: no i wykrakali 24.02.20, 23:46
      jak juz napisali przedmowcy, nie wie po co komu samochod z maszyna szycia do przebiegu 300 tys. km. to jakis uber czy inny taryfiarz?
      a jezeli handlowiec, to i tak po czterech latach amortyzacji oddaj leasyngodawcy niech sie buja kto inny.
    • 4slash Re: no i wykrakali 25.02.20, 09:52
      No to słabiutko ale jeden egzemplarz nie potwierdza reguły. Olej pewnie też miał wymieniany co 30 000 km ale spodziewałem się, ze dojedzie do min. 500k km. Pękniecie tłoka może nastąpić przy 15k km i przy 300k km. Źle to jednak świadczy o zastosowanych materiałach. Szczególnie, ze drugi tłok miał rysę. Do dsg nie mam przekonania i to się potwierdziło. No i brawo Mercedes.
    • tbernard Re: no i wykrakali 28.02.20, 09:16
      Wychodzi średni roczny przebieg ponad 40 tys.

Przy takich przebiegach to benzyna w wersji hybrydowej jak większość jazd po mieście, jak sporo taksówkarzy robi. Zaś na trasy to ropniak w wersji diesel.
      A jak ktoś robi do 15 tys rocznie, to ten testowany Golf spokojnie wystarczy pierwszemu właścicielowi a nawet drugiemu. A jak oboje będą bardziej o pojazd dbać niż przeciętni testerzy lub ujeżdżacze służbówek to i trzeci właściciel trochę pojeździ.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka