Dodaj do ulubionych

O/T, poczatki PiSu, czy zapamietaliscie?

11.03.20, 04:21
Ja juz tak mam ze jak cos ciekawego, albo kogos ciekawego zobacze/uslysze po raz pierwszy w zyciu, to jakis filtr tam gdzies w mojej glowce te pierwsze spotkanie rejestruje na zawsze, przykladem jest Pavarotti albo Riverdance. Rownie dobrze to pracuje jak sie natkne na chuja i sie zawiode bo myslalem ze to bedzie dyskutant. Na przyklad moja pierwsza rozmowe z Nazim, zapamietalem. No wiec PiS zarejestrowal sie od pierwszego wejrzenia w mojej pamieci. Wyskoczyli z odbieraniem samochodow pijanym kierowcom. Ani to prawo, ani sprawiedliwosc, ani nie wymyslil tego facet ktory jest kierowca i jeszcze czasem lyknie. Wymyslec mogl to tylko jakis po rowerku Bobo wrog rzeczywistosci, liczac na poparcie bezzebnych bab? A tu kurwa pol narodu poszlo za nim. I badz tu madrym i pisz wiersze...
Obserwuj wątek
    • engine8 Re: O/T, poczatki PiSu, czy zapamietaliscie? 11.03.20, 05:35
      Ja oczywiscie nie mam pojecia ale dla mnie te nazwy prartii po solidarnosciwych brzmialy bardzo egzotycznie i satyrycznie.
      Pierwsza smieszna ktora pamietam - ale taka typowo polska to byla Polska Partia Przyjaciol Piwa.... jak uzlyszalem to mowie " O to naprawde Polska Partia" ... No ale jak sie nie mogli nawet po piwie dogadac i sie rodziellili na Male i Duze piwo to widac bylo ze to koniec... bez wodki w tym czasie jeszcze sie nic nie dalo zrobic.. No i chyba gdzies w tym czasie powstal PiS?
      Myslem ze to Ci sami ja zalozyli Jak uslyszalem Prawo i Sprawiedliwosc - brzmialo to jak jakis oxymoron... Prawo i Sprawiedliwosc w Polsce? Nikt trzezwy by tego nie wymyslil i nie odwazylby sie zarejestrowac... Myslerm ze sobie ktos jaja robi jedne po drugich... i do tego zalozona przez dwoch ktorzy mi sie jedynie kojarzyli z tym jak podpieprzyli ksiezyc... Mowie ze to tak jaby handlarze aut uzywanych zalozyli Zwiazek czy Partie Uczciwosci....
      No ale sie pomylilem i Prawo i Sprawiedliwosc zakorzenilo sie w Polsce na dobre... i zmienilo oblicze Kraju....
      Kraj stal sie naprawde prawy i sprawiedliwy ale nie dzieki PiS owi - przynajmnije tak twierdza tutejsi forumowicze... przeciwnicy PiS.

"Pis bi uit ju"
    • nazimno Re: O/T, poczatki PiSu, czy zapamietaliscie? 11.03.20, 08:23
      Alkoholik ujawnił mimowolnie swoje prawdziwe zakompleksione obawy.
      Gdyby mu ten samochód odebrano,
      byłby to nareszcie pozytywny efekt
      walki z alkoholizmem kierowców.

Niedawno pijaczek napisał "post" o jeździe
      w stanie nawalonym, podkreślając swoje
      bohaterskie dokonania "w tym temacie".

Co za żałosny dupek o masie 170 ruskich
      pudow.
        • nazimno Re: O/T, poczatki PiSu, czy zapamietaliscie? 11.03.20, 11:22
          Cytuję tego głupka wagę:

No dobra, przyznac sie...
          waga170 25.02.20, 07:14
          Kiedys pewna Malgoska powiedziala ze podziwia moj styl jazdy a ja bylem kompletnie pijany, i raz pewna Gabriela podziwiala moj styl jazdy jak bylem kompletnie najebany. Musialem chyba wykonywac jakies "dlugie spokojne ruchy". Jezeli czujecie temat to poprosze o Wasze komentarze/wspomnienia/a moze i rekordy?:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka