Dodaj do ulubionych

misiaczek napędzacz reklamodawców GW

26.03.20, 20:58
No taka prawda. Bo na innych forach GW (podumarłych) nie wpieprza się reklama przed ich otworzeniem. To Auto Moto jest uważane przez jakichś tam liczących kliknięcia za poczytne. Więc na pewno jegomość ów dokłada cegiełkę. A może i całą "ścianę bloku" nawet.
Niektórych tak emocjonują jego wpisy że muszą odpowiadać 10 razy na każdą jego zaczepkę itp.
Dla mnie to jest taki koleś jak np. produkujący się na interii, cyt.:
"~Heniek- 13.01.2019 (15:14)
HEJ FUTŻAKI ! W NIEDZIELĘ, W DZIEŃ ŚWIĄTECZNY i RODZINNY zaproponowałem żonie Klementynie, żeby na objad ugotowała rosuł na kurze i mielone z polędwicy wołowej z suszonymi borowikami, ale gangrena powiedziała, że nie będzie jadła jak plebs, więc wsiedliśmy w moje wypasione BMW (97 tysiency złoty) i pojechaliśmy do remonowanej restałracji. Ja zjadłem roladki z bażanta z żurawiną i szynką parmeńską, a żona jak zwykle rybę czyli pulpety krulewskie z miętusa w sosie orzechowym (bo ładna i zgrabna jest szkarlatyna) , do tego shampan francuski za 779 zł (ja nie piłem, bo śmigam BMW). Koszt objadu 1280 zł 15 zł napiwku, a więc penkło równe 1500 złoty, ale mnie stać, a Wy bidule co jedliście na NIEDZIELNY objadek? No niech zgadnę - zupka szczawiowa, a że była niedziela to jajkiem?"
Ciekaw jestem, czy GW płaci takim misiaczkom, interia Heńkom itp. czy to tylko takie hobby takich ludzi?

Obserwuj wątek
    • wislok1 Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 26.03.20, 21:14
      Bardzo realne....
      To niemozliwe, zeby ktos byl tak bezdennie glupi naprawde....

Ale z drugiej strony
      suto oplacane trolle kaczora na forach internetowych to sa fakty...

W poprzednich wyborach prezydenckich tak zrobily Bronkowi kolo d...., ze stracil bardzo duzo glosow...

Trudno zakladac, ze teraz odpuszcza....

Zreszta wystarczy, ze ktos napisze na dowolnym forum o totalnym burdelu w kwestii przygotowania wladz PL na koronawirusa, a zostanie OD razu zaatakowany w najbardziej chamski sposob...
    • hukers Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 11:23
      Te wpisy Misiaczka czy Heńka są śmieszne, ale jeszcze bardziej bawią mnie odpowiedzi typu: Heniek ty idioto, jak dodasz koszt obiadu i napiwku to wyjdzie 1305 a nie 1500, Misiak ty głąbie, koranawirus nie jest szansą dla gospodarki, tylko zagrożeniem. Z drugiej strony, Misiak ma płacone za wierszówkę, czyli im głupiej będzie pisał, tym więcej ludzi będzie mu tłumaczyło, jak jest w rzeczywistości a on będzie przeliczał te grosze na gaz do Polo.
      • dodekanezowiec Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 11:29
        Z tym jego polo to może taka sama prawda jak z golfem 3 Sławomira. Ale zmierzam do tego że może cała ta postać nie ma wcale poglądów jakie ma tylko jest wynajęta przez gazete.pl a wcale nie tych którzy mają takie poglądy jak on głosi. Oto kulisy polityki i nie tylko polityki.
        • vogon.jeltz Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 13:03
          > tylko jest wynajęta przez gazete.pl

To jest bardzo mało prawdopodobne. Ot choćby parę dni temu ktoś wrzucił linka do płatnego serwisu wyborcza.pl. Misiaczek na to, że on czytał nie będzie, bo do płatnych treści dostępu nie ma. Naprawdę sądzicie, że gdyby był na usługach Agory, nie miałby dostępu do jej serwisów, albo żeby ktoś się bawił w aż taki poziom uwiarygodnienia mistyfikacji?
        • wislok1 Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 17:59
          No, ale po co GW mialaby go wynajmowac. ?

To forum jest i tak marginalne...

A GW kasy nie ma na takie zbytki....

Kase ma adrian, krzywousty, prezes...
          Bez ograniczen

Generalnie jaki misiacezk jest, kazdy, widzi...
          Ale placac mu za pisenie bredni badaja opinie ludzi, jak ludzie reagauja na propagandowe przekazy dnia
          Bo misiaczek jest propagandowym przekazem dnia....
          • misiaczek1281 Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 18:45
            już tłumaczę....wasza głupota mnie rozśmiesza...np. twierdzenie że ktoś komuś płaci za pisanie na forum...kto i po co miałby to robić? to tak bez sensu że aż śmieszne...ktoś ma inne poglądy to według was głupi:) pękam ze śmiechu...nie dociera do was że ktoś naprawdę może mieć takie poglądy inne od waszych i to nie oznacza jego głupoty? każdy ma swoją filozofię , poglądy i mądrość której nie rozumiecie , nie akceptujecie i nazywacie głupią:)...pewnie siedzicie zamknięci w domu na kwarantannie domowej i nie możecie wyjść dlatego piszecie bzdury z nudów:) ..tak po prostu mam że gdy czytam wasze idiotyzmy to się śmieję że można pisać takie bzdury...i dla poprawy humoru wchodzę i czytam i was podpuszczam żeby się z was pośmiać....i znowu piszecie i jeszcze bardziej się z was śmieję...po prostu jesteście nietypowym zjawiskiem społecznym który wzbudza u mnie śmiech a śmiech to zdrowie więc robię to dla zdrowia :)
            Co do propagandowych przekazów dnia....to wy jesteście propagandą antypisowską w czystej postaci haha:)

pozdro misiek
                • dodekanezowiec Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 19:34
                  Aha, no niby napisałeś ze swoją mieszanką wykrzykników i uśmieszków świadczącą o wysokiej stabilności emocjonalnej...
                  waga dobrze napisał:

waga170
                  Re: Sprawa poważna, ku przestrodze.
                  17.02.19, 23:47
                  Futrzasty debil nie jest az taki rzadki. U nas na podworku byla niejaka Hanka Wojcik, ktora seplenila, byla piegowata i ruda, ale przede wszystkim glupia. Koniecznie chciala sie dostac do bandy podworkowej ale sie z niej nasmiewalismy. Wiec wymyslila sobie ze przez to ze banda sie z niej nasmiewa to jest... czescia tej bandy! Dostarczala wiec pozywke do tego zeby czlonkowie bandy do niej sie odzywali, smiejac sie z niej, opluwajac ja, a ona dalej swoje, bo banda o niej mowila czyli cel byl osiagniety. Az raz taki Dyziek chcial jej zabrac skakanke...
                  Zeby kontynuowac ktos musi mnie poprosic.

No dobra, dokoncze. Dyziek nie mogl jej wyrwac tej skakanki wiec Hanke napierdalal druga reka w ktorej trzymal luk zrobiony z kija debowego. Czym bardziej ja napierdalal tym mocniej ona trzymala skakanke. Dopiero po latach dotarlo do mnie ze ona ta skakanke tak trzymala, bo czym mocniej Dyziek ja napierdalal tym ona to bardziej lubila, jak nasz tu Misio.
            • wislok1 Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 19:51
              Znam kilkunastu zwolennikow partii rzadzacej

Zdecydowana wiekszosc z nich to koscielni aktywisci, co powie ksiadz i prezes, to sa rzeczy swiete, zero dyskusji, z nikim dyskutowac nie chca i nie beda, bo ksiadz i prezes maja racje, a wybory pojda, zaglosowac na adriana...

Druga grupa to gornicy, proste jak cep chlopy...
              I niestety nie sa oni w stanie sklecic poprawnie 1 zdania, a co dopiero stworzyc taki elaborat jak ty tutaj...
              Tusk chce kopalnie zamknac i pedalow do kraju wpuscic, to tylko wiedza
              CO drugie slowo na k..., ch.., ja pier....
              Okreslenie ciul jest u nich wzorem lagodnosci...
              • wislok1 Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 19:55
                Tak gdzies na oko 90% wyborcow partii rzadzacej to koscielni aktywisci i dyskusja z nimi przypomina gadanie do sciany, nawet jak straca robote, wszystko je.nie, kraj zbankrutuje, to zawsze bedzie wina Tuska
                Reszta to takie prymitywy jak gornicy, czy kibole, co musza miec wroga, zeby mu przypier.olic
            • dodekanezowiec Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 19:57
              " twierdzenie że ktoś komuś płaci za pisanie na forum...kto i po co miałby to robić?'
              jest to bardzo częste - spam to zmora netu
              ".ktoś ma inne poglądy to według was głupi:) "
              chodzi o sposób pisania nawet a nie poglądy, taka namolnośc, infantylizm i klika innych cech takiego trolla
              ".i dla poprawy humoru wchodzę i czytam i was podpuszczam żeby się z was pośmiać"
              każdy psychol myśli że to on jest normalny a wszyscy inni są śmieszni
              "po prostu jesteście nietypowym zjawiskiem społecznym który wzbudza u mnie śmiech "
              a w prawie kazdym ty wzbudzasz śmiech i politowanie
              "Co do propagandowych przekazów dnia....to wy jesteście propagandą antypisowską w czystej postaci haha:)"
              myślę że wielu tu ma różne poglądy tak naprawdę tylko taki cudak jak ty jest czasem irytujący czasem po prostu głupio - śmieszny.
              Skrzyżowanie dobrego wojaka szwejka z XX z Emigrantów i Czesia z Włatców Móch
              • misiaczek1281 Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 20:30
                dodekanezowiec napisał:

> " twierdzenie że ktoś komuś płaci za pisanie na forum...kto i po co miałby to r
                > obić?'
                > jest to bardzo częste - spam to zmora netu
                > ".ktoś ma inne poglądy to według was głupi:) "
                > chodzi o sposób pisania nawet a nie poglądy, taka namolnośc, infantylizm i klik
                > a innych cech takiego trolla
                > ".i dla poprawy humoru wchodzę i czytam i was podpuszczam żeby się z was pośmia
                > ć"
                > każdy psychol myśli że to on jest normalny a wszyscy inni są śmieszni
                > "po prostu jesteście nietypowym zjawiskiem społecznym który wzbudza u mnie śmie
                > ch "
                > a w prawie kazdym ty wzbudzasz śmiech i politowanie
                > "Co do propagandowych przekazów dnia....to wy jesteście propagandą antypisowską
                > w czystej postaci haha:)"
                > myślę że wielu tu ma różne poglądy tak naprawdę tylko taki cudak jak ty jest cz
                > asem irytujący czasem po prostu głupio - śmieszny.
                > Skrzyżowanie dobrego wojaka szwejka z XX z Emigrantów i Czesia z Włatców Móch

a wyzywanie ludzi od psycholi i infantylnych jest dopiero głupie prostackie i infantylne :)
                o innych tak mówicie a sami to macie za każdym razem gdy mnie obrażacie.....zauważcie że ja zazwyczaj was nie obrażam....co najwyżej napiszę coś prowokującego żeście zjawiskiem społecznym...śmieję się z was ale nie wyzywam od psycholi....więc kto tu się zachowuje infantylnie? wy:) a ja tylko się z was śmieję bo obażając mnie tylko pokazujecie swój infantylizm i swą śmieszność o głupocie nie wspominając bo mądrego w obrażaniu nic nie ma:) Jesteście owymi Czesiami z Władcy móch:) ja mam poglądy polityczne których nie akceptujecie....dla was elektorat pisu to księża i głupi....a to nieprawda...wśród elektoratu jest wielu mądrych , uczonych profesorów …. ale wy przylepiacie łatki - i to pokazuje waszą dziecinność:)
                :) nie pomyślałeś w ten sposób?:)
                • wislok1 Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 20:52
                  Twardy elektorat partii rzadzacej to w 90% koscielni aktywisci, ktorzy pomijac polityke sa czesto calkiem sympatyczni...
                  Da sie z nimi dyskutowac o pilce noznej, Stochu, II wojnie swiatowej, epidemii dzumy w sredniowieczu, muzyce, itd.
                  Ale jak dochodzi do polityki, to jest to beton
                  A ksiadz to jest zywy Pan Bog
                  I jest, jak napisalem

W 9 przypadkach na 10 jest to dziedziczne, czyli takie poglady wyniesli z domu ...

Jest to okolo 30% wyborcow

Pozostaje jeszcze calkiem liczna grupa niezdecydowanych, ktorych mozna latwo przekupic 500plus, ale tez moga sie latwo wku.wic, jak straca robote i beda mieli coraz mniej kasy...
            • vogon.jeltz Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 20:17
              > ktoś naprawdę może mieć takie poglądy inne od waszych i to nie oznacza jego głupoty?

Zgoda, ktoś może mieć inne poglądy i nie oznacza to jego głupoty. Jednak nie ma to zastosowania w twoim przypadku, pisdo. Ty po prostu jesteś głupi. Co wychodzi wtedy, kiedy nie wystarczą "poglądy", tylko trzeba powołać się na fakty. Przecież ty nawet nie potrafisz liczyć na poziomie wczesnych klas podstawówki, kmiocie.
                • dodekanezowiec Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 21:09
                  "Reklama 30s Przejdź do strony »"
                  Oto co spotykam na tym forum. Na innych forach gazeta.pl nie. Więc misiaczku działasz na korzyść GW która ma dzięki tobie reklamodawców.
                  Czy ty kiedyś coś komuś pomogłeś, udzieliłeś jakiejś rady, bo coś akurat wiesz, a ktoś nie wie, poza wklejaniem 100 razy to samo o utracie wartości auta? Na innych forach też robisz gównoburze. Też jesteś zaczepny, prowokujący, z takim słodko-głupkowatym sposobem formułowania myśli. I z prześmiewczym Hehe :) Więc czego oczekujesz? Pochwały, akceptacji?
                • hukers Re: misiaczek napędzacz reklamodawców GW 27.03.20, 21:29
                  dodekanezowiec napisał:

Ty nie umiesz o
                  > czymkolwiek dyskutować, nie będąc zaczepnym. Zawsze prowokujesz i szukasz guza.
                  >
                  Zamiast napisać tankuję gaz za 1.90 i cieszę się, że mogę zaoszczędzić, pisze - tankuję gaz za 1.90 i śmieję się z was.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka