Dodaj do ulubionych

są pieniądze !

06.04.20, 12:46
Wielkie korporacje będą płacić podatki w Polsce ! Nareszcie !
Dziś taki gigant nie płaci podatków bo siedziba takiego molocha jest w innym kraju ale przecież działalność prowadzi w PL a mimo to podatku w Polsce takie korpo albo inny koncern nie płaci nic...i jeszcze miliardy transferuje za granice …. koniec tego !
Podatek cyfrowy to danina od usług cyfrowych, tzw. podatek GAFA - nazwa od pierwszych liter nazw spółek: Google, Amazon, Facebook, Apple ;-)

www.money.pl/gospodarka/pieniadze-na-walke-z-epidemia-premier-chce-nowych-podatkow-6496914506049153a.html
Obserwuj wątek
    • nousecomplaining Re: są pieniądze ! 06.04.20, 12:56
      „Premier proponuje UE wprowadzenie podatków od korporacji i śladu węglowego.”
      Czy ty potrafisz coś przeczytać ze zrozumieniem? Ja zaproponuję danie sobie podwyżki - będę miał pieniądze!
    • samspade Re: są pieniądze ! 06.04.20, 12:59
      Jesteś debilem nie potrafiącym czytać.
      Pinokio proponuje. A czemu u nas nie płaca podatków molochy z USA. Bo kurwa rząd USA powiedział nie. Dla naszego rządu ważniejsza była wizyta ich vice niż pieniądze, które powinni płacić tutaj.
      Więc wypierdalaj.
      • misiaczek1281 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 13:35
        samspade napisał:

> Jesteś debilem nie potrafiącym czytać.
        > Pinokio proponuje. A czemu u nas nie płaca podatków molochy z USA. Bo kurwa rzą
        > d USA powiedział nie. Dla naszego rządu ważniejsza była wizyta ich vice niż pie
        > niądze, które powinni płacić tutaj.
        > Więc wypierdalaj.

właśnie o to chodzi że za chwilę zaczną płacić :) i super ...już nie powiesz że kasy nie ma w budżecie bo rozdali....ten argument padł hehe:)
        ! a wyzywanie od debili to ma być argument? kiepski trochę:)
        porozmawiajmy na argumenty...chyba że ich nie masz to pa pa
        • samspade Re: są pieniądze ! 06.04.20, 14:53
          misiaczek1281 napisała:

> samspade napisał:
          >
          > > Jesteś debilem nie potrafiącym czytać.
          > > Pinokio proponuje. A czemu u nas nie płaca podatków molochy z USA. Bo kur
          > wa rzą
          > > d USA powiedział nie. Dla naszego rządu ważniejsza była wizyta ich vice n
          > iż pie
          > > niądze, które powinni płacić tutaj.
          > > Więc wypierdalaj.
          >
          > właśnie o to chodzi że za chwilę zaczną płacić

Ale kurwa nie płacą. Bo kurwa twój rząd wolał żeby przyjechał amerykański vice.

>już nie powiesz że
          > kasy nie ma w budżecie bo rozdali.

Ale teraz mówię. Kasy nie ma. Nawet sam Gowin.Vice premier mówi ze jesteśmy w dupie. Kurwa premier mówi że jesteśmy w dupie.

>ten argument padł

Padł bo jest kurwa prawdziwy. Pieniędzy nie ma.

> !a wyzywanie od debili to ma być argument?

To stwierdzenie faktu. Nie potrafisz czytać. Jesteś głąbem. Stwierdziłeś że pieniądze są bo padł pomysł opodatkowania w przyszłości wielkie korpo.

> porozmawiajmy na argumenty...chyba że ich nie masz to pa pa

Właśnie misiak. Jako że nie masz argumentów to wypierdalaj.
            • samspade Re: są pieniądze ! 06.04.20, 15:08
              Może będą. O ile ich prezio bądź pani ambasador nie tupną nóżką.
              Ale na razie pieniędzy nie ma. I kurwa już.
              Więc skoro nie masz argumentów to wypierdalaj.
              • misiaczek1281 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 18:06
                mam argumenty że będą...a wy mi tu mówiliście że nie ma to ja wam pokazałem że są i będą....na wszystko....i na 500+ , na tarczę i zatkało wam kakao...takie z was gazeciane trolle....atakowanie rządu u was wygląda tak cienko jak dupa węża
                • samspade Re: są pieniądze ! 06.04.20, 18:44
                  misiaczek1281 napisała:

> mam argumenty że będą

Chuja a nie argumenty. Gadka kłamcy który już się wycofał z takiego podatku.

>a wy mi tu mówiliście że nie ma to ja wam pokazałem że są i będą.

Pieniędzy nie ma. Członkowie rządu to przyznają. Więc nie pierdol że w przyszłości długa szeroka prosta...

> atakowanie rządu

Stwierdzanie faktów. Pieniędzy nie ma. Służba zdrowia leży i kwiczy.
                  Więc skoro nie masz argumentów to wypierdalaj.
            • engine8 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 19:55
              Misiu nielicz wrobelkow na dachu zwlaszcza jak ktos obiecuje ze je postraszy...
              A jak myslisz Misiu, jaki to one beda miec interesw Polsce jak ich podatkami obloza?
              Z milosci? Moze Litosci? Raczej nie za bardzo..
              Wroca tutaj bo Trump ich zacheci i obnizy podatki..
                • engine8 Re: są pieniądze ! 07.04.20, 21:57
                  No to powinno byc pierwsze co zrobicie.... a Trump wtedy zacznie prosic i kupicie za polowe?
                  On by tak zrobil. Powiecie Trumpowi ze za pobyt wojsk - wystawiacie rachunek. A jak sie wkurwi i powie ze wyjezdzaja to powiecie bye....i ze Putin juz gotow swoich za darmo przywiezc...
    • schweppes1 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 13:06
      Polecam niezwłocznie zastosować dezynfekcję, dzięki której nie zobaczycie już więcej tematów i postów misiaczka:

forum.gazeta.pl/forum/w,20,169700390,169700390,_COVID_19_Jak_skutecznie_zdezynfekowac_forum_.html
      • hukers Re: są pieniądze ! 06.04.20, 13:20
        schweppes1 napisał:

> Polecam niezwłocznie zastosować dezynfekcję, dzięki której nie zobaczycie już w
        > ięcej tematów i postów misiaczka:

Ale dla niektórych tematy i posty Misiaczka są jedyną szansą, żeby błysnąć na forum, ewentualnie zmniejszyć napięcie wewnętrzne, więc byłoby to z krzywdą dla obu stron.
    • schweppes1 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 13:21
      Przeżarły czerwone świnie wszystkie pieniądze w najlepszej od dziesięcioleci koniunkturze, porozdawali 500+ menelom i się pieniądze skończyły? Niemożliwe!

Pudło, nie dostaną ani grosza. Spółki objęte nowym haraczem albo to ominą, albo wypierdolą z Polski do normalnego kraju i zostawią kolejne setki tysięcy pracowników na bruku.

Nie było jeszcze w historii Polski takich meneli u władzy jak tandetna podróba NSDAP, czyli PiS.
      • misiaczek1281 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 13:38
        schweppes1 napisał:

> Przeżarły czerwone świnie wszystkie pieniądze w najlepszej od dziesięcioleci ko
        > niunkturze, porozdawali 500+ menelom i się pieniądze skończyły? Niemożliwe!
        >
        > Pudło, nie dostaną ani grosza. Spółki objęte nowym haraczem albo to ominą, albo
        > wypierdolą z Polski do normalnego kraju i zostawią kolejne setki tysięcy praco
        > wników na bruku.
        >
        > Nie było jeszcze w historii Polski takich meneli u władzy jak tandetna podróba
        > NSDAP, czyli PiS.

ale nie mogą uciec bo to globalne firmy...są wszędzie w internecie i w systemach informatycznych milionów ludzi....nie mogą się wycofać bo nawet po zapłaceniu tego podatku i tak im się to opłaca:)
        zaczną po prostu płacić uczciwie podatki od zysku wypracowanego w Polsce....i już nie powiesz że pieniądze się skończyły bo będzie więcej pieniędzy :) masz jeszcze jakiś argument czy wyzwiska tylko ?
        • bigzaganiacz Re: są pieniądze ! 06.04.20, 13:44
          zaczną po prostu płacić uczciwie podatki od zysku wypracowanego w Polsce....

Nasz niezlomny premier tylko chrząknie a prezesi z pelnymi gaciami beda biegli z walizkami wypchanymi dolarami
          Silny stanowczy prawdziwy maz stanu
        • schweppes1 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 13:47
          > i już nie powiesz że pieniądze się skończyły bo będzie więcej pieniędzy :)

Czy ty jesteś upośledzony? Przecież rząd zamknął gospodarkę, więc pieniędzy będzie mniej, a nie więcej, nawet je dodrukują. Nawet jak wejdziesz tam z jelcynem i zgwałcisz córkę prezesa, to nie dostaniesz od nich pieniędzy, bo oni już ich nie mają dzięki PiSowi.
        • engine8 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 20:04
          Widzisz Misiu.... Wszytcy beda w bardzo podbnej sytuacji - wszyscy beda miec puste kieszenie i mase dlugow a wiec kazdy bedzie szukal gdzi tu i z kogo wyciagnac....
          I woubraz sobie ze jestes taki maly Misio i idzisz do duzego niedziwdzia i kiwasz mu lapa i mowisz
          "Ej ty Niedzwidziu dawaj tu mi kase bo Ci przypier??"
          I co on zrobi"
          Zlapie za ogon, zrobi wiatraczek i wyladyjesz gdziez daleko w krzakach

Lepiej byloby gdyby teraz Polska zrobila odwrotnie - powiedziala - zapraszamy was sedecznie i nie bedziecie placic zadnych podatkow takich jak te zabojady chca - dajcie ludziom prace i dobrze zarobic....
      • schweppes1 Re: są pieniądze ! 06.04.20, 18:10
        W takim razie gorąco polecam zastosowanie dezynfekcji forum, po której tematy i posty misiaczka będą dla Ciebie niewidoczne:

forum.gazeta.pl/forum/w,20,169700390,169700390,_COVID_19_Jak_skutecznie_zdezynfekowac_forum_.html
        • misiaczek1281 Re: są pieniądze ! 07.04.20, 11:06
          schweppes1 napisał:

> W takim razie gorąco polecam zastosowanie dezynfekcji forum, po której tematy i
          > posty misiaczka będą dla Ciebie niewidoczne:
          >
          > forum.gazeta.pl/forum/w,20,169700390,169700390,_COVID_19_Jak_skutecznie_zdezynfekowac_forum_.html

nagonka na misia trwa? to jest ta twoja tolerancja? sam się zdezynfekuj:)
          • stavros2002 Re: są pieniądze ! 07.04.20, 12:30
            Zauważyłeś, że nie jesteś tutaj, delikatnie mówiąc, lubiany? Owszem to forum publiczne, ale i nawet w miejsca publiczne nie idzie się w te okolice, gdzie cię nie lubią. W realu dostałbyś w zęby i pogoniliby cię na kopach. Tu jak każdy tchórz, cieszysz się anonimowością i bezkarnością zamieszczając kontrowersyjne w twoim mniemaniu wpisy.

Idź nie nie wracaj już tutaj.

--
            Adrian z Wami!
            • misiaczek1281 Re: są pieniądze ! 07.04.20, 12:57
              stavros2002 napisał:

> Zauważyłeś, że nie jesteś tutaj, delikatnie mówiąc, lubiany? Owszem to forum pu
              > bliczne, ale i nawet w miejsca publiczne nie idzie się w te okolice, gdzie cię
              > nie lubią. W realu dostałbyś w zęby i pogoniliby cię na kopach. Tu jak każdy tc
              > hórz, cieszysz się anonimowością i bezkarnością zamieszczając kontrowersyjne w
              > twoim mniemaniu wpisy.
              >
              > Idź nie nie wracaj już tutaj.
              >

otóż to...to miejsce publiczne i wolny kraj i każdy może tu przyjść i napisać co myśli....chcesz wprowadzić dyktaturę? zakazać wolności słowa? komuna już była :)
              jedni lubią inni nie....co znaczy "lubiany przez internet"? nic...to tylko sieć....więcej luzu... Lubić lub nie to możesz kogo chcesz i to twoja sprawa ...to by było nawet dziwne gdyby wszyscy w 100% się ze mą zgadzali....każdy ma swoje zdanie i ma prawo je głosić czy się to komu podoba czy nie...rozmawiajmy, dyskutujmy, zgadzajmy się lub nie...na tym polega idea forum...przez internet nie da się kogoś lubić bo się człowieka nie zna...można lubić tylko jego poglądy:) nie ma obowiązku lubienia każdego, mam gdzieś czy mnie lubisz, kochasz czy nie...to twoja sprawa! ale jest prawo do wolności słowa i każdy absolutnie każdy ,niezależnie od tego jak wygląda ile ma lat, co myśli może pisać na forum....nie możesz nikomu tego zabronić... ….na tym polega wolność słowa i demokracja.... nie rozumiesz?
              • j_malec Re: są pieniądze ! 07.04.20, 13:17
                Spróbuj na forach prawicowych skrytykować PIS, to zobaczysz co to znaczy demokracja, czy wolność wypowiedzi. Rozumiem, że zamordyzm w wykonaniu popleczników kaczora już ci nie przeszkadza ?
                • misiaczek1281 Re: są pieniądze ! 07.04.20, 13:26
                  j_malec napisał:

> Spróbuj na forach prawicowych skrytykować PIS, to zobaczysz co to znaczy demokr
                  > acja, czy wolność wypowiedzi. Rozumiem, że zamordyzm w wykonaniu popleczników k
                  > aczora już ci nie przeszkadza ?

jaki zamordyzm? przecież jest wolność słowa i możesz krytykować kogo chcesz i gdzie chcesz nawet na forum prawicowym krytykuj co chcesz nikt cię za to do więzienia nie wsadzi:) ….więc jaki zamordyzm? że zakazali wstępu do lasu na kilka dni?
                  cóż....we Włoszech nie było dyscypliny i widzisz co się dzieje epidemia szaleje 6 razy mocniej....
                  jedź do Rosji i skrytykuj władzę to zobaczysz co to jest zamordyzm :)
                  • j_malec Re: są pieniądze ! 07.04.20, 13:36
                    Jak to już ci niejednokrotnie napisano - nie kłam. Każda krytyka PIS, czy kaczki na forach prawicowych, kończy się banem i wyrzuceniem z fora. To ci nie przeszkadza.

Jak czytam ciebie, to zawsze zastanawiam się, czy jesteś tak głupi, czy tak cyniczny jak kaczyński. Już ci wielokrotnie tłumaczono, z czego mogą wynikać różnice w wysokości zachorowań na obecnym etapie we Włoszech i w Polsce. A do ciebie jak zwykle nic nie dociera.

Zapytaj się pracowników sanepidu, czy też lekarzy, czy mogą mówić/pisać co się się dzieje w Polsce. To już nie jest zamordyzm ?

Swoją drogą to znamienne że betonowy zwolennik PIS'u wskazuje Rosję, jako odnośnik do polityki rządu.
                    • misiaczek1281 Re: są pieniądze ! 07.04.20, 16:10
                      j_malec napisał:

> Jak to już ci niejednokrotnie napisano - nie kłam.
                      To ty nie kłam !

Każda krytyka PIS, czy kaczki na forach prawicowych, kończy się banem i wyrzuceniem z fora. To ci nie przes
                      > zkadza.
                      tym forum jest zamordyzm jeszcze gorszy ! Ja sam dostałem bana tu na tym lewicowym forum na kilka godzin nie mogłem nic pisać bo mnie zgłaszali, więc tu też chwalenie pisu kończy się banem a do tego próbowano mi zatkać usta wzywając ludzi o dodanie mnie do zablokowanych dodając wątki pod tytułem "zablokuj misiaczka" ! taka to wolność słowa tu panuje ! Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli haha
                      >
                      > Jak czytam ciebie, to zawsze zastanawiam się, czy jesteś tak głupi, czy tak cyn
                      > iczny jak kaczyński. Już ci wielokrotnie tłumaczono, z czego mogą wynikać różni
                      > ce w wysokości zachorowań na obecnym etapie we Włoszech i w Polsce. A do ciebie
                      > jak zwykle nic nie dociera.

Różnice w wysokości zachorowań wynikają z tego że u nas większy reżim sanitarny jest niż na zachodzie ! to że mi tłumaczono , to nic, ja też wam tłumaczyłem że gdyby u nas nie zamknięto granic , a ludzie nie siedzieli w domach to by było to samo co we Włoszech! ale do was nic nie dociera! :)

> Zapytaj się pracowników sanepidu, czy też lekarzy, czy mogą mówić/pisać co się
                      > się dzieje w Polsce. To już nie jest zamordyzm ?
                      mogą pisać, każdy może , dlaczego nie?
                      > > Swoją drogą to znamienne że betonowy zwolennik PIS'u wskazuje Rosję, jako odnoś
                      > nik do polityki rządu.
                      nie jako odnośnik polityki rządu lecz przeciwieństwo odnośnika ! u nas większa wolność....czytaj ze zrozumieniem a nie z przekorą i podtekstem :) a ty ciekawe że jako przeciwnik rządu siejesz nieprawdziwe informacje....a wiesz że będzie tarcza antykryzysowa 2.0 ? nowe ułatwienia dla przedsiębiorców, nowe zwolnienia …. ale ty nie chcesz o tym słuchać i udawać że tego nie ma....wolisz powtarzać bzdury że mamy zamordyzm i rząd nic nie robi hehe
                      • j_malec Re: są pieniądze ! 07.04.20, 18:30
                        Nie no jasne misiek. Problemy z możliwością zalogowania się na jakiś czas, są o wiele gorszym zamordyzmem niż całkowite wyrzucenie z forum. To jak to się stało że jednak możesz dalej pisać pod swoim nickiem ?

A po za tym, po co ktokolwiek miałby dawać bana takiemu durniowi jak ty ? Nawet gdyby na to forum zajrzał jakiś osobnik, który miałby wątpliwości czy poprzeć PIS, czy jednak opozycję, to po twoich durnych wpisach nie miałby już żadnych wątpliwości. Takie kretynizmy które wypisujesz zniechęcą do PIS'u każdego trochę myślącego człowieka.

Większa wolność niż w Rosji ? To co, mogę wyjechać w dowolne miejsce w Polsce, czy pójść do lasu ? Mogę pojechać do mechanika wymienić opony ? Podaj mi podstawę prawną, która mi tego zabrania. I nie pisz o rozporządzeniach, które wydaje kłamczyński, bo one nie mają nic wspólnego z prawem i są sprzeczne z konstytucją.

Tarcze antykyzysową w w wydaniu naszego nierządu możesz sobie wiesz gdzie wsadzić ? Masz rację że będą nowe zwolnienia. Nie wiem tylko czy ludzie którzy będą bez pracy będą z tego zadowoleni. Bo ty na pewno. Czemu już nie raz dałeś temu wyraz, kiedy jak dureń rechotałeś na informacje o zwolnieniach..

• vogon.jeltz Re: są pieniądze ! 07.04.20, 16:30
                    > engine tu jasno powiedział że nie zgadza się z qubkiem w nielubieniu misia:) !

To nie znaczy, że cię lubi. Nikt cię tu nie lubi. Dlatego stwierdzenie "jedni lubią inni nie" jest kłamstwem. Dlaczego znowu kłamiesz?
                    • nousecomplaining Re: są pieniądze ! 07.04.20, 19:52
                      Ja już wymiękam, myślałem, że jeszcze trochę wytrzymam jego wpisy. Dezynfekuję tak, jak szłepsa, czy jak tam zwie się ta obrzydliwa kreatura. Z innych powodów oczywiście, bo misiaczek to inna, mniej szkodliwa kategoria. Ale po prostu już nie mogę - to tak, jakbym włączał co wieczór wiadomości TVP. A masochistą nie jestem. Ciao, trollu.
              • stavros2002 Re: są pieniądze ! 07.04.20, 15:57
                Jeszcze raz: nikt cię tu nie chce i nikt nie chce z tobą rozmawiać, a gdybyś miał odrobinę honoru znikłbyś stąd, tu nie chodzi o zakazy, tylko o osobiste samopoczucie. Ty widać dobrze się czujesz w takiej atmosferze, masz misję i robisz to zapodając "kontrowersyjne" bzdury. To tylko mówi kim ty jesteś. Jesteś chory i skrzywiony, bo normalny człowiek poszedłby sobie tam, gdzie jest akceptowany i tolerowany.

--
                Adrian z Wami!
                • samspade Re: są pieniądze ! 07.04.20, 16:18
                  stavros2002 napisał:

> To tylko mówi kim ty jesteś. Jesteś chory
                  > i skrzywiony, bo normalny człowiek poszedłby sobie tam, gdzie jest akceptowan
                  > y i tolerowany.

On sam powiedział że jest trolem. Dlatego kłamie, specjalnie wkurwia. Jest zwykłą jebaną mendą. To jego sposób na życie. Jest głupim rękojebcą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka