Dodaj do ulubionych

Tarcza antymisiaczkowa

08.04.20, 01:56
1. W prawym górnym rogu pod wyszukiwarką klikamy Ustawienia
2. Wybieramy zakładkę Znajomi
3. W czerwonej ramce wpisujemy misiaczek1281 i klikamy Dodaj
4. Zaznaczamy Nie pokazuj wątków i postów nieprzyjaciół
5. Klikamy Zapisz

Od tego momentu nie zobaczymy postów misiaczka. Jeżeli wyskoczy z jakimś drugim kontem, powtarzamy procedurę wpisując dokładnie jego nick.
Obserwuj wątek
    • schweppes1 Re: Tarcza antymisiaczkowa 08.04.20, 02:14
      > biedny lezy gdzis tam w kacie i lize rany....

Wręcz przeciwnie, kontynuuje zawzięcie propagandę oprawcy, który chce narazić polaków na utratę zdrowia lub życia, gdy pójdą odesłać kartę wyborczą, czego niewykonanie ma być karane. Takie bandyctwa nie było od II WŚ.

Od tego momentu propagowanie pis jest nawoływaniem do ludobójstwa, co jest nielegalne, ale o tym później w osobnym wątku.
      • engine8 Re: Tarcza antymisiaczkowa 08.04.20, 02:30
        Whoooow......... spokojnie spokojnie..... Bo jeszce ktos pomysli ze ten Misiacek to rzeczywscie figura w swiecie propagandy i dostani etat a PiSie??
        Przeciez takiego nalotu i fali protestow nie bylo nawet jak Ruskie webbrygady opanowaly to forum...

No tak teraz widze Misia jak sobie lezy w swojej chacie na dywanie z baolego niedzwiedzia przed piecem - wrzuca do niego pare butelek plastikowych i gumiaka (tzn nie on sam ale moze ministrant) , pociaga kubanskie cygro i pije szkocka whisky i sie smieje..... a moze nawet srodkowego palca pokazuje? hehehehehehehe
        Kto by sie spodziewal po Misiaczku ze na tym zagazowanym Polo tak daleko zjedzie?

• tbernard Re: Tarcza antymisiaczkowa 08.04.20, 13:40
        liczbynieklamia napisał:

> Tarcza 2.0:
        > Widzisz post trolla, nie odpisujesz, nie karmisz go, więc zdycha z głodu.

Też tak uważam. Ale jest sporo takich, co to niby aspirują do tego inteligentniejszego grona forumowiczów ale tej prostoty nie ogarniają. Zawzięcie z nim dyskutują, czym w istocie go uszczęśliwiają, choćby nawet obrzucali go wyrażeniami obraźliwymi. Jemu chodzi o to aby za jego przyczyną dożo się działo, no i co by nie mówić, to forumowy głupek osiąga swój cel dzięki pożytecznym intelektualistom.
        • klemens1 Re: Tarcza antymisiaczkowa 08.04.20, 19:51
          Kiedyś sam napisał, że zależy mu na tym, by jego wątki wzbudzały emocje i miały jak najwięcej odpowiedzi.
          Raz nawet wyskoczył do mnie z tekstem w stylu "moje wątki mają ponad 200 odpowiedzi, a twój miał może 40".

P. S. Dodany do ignorowanych - przez tyle lat nie zmądrzał, to już nie zmądrzeje. Najbardziej mi się chciało śmiać, jak przeczytałem definicję trolla w wikipedii - pasowała idealnie do niego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka