Dodaj do ulubionych

500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy

10.04.20, 13:15
i super ! trzeba karać !
Niech w domach siedzą a nie wirusa roznoszą :)

www.youtube.com/watch?v=LTmzNEI5mLw
Obserwuj wątek
            • qqbek Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 14:34
              Na razie piękne jest tłumaczenie KSP:
              "W związku z obchodami 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej przypominamy, że nie mamy w tym przypadku do czynienia ze zgromadzeniem w trybie ustawy, a poszczególne osoby wykonują swoje zadania w ramach pełnionych urzędów i funkcji.
              Podobnie, jak prowadzący relacje dziennikarze."

Kurwa - albo 10 kwietnia to już święto państwowe, albo mamy równych i równiejszych.
              Idę dzisiaj pojeździć na rowerze chyba... "nie w trybie ustawy".

--
              Do urn wyborcy Adriana! P🖕S
              • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 15:08
                qqbek napisał:

> Idę dzisiaj pojeździć na rowerze chyba... "nie w trybie ustawy".

U mnie niedawno jeden śmiałek też poszedł pojeździć na rowerze i dostał za to 12 tysięcy :)
                Mnie nie stać na takie jazdy.... ale kto bogatemu zabroni co nie qubuś? ;-)

zdrowie.wprost.pl/koronawirus/w-polsce/10313032/krakow-surowe-kary-za-lamanie-nowych-przepisow-nawet-12-tys-zl-za-jazde-na-rowerze.html
                  • qqbek Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 15:13
                    A twój ulubiony kryptogej-kurdupel urządził dzisiaj spęd na 20 osób w centrum Warszawy i nikt mu żadnego mandatu nie da, a policja twierdzi, że to było "nie w trybie ustawy".

Niech SPIERDALAJĄ.
                    I niech najlepiej zarażą czymś przy okazji tę pokrakę, kryptogeja co śpi obok sarkofagu swojego brata (brzmi mroczniej niż nawet oryginalne baśnie braci Grimm).

--
                    Do urn wyborcy Adriana! P🖕S
                  • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 16:27
                    W sytuacji, kiedy mandatu zależy wyłącznie od widzimisię tępego milicjanta, a jego nieprzyjęcie może grozić skierowaniem sprawy do Sanepidu(!), który może nałożyć karę administracyjną(!!) w wysokości rocznych zarobków(!!!) z rygorem natychmiastowej egzekucji(!!!!), najlepszym rozwiązaniem, gdy zobaczy się pisią milicję, jest po prostu spierdalać. Wiem, że to wyroczenie, może nawet przestępstwo, ale ryzyko jakby dużo mniejsze, bo żaden kulson rowerzysty czy sprawnego biegacza nie dogoni. Uciekając należy oczywiście kierować się w miejsce, gdzie radiowóz nie wjedzie. Trzeba tylko uważać, bo te śmieci w mundurach lubią ostatnio strzelać ludziom w plecy, ale na szczęście strzelają równie chujowo, jak biegają.
                      • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 18:27
                        > Prawnicy radzili nie przyjmować mandatu.

I co to da, jak ci Sanepid dojebie 20 tysięcy kary administracyjnej do ściągnięcia w tydzień, praktycznie bez możliwości odwołania? Tzn. odwołać się możesz i być może po 4 latach procesowania się odzyskasz pieniądze.
                        • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 20:28
                          vogon.jeltz napisał:

> > Prawnicy radzili nie przyjmować mandatu.
                          >
                          > I co to da, jak ci Sanepid dojebie 20 tysięcy kary administracyjnej do ściągnię
                          > cia w tydzień, praktycznie bez możliwości odwołania? Tzn. odwołać się możesz i
                          > być może po 4 latach procesowania się odzyskasz pieniądze.

to nie trzeba było jeździć na rowerze ani biegać to byś nie dostał kary. Proste?
                          Co? nie wiedział że kary wprowadzili? wiedział bo trąbią o tym w telewizji , w necie !
                          a co jeśli podczas takiej wycieczki biegania jazdy na rowerze złapie wirusa?
                          do kogo by miał pretensje? do sanepidu? do władzy?
                          może jednak do siebie?
                          • samspade Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 20:36
                            misiaczek1281 napisała:

> to nie trzeba było

Jak tam durny chamie masz już swoje zdanie na zbiorowisko polityków? Powiedz kurwo czemu ja z żoną na dworzu mamy iść w 2 metrowych odstępach a twoi ulubieńcy mają w dupie te nakazy?
                            Jebana uprzywilejowana kasta.
                            • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 20:39
                              samspade napisał:

> misiaczek1281 napisała:
                              >
                              > > to nie trzeba było
                              >
                              > Jak tam durny chamie masz już swoje zdanie na zbiorowisko polityków? Powiedz ku
                              > rwo czemu ja z żoną na dworzu mamy iść w 2 metrowych odstępach a twoi ulubieńcy
                              > mają w dupie te nakazy?
                              > Jebana uprzywilejowana kasta.

bo ty jesteś anonimowy obywatel.... startuj w wyborach, wybiorą cie to też będziesz pan władza
                              • samspade Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 21:21
                                misiaczek1281 napisała:

> samspade napisał:
                                >
                                > > misiaczek1281 napisała:
                                > >
                                > > > to nie trzeba było
                                > >
                                > > Jak tam durny chamie masz już swoje zdanie na zbiorowisko polityków? Powi
                                > edz ku
                                > > rwo czemu ja z żoną na dworzu mamy iść w 2 metrowych odstępach a twoi ulu
                                > bieńcy
                                > > mają w dupie te nakazy?
                                > > Jebana uprzywilejowana kasta.
                                >
                                > bo ty jesteś anonimowy obywatel.... startuj w wyborach, wybiorą cie to też będz
                                > iesz pan władza

Czyli misiak przyznaje że politycy PiS to uprzywilejowana kasta zwolniona z przestrzegania przepisów.

• vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 21:10
                            > Co? nie wiedział że kary wprowadzili?

Wiedział. Wiedział też, że te kary są kompletnie bezprawne, ponieważ nie można wprowadzić takich ograniczeń swobód obywatelskich bez wprowadzenia jednego ze stanów nadzwyczajnych przewidzianych w konstytucji, z których żaden nie został jednak wprowadzony. A tym bardziej kary w takim trybie, takiej wysokości i bez praktycznej możliwości odwołania, nakładane przez instytucję (Sanepid), która nie jest sądem ani organem wymiaru sprawiedliwości.
                            • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 13.04.20, 12:52
                              vogon.jeltz napisał:

> > Co? nie wiedział że kary wprowadzili?
                              >
                              > Wiedział. Wiedział też, że te kary są kompletnie bezprawne, ponieważ nie można
                              > wprowadzić takich ograniczeń swobód obywatelskich bez wprowadzenia jednego ze s
                              > tanów nadzwyczajnych przewidzianych w konstytucji, z których żaden nie został j
                              > ednak wprowadzony. A tym bardziej kary w takim trybie, takiej wysokości i bez p
                              > raktycznej możliwości odwołania, nakładane przez instytucję (Sanepid), która ni
                              > e jest sądem ani organem wymiaru sprawiedliwości.

nie jestem prawnikiem i nie obchodzi mnie czy to zgodne z prawem jeśli intencja jest moralnie uzasadniona czyli ma za zadanie chronić moje i innych obywateli zdrowie i życie bo nie ma nic cenniejszego , nawet wolność jest mniej cenna od zdrowia i życia !
                    • only_the_godfather Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 17:11
                      To jest chore, że wszystko zależy od widzimisię policjanta. Dzisiaj byłem na Piotrkowskiej bo w jeden z moich ulubionych pubów robi wyprzedaż piwa, żeby przetrwać. kolejka była nie duża, ale tez nie mała, przejechały obok dwa radiowozy i dwa wozy straży miejskiej i nie mieli żadnych problemów. Za to wczoraj czy przedwczoraj na Piłsudskiego pod tulipanem zrobi kontrole i pytali się ludzi poco jadą do sklepu. Jak ktoś powiedział, że mu rura pękła i jedzie do castoramy kupić klej i fugę bo musiał skuć kilka kafelków to dostawał mandat i usłyszał, że to nie jest ważna potrzeba życiowa.
                      • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 17:16
                        only_the_godfather napisał:

> To jest chore, że wszystko zależy od widzimisię policjanta. Dzisiaj byłem na Pi
                        > otrkowskiej bo w jeden z moich ulubionych pubów robi wyprzedaż piwa, żeby przet
                        > rwać. kolejka była nie duża, ale tez nie mała, przejechały obok dwa radiowozy i
                        > dwa wozy straży miejskiej i nie mieli żadnych problemów. Za to wczoraj czy prz
                        > edwczoraj na Piłsudskiego pod tulipanem zrobi kontrole i pytali się ludzi poco
                        > jadą do sklepu. Jak ktoś powiedział, że mu rura pękła i jedzie do castoramy kup
                        > ić klej i fugę bo musiał skuć kilka kafelków to dostawał mandat i usłyszał, że
                        > to nie jest ważna potrzeba życiowa.

i dobrze robią e karają! Jeśli dla kogoś fuga i kafelki są ważniejsze niż ludzkie życie i zdrowie to jest skończonym debilem i trzeba takich pustogłowych karać najsurowiej , jeśli trąbienie co dzień w mediach nie daje rezultatu to trzeba karać wysokimi grzywnami może to nauczy ludzi rozumu że wirus to nie zabawa ale on naprawdę zabija bo ludzie myślą eee tam to innych zabija nie mnie a to nieprawda każdego to dotyczy !
            • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 21:05
              > Rzeczywisiue tak myslisz?

A co w tym złego? Ja oczywiście nigdy w żaden sposób ręki do tego nie przyłożę, ale zawsze cieszy mnie, jeśli ktoś zły umiera. Jak umrze Kaczyński, będę się cieszył i świętował. Na okazję śmierci Erdogana mam zbunkrowaną butelkę tureckiego wina od naszego przyjaciela Turka. Itd. itp. Misiaczek to oczywiście zupełnie inna klasa zła, ale bardzo bym się ucieszył, gdyby zniknął.
              • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 13.04.20, 12:45
                vogon.jeltz napisał:

> > Rzeczywisiue tak myslisz?
                >
                > A co w tym złego? Ja oczywiście nigdy w żaden sposób ręki do tego nie przyłożę,
                > ale zawsze cieszy mnie, jeśli ktoś zły umiera. Jak umrze Kaczyński, będę się c
                > ieszył i świętował. Na okazję śmierci Erdogana mam zbunkrowaną butelkę tureckie
                > go wina od naszego przyjaciela Turka. Itd. itp. Misiaczek to oczywiście zupełni
                > e inna klasa zła, ale bardzo bym się ucieszył, gdyby zniknął.

dlaczego zły? po prostu inny niż ty ale nie znaczy że zły...każdy ma prawo żyć jak chce i głosić poglądy jak chce....co znaczy inna klasa zła? co ja robię złego? nie mam prawa mieć swojego zdania bo posiadania go to zło? a ja bym się cieszył gdybyś ty przestał pisać te brednie....ja nigdy nikomu nie życzę śmierci nawet gdy ktoś ma inne zdanie bo to głupie bo każdy jest inny i ma prawo mieć poglądy, każdy i tak kiedyś umrze a życie jest piękne i trzeba żyć....jeśli życzysz mi śmierci i cie czyjaś śmierć cieszy to jesteś mocno pojebany albo chory psychicznie i powinni cię zakmknąć na zamkniętym oddziale psychiatrycznym albo chociaż leczyć jakąś terapią prostującą psychikę zgłoś się do psychiatry na wizytę
                • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 14.04.20, 03:34
                  > dlaczego zły?

Bo głupi. A nic innego w historii nie spowodowało tyle zła, co głupota.

> co ja robię złego?

Kłamiesz. Cały czas kłamiesz. Głosisz brednie. Pochwalasz bandytów.

> żyć....jeśli życzysz mi śmierci i cie czyjaś
                  > śmierć cieszy to jesteś mocno pojebany

Przeciwnie. Każdy ma kogoś, z kogo śmierci ucieszyłby się ogromnie, tylko większość się do tego nie przyzna, bo zostali wytresowani, że to nie wypada. Może i słusznie, bo inaczej zaczęliby się faktycznie zabijać. Ja nie mam tego problemu.
                  • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 10:17
                    vogon.jeltz napisał:

> > dlaczego zły?
                    >
                    > Bo głupi. A nic innego w historii nie spowodowało tyle zła, co głupota.

to nie głupota lecz mądrość której nie rozumiesz
                    >
                    > > co ja robię złego?
                    >
                    > Kłamiesz. Cały czas kłamiesz. Głosisz brednie. Pochwalasz bandytów.

nie pochwalam bandytów którzy roznoszą wirusa i zabijają nieświadomie innych wirusem
                    >
                    > > żyć....jeśli życzysz mi śmierci i cie czyjaś
                    > > śmierć cieszy to jesteś mocno pojebany
                    >
                    > Przeciwnie. Każdy ma kogoś, z kogo śmierci ucieszyłby się ogromnie, tylko więks
                    > zość się do tego nie przyzna, bo zostali wytresowani, że to nie wypada. Może i
                    > słusznie, bo inaczej zaczęliby się faktycznie zabijać. Ja nie mam tego problemu

[b]jeśli cieszy cię czyjaś śmierć to masz problem bo to chore skrzywienie psychiki....jest jednak dla ciebie szansa jeśli podejmiesz leczenie bo jeszcze nie doszedłeś do takiego stadium by zabijać czyli jest nadzieja
                    • jureek Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 11:09
                      misiaczek1281 napisała:

> nie pochwalam bandytów którzy roznoszą wirusa i zabijają nieświadomie innych
                      > wirusem
                      >
                      >

Dlaczego więc nie zganisz Kaczyńskiego, który nie mógł sam złożyć wieńca, tylko musiał ciągnąć pod pomnik innych i narażać na zakażenie?
                      • samspade Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 11:16
                        jureek napisał:

>
                        > > nie pochwalam bandytów którzy roznoszą wirusa i zabijają nieświadomie
                        > innych
                        > > wirusem
                        > >
                        >
                        >
                        > Dlaczego więc nie zganisz Kaczyńskiego, który nie mógł sam złożyć wieńca, tylko
                        > musiał ciągnąć pod pomnik innych i narażać na zakażenie?

Ponieważ Kaczyński jest z kasty uprzywilejowanej. Są równi i równiejsi. On jest zdecydowanie z tych równiejszych.
                    • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 11:54
                      > to nie głupota lecz mądrość której nie rozumiesz

Nie. To głupota.

> nie pochwalam bandytów którzy roznoszą wirusa
                      > i zabijają nieświadomie innych wirusem

Pochwalasz bandytów z PiS.

> jeśli cieszy cię czyjaś śmierć to masz problem bo to chore skrzywienie psychiki.

Bredzisz. Radość ze śmierci złego człowieka jest całkowicie normalna.

> jest jednak dla ciebie szansa jeśli podejmiesz leczenie

Dla ciebie niestety nie ma, twoja głupota jest całkowicie nieuleczalna. A ponieważ może wyrządzić niepowetowane szkody (co już się zresztą dzieje, biorąc pod uwagę, że wraz z innymi idiotami wybierasz do władzy bandytów), to lepiej dla wszystkich byłoby, gdybyś umarł.
                      • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 13:42
                        jureek napisał:

>
                        > > [b]jeśli cieszy cię czyjaś śmierć to masz problem bo to chore skrzywienie
                        > psych
                        > > iki....
                        >
                        > Wielu cieszyło się w 1953 roku ze śmierci Stalina. Twierdzisz, że wszyscy oni m
                        > ieli chore skrzywienie psychiki?

nie, bo ja nie jestem Stalinem
                        • jureek Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 13:55
                          misiaczek1281 napisała:

> > > [b]jeśli cieszy cię czyjaś śmierć to masz problem bo to chore skrzy
                          > wienie
                          > > psych
                          > > > iki....
                          > >
                          > > Wielu cieszyło się w 1953 roku ze śmierci Stalina. Twierdzisz, że wszyscy
                          > oni m
                          > > ieli chore skrzywienie psychiki?
                          >
                          > nie, bo ja nie jestem Stalinem

Nie pisałeś, że skrzywienie psychiczne ma ten, kogo cieszy Misiaczka śmierć, tylko napisałeś ogólnie, że takie skrzywienie ma ten, kogo cieszy czyjaś śmierć i do tego uogólnienia się odniosłem.
                • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 21:40
                  > Miałeś mi pokazać wyrok skazujący za obrażenie nicka przez nicka w zamian za 1000 zł.

Szczerze mówiąc, nie chciało mi się szukać. Albo inaczej: to jest skrajnie trudne do znalezienia, bo w żadnym ogłoszonym wyroku nie pojawiają się przecież pseudonimy, tylko nazwiska lub najczęściej inicjały oskarżyciela prywatnego i oskarżonego. Trzeba by się przegryzać przez całe uzasadnienie, a nie mam na to czasu.
                • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 22:18
                  > "Mam nadzieję, że ktoś cię zastrzeli" - a te słowa to co niby?

To jest wyrażenie pragnienia, nie groźby. I to w określonym konktekście - w tym wypadku bezprawia uprawianego przez milicję. Jeśli tego nie odróżniasz, tym bardziej nie powinieneś wypowiadać się na publicznym forum.
                  • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 13.04.20, 12:37
                    vogon.jeltz napisał:

> > "Mam nadzieję, że ktoś cię zastrzeli" - a te słowa to co niby?
                    >
                    > To jest wyrażenie pragnienia, nie groźby. I to w określonym konktekście - w tym
                    > wypadku bezprawia uprawianego przez milicję. Jeśli tego nie odróżniasz, tym ba
                    > rdziej nie powinieneś wypowiadać się na publicznym forum.

ktoś kto ma takie pragnienia powinien się leczyć psychiatrycznie albo sam palnąć sobie w łeb
                    Jeśli to "bezprawie" ma ratować ludzkie życie to ja je w 100% popieram bo ludzkie życie jest ważniejsze od prawa, bezprawia i twojego widzimisię na ten temat ! Prawo jednostki kończy się tam gdzie zaczyna się prawo innej jednostki. Moje prawo do życia i zdrowia jest ważniejsze niż swobodny spacer innego człowieka i jego fałszywie pojęta wolność
                    • samspade Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 13.04.20, 12:48
                      misiaczek1281 napisała:

> . Moje prawo do życia i zdrowia jest ważniejsze niż swobodny spacer innego człowieka i
                      > jego fałszywie pojęta wolność

Jak na przykład wolność wjeżdżania samochodem na teren zamkniętego cmentarza.
                      Bo pis otwarcie mówi że ich prawo nie obowiązuje.
                      • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 13.04.20, 12:54
                        samspade napisał:

>
                        > > . Moje prawo do życia i zdrowia jest ważniejsze niż swobodny spacer inne
                        > go człowieka i
                        > > jego fałszywie pojęta wolność
                        >
                        > Jak na przykład wolność wjeżdżania samochodem na teren zamkniętego cmentarza.
                        > Bo pis otwarcie mówi że ich prawo nie obowiązuje.

czepiasz się !
                        • samspade Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 14.04.20, 15:00
                          engine8 napisał(a):

> ale jak on wjechal na otwarty bo mu go otworzono to juz chyba legalne?

Słowa klucz. ON MU. A ludzie wypierdalać. Przynajmniej jasno pokazał że on z tych uprzywilejowanych. Że jego zakazy, które uchwalili nie obowiązują. On i jemu podobne typy w piątek doskonale pokazali. Że ludzi będą ganiać ale oni kurwa mogą. Bo oni są uprzywilejowani i im milicja nic nie zrobi.
                            • jureek Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 09:24
                              engine8 napisał(a):

> No sle on jedynie robi to co moze? Wszyscy robimy podobnie....

Nie, nie wszyscy robimy podobnie. Są jeszcze ludzie, dla których skromność jest cnotą, a nie frajerstwem.
                              Widziałem w praskim metrze ministra jadącego z teczuszką do pracy. A mógłby przecież tak jak "zwykły poseł" pojechać limuzyną z kilkoma ochroniarzami. Czyli nie każdy robi to, co może.
                            • samspade Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 09:48
                              engine8 napisał(a):

> No sle on jedynie robi to co moze? Wszyscy robimy podobnie....

Nie wszyscy robimy podobnie.
                              A że może? Jak widać może. Stado prostytutek medialnych go broni. Tvpis go broni.
                              Ale jego postępowanie nie jest nowe. Dawno wiadomo o równiejszych świniach przy korcie.
                              On otwarcie pokazał że jest jedną z tych równiejszych.
                    • vogon.jeltz Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 14.04.20, 03:43
                      > ktoś kto ma takie pragnienia powinien
                      > się leczyć psychiatrycznie

To nie jest moje pierwszoplanowe pragnienie. Nawet nie trzeciorzędne. Po prostu ucieszyłbym się, gdybym się dowiedział któregoś dnia, że już cie nie nie ma. A świat stałby się odrobinę lepszym miejscem.

> Jeśli to "bezprawie" ma ratować ludzkie
                      > życie to ja je w 100% popieram

Dokładnie takie samo bezprawie może cię wysłać na tamten świat, pisdo, gdy nadgorliwy a równie głupi i pojebany jak ty milicjant rozwali ci łeb podczas rutynowej interwencji. Bo może. Wszyscy znamy takie przypadki.

> Moje prawo do życia i zdrowia jest ważniejsze
                      > niż swobodny spacer innego człowieka

Przecież ty i tak podobno nie wychodzisz, więc żadnego spacerowicza nie spotkasz. To o co ci chodzi, pisdo?
    • engine8 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 10.04.20, 19:43
      Czy ty rzeczywuscie myslisz ze ludzi nie mozna na cos przekonac tylko reaguja na bat?
      Zwlaszcza w takiej sytuacji jaka jest?
      Jak myslisz - rok czy dwa od teraz co ludzi beda pamietac z tego jak rzad i wladza im pomagala przetwrwac te trudne czasy? Czy jako durnych ciulow bezdusznych szukjacych okazji aby komus przylozyc?
      Beda pamietac ze ich karano, nakladano zaostrzenia i zakazy ktore byly bez sensu i kiedy im bylo ciezko, moze stracili prace i potrzebowali troche ruchu i swiezego powietrza zeby sobie jakos z tym poradzic to wladz im dopierniczy mandat aby ich zupelnie rozlozyc?
      Moze ciebie w domu tez tak traktowano? Jak zrobiles cos co bylo zakazane i nie bylo zezwolenia to Cie rodzice sparali po dupie czy moze MAtka przytulila i rozmwaila z Toba jak z czlowikiem abys zrozumial i nie trzeba cie bylo tresowac?
      • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 13.04.20, 11:08
        dzielna policja walczy z koronawirusem...i dobrze... zaraza się rozprzestrzenia bo ludzie nie siedzą w domu a później płaczą bo się zarazili...

dziennikzachodni.pl/lapanka-policji-w-rybolowce-w-mikolowie-policjant-sprawdza-paragony-klientow-chce-pan-mandat-500-zl-czy-powie-pan-co-pan-zamowil/ar/c1-14911764
        • jureek Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 14.04.20, 14:19
          misiaczek1281 napisała:

> dzielna policja walczy z koronawirusem...

Dzielna policja nie walczy z koronawirusem, tylko roznosi go, gdy zaczepia samotnych biegaczy czy rowerzystów. Wirus nie siedzi w koronach drzew, żeby spaść na cię znienacka, gdy sobie samotnie biegniesz, wirus rozprzestrzenia się przez kontakty z innymi ludźmi. Dlatego trzeba te kontakty minimalizować, a policja działa dokładnie odwrotnie.
          • misiaczek1281 Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 10:19
            jureek napisał:

>
            > > dzielna policja walczy z koronawirusem...
            >
            > Dzielna policja nie walczy z koronawirusem, tylko roznosi go, gdy zaczepia samo
            > tnych biegaczy czy rowerzystów. Wirus nie siedzi w koronach drzew, żeby spaść n
            > a cię znienacka, gdy sobie samotnie biegniesz, wirus rozprzestrzenia się przez
            > kontakty z innymi ludźmi. Dlatego trzeba te kontakty minimalizować, a policja d
            > ziała dokładnie odwrotnie.

a biegacze i rowerzyści roznoszą wirusa a policja ich łamie żeby tego nie robili...gdy biegniesz to 4metry za tobą jest smuga wirusa
            • samspade Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 10:23
              misiaczek1281 napisała:

> a biegacze i rowerzyści roznoszą wirusa a policja ich łamie żeby tego nie robil
              > i...

Niedobrze że policja używa przemocy. Bardzo źle że policja łamie. Wróć milicja.

>gdy biegniesz to 4metry za tobą jest smuga wirusa

A gdy ty biegałeś była za tobą smuga wirusa? Ty też z tych uprzywilejowanych świnek.
            • jureek Re: 500 zł mandatu za biegnięcie po ulicy 15.04.20, 11:06
              misiaczek1281 napisała:

> a biegacze i rowerzyści roznoszą wirusa a policja ich łamie żeby tego nie robil
              > i...gdy biegniesz to 4metry za tobą jest smuga wirusa

Gdy jadę rowerem, to w promieniu dziesiątek metrów nie ma wokół mnie nikogo. Natomiast policjanci zbliżają się do ludzi na dużo mniejszą odległość. Kto więc roznosi wirusa?
              Mam już serdecznie dość robienia z biegaczy i rowerzystów kozłów ofiarnych. Od ponad dwóch tygodni, gdy zrobiłem większe zakupy i nawet chleb mam zamrożony, żeby nie musieć łazić do sklepu, nie zbliżyłem się do NIKOGO na odległość mniejszą niż 10 metrów (chyba nawet dalej od siebie staliśmy, gdy z sąsiadem przez płot gadaliśmy), a według Ciebie to ja niby roznoszę wirusa, bo dla zdrowia (tak - zdrowie to ważna potrzeba życiowa) jeżdżę rowerem? A weź Ty się odwal, delikatnie mówiąc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka