Dodaj do ulubionych

OT/uwaga! gazetka będzie uczciwa ;)

08.05.20, 09:52
To koniec krytykowania pisu czy to tylko marketingowy chwyt?

wiadomosci.gazeta.pl/o_nas/1,174552,25927642,nadeszla-nowa-normalnosc-chcemy-byc-dla-was-medium-pierwszego.html#s=BoxMMt1
Obserwuj wątek
        • conti3 Re: OT/uwaga! gazetka będzie uczciwa ;) 11.05.20, 11:48
          Wiesz misiaczku128, miałem kolegę, ze szkolnej ławy, który kupował codziennie Gazetę i Nasz D. i Fakt oglądał do 19.30 Fakty i od 19.30 TVPis i porównywał, co mówią jedni a co drudzy. Porównywanie jest bardzo słusznym działaniem, pod warunkiem, że ma się wiedzę służącą do porównywania, albo na tyle inteligencji, aby wiedzę znaleźć ale on tego nie robił, bo gazeta była trudna i kolega wolał wypić piwo i łykać sensacyjną papkę faktu obudowaną teoriami naszego d. Kolega robił to od 2005 może od 2006 roku i wierzył w Polskę w ruinie. Kolegę ze szkolnej ławy musiałem wykluczyć, bo w pewnym momencie trudno było słuchać głoszonych przez niego głupot. Jak byliśmy młodzi, to jego dwie lewe ręce, tumiwisizm i brak życiowej inicjatywy (wolał recenzować) kompensowała fantastyczna i zapobiegliwa żona. Jego żona zmarła przedwcześnie, a on załatwił sobie rentę po niej i chlubił się opieprzaniem, bo stwierdził że w wieku 51 lat to on już się bardzo napracował i teraz to głupi (jak ja) niech na niego pracują. Kolega - elektryk z wykształcenia () po 20 latach mieszkania w domu który zbudowali jego rodzice, nad wejściem ma żarówkę wiszącą na kablu, ale brudna flaga narodowa dumnie powiewa na drzewcu. I tacy są wyznawcy, mali, wredni, kombinujący i nie w smak będzie im wywlekanie przez jak to się nazywa przeciwników politycznych przekrętów twórców religii, wyznawcy tacy ja ty misiaczku, zadowoleni ze swojego wagena dla ludu z 15 letnią tradycją (Polska była chyba wtedy w ruinie) będą woleli czytać wyłącznie piewców wielkości emerytowanego zbawcy narodu zamiast aspirować do zmiany wagena.
      • misiaczek1281 Re: OT/uwaga! gazetka będzie uczciwa ;) 12.05.20, 19:58
        qqbek napisał:

> PiS-u nie trzeba krytykować, PiS trzeba jak tę Hydrę, żywym ogniem przyżegać, a
        > ż zdechnie.
        >

kubuś nie strzęp jęzora bo z twojej okolicy już jednego zatrzymali za grożenie PiS-owi

rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,25935827,byl-dzialacz-nowoczesnej-zatrzymany-za-grozenie-jaroslawowi.html
    • conti3 Re: OT/uwaga! gazetka będzie uczciwa ;) 11.05.20, 11:57
      Wiesz misiaczku1281, miałem kolegę, ze szkolnej ławy, który kupował codziennie Gazetę i Nasz D. i Fakt oglądał do 19.30 Fakty i od 19.30 TVPis i porównywał, co mówią jedni a co drudzy. Porównywanie jest bardzo słusznym działaniem, pod warunkiem, że ma się wiedzę służącą do porównywania, albo na tyle inteligencji, aby wiedzę znaleźć ale on tego nie robił, bo gazeta była trudna i kolega wolał wypić piwo i łykać sensacyjną papkę faktu obudowaną teoriami naszego d. Kolega robił to od 2005 może od 2006 roku i wierzył w Polskę w ruinie. Kolegę ze szkolnej ławy musiałem wykluczyć, bo w pewnym momencie trudno było słuchać głoszonych przez niego głupot. Jak byliśmy młodzi, to jego dwie lewe ręce, tumiwisizm i brak życiowej inicjatywy (wolał recenzować) kompensowała fantastyczna i zapobiegliwa żona. Jego żona zmarła przedwcześnie, a on załatwił sobie rentę po niej i chlubił się opieprzaniem, bo stwierdził że w wieku 51 lat to on już się bardzo napracował i teraz to głupi (jak ja) niech na niego pracują. Kolega - elektryk z wykształcenia () po 20 latach mieszkania w domu który zbudowali jego rodzice, nad wejściem ma żarówkę wiszącą na kablu, ale brudna flaga narodowa dumnie powiewa na drzewcu. I tacy są wyznawcy, mali, wredni, kombinujący i nie w smak będzie im wywlekanie przez jak to się nazywa przeciwników politycznych przekrętów twórców religii, wyznawcy tacy ja ty misiaczku, zadowoleni ze swojego wagena dla ludu z 15 letnią tradycją (Polska była chyba wtedy w ruinie) będą woleli czytać wyłącznie piewców wielkości emerytowanego zbawcy narodu zamiast aspirować do zmiany wagena.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka