Dodaj do ulubionych

OT/Misiaczku stało się

21.05.20, 13:43
"misiaczek1281 19.05.20, 20:09

jutro o 21:00 TVP.
oglądacie?
Też jestem za tępieniem pedofilii i to w każdej branży nie tylko u księży jak to nie którzy myślą że tylko tam :)"

No i co robaczku zadowolony jesteś z promowanej TVPiS ? Żenada. Spójrz taki jest właśnie obraz twojej rzeczywistości stworzonej przez populistów.
Czy ten człowiek jest celebrytą ?
"Latkowski nie jedzie do żadnego z nich, żeby zapytać o sprawę. Udaje się natomiast do prywatnego mieszkania osoby stosunkowo mało znanej i próbuje ją zaatakować swoimi zarzutami. Latkowski podjeżdża pod zwykły blok mieszkalny w gdańskiej dzielnicy Przymorze i dzwoni domofonem, przedstawia się i prosi o wpuszczenie. Właściciel mieszkania odkłada słuchawkę i nie wpuszcza reżysera. Chodzi o Przemysława Szalińskiego, znanego w Trójmieście organizatora akcji charytatywnych na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Jego kariera to niezwykła historia, materiał na film z pozytywnym przesłaniem. Sam ma poważne problemy ze zdrowiem, jest osobą niepełnosprawną, ale od lat pomaga innym.
Zaczęło się od jego kolegi chorującego na porażenie mózgowe.
Od tego czasu, już kilkanaście lat, z powodzeniem przygotowuje tego typu imprezy, które cieszą się wielkim zainteresowaniem i przynoszą sporo pieniędzy na cele charytatywne. Odbyło się ich już kilkaset, biorą w nich udział polskie gwiazdy".
Co ciekawe - Szaliński przez dziesięć lat swojej aktywnej działalności nie prowadził żadnej fundacji, ale od zawsze rozlicza wszystkie swoje akcje co do złotówki. Nikt nigdy nie miał do niego żadnych pretensji, nie pojawiły się wobec niego żadne zarzuty. Dziś jest szefem działającej od 2016 roku fundacji Przemek Dzieciom.
Nic więc dziwnego, że oburzyło to wielu widzów filmu Latkowskiego. Radomir Szumełda, pomorski polityk napisał na Twitterze: "Naprawdę te gnidy poszły do Przemka? Jednego z najlepszych ludzi, jakich poznałem?".
Maciej Bąk, dziennikarz radia Zet dodaje: "No tak, w sumie wygodniej i bezpieczniej podbić do niego niż do Negrala czy Wojewódzkiego, prawda? No brak mi słów."
Obserwuj wątek
  • qqbek Re: OT/Misiaczku stało się 21.05.20, 21:24
   Żeby było śmieszniej cały temat wałkowała 5 lat temu dwójka dziennikarzy "Wybiórczej".
   Zrobiono z ich życia prywatnego piekło, próbowano ich zastraszyć, sprawie ziobrza prokuratura upierdoliła głowę (bo jak inaczej nazwać fakt, że jeden z oskarżonych, jako jedyny w całej Polsce, odpowiada za pedofilię z wolnej stopy, a przez pięć lat śledztwa posadzono jedną osobę?)

   A teraz jeden skurwiel z TVPiS wykorzystuje sprawę, którą postanowił 5 lat temu porzucić, do swoich osobistych porachunków z celebrytami (pech chce, że akurat nie tymi, których na swoich fotografiach uwiecznili informatorzy tej odważnej dwójki z "Wybiórczej").
  • tetodiez Re: OT/Misiaczku stało się 25.05.20, 03:28
   Zrobiono z ich życia prywatnego piekło, próbowano ich zastraszyć, sprawie ziobrza prokuratura upierdoliła głowę (bo jak inaczej nazwać fakt, że jeden z oskarżonych
   youtube downloader online for pl.savefrom.net/1-youtube-video-downloader/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka